REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Jak jsme se rozmazlovaly a voněly si

17.10.2017 | Testování

Není třeba si nic namlouvat. Redakční testování nás vždycky potěší. A když dostaneme možnost vyzkoušet nějakou kosmetiku, zavládne v našem prakticky čistě ženském týmu nadšení. Tentokrát jsme na vlastní kůži testovaly úžasný Hydratační tělový balzám 100% kyselina hyaluronová a vitamin C značky SynCare. A bylo to hodně příjemné a voňavé testování!


Celkové hodnocení: 93%

Hodnocení: 48 testerek

Doporučeno: 70x


Tento úžasný tělový balzám v sobě kombinuje účinky kyseliny hyaluronové s vitaminem C, tedy dvě silné ingredience, které hrají v péči o pokožku nezaměnitelnou roli. A jak jsme si tohle testování užily?

Když zavládne harmonie

Zatímco u většiny redakčních testování zůstane vždycky některá z nás zklamaná, protože se na ni prostě nedostane, SynCare Hydratační tělový balzám 100% kyselina hyaluronová a vitamin C jsme testovaly všechny, tedy holky z redakce i obchodního oddělení.


Z možnosti otestovat v redakci SynCare Hydratační tělový balzám 100% kyselina hyaluronová a vitamin C jsme byly nadšené. A co teprve z výsledků!

„Testování tělového balzámu SynCare mě moc potěšilo. Ještě aby ne. Přípravek je s tolik opěvovanou kyselinou hyaluronovou a vitaminem C, takže skutečný balzám pro mou sušší pokožku. Protože jsem v mazání těla trochu lajdák, musela jsem si z mazání udělat malý večerní rituál. Krém putoval pěkně na vanu, aby byl na očích a já mazala poctivě každý večer,“ popisuje s úsměvem naše obchodnice Petra. „Moc mě překvapila příjemná konzistence. Nemám ráda, když se krém musí dlouze rozmazávat a stále má člověk na těle nánosy a cítí se mastný. To tady nehrozí. Pokožka je po namazání hebká, krém se téměř okamžitě vstřebá a já zase po čase chodím do postele s pocitem, že se o sebe řádně starám. Pocit k nezaplacení,“ pochvaluje si Petra.

„Mě na první pohled upoutal design balení. I když musím přiznat, že si balzám občas pletu s manželovou pěnou na holení,“ směje se další ze zástupkyň testujícího obchodního týmu Denisa. „Moc chválím za pumpičku, mám ji rozhodně radši než klasické dózy či flakony.“

Také naše redaktorka Nela chválila balení a konzistenci krému. „Balzám se vstřebává prakticky okamžitě, což je skvělé, když si člověk uvědomí, že se používá především po sprchování. Představa, že si mám na mastnou kůži obléknout ráno šaty do práce a tím je vlastně umazat, se mi vážně nelíbí. Ale se SynCare tenhle problém vůbec nenastal. Během pár vteřin už ani nevíte, že jste balzám nanesli. Tedy až na příjemnou vůni, kterou zanechává,“ podotýká Nela.

Když si v kanceláři voníme

A právě příjemná, decentní vůně byla dalším aspektem, který nám jako pečlivým testerkám nemohl uniknout. Ostatně jsme během testování (a vlastně i po něm) měly provoněnou kancelář jako nikdy předtím. Ne že by snad byla vůně tělového balzámu SynCare tak intenzivní, ale jistě si dokážete představit, jak to vypadá, když se ráno poctivě namaže sedm žen stejným přípravkem.

Vůně mi připomínala něco z dětsví, takže jsem si ji hned zamilovala,“ potvrzuje naše redaktorka Kristýnka, která sice ve snaze onu vůni z dětství identifikovat za dva týdny testování vyjmenovala prakticky všechny názvy mýdel či parfémů z 80. let, ale nakonec uznala, že bude lepší, když to vzdá a bude si parfém v balzámu SynCare prostě užívat.


Praktické balení, snadná aplikace, rychlé vstřebávání, jemná vůně a hlavně vyživená, vláčná a hydratovaná pokožka. Tělový balzám SynCare potěšil všechny z nás.

Dokonce i manžel postřehl, že večer v posteli voním jinak než obvykle. Moc parfémovaných přípravků nepoužívám a tenhle tedy voňavý je. Na mě maličko neobvykle, ale vůně je jemná a nevtíravá,“ pochvalovala si Petra.

Zástupkyně maminek v našem týmu pak ocenily, že byl SynCare Hydratační tělový balzám 100% kyselina hyaluronová a vitamin C schválen i pro používání u dětí od 3 let.

Moc se mi líbí, že ho mohou používat i naše děti, takže například v létě na dovolenou nebudeme muset tahat milion jiných produktů, ale můžeme se všichni namazat po opalování na sluníčku nebo po koupání v moři,“ zdůrazňuje pravá i levá ruka naší redakce Denisa, která má doma šestiletého Tobíka a dvouletou Valinku.

Když zapomeneme na šupinky

A jak vlastně SynCare Hydratační tělový balzám 100% kyselina hyaluronová a vitamin C v zátěžovém testování sedmi ženami obstál?

Po dvou týdnech mazání mi úplně zmizelyšupinky na nohách. A stejně dopadla i suchá místa na loktech a kolenou. Pokožka je evidentně hydratovaná a vyživená. Mám z balzámu dobrý pocit a vypadá to, že se ze mě snad konečně stane pravidelný mazal,“ slibuje si Petra.

Líbí se mi, že člověk hned po nanesení balzámu cítí, jak se pleť jakoby uvolní a není nepříjemně napnutá. Například po holení ji SynCare krásně zklidní, takže není podrážděná a nesvědí,“ vyzdvihuje Nela.

Myslím, že u tohoto tělového balzámu už zůstanu. Na rozdíl od jiných, podobných produktů na něm nějak nemůžu najít žádnou chybu. Vím, že to zní nepravděpodobně, ale prostě je to tak. Kromě vyživené a hydratované pokožky bylo příjemným bonusem i to, že jsme si tohle kolektivní testování a rozmazlování sebe sama všechny užily,“ uzavírá Kristýnka.

Chcete také potěšit svou pokožku tělovým balzámem SynCare? Seženete jej na www.syncare.czZdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Zrozenci tohoto znamení milují drahé věci, v nichž vidí odraz svých úspěchů a za které jsou schopni utratit občas až závratné sumy peněz. A zatímco jejich okolí vrtí hlavou nad jejich domnělou rozhazovačností a Berany podezírají, že chtěj&iac... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

13 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:56
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:55
5 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:54

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat