Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

DEN S TESTOVÁNÍM: Mixéry Eva Hajkova

Informace o testování

Už se vám nemusí stávat, že si koupíte něco, s čím nebudete spokojená!

REÁLNÉ ŽENY, REÁLNÉ ZKUŠENOSTI!

Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Za svá hodnocení navíc získáte extra body v našem věrnostním programu Moje body. Přidáte se i Vy?

Zjistěte více o testování

O testování

10. 4. 2019 | Testování

Mít doma kvalitní mixér je v dnešní době, kdy stále více lidí dbá na zdravý životní styl, prakticky nezbytnost. Máte při pohledu na ten svůj pocit, že by si zasloužil odejít do důchodu a vám by prospěl nějaký nový, výkonnější? Pak pro vás máme skvělý tip. Jsou jím mixéry přímo spolunavržené Evou Hájkovou, jež jsou revoluční nejen v provedení, ale i ve funkcích. Přesvědčit se o tom ostatně bude moci i 10 z našich testerek v rámci Dne s testováním!

Eva má mnoholeté zkušenosti nejenom s mixováním a se spoustou mixérů, ale jako odborník v preventivní medicíně a výživě ví, co je zdravé a že zdravé stravování nemusí být nudné ani obtížné a zdlouhavé. O kvalitě a rychlosti mixérů značky Eva Hajkova se ostatně bude moci přesvědčit i 10 z našich testerek v rámci Dne s testováním!

Nepřekonatelný pomocník

Mixéry byly na českém a slovenském trhu představeny koncem roku 2017 a od té doby jimi mixuje více než 200 spokojených zákazníků. Značka mixérů Eva Hajkova si zakládá na kvalitě, značné trvanlivosti, extrémně nízké spotřebě energie a skvělé zákaznické i technické podpoře! Přijďte si mixéry v rámci Zážitkového testování také vyzkoušet!

Tento inteligentní a univerzální krasavec se může pochlubit jak elegantním designem, tak svými nestandardními rozměry, které umožňují lepší skladnost, tudíž šetří místo na kuchyňské lince. Je momentálně nejlepším mixérem na trhu díky svým mimořádně praktickým vlastnostem a bezkonkurenčností, co se týká poměru kvality, výkonu a ceny.

Jedinečný tvar drticí čepele se 6 noži pocházejícími přímo z Japonska dokáže rozdrtit jakýkoliv druh potravin. Mixér seká, drtí, ohřívá, mele jak mokré, tak suché, měkké i tvrdé, menší či větší množství. Získáte díky němu nejen známá smoothie, ale také lahodná ořechová másla, rostlinná mléka, zdravou domácí zmrzlinu, ledové tříště, jemné omáčky, polévky a krémy.

Dvoulitrová nádoba z kvalitního tritanu je zdravotně nezávadná bez bisfenolů. Spodek nádoby není z plastu, tak jak je to u jiných mixérů, ale z kvalitního ocelového kotouče, který vydrží mnohem déle. Mixér je vybaven hned několika bezpečnostními funkcemi – mimo jiné důležitou dětskou pojistkou (jelikož malé dětské prstíky jsou všude a rozhodně nechcete, aby vám mixér nechtěně spustily). Bez nasazení nádoby na samotnou základnu mixéru se vám mixér nezaktivuje, což je další bezpečnostní vychytávkou. K mixéru je možné si dokoupit menší, 1,5litrovou nádobu, která je opravdovým skvostem a budete si ji moci osahat přímo na Zážitkovém testování.

Dále se mixér Evy Hájkové pyšní silným motorem s výkonností až 2500 W, který je navíc vybaven stabilizátorem rychlosti snižující citlivost motoru na vnější faktory, jako je množství surovin v nádobě, typ suroviny nebo doba mixování. Rychlost otáček je 3000 až 30 000 ot./min. Díky motoru je mixér vhodný nejen pro domácí použití, ale své uplatnění najde i v komerčním prostředí. V motoru je instalovaný mikročip s pojistkou proti přehřátí. Záruka na motor je 5 let.

Více informací na eva-hajkova.cz

Celkové hodnocení: 98%
Hodnocení: 27 testerek

vybraná testerka | 9. 5. 2019

Klady:

Zúčastnila jsem se testování mixéru Eva Hajkova. Byla jsem překvapena jeho výkonem. Paní nasypala do mixéru rýži a za chvíli mixování vyrobila před mými očima rýžovou mouku. Bylo zajímavé sledovat ten rychlý proces. Myslím, že člověk, který by si rád a nebo potřeboval vyrábět bezlepkové mouky, by tento mixér plně využil. Samozřejmě nádherně mixuje ovoce, dělá koktejly atd.. Motor o výkonu 2500 W umožní dosáhnout až 30000 otáček, což je opravdu hodně.

vybraná testerka | 2. 5. 2019

Klady:

Mixéry Eva Hájková jsou 2 druhy. Jeden s ovládacím kolečkem, druhý má dotykový displey. Vyrábějí se ve třech barvách - bílé, tmavě stříbrné a černé. Svým tvarem ozdobí každou kuchyňskou linku a mají i menší hmotnost oproti jiným mixérům a tak se při přenášení tolik nenadřete. Nádoba na přípravu je z průhledného odolného tritanu (vydržela i přejetí autem). Základní má objem 2 l, dá se dokoupit i menší 1,6 l. Kovové nože jsou tupé a tak nehrozí poranění. Silný výkonný motor si velmi dobře poradí s vloženými surovinami a můžete si připravit ořechová mléka a másla, různé mouky, dipy, smoothie, krémové polévky a omáčky. Dobrou vychytávkou proti přehřátí je pojistka. Mixér má i odnímatelnou šňůru, což ocení ti, kteří chtějí mixér přepravovat. Tyto mixéry můžu pro jejich vynikající vlastnosti jen doporučit.

vybraná testerka | 29. 4. 2019

Klady:

Začátkem roku 2018 Eva Hájková, Žaneta Kremsa a MUDr. Jan Vojáček založili Institut funkční medicíny a výživy, pod kterým vzdělávají odborníky ve výživě a lékaře, zajímající se o funkční medicínu a výživu. Odtud byl tedy i krok k mixerum Evy Hájkové. Kvalita, spolehlivost a dlouha zivotnost az 10 let, to jsou atributy mixeru Evy Hajkove. Abyste propadli kouzlu mixéru, kde bez vaření vyčarujete za pár minut výjimečná a lahodná jídla stačí zhlédnout prezentaci Evy. První mixér české značky, který má dětskou pojistku. Eva prezenztuje dva modely mixeru T a R, pokud se zajimate o raw food, vyrábíte si ořechová mléka, nebo vaříte dle moderních trendů, tak se bez pořádného mixéru jako je tento neobejdete. Dobrý mixér nedělá jen silný výkon a počet otáček za minutu, ale důležitý je tvar nožů, jejich kvalita a tvar samotné nádoby. Robustní nádoba z tritanu 2 l. Mixér pomůže při přípravě pokrmů pro celou rodinu.

vybraná testerka | 28. 4. 2019

Klady:

Mixery Evy Hájkové jsou skvělým pomocníkem v moderní domácnosti která se chce stravovat zdravě. Mixer si poradí s rýží kterou rozmixuje na mouku, díky kvalitním nožům ( překvapivě nejsou ostré) z Japonska rozseká kešu do hladka a s přidáním dalších surovin se připraví výborný dip. Má dostatečně velkou nádobu z titanu, nerozbitnou. Ovládá se pomocí kulatého , mechanického nebo dotykového displeje. Je lehký a přitom stabilní, vyroben z nejlepších materiálů, nejlepší na trhu a proto ho všem doporučuji !

vybraná testerka | 28. 4. 2019

Klady:

Na první pohled mě zaujal design mixéru s kulatým otočným displejem. Je opravdu krásný a ve třech barvách. Displej je buď mechanický nebo elektronický. Další vychytávky jako, že čepele nejsou ostré, dá se umýt i pod nimi, nádoba je nerozbitná a hlavně objemná a čtvercová,takže se dobře z ní nalévá. Použití je opravdu široké, umixuje a umele kávu, oříšková másla, dipy, mouky z rýže atd., ořechová mléka, a samozřejmě smoothie, polévky, omáčky. Mixér je ideální pro celiaky a pro pacienty s nesnášenlivostí na laktózu. Má samozřejmě dětskou pojistku i pojistku proti přehřívání.

Zápory:

x

vybraná testerka | 27. 4. 2019

Klady:

Tak tento mixér mě naprosto uchvátil. Než jsem šla na testování, předem jsem se podívala na internet, co čekat. A na první pohled se jedná o skvost, zaujal mě kulatý otočný displej. I v reálu nezklamal. Překvapilo mě několik věcí: čepele nejsou ostré, takže se neporezete, z čehož mám vždycky velký strach. Trochu mě zarazilo, že nádoba není skleněná - jsem velký fanda skla. Ale zdůvodnění, že tritan je lehčí, ale hlavně nerozbitný, mě přesvědčilo. Jedná se o vysoce kvalitní produkt, skoro žádné další plasty, je multifunkční - na oříšková másla, všemožné mouky, rostlinná mléka, Smoothie, polévky, kávu.. na co si jen vzpomenu. Ještě musím vyzdvihnout, že má pojistku proti přehřívání, už se mi podařilo několik tyčových a Smoothie mixérů úplně odpálit. A má i dětskou pojistku. Takže úplná paráda, příjemné překvapení a uvažuji dokonce o koupi.

11. 11. 2019

Klady:

Fantastické mixéry, které pomohou zachovat důležité nutriční hodnoty vkládaných potravin. Dokonalé smoothie, které připravíte v pár vteřinách. Co je velkým úskalím, cena. Tu si opravdu každý dovolit nemůže.

15. 8. 2019

Klady:

Tento mixér mě velmi překvapil, jelikož jsem o něm vůbec nevěděla a v rámci rozhodování se zda koupit či nikoliv, je důležité si do možných produktů dát hned několik a tento byl mezi favority. U tohoto mixéru oceňuji jeho ostří nožů, dokonale rozmixované jídlo dle potřeby. Líbí se mi jedno skladnost a dokonalý eleganitní vzhled. Jelikož se mi už jednou povedlo u jednoho kuchyňského přístroje ho přehřát a byla jsem ráda, že má pojistku proti přehřání, tak jsem ráda, že i tento přístroj je jí opatřen. Super.

5. 8. 2019

Klady:

O tomto výrobku slyším poprvé, ovšem podle technického popisu a recenzí testerek se jedná o zcela revoluční, domácí i komerční výrobek. Jeho vlastnosti jsou nepřekonatelné, protože je velmi variabilní a v domácnosti je velmi nepostradatelný. Moc se mi líbí a třeba si ho také pořídím.

4. 8. 2019

Klady:

Mixer jsem netestovala sama, ale viděla v akci na "předváděčce" ;-) Rozhodně nemohu popřít jeho výkonnost, bylo až neuvěřitelné co vše zpracuje. A věřím, že jeho využití je opravdu široké. Ale doposud jsem žádný mixer neměla a nepřesvědčil mě, že bych si ho měla pořídit.

Zápory:

Mě osobně přijde hodně robustní a v kuchyni pro něj nemám místo. Dám raději přednost multifunkčnímu robotu.

27. 7. 2019

Klady:

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

14. 7. 2019

Klady:

Mixér Evy Hájkové je vysoce kvalitní produkt. Největší předností je zejména jeho vysoký výkon, který zaručuje maximální učinek. Mixér seká, drtí, ohřívá, mele jak mokré, tak suché, měkké i tvrdé. Hodí se i k výrobě ořechových másel. Za mě jasná jednička na trhu. Rozhodně doporučuji.

19. 6. 2019

Klady:

Tady je vidět výrobek, který je stvořený někým, kdo ví, co se od podobného produktu očekává. Multifunkční kuchyňský pomocník je vyroben z kvalitních a také pevných materiálů. Použití je snadné a hlavně bezpečné. Využívá se na sekání na drobno či na hrubo, krájení, drcení a mletí. Velmi snadno se rozebere a umyje. Vše je hotovo rychle a bez námahy.

18. 6. 2019

Klady:

Velmi praktický pomocník do každé domácnosti, která si nefrčí jen na "knedlu, vepřu, zelu". V tomto mixéru se krásně připraví ovocné koktejly pro děti, smoothie, první příkrmy pro prcky.....prostě co vás napadne. Výkon je velký, takže motor jen tak "nezavaříte" :-)

5. 6. 2019

Klady:

Výrobek stvořený někým, kdo ví, co se od podobného produktu očekává a je to na něm znát. Multifunkční kuchyňský pomocník je vyroben z kvalitních, pevných materiálů. Jeho používání je snadné a hlavně bezpečné. Využijeme na krájení, sekání na drobno či na hrubo. Drtí, mele a krájí. Velmi snadno se rozebere a umyje. Vše je hotovo rychle a bez námahy.

21. 5. 2019

Klady:

Mixér se u nás používá snad každý den a tento nejenže vypadá skvěle,ale také skvěle pracuje. Mixér je výkonný a rychlý. Uvítala bych i menší nádobu,protozer ne vždy je potřeba velkou,ale to už je taková maličkost

Zápory:

Asi cena,ale za kvalitu si zaplatit,proč ne

8. 5. 2019

Klady:

DEN S TESTOVÁNÍM: Mixéry Eva Hajkova jsou mixéry které jsou podle mě skvělé svým designem ,funkčností ale i rozměry pro úsporu místa,což je praktické.Myslím že jde o kvalitní pomocníky za dostupnou cenu.

8. 5. 2019

Klady:

S tímto mixérem snadno připravíme zdravý nápoj k svačině, stejně tak jako připravíme suroviny pro přípravu náročného oběda. Seká, řeže, krájí, mixuje. Krásný a moderní vzhled, moderní zpracování. Ovládání pochopí každý, složení a rozložení je rychlé. Umyto je raz dva třeba i v myčce. Velká nádoba je praktická, snadno odnímatelná. Multifunkční pomocník do každé kuchyně.

7. 5. 2019

Klady:

Tento mixér jsme si pořídla na samé skvělé recenze. sce byl na mě trošku dražší, ale jsem ráda, že jsem si ho pořídila. Skvěle si poradí s ovocem i se smoothie, které je z něho přímo báječné. Já doporučuji

4. 5. 2019

Klady:

Mixer, vlastně dva, jen v maličkostech se lišící, mixery , jsou unikátní v tom, že byly zkonstruovány na základě dlouhodobých zkušeností s přípravou jídla různého druhu. Výsledkem je pěkný a praktický design ve třech barvách, který umožňuje nechávat mixer stále na kuchyňské lince, aniž by ji nějak hýzdil., nebo v ní zabíral příliš mnoho místa. Autorka sama trpělivě a dlouho zkoušela různé materiály, tvary, velikosti, aby pak vybrala v souhrnu jen to nejlepší, co do kvality, výkonu a výdrže, zároveň tak, aby byl mixer cenově dostupný i pro vaření v domácnostech. Nechybí ani důležité nadstandardní bezpečnostní pojistky. Motor o výkonu 2500 W umožní dosáhnout až 30000 otáček, což je skoro neuvěřitelné číslo. Tím je dáno i jeho široké využití, hodí se na přípravu koktejlů, omáček, zmrzliny, ale také dokáže udělat z obyčejné rýže hladkou mouku, ušlehat oříšková másla, různé dipy. Je tedy vhodný nejen pro fandy zdravé kuchyně či maminky od rodin, ale i pro ty, kteří při vaření rádi experimentují, zkoušejí rozemlít, ušlehat, smíchat vše, k čemu se dostanou, vymyslet nové recepty, možnosti kombinací - s tímto mixerem se fantazii opravdu meze nekladou.

Zápory:

Uvítala bych variantu s menším objemem nádoby, aby se mixer vyplatil i tomu, kdo žije sám, a přesto se nechce vzdávat možnosti pořízení si tak kvalitního pomocníka.

4. 5. 2019

Klady:

Je vidět, že mixér navrhla žena, která se v kuchyni vyskytuje často a ráda. Je dokonale propracovaný, vyrobený z kvalitních, odolných materiálů. Je velice multifunkční, mele, seká, krájí, strouhá. Snadno se udržuje v čistotě a ovládání je také snadné. Elegantní design, rychlost, spolehlivost.

3. 5. 2019

Klady:

S tímto mixérem jsem moc spokojená. Mám dítě a tak s ním vše jednoduše a havně rychle namixuji a tím si ušetřím spoustu práce. Dokonce i partner si ho chválí. Mixér se lehc čistí a skladuje, není moc velký a nezabírá místo

29. 4. 2019

Klady:

Jsem nadšená - vyhledávám kvalitu. Když slyším nízká spotřeba, tak mé uši zbystří. Značka mixérů Eva Hajkova - se vyznačuje extrémně nízkou spotřebou. Je to fajn pomocník do každé kuchyně - mile překvapil.

29. 4. 2019

Klady:

Tyhle mixéry jsou moc fajn. Už na první pohled mě oslovili svým pěkným vzhledem, takže se hodí skvěle do každé kuchyně. Navíc jde vidět že je to kvalita. Překvapilo mě že je to všechno pěkně promyšlené- bezpečnost- dětská pojistka, ale taky skladnost která se dá využít i při cestování.

28. 4. 2019

Klady:

Mixéry Eva Hájkové jsou výborní pomocníci do domácnosti. Jsou velmi kvalitní, z kvalitního materiálu vyrobené, nože jsou z Japonska, výborně se v nich mixují suroviny. Mají dětskou pojistku.Mají silný a výkonný motor. Je to dobrý výrobek pro zdravé stravování.

28. 4. 2019

Klady:

Úžasně promyšlený a zpracovaný mixér. Geniální pomocník do každé kuchyně. Využití je velice široké. Připravíte velmi rychle studené i teplé pokrmy, různé nápoje i pochoutky všeho druhu. Kvalitní materiály umožňují snadnou údržbu, mytí v myčce. Snadné ovládání, snadná údržba. Vynikající produkt.

25. 4. 2019

Klady:

Mixéry Evy Hájkové jsou pro mně malou revolucí v mixérech. Na první pohled je vidět ženskou ruku. Mixér je tvarově konstruován tak, aby zabral na lince co nejméně místa. Silný motor zajišťuje mixování téměř na profi úrovni. Víko v bezpečnostní pojistkou je taky super vychtávka.Mixéry jsou vybaveny dotykovým panelem s LCD displejem.Jsou vodotěsné a mají vysokou odolnost proti poškrábání, velmi snadno se čistí. Za mně jsou prostě super.

Další hodnocení

Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit
Ohodnoťte
tento výrobek i vy!

Které testerky vyzkouší mixéry Eva Hajkova

Nejčtenější články

Tip na oběd

Vepřová panenka z grilu

15 hlasů
1h a 5min 617kJ 190 Kč

Grilovaná vepřová panenka s pikantní omáčkou.

Kuře s rajčaty

11 hlasů
1h a 10min 499kJ 130 Kč

Tento klasický italský pokrm je plný rajčat, hub a pap...

Poradny

Pracuji na DPP, jak získat nárok na PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Pobírám ID 2. stupně, dostanu PPM a RP?

Dobrý den,pokud kromě invalidního důchodu nepobíráte jiný příjem (nevykonáváte výdělečnou činnost... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete takříkajíc balancovat nad propastí. Nevěra bude velice lákavá a k jejímu uskutečnění se dostanete opravdu blízko. Nakonec si však vzpomenete na všechno, co jste do svého vztahu investovali, a odoláte. Uvidíte, že je to sprá...

Více