REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Jak jsme mládly se SynCare

04.10.2018 | Testování

Tentokrát jsme dostaly v redakci možnost testovat hned dva produkty značky SynCare – Denní krém s kyselinou hyaluronovou, skvalanem a vitaminem E a Anti-age noční pleťový krém SynCare s kyselinou hyaluronovou. Jak testování dopadlo?


Celkové hodnocení: 95%

Hodnocení: 38 testerek

Doporučeno: 15x


V testerky produktů české značky SynCare se – velmi ochotně – proměnilo hned pět z nás. A rozhodně jsme nelitovaly!

Mládnu, mládneš, mládneme

„Byla jsem moc ráda, že jsem dostala možnost testovat krémy značky SynCare. A to nejen proto, že mohu podpořit českou firmu, ale i za to, že se jedná o kvalitní neparfémovanou dermokosmetiku,“ pochvalovala si naše redaktorka Nela, která je (nejen co se kosmetiky týče) pořádně vybíravá. „Je to necelý měsíc, co používám sadu denního a nočního krému se 100% kyselinou hyaluronovou a jsem maximálně spokojená. Denní krém i pod make-upem drží konzistenci, je lehký a nemastí, což beru jako velké plus. Pleť je celý den vláčná a hydratovaná,“ rozplývá se.


Působí vaše pokožka unaveně a potřebuje omladit? Dopřejte jí péči Denního krému s kyselinou hyaluronovou, skvalanem a vitaminem E SynCare!

A není divu. Krém je lehký a přitom bohatý, vhodný pro všechny typy pleti, která působí unaveně a potřebuje vyhladit a zpevnit. Kombinace 100% kyseliny hyaluronové, rostlinného skvalanu a vitaminu E propůjčuje dennímu krému omlazující účinky. Už po několika použitích poznáte rozdíl. Pleť je hydratovaná a vyhlazená, kontury obličeje zpevněné a tvář celkově působí mladistvě svěže.

Pavla zase ocenila balení obou krémů. „Oba krémy se 100% kyselinou hyaluronovou mě zaujaly praktickým balením s pumpičkou. Pumpička usnadňuje správné dávkování krému a balení je lehké a praktické i na cesty. Navíc nemám moc ráda, když musím do krému sahat prsty, protože i když je člověk čistotný, může do něj zanést nějaké ty bakterie, takže za mě má SynCare rozhodně body navíc,“ chválila Pavla. „Perfektní je i to, že má denní krém UV ochranu s SPF 10. Jsem sice zvyklá na vyšší faktor, ale lepší nějaká ochrana než žádná. V kombinaci s nočním krémem je to opravdu super dvojka!“


Jemná a lehká konzistence krémů SynCare zaručí dokonalou péči i o tu nejcitlivější pokožku.

„Denní krém je lehký, neparfemovaný a překvapilo mě, že se tak výborně roztírá a ještě lépe vstřebává. Pokožka jej rychle vstřebá a je možné se rychle i dolíčit. Takže make-up na něj mohu nanést bez větších prodlev, což při ranním spěchu do práce vítám,“ oceňuje Lenka, která není v redakci právě proslulá svou dochvilností.

Ostatně právě ona se testerkou krémů SynCare stala jen tak tak – věkovou hranici 35+ totiž překročila jen pár dní před začátkem testování. „Vlastně jsem oba krémy dostala jako další dárek. A hodně povedený,“ směje se čerstvá pětatřicátnice.

Krásná přes noc

Denní krém s kyselinou hyaluronovou, skvalanem a vitaminem E u našich redakčních testerek zabodoval. A jak na tom byl jeho „noční kolega“?

Anti-age noční pleťový krém SynCare s kyselinou hyaluronovou krásně vyživuje a ráno je pleť výrazně jemnější. Noční krém nanáším také na dekolt, kde je změna asi nejvýraznější. Dokonce i otlačeniny od polštáře, které občas na obličeji mívám, se od používání krému s kyselinou hyaluronovou ráno už neobjevují. A když, rozhodně mě nezdobí dlouho,“ ujišťuje redaktorka Kristýna.


Anti-age noční pleťový krém SynCare s kyselinou hyaluronovou pečuje o vaši pleť, zatímco spíte.

Také noční krém je určený pro všechny typy pleti, která potřebuje zpevnit a vyhladit. Intenzivně regeneruje a hydratuje, vyhlazuje a minimalizuje drobné vrásky. To vše v několika hodinách během spánku. Účinně zvyšuje přirozený tonus pleti, takže je pokožka ráno svěží a bez známek únavy. Bohatý noční krém SynCare má lehkou texturu, která předem vylučuje nežádoucí zatížení pleti. Vzhledem k vysokým schopnostem regenerace je ideálním přípravkem pro noční ošetření pleti včetně citlivé se sklonem k podráždění.

„Tak pod to se mohu s klidem podepsat,“ chválí pátá z našich redakčních testerek Bára. „Noční krém má za mě stejné plusy jako ten denní – praktické balení, snadné vstřebávání a roztíratelnost… Mám po ránu opravdu pocit, že je pleť víc vypnutá a svěží. Mám pokožku hodně citlivou se sklonem k tvorbě suchých míst na čele a bradě, ale po 3 týdnech mi tyto projevy vymizely. Takže jej dobře snese i má citlivá pleť. Toho jsem se trochu bála,“ přiznává Bára.

Kvalita, která nezklame

Je tedy jasné, že testování krémů SynCare mělo u nás v redakci opravdu úspěch.

„Za sebe jsem přesvědčena, že u této značky zůstanu. I vzhledem k poměru ceny a kvality,“ říká Lenka.


U našich redakčních testerek měly Denní krém s kyselinou hyaluronovou, skvalanem a vitaminem E a Anti-age noční pleťový krém SynCare s kyselinou hyaluronovou jasný úspěch!

„Také já mohu oba krémy s čistým svědomím doporučit. Jediné s čím jsem ze začátku bojovala, je barevné označení krému. Denní je označený tmavě modrou barvou a noční krém světle modrou, takže jsem za začátku intuitivně ráno sahala na světle modrý a večer na tmavě modrý,“ směje se Kristýnka. „Ale když člověk vezme v úvahu, že jiný zápor jsem nebyla schopná najít, je jasné, že si SynCare našel stálé místo na poličce u mě v koupelně,“ dodává.

„Za mě opravdu překvapivě dobrá zkušenost. Vzhledem ke kvalitě krému mi přijde rozumná i cena. Prošla jsem web firmy a zaujalo mě, že jde o ryze českou firmu, která se už roky věnuje výzkumu, spolupracuje s Univerzitou Tomáše Bati a neprodává produkty v běžné síti – jen v lékárnách a dermocentrech. Prostě není to žádná masovka. Najdu si tam určitě další zajímavé produkty,“ uzavírá Nela.

Více informací na www.syncare.cz

 Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Platonické lásky mohou přerůst v obrovské zamilování! Nebojte se proto jednat a dát svému idolu najevo, že o něj máte zájem. Možná budete vývojem situace příjemně překvapeni! Faktem je, že bez iniciativy se změny nejspíše nedočkáte. Důvěřujte... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

13 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:43
97 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:43
12 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:48

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat