REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Dokonalá pizza jako z pravé italské pece?

13.04.2021 | Testování

Dokonalý gurmánský zážitek srovnatelný s pravou italskou restaurací? Žádný problém. Příprava pizzy nikdy nebyla jednodušší. Naše dvě redaktorky otestují kvalitní pizza troubu a rozhodně ji nebudou šetřit! Co všechno snese a jak dlouho trvá, než se tradiční jihoevropské jídlo upeče? Podrobnosti budou pikantní!


Celkové hodnocení: 96%

Hodnocení: 15 testerek


Každý rodič ví, jak je v době pandemie těžké neustále vymýšlet, čím nakrmit celou rodinu, pokud možno levně a hlavně rychle, protože distanční výuka školáků a práce na home office vyžaduje svoje. Zatímco jedni si nechávají dovážet jídlo z restaurací, ti druzí vaří doma. A zvlášť pro ně je současná situace o to náročnější. Mezi oblíbenými omáčkami a těstovinami se občas blýskne nějaká ta pizza, kterou milují malí i velcí. Tenhle pečený koláč, který ve své první podobě do Itálie dorazil z Řecka (slovo je odvozeno od slova pita, což je chlebová placka), má mnoho podob, z nichž všechny dobyly svět.

Nejen pizza, ale i další pokrmy

Pizza se dá obložit čímkoli, třeba i houbami, krevetami, avokádem, nivou a dalšími potravinami, které jsou zrovna k mání. Jedná se tak o nesmírně univerzální jídlo, jež nezná hranic. Každý, kdo ji připravuje v domácích podmínkách, však ví, že postup je poměrně zdlouhavý.

Připravit kvásek, zadělat těsto, nechat kynout, udělat placky, zahřát plech, rychle obložit a šup s ní do tepla. I když je takto připravená dobrota vynikající, nikdy se stoprocentně nevyrovná pravým italským pizzeriím. Proč? Trouba není kamenná pec. Tradiční pizza se peče přímo na žáruvzdorném kameni v peci na dřevo nebo v elektrické troubě, a to při velmi vysokých teplotách, kterých domácí trouby nedosahují. Naštěstí ale právě tenhle nejzásadnější problém má své jednoduché řešení.

Otevřít, zavřít, péct

Italská značka G3Ferrari, která je na trhu již 50 let, představuje italskou kvalitu a styl. Pizza trouba DELIZIA z její dílny je ideálním řešením pro všechny, kdo chtějí připravit vynikající domácí pizzu za pouhých 5 minut. Díky nastavitelnému termostatu, který dosahuje teploty až 400° zajištuje po celou dobu přípravy pokrmu rovnoměrný přísun tepla. Použitý pizza kámen zaručuje stejný výsledek jako pece těch nejlepších neapolských restaurací. Žáruvzdorný šamot pohlcuje vlhkost a stará se o to, aby se pizza nepřilepila. Výsledek je nesmírně tenký, voňavý a křupavý.

Navíc díky této elektrické pizza troubě nedochází k úniku kouře a jiných pachů. Je tedy vhodná i pro sladké nebo slané koláče, piadinu, schiacciatinu či kaštany. Vzhledem k propracovanosti výrobku, speciálnímu termostatu s maximální bezpečností a nastavitelnému časovači s akustickým signálem výrobek zastává funkci nepostradatelného pomocníka v domácnosti, který šetří čas, energii, peníze i nervy. (Zmražená pizza je hotová zhruba za 4 minuty, u pizzy ze syrového těsta je to o minutu déle.)

Hodí se do každé domácnosti

Součástí balení jsou i 2 praktické lopatky, kterými lze horkou pizzu z přístroje pohodlně vyjmout, a recepty na přípravu legendárního italského pokrmu. Každý majitel této pizza trouby si může nově vybrat barevnou variantu, která se mu hodí do kuchyně.  Mimo standardní červené a černé varianty máme nové barevné kombinace včetně stříbrné, bronzové, žluté, modré a zelené. Oceníte, že během několika chvilek může pohostit nejen svoji rodinu, ale i nečekanou návštěvu. A co víc, stylově!

Cena: od 2 999 KčZdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Platonické lásky mohou přerůst v obrovské zamilování! Nebojte se proto jednat a dát svému idolu najevo, že o něj máte zájem. Možná budete vývojem situace příjemně překvapeni! Faktem je, že bez iniciativy se změny nejspíše nedočkáte. Důvěřujte... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

162 Příspěvků
Poslední příspěvek 3:34
304 Příspěvků
Poslední příspěvek 3:34
72 Příspěvků
Poslední příspěvek 3:33

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat