REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Dedoles se zimy nebojí! Veselé dětské spodní prádlo a punčošky jsou tím pravým parťákem pro zimní radovánky.

08.03.2021 | Testování

Zima ještě nějakou chvíli bude, a tak je ještě čas zásobit se teplými ponožkami i dětskými punčoškami. Na hory, stavění sněhuláků i do města vybírejte z veselých motivů a rozveselte zimní dny ještě víc. Slovenští designéři Dedoles se vyřádili na nových vzorech ponožek i spodního prádla pro děti a přidali i novinku – veselé punčošky. A veselé to určitě bude u našich šesti redaktorek a jejich malých dobrodruhů :)


Celkové hodnocení: 97%

Hodnocení: 58 testerek


Vše je veselé!

Jaké zvířátko mají vaše děti nejraději? Jsou to lišky, jeleni, medvídci, dinosauři anebo veselí tučňáci, kteří milují zábavu? Věděli jste, že se často kloužou po ledě jen tak pro radost? I vaše děti mají rády zábavu? V těchto dětských punčoškách a teplých ponožkách jí zažijí určitě hodně. Jsou vyrobené z kvalitního materiálu, který zabezpečí pohodlné nošení ve dne i v noci. Potěšte své drobečky od 0 do 6 let. Slaďte se se svými ratolestmi. Vybrané motivy najdete také pro dospělé na teplých ponožkách nebo nadkolenkách. Ideální stylový doplněk na chladné dny.

Dedoles, veselé dětské punčochy, materiál: 70 % bavlna, 28 % polyamid, 2 % elastan, cena od 339 Kč

Veselé prádlo dělá veselá těla

​Dětské spodní prádlo pro kluky i holky a všem bojům s ranním oblékáním je nadobro konec! Roztomilé motivy, kvalitní bavlna a vysoká kvalita barev pro pohodlné nošení každý den. Dopřejte svým drobečkům pohodlí a veselé designy. Potěšte své malé šibaly – veselé chlapecké boxerky. Boxerky, které bude radost nosit. Bodují vysokým komfortem nošení, protože příjemný bavlněný materiál, díky podílu elastanu, se přizpůsobí na tělo. Vašim princeznám se zase jistě budou líbit dívčí kalhotky. Můžete sladit s ponožkami, punčoškami anebo s maminkou či tatínkem 😉 Díky příjemnému materiálu se budou vaše děti cítit pohodlně celý den. A pohodlí je přece prvořadé. Bavlna použita na dětském spodním prádle Dedoles je organická, a proto je vhodná i pro tu nejcitlivější pokožku.

Dedoles, veselé chlapecké boxerky, materiál: 95 % bavlna a 5 % elastan, cena od 107 Kč

Dedoles, veselé dívčí kalhotky, materiál: 100 % organická bavlna, cena od 104 KčZdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Platonické lásky mohou přerůst v obrovské zamilování! Nebojte se proto jednat a dát svému idolu najevo, že o něj máte zájem. Možná budete vývojem situace příjemně překvapeni! Faktem je, že bez iniciativy se změny nejspíše nedočkáte. Důvěřujte... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 3:08
4 Příspěvků
Poslední příspěvek 3:08
4 Příspěvků
Poslední příspěvek 3:08

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat