REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Láskyplná pražená káva, kterou si zpříjemníte nejen svátek svatého Valentýna

25.01.2021 | Testování

Ať už svátek svatého Valentýna slavíte sami, či ve dvou, dobrou kávou se nikdy nic nezkazí. Co říkáte na šálek té, ve které naleznete tóny čokolády, ovoce i javorového sirupu? V supermarketu byste ji hledali marně, tuhle dobrotu s názvem Láskyplná směs má totiž jen beskydská pražírna Upraženo! A nyní i našich 5 redaktorek, které se již nemohou tohoto voňavého testování dočkat :) V soutěži, která probíhá od 25. ledna do 4. února se vlastníkem tohoto voňavého potěšení můžete stát i vy!


Celkové hodnocení: 98%

Hodnocení: 31 testerek


Den všech zamilovaných, který připadá na 14. února, pomalu klepe na dveře. Že u vás už probíhají přípravy? Možná pečlivě vybíráte dárek pro svoji drahou polovičku, možná přichází řada na nějakou tu srdíčkovou výzdobu. V každém případě to ale bude chtít šálek kávy, který vám sváteční atmosféru ve všech směrech zpříjemní!

Český výrobek, světová kvalita

Beskydská pražírna kávy Upraženo ví, že láska je v první řadě sladká (a prochází žaludkem), proto si pro milovníky pražené kávy připravila limitovanou valentýnskou edici s příhodným názvem Láskyplná směs 2021. Jedná se v pořadí již o druhou jedinečnou limitovanou edici této pražírny, která si zakládá na čerstvosti, kvalitě i ruční práci. Jejich káva je světová, srdce ovšem ryze beskydské, což samo o sobě slibuje příjemné chuťové zážitky.

Láska na první doušek

Tato valentýnská směs je speciálně navržena a nakombinována tak, aby dokonale ladila k oslavám svátku partnerské náklonnosti. V její chuti objevíte jemné tóny čokolády, ovoce i kvalitního javorového sirupu. I toho nejpřísnějšího konzumenta uspokojí obsah 100 % Arabiky z Peru i Guatemaly. Každé balení je navíc skutečný originál, neboť lidé z Upraženo ho vytvářejí až ve chvíli, kdy obdrží pokyny ke konkrétní objednávce. O bezpodmínečnou čerstvost produktů se tedy nemusí bát vůbec nikdo. Ostatně, jde také o zásadní pravidlo kávové filozofie této pražírny, jejíž voňavý příběh se začal psát v roce 2019. Mimochodem, jde o vcelku zajímavý příběh…

Pojďme to udělat lépe, přátelé!

Ve zmíněném roce se sešlo několik kamarádů a kde jinde, než nad šálkem kávy. U stolu se pak začalo přemýšlet nad tím, zda nezačít pražit kávu vlastní. Všechny spojovala jasná vize – pracovat s radostí, nadšením a poctivostí, což by lidem přineslo tu nejlepší kávu široko daleko. Celý rok trvalo, než se hrstka těchto odvážných naučila pražit kávu tak, aby aroma jednotlivých zrnek pohladilo chuťové buňky všech milovníků tohoto nápoje. A stálo to za to. Díky odhodlání a tomu, že se zakladatelé Upraženo odmítli spokojit s málem, se můžeme z jejich pestré nabídky káv radovat úplně všichni.

Na stránkách www.uprazeno.cz si můžete objednat nově také kávové předplatné, každý měsíc vám tak až domů přijde jiný druh kávy. Není tohle ideální valentýnský dárek?Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Platonické lásky mohou přerůst v obrovské zamilování! Nebojte se proto jednat a dát svému idolu najevo, že o něj máte zájem. Možná budete vývojem situace příjemně překvapeni! Faktem je, že bez iniciativy se změny nejspíše nedočkáte. Důvěřujte... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

162 Příspěvků
Poslední příspěvek 3:34
304 Příspěvků
Poslední příspěvek 3:34
72 Příspěvků
Poslední příspěvek 3:33

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat