DEN S TESTOVÁNÍM: Sada nádobí Tefal Ingenio Authentic

27.08.2018 | Testování

Díky nádobí Ingenio a jeho 100% bezpečné odnímatelné rukojeti můžete střídat nádoby jediným cvaknutím. Vařte na plotně, přesuňte do trouby, servírujte přímo na stůl a zbytky jídla uchovávejte v lednici. V neposlední řadě šetří stohovatelný design těchto pánví a hrnců místo a zajišťuje snadné uchovávání ve skříňkách. Že to zní jako pohádka? Díky Tefal Ingenio Authentic se však může sen proměnit v realitu. Přesvědčte se o tom na vlastní oči na našem Zážitkovém testování!


Celkové hodnocení: 98%

Hodnocení: 41 testerek

Doporučeno: 18x


Tím ovšem výčet výhod nádobí Tefal Ingenio Authentic L6719552  zdaleka nekončí. Ostatně si je můžete sami otestovat!

Pro pokrmy plné chuti

Výrobky Ingenio AUTHENTIC s trvanlivým, 100% bezpečným nepřilnavým povrchem TITANIUM MINERALIA+ (s výjimkou rendlíků) mají dlouhou životnost a snadno se čistí. Vysoce kvalitní nepřilnavý povrch nabízí díky obsahu minerálních částic, které zajišťují dlouholetou ochranu, mimořádnou odolnost vůči škrábancům a intenzivnímu používání a dlouhou životnost.

Jakmile pánev dosáhne ideální teploty pro dokonalé vaření, bod Thermo-Spot® získá jednolitou červenou barvu. Zaručuje dokonalou strukturu, barvu i aroma a umožňuje každodenní přípravu vynikajících pokrmů plných chuti.

S robustní rukojetí nádobí Ingenio můžete hodit starosti za hlavu. Je vyrobená tak, aby vydržela, a dodává se se zárukou 10 let. Rukojeť nádobí Ingenio má bezpečnou, vyztuženou konstrukci s nosností až 10 kg, která umožňuje časté používání bez obav.

Kompatibilní se všemi typy sporáků včetně indukčních.

Tyto hrnce a pánve byly navrženy a vyrobeny ve Francii s využitím mimořádných odborných znalostí a know-how.

Cena: 4 699 Kč

Více informací na www.tefal.czRozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Konečně se vám povede oprostit se od „změti“ svých pocitů a budete schopni se na problém, který už nějakou dobu řešíte s partnerem/partnerkou podívat bez emocí, tak nějak „svrchu“. A ke svému překvapení zjistíte, že jste k němu přistupovali ze špatného konce. To vám dá nejen možnost vše zdárně vyřešit, ale budete moci partnerovi/partnerce ukázat... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

32 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:47
39 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:40
113 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:07

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat