REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Jak jsem se projedla k životní rovnováze

16.10.2017 | Testování

Možná to také znáte. Začne to nějakým tím kilem navíc, rozhodnete držet dietu, zhubnete, nastoupí jo-jo efekt, váha začne zase ukazovat nelichotivou hodnotu, k tomu se přidají zdravotní problémy... Co teď? V takové situaci (a nejen v ní) mohou skutečně pomoci jen odborníci. Třeba ti z programu Metabolic Balance. Jak se s ním hubne, jsme na vlastní kůži zkusily i my v redakci Bety!


Celkové hodnocení: 96%

Hodnocení: 35 testerek

Doporučeno: 144x


Program Metabolic Balance sestavují odborníci u každého individuálně, na základě hluboké anamnézy zdravotního stavu a laboratorního vyšetření krve. Nejen díky tomu je jeho efekt trvalý.

Jak to funguje?

Na základě komplexní zdravotní anamnézy, laboratorní diagnostiky krve a aplikace metabolického modelu je každému klientovi či klientce vytvořen individuální jídelní plán. Potraviny jsou pro vybrány s ohledem na látky, kterých je v krvi nadbytek nebo naopak chybějí. Tělo tak získá všechny potřebné živiny.

Potraviny se nevybírají podle obsahu kalorií či podílu tuků, bílkovin a sacharidů. Kritériem pro výběr je působení daných potravin na látkovou výměnu a hormonální produkci. Tím se zaktivuje zdravý metabolismus a podpoří se přirozená produkce inzulinu. Dodržováním jednoduchých pravidel přípravy a přijímání potravin regulujete šetrně a trvale hmotnost a celkově posilujete zdraví a vitalitu svého organismu.

Metabolic Balance je vhodný pro ženy, muže i děti, a to i při chronických onemocněních (se štítnou žlázou, cukrovkou, celiakií, aj.).

O tom, zda a jak program Metabolic Balance funguje, se přesvědčila i naše kolegyně Jiřina. Jak testování dopadlo?

Testování na tělo


Naše kolegyně Jiřina vyzkoušela na vlastní tělo, jak se hubne s Metabolic Balance. A program prospěl nejen její postavě, ale i zdraví! Na snímku vlevo před absolvováním Metabolic Balance, vpravo po 5 týdnech.

Diety, diety, diety… nic jiného posledních 20 let neznám. Zajídala jsem stres, radost i smutek. Vždy, když váha ukazovala opravdu hrozivá čísla, jsem dostávala záchvaty hladovění a poté přišel velmi rychle pomíjivý vítězný pocit, že jsem ve formě. Bohužel, jo-jo efekt se stal mým nejlepším kámošem a kila se mě držela jako klíště.

Po čtyřicítce, 2 dětech a vyoperovaném žlučníku, jsem trpěla cukrovkou, bolestmi kloubů a nesnesitelným pocitem velkého selhání. Ostatně, podívejte se na fotografii „před“.

V redakci jsme samé ženy. Často řešíme vzhled, stravu, módu… a já dlouho jen naslouchala. Asi před rokem jsem se poprvé setkala s programem Metabolic Balance. Dvě ženy, které znám osobně, začaly docházet do Studia pro ženy v Praze, kde se kromě dalších zajímavých aktivit věnují právě Metabolic Balance.

Když jsem viděla, co s nimi tento styl po několika měsících udělal a že jsou i po roce ve výborné formě, rozhodla jsem se tento program vyzkoušet, pokud možno si ho oblíbit a přijmout ho jako nedílnou součást života, jako nový životní styl.

A nejen to, rozhodla jsem se o svou zkušenost podělit s vámi a otestovala jsem Metabolic Balance na vlastním těle.

Podpora i na telefonu


Ačkoli nebyly začátky při změně jídelníčku a životního stylu úplně jednoduché, díky podpoře odborníků z centra Metabolic Balance (a samozřejmě i podpoře nás v redakci) se výsledky rychle dostavily.

Na začátku bylo nejtěžší přijmout sama sebe. Rozbory krve, jež si Madlen Mikulandová, která pražské centrum Metabolic Balance vede, ode mě vyžádala, o mně prozradily tu nejtvrdší realitu: tuky, cukry, záněty v těle a kvůli tomu vysoká rizika nejrůznějších civilizačních nemocí, která jsem všechna ani neznala.

Madlen mi podle výsledků připravila přesný stravovací režim na míru, který se skládá z potravin, jež mé tělo na základě krevních testů postrádá a potřebuje. Naopak v režimu chybí potraviny, které mi škodí. Zákaz se týká samozřejmě cukrů, nezdravých tuků, laktózy a dalších.

Nebylo to pro mě úplně jednoduché, ani jsem se na začátku necítila nijak skvěle. První dny, kdy jsem absolvovala očistný proces před zahájením změny, jsem měla pocti, že to prostě nedám. Měla jsem hlad a musela do sebe dostat 4 litry čisté, neperlivé vody. Naštěstí proces trval jen dva dny! Poté jsem přešla na připravený jídelníček.

Pečlivě jsem si ze začátku jídlo vážila, než jsem do sebe dostala ten správný odhad na množství. Také jsem stále myslela na pitný režim, který se do první kontroly nijak nezměnil, opravdu to byly 4 litry vody denně (kávu nepočítaje). Naštěstí jsem měla stále přítelkyni na telefonu: Madlen i její kolegyně se mi věnovaly pokaždé, když jsem cítila, že potřebuji povzbudit a ujistit, že vše je tak, jak má být.

Skvělý pocit i životní rovnováha


Dolů šla nejen kila a centimetry, ale také hladina cukru v krvi, která přidelávala vrásky na čele jak Jiřině, tak i jejím lékařům. Kromě toho se naše testerka i mnohem lépe cítí...na duši i na těle.

Když jsem šla na první kontrolu, měla jsem trochu obavy, že jsem nebyla 100% úspěšná, ale o tom Metabolic Balance není. Pokud chcete opravdu změnit životní styl a přijmout změny, nesmí se z toho stát dogma. Je nutné žít tak, abyste byla především spokojená. A k tomu patří i občasné hříchy a pocit, že nemusíte, ale chcete…

Výsledky po 5 týdnech pro mě byly ohromující: 9 kg dole (z toho 7 kg tuku a 2 kg svalů), celkem 36 cm zmizelo (nejvíce kolem stehen, a to 11 cm!). Nižší hladina cukru a úleva od bolestí kolen (i když ne stoprocentní…).

Celkově se cítím opravdu mnohem lépe. Nebudu nikomu nic nalhávat, občas hřeším, občas se musím zabrzdit a vrátit se pokorně na správnou cestu, která je ještě hodně dlouhá. Ale věřím, že nejhorší boj mám za sebou a že díky Metabolic Balance získávám postupně svou životní rovnováhu zpět. A to přeji i vám.

 

20.12.2022

Je to super, rozhodně všichni vyzkoušejte, moc doporučuji

20.11.2022

Maminka vyzkoušela a může vřele doporučit.

Žádné není

25.06.2020

O tomto programu jsem již hodně slyšela i četla a vesměs samá pozitiva , ale nikde jsem nenašla cenu a proto to asi bude pěkná suma

07.06.2018

Na sve postave pracuji kazdym dnem a takove inspirace mi jsou obrovskou podporou to nevzdavat.Pani moc chvalim.Chce to hodne odvahy,vydrze,podpory i lasky k sobe samotne.😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊

03.03.2018

Super, za takovou chvíli prošla paní velmi znatelnou proměnou. Bříško ji šlo hlavně dolů, tím i vypadá mladší, rovnější.. Líbí se mi že Program Metabolic Balance sestavují odborníci přímo na tělo.Paní je opravdo hezká.

06.02.2018
Doporučení: 74

Metabolic balance je výživový program určený pro úpravu látkové výměny a tělesné hmotnosti. S jeho pomocí můžu individuálně změnit svoje stravovací zvyklosti, jíst naprosto vyváženě a zdravě - a uzpůsobit svůj jídelní plán na míru svému metabolismu

26.01.2018

Výživový program Metabolic balance bych velice ráda vyzkoušela protože jsem přibrala téměř 15 kilo a ne a ne to schodil .-) držela jsem dietu- podle sebe- schodila dvě kila a to bylo vše.Paní to ted moc sluší :-)

17.01.2018

no tak to je paráda to bych také potřebovala po vánocích pár kilo dolů ale asi nemám tak silnou vůli jak paní. tleskám opravdu paráda. já si nějakou tu dobrotu jen tak neodpustím a asi bych dietu porušovala závidím jí to odhodlání a uspěch!! Paráda!!

30.11.2017

Metabolic balanc je podle mě perfektní přípravek, který pomáhá těm, kteří ho poteřbují. Partnerovi moc pomohl a já jsem ráda, že už je spokojenější než dřív. Dřív ho to moc trápilo, ale díky balance je už více v pohodě.

nic

30.11.2017

Je až neuvěřitelné kolik paní schodila. Zírám jak jí to ted sekne :-) rozdíl je opravdu veliký. Tento program bych také ráda vyzkoušela moc se mi líbí

27.11.2017

Wowwww, jsem prekvapena, ze i na vasich strankach je moznost takoveho testovani. Sama by jsem se velice rada zapojila. Po porodu jsem nabrala par kil, ktere nejdou shodit :/. Snad bude dalsich takovych to projektu :*

25.11.2017

Toto používá má teta, protože má nemocnou štítnou žlázu a díky tomu jí váha nejde dolů a navíc ji trápí další problémy. Díky tomuto výrobku se prý cítí lépe a doporučuje ho všem. Myslím, že pečovat o sebe a starat se o své zdraví by měl každý!

nic

25.11.2017

Výživový program Metabolic balance je je vynikající program jak individuálně změnit svoje stravovací zvyklosti, jíst naprosto vyváženě a zdravě, podpořit látkovou výměnu v těle a zredukovat svou tělesnou hmotnost. Rozhodně doporučuji.

16.11.2017

Super, za takovou chvíli paní prošla znatelnou proměnou. Bříško ji šlo hlavně dolů, tím i vypadá mladší, rovnější.. Líbí se mi že Program Metabolic Balance sestavují odborníci přímo na tělo. Moc to paní sluší

07.11.2017

Ano, plně souhlasím . Vše začíná správným jídelníčkem a rovnováhou v pokrmech. Sama bojuji s vyšší váhou a snažím se nepřejídat a přidat do jídelníčku potřebné pokrmy, které zasytí a přitom se po nich nepřibere.

31.10.2017

Je to přesně jak píšete, přes jídlo se člověk dojí k rovnováze. Cítí se pak líp na duši i na těle. Pokud má někdo slabší vůli je toto skvělá cesta, jak získat podporu a odhodlání. A já jsem jedině pro! :)

26.10.2017

S kily navíc mám svě osobní zkušenosti a není to opravdu nic příjemného,takže jsem měla období že jsem se rozhodla zhubnout.Podporovala mě má rodina,naordinovala jsem si přísnější jídelníček a více pohybu.Po měsíci se začaly ukazovat výsledky.Chce to jen pevnou vůli a vydržet.

25.10.2017

správný krok jak o sebe pečovat jak vidíme jde to i bez cvičení někteří z nás nebaví cvičit ale je to pro naše dobro aspoň si nechat vytvořit jídelníček a za 5 týdnů klobouk dolu jen člověk musí naučit stravovat co jíst a co ne a jaké potraviny vynechat.Jen výdrž a vám Jiřinko gratuluji

25.10.2017

Na této cestě ke zdravému životnímu stylu se určitě každá pomoc a podpora hodí. Gratuluji k úžasné cestě ke zdraví a krásnému tělu. Ať se daří dál! Toto má smysl nejen pro tělo, ale také pro duši :-)

25.10.2017
Doporučení: 20

Tento program mě velice zaujal,bojují s kily od porodu a určitě zkusím ,vždy jsme měla krásnou postavu ale později mě začala zlobit štítná žláza a kila šla navrch pak těhotenství kde jsem nabrala 26kg.a druhé těhotenství 8kg ,úbytek nula nula nic 😞. Určitě je lepší být pod dohledem

25.10.2017

Takovou metodu hubnutí zkoušela kamarádka. Pod dohledem, váha, strava...i tak to chce samozřejmě pevnou vůli, snaha dodržovat disciplínu a kázeň a pohyb a jojo efekt hrozí i v tomto případě............

23.10.2017

Program Metabolic Balance je super,protože lépe se dodržují věci pod dohledem a hlavně po rozboru krve.Tím je docíleno,že je program je ,,šitý" přímo na míru a to je veliká motivace a efekt je opravdu trvalý

23.10.2017

Tento program mě velice nadchnul a rozhodně jej vyzkouším,zhubnout trvale je také můj sen,už dlouho se mi nedaří zhubnout,ale pevně věřím tomu že díky tomuto programu se mi to také pořadí..Vím,prostě vím,že už je to na cestě ke mě..

22.10.2017

Ráda si dám poradit od odborníků znalých tohoto skvělého programu. Zhubnout trvale a za minimálního zdravotního rizika, to je sen každé ženy. Vědecky podložené informace mohou redukci hmotnosti zásadně uspíšit, usnadnit. Slečně z obrázku se to podařilo moc pěkně.

22.10.2017

Program Metabolic Balance mně nadchnul, vypadá zajímavě a dobře, já nikdy žádnou dietu nedodržím, nepotřebuji moc, stačilo by mi 5 kg a byla bych spokojená. uvažuji, že bych taky zkusila, aspoň zatím konzultaci s poradkyní - už jsem si na jejich stránkách našla dr., co se tím zabývá a není zas až tak daleko od nás. Zkusím ji kontaktovat.

21.10.2017

Metabolic balance mi přijde velmi zajímavý program. Je dobré snižovat hmotnost na základě znalostí vlastního těla, vlastních individuálních potřeb. Pod dohledem odborníka je to ideální a nejspíše také mnohem úspěšnější. Vědecký podklad spolu s odhodláním a snahou jistě přinese výsledky

20.10.2017

Tak tato proměna je úžasná a také odvaha do toho jít a hlavně vytrvalost, kterou jsem já nikdy neměla sice se mi povedlo zhubnout i deset kilo, ale časem zase kila začaly přibývat a znovu už jsem neměla odvahu do toho jít. Tleskám super :-)

19.10.2017
Doporučení: 50

.... získávám postupně svou životní rovnováhu zpět!!!!!!! Super větička. Člověk se snaží sám, znám to - zadrhává to. Nechce se. Paní konatovce samozřejmě gratuluji, jak je pečlivá, snaživá a šťastná. Vyplatí se to starat se o své zdraví. Život je pak bohatší. Máte chuť a elán do všeho.

19.10.2017

Všechno by měli dělat odborníci a co se zdraví a životního stylů týče, platí to obzvláště. Tento program znám z vyprávění a co jsem slyšela mi znělo opravdu dobře. Žádné pokusy, ale vědecky podložené informace pomohou zhubnout pomaleji, ale trvale a šetrně a přijatelně pro organizmus a tělo.

19.10.2017

Tak to je paradni vysledek! Ja kdyz drzela lehkou dietu tak jsem ji vzdy nedodrzela a spis sem jeste pribrala... nemam na to pevnou vuli... nekomu staci cvicit ale ani to ja nikdy nevydrzim dlouho... obdivuju ty co to dodzuji a vytrvaji!!

19.10.2017

Jen tak dál. Ta proměna v pase - bříško je přímo úchvatná. Tleskám a radím, vytrvat. Výsledky se dostaví. A přinese to nejen lepší postavu, ale také lepší pocit při nákupu oblečení a sebevědomí, které nám ženám nesmí chybět.

17.10.2017

Velice si vážím každé ženy, které není lhostejné, že má kila navíc a má pevnou vůli s motivaci se sebou něco udělat. Moc gratuluji. Já jsem již v pokročilém věku a vím, o čem to je. Asi bych se nesmířila na velkou nadváhou nebo obezitou. Mám 25 let stravování podle pravidel dělené stravy, takže cukr nekupuji, žádné sladké nejím a hlavně hodně sportuji. Je mi 66 let s jsem se svou váhou moc spokojena a hlavně mi moc slouží zdraví, zatím se mi nemoci vyhýbají.

17.10.2017

Hubnutí na trvalo je také o pevné vůli a odhodlání, ale podloženo vědeckým, odborným základem je jistě snazší a trvalejší. Pod dohledem odborníka je to snazší a motivace vyšší. Paní se zadařilo moc pěkně, na první pohled. Gratuluji.

17.10.2017

vypadá to zajímavě a i jistě taková pomoc nese výsledky.ale aby si člověk udržel novou hmotnost je to na něm..pomoc pomůže ale vždy se musíme rozhodnout pro změnu my sami aby byla trvalá..ano hubnutí je o jídle ale i pohodě..

16.10.2017

Krásná změna! Jiřině velká gratulace za odhodlání, pevnou vůli ... není lehké se k podobnému kroku odhodlat a pak hlavně vydržet. Takže klobouček! :) Přeji pevné nervy, zdraví a úsměv na rtu! Jinak o programu Metabolic balance jsem slyšela už z mnoha stran a jsem moc ráda, že tady vidím i reálné výsledky.

Další hodnocení


Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden může být plný intenzivních emocí a hlubokého uvědomění. Pokud jste ve vztahu, možná budete cítit potřebu vyjádřit své pocity a touhy otevřeně. Nebojte se sdílet své myšlenky a snažte se pochopit i pohled svého partnera. To může po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat