Soutěžíme o 5 balíčků, které obsahují dětské plenkové kalhotky Pants Linteo Baby 5 JUNIOR a dětskou osušku

Snadné oblékání i svlékání, 12hodinová ochrana proti protečení i hebký a prodyšný materiál. To jsou plenkové kalhotky Pants Linteo Baby, které se brzy objeví v obchodech. Vyhrát je ale můžete už teď!

Doma, na zahradě, hřišti i při procházce s kočárkem. Jsou chvíle, kdy se vaše maličké přebalováním odmítá zdržovat, protože potřebuje prozkoumávat okolí. Nechcete vyzkoušet praktické plenkové kalhotky? Jejich použití spolu s výhodami představuje novou úroveň komfortu i ochrany. Soutěž o Pants Linteo Baby 5 JUNIOR, k nimž jako bonus vyhrajete i dětskou osušku, právě začíná!

Linteo všude, kam se podíváš

Ryze česká značka Linteo svým zákazníkům usnadňuje život už bezmála 30 let. Vlhčené ubrousky, papírové kapesníčky, toaletní papír, vatové tyčinky, intimní čisticí oleje, kuchyňské utěrky, tekutá mýdla – tohle všechno patří k jejímu sortimentu, stejně jako potřeby pro naše nejmenší. A k nim plenky samozřejmě patří. Právě probíhající soutěž se týká plenkových kalhotek, které v obchodech ještě nejsou, ale brzy se tam objeví. V případě výhry tedy můžete být o krok napřed a jejich schopnosti důkladně prověřit. Co vás jistě zaujme – na první dotek i pohled?

Hebkost, jemnost a šetrnost. O to tady běží!

Dokonale přizpůsobivé plenkové kalhotky přinášejí vyšší komfort i tolik potřebnou ochranu miminka. Jsou vyrobené z extra prodyšného a hebkého materiálu pro maximální pohodlí ve dne i v noci. Díky extra rychloabsorpčním kanálkům je nežádoucí tekutina rovnoměrně vstřebávána, čímž pokožka miminka zůstává v suchu až po dobu 12 hodin. Pants od Linteo Baby jsou navrženy s tím největším ohledem na potřeby dětí i rodičů, protože se velmi snadno oblékají i svlékají – zvládnete to rychlostí blesku. Přebalovací proces usnadňuje i pružný pas po celém obvodě a lepicí páska zase umožňuje zafixování plenkových kalhotek pro pohodlné vyhození. Pants Linteo Baby jsou bez parfemace, pleťového mléka a elementárního chloru, což minimalizuje riziko podráždění i u té nejcitlivější pleti. Dopřejte svému děťátku pohodlí i radost z pohybu, plenkové kalhotky Linteo Baby v prémiové kvalitě si zamilujete oba! Pokud váš potomek váží 12 až 17 kg (velikost č. 5 JUNIOR) a žijete v České republice či na Slovensku, jste náš ideální soutěžní adept. Balení o 20 kusech stojí 249,90 Kč a cena výherní osušky je 350 Kč.

Pro další informace navštivte internetové stránky www.linteo.cz.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden z pěti balíčků od značky Linteo!

Soutěž probíhá od 23.4. do 2.5.2024.

Vyhrává 30., 50., 70., 80. a 90. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Probíhá vyhodnocení soutěže

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden pro Berany přináší příležitosti, které vás mohou posunout v pracovní i osobní oblasti. Váš entuziasmus a aktivní přístup vám pomohou překonat překážky, které se mohou objevit.Týden začíná romanticky a m... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 8:50
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat