REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Ionizační sprej RECLAR ION MIST a RECLAR Camelia uklidňující esence

04.08.2021 | Testování

Ionizační sprej je diskrétní spojenec, který na jedno stisknutí vyřeší problém se suchou pokožkou, bakteriemi, nečistotami i nesjednoceným tónem pleti. Na vaši krásu si dokonce posvítí UV paprsky! Na hodnocení našich 5 redaktorek si určitě počkejte.


Celkové hodnocení: 98%

Hodnocení: 14 testerek


Teorii k zachování krásné, mladistvé a zdravé pleti známe všichni. Se samotnou praxí je to ale horší. Ostatně, kdo z nás může přísahat, že každý den spí minimálně osm hodin, jí pouze nutričně vyvážené potraviny, vůbec se nestresuje, hodně sportuje a ještě více odpočívá? Pak jsou tu další nepsané kosmetické zákony, jako je pravidelná exfoliace, optimální pitný režim, důkladné odličování nebo omezení kávy. Ano, cesta k dokonalosti je trnitá a v cestě stojí mnoho překážek. Co když ale existuje sprej, který pokožce poskytne všechno, co potřebuje? Navíc po pouhém jednom stisknutí! Seznamte se s tím ionizačním od společnosti Reclar, který se vejde do každé dámské kabelky, kapsy i dlaně. 

Když je něco špatně

Stává se vám běžně, že ráno nanesete make-up, ovšem kůže je po chvilce nepříjemně stažená a napjatá? A to navzdory tomu, že ji neustále zásobujete hydratačními krémy a séry? Příčinou je zřejmě to, že vlhkost nemůže být plně absorbována. Kosmetické přípravky ulpívají na kůži, ale nedostanou se do hloubky, čímž ztrácejí velkou část svého účinku. Právě s tím ale pomáhá ionizace.

Pleť je vždy kationní, má tedy kladný elektrický náboj. ION Mist sprej od společnosti Reclar elektrizuje vzduch a vytváří anionty se záporným nábojem, které jsou k pleti přitahovány jako magnet. Vlhkost je díky nim absorbována hluboko do pleti, přičemž v ní zůstává pevně  „uzamčena“. Pro vás to znamená jediné – s problémem suché pokožky se můžete nadobro rozloučit. Podle některých studií tyto anionty dokonce stimulují mozkovou činnost, zatímco zlepšují paměť, duševní a fyzickou výkonnost.

Pojďme si na krásu posvítit

Ionizační sprej RECLAR ION MIST má i další vítané přednosti, v jejichž pozadí stojí bílé UV LED světlo. To pokožku na 24 hodin doslova sterilizuje od všeho, co by jí mohlo ublížit, a to včetně bakterií a virů. UV světlo v ION Mist spreji se rozsvítí při každém použití, což zajistí ochranu proti vnějším nepříznivým vlivům. Aby byla sterilizace dotažena k naprosté dokonalosti, díky vibraci, která je využita k rozstřiku tonika, tvoří sprej ION Mist molekuly podobné mlze. Na pleti tedy nezůstávají kapičky a tonikum je plně absorbováno kdekoli a kdykoli, třeba i v práci nebo tělocvičně. Tohle tajemství nikdo neodhalí! Účinky tohoto spreje se ke všemu dají ještě navýšit. Jak?

Náplň s vůní kamélie

Do ionizačního spreje RECLAR ION MIST můžete přidat exkluzivní náplň RECLAR Camelia, která napomáhá prevenci proti stárnutí. Tento extrakt z kamélie pokožku zjemní a vyhladí již po prvním použití, zároveň ji sjednotí, zklidní a rozjasní. Ochrana před všudypřítomnými nečistotami je samozřejmostí!

Vítejte v komfortní zóně

Tak si to všechno hezky shrneme. Ionizační sprej RECLAR ION MIST čistí pokožku a při ranním použití ji chrání proti bakteriím po zbytek dne. Působí proti nepřízni počasí a nezalekne se horka ani třeskutých mrazů. Díky ionizaci hloubkově hydratuje a zesiluje účinky séra i krémů, čímž napomáhá tónování pokožky. Nemá konkurenci i proto, že se nejedná o jednorázový přístroj, ale lze do něj doplňovat jakoukoliv tekutinu – klidně i obyčejnou vodu. Je třeba pouze dát pozor na náplně na bázi oleje.

Hodnota balíčku je 1 648 Kč (ION MIST: 1 399 Kč, esenciální voda z Camelie: 249 Kč).

Více informací naleznete na www.reclar.czZdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Protějšek ocení vaši zásadovost a přesnost. Dokážete mu, že za svými názory si stojíte a nenecháte se zviklat ani párem koní. Tyto vlastnosti jsou obzvláště ve vztahu velice ceněné. Netrpíte náhlými změnami postoje a vá&s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

261 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:19
140 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:16
70 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:13

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat