Vyhrajte knihu Twilight: Sága a její postavy v proudu času od nakladatelství XYZ

Milovníci upírské ságy si příjdou na své.

Kniha složená ze třinácti příspěvků věnovaných hlavním protagonistům populární ságy Stmívání se snaží odkrýt  historické a kulturní pozadí, z něhož tyto postavy vystupují. Reflexí skutečných historických událostí i pomocí "fiktivní historie" zde můžeme spolu s autorkami uvažovat o možných osudech členů Cullenovy rodiny před jejich "proměnou" a pochopit také jednání a komplikovanou, jemně propracovanou psychologii dalších postav.

Proč se Edward podobá typickému romantickému hrdinovi a proč je v jeho chování neustále přítomna určitá cudnost a sebekontrola? Proč je osudem Jacoba, aby prohrál svůj boj o Bellu? Proč je Bella příkladem naplnění klasického amerického snu? Jak vypadal Londýn v sedmnáctém století, když se narodil Carlisle, a jak mohl Jasper jako major Konfederační armády prožívat válku Severu proti Jihu? Tyto a další otázky rozšiřující univerzum příběhu nad rámec románů Stephenie Meyerové nám pomohou pochopit otisk doby formující jedinečný charakter jednotlivých postav ságy a jejich konkrétní jednání uvnitř příběhu.

Kniha je k dostání také v e-shopu nakladatelství XYZ ZDE

Cena: 289 Kč, při objednání online jen 246 Kč
Rozsah: 340 stran

Pro 3 z vás, kteří správně zodpoví soutěžní otázku, máme knihu Twilight: Sága a její postavy v proudu času od nakladatelství XYZ.

Vyhrává 1., 200., a 500. správná odpověď.


Nápovědu hledejte na www.xyz-knihy.cz

Soutěž probíhá od 29. června do 13. července 2011.

Pravidla soutěže najdete zde.

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vaše pověstná houževnatost vám málokdy dovolí sejít z cesty, kterou jste sami pro sebe vymysleli a jíž jste odhodláni se držet. Jenže tento týden se vám takováto strategie nemusí právě vyplatit... Vaše okolí vás spíš bude mít tendenci vnímat jako tvrdohlavého člověka, který není přístupný argumentům či názorům jiných. Sami víte, že tak to není, ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

28 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:46
6 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:33
46 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:09

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat