REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Modulární styler MY PRO TWIST & STYLE značky Bellissima

07.12.2020 | Testování

Zvlněné vlasy jsou svobodomyslné, ženské a nesmírně atraktivní. Nikdy nevyjdou z módy. Vytvořit si vlny a kudrliny, které vydrží a odolají rozmarům počasí, je však tak trochu oříšek. Jestli si mokré vlasy zaplétáte a chodíte s nimi spát, přestaňte s tím, jsou i jiné metody! A tyto metody vyzkouší naše 3 redaktorky.


Celkové hodnocení: 93%

Hodnocení: 20 testerek


Zapletení mokrých vlasů po večerním koupání je poměrně snadná, rychlá a ano, zároveň i levná, záležitost. Ráno sundáte gumičky, vlasy od sebe oddělíte prsty, přelakujete je a můžete jít. Ačkoli se jedná o poměrně účinnou metodu, dermatologové před takovým postupem varují. Trpíte-li na ekzémy nebo jiné kožní problémy, spát s mokrou hlavou, navíc pravidelně, rozhodně nechoďte. Vlasy se kvůli tomu mohou i lámat, vlhké a teplé prostředí nahrává bakteriím a lupům. Naštěstí existují i jiné metody, které z rovných vlasů vytvoří nádherné obliny a „zatáčky“. Postará se o to italská značka Bellissima.

Rozhoduje potřebný čas a námaha

Která žena netouží po dokonalém účesu, z pohodlí domova, jako by právě vyšla od kadeřníka? Není problém díky italské značce Bellissima, která přichází na trh s jednoduchými a profesionálními pomocníky pro úpravu vlasů. Vlasy se dají natočit  žehličkou a pochopitelně kulmou, jenže s tou se to musí trochu umět, navíc platí, že co nástavec, to jiná velikost, tvar a styl vln a kudrlin. Na trh přichází modulární styler 11749 My Pro Twist & Style GT22 100, se kterými vytvoříte až 4 druhy různých vln. Stačí si jen k němu dokoupit nástavec, který sedne právě vám. Lea byla z produktu nadšená: "Kulma My Pro Twist & Style me na prvni pohled nadchla, jelikoz diky ni lze pripravit vlnky na nekolik zpusobu👩🏼‍🦱. To jsem doposud s jinou kulmou nemela sanci docilit. Od lehce notocenych po naproste kudrlinky, zkratka moznost vykouzlit 4 druhy ucesu s jednim produktem. Kazdy si zkratka vytvori ve vlasech to, co ma rad. Provedeni je opravdu kvalitni a velmi moderni. Nastavce se snadno meni a kulma se rychle nahriva. S rukavickou mate jistotu ze se o nastavec nespalite. U kratsich vlasu a kor vzadu vyuzijete i polohu o 90 stupnu zkosenou, coz jsem zatim nikdy nevidela a je to vice nez jen prakticke. Ocenila jsem jeji lehkost, po navlneni cele hlavy me vubec nebolela ruka. Myslim si, ze tento nastroj potesi kazdou zenu, ktera miluje vlnite vlasy a po kazde se rada ukaze v jinem svetle. Skvely tip na vanocni darek ci narozeniny." Nicol využívala hlavně dva nástavce: "Kulma mě nadchla, protože jsem mohla vyzkoušet 4 druhy nástavců. Po vyzkoušení jsem zjistila, že všechny 4 nástavce bych asi nevyužila, ale dva bych si na 100% vybrala. U nástavce oceňuji otočný kabel a otočnou hlavici, díky které se dostanete i na problémová místa dozadu hlavy. Moc se mi líbí myšlenka výměnných nástavců na kulmu, protože to může ušetřit hodně místa a ve výsledku je to i lepší vůči životnímu prostředí. Cena hlavice a nástavců je velmi příznivá, o kvalitu se určitě nemusíte obávat. Kulma je lehká a teplotu nahřátí má nastavenou dle určitého nástavce. Dále jsem ocenila příjemný keramický povrch a žáruvzdornou rukavici. Nejvíce mě potěšil tenoučký nástavec, díky kterému jsem měla nádherné vlasové prstýnky. Určitě doporučuji 😊"

Kup si rukojeť, vyber nástavec a vytvoř svůj styl !

Modulární styler Bellissima 11749 MY PRO TWIST & STYLE GT22 200, pro který jsou čtyři požadavky na úpravu účesu naprosto přirozenou a splnitelnou záležitostí. Díky němu si rychle, šetrně a v pohodlí domova vytvoříte dokonalý účes, který vám bude každý závidět! Tak jako Nele: "Opravdu oceňuji šikovnou rukavičku, díky které si i začátečník nespálí prsty. Otočný systém hlavice je velmi nápomocný, hlavně při natáčení zadních těžko dosažitelných partií na zátylku. Oceňuji taky inteligentní řešení kabelu, který se vám přizpůsobí a nemotá se, i když já bych ocenila klidně i delší. :) Samotný proces úpravy účesu byl snadný. Stačilo vlasy rozčesat, rozdělit prameny a postupovat dle jednoduchého návodu. Každý nástavec umí vykouzlit jiný moderní účes. Nástavec Loose Waves mi upravil vlasy do decentních vln na běžné každodenní nošení. Nástavec Soft Curles nastyloval krásné rovnoměrné vetší vlny na slavnostnější příležitost. Nejvíc se mi líbil nástavec Sculpted Curles, který vyčaroval krásné ruličky jak pro princeznu z pohádky a pak, když se účes rozčesal, staly se z něho bláznivé vlny pro divošku. Styling s posledním nástavcem Glamour Waves se zas nejvíc líbil kolegyním v práci. Každá žena má mnoho tváří, se stylerem od značky Bellissima jsem objevila svoje další 😊. Pochvala od okolí a přítele na sebe nenechala dlouho čekat, tuhle vychytávku budu ráda používat i nadále!"

Pro ještě lepší výsledky můžete kombinovat 4 různé typy nástavců, které jsou kompatibilní se základnou kulmy Bellissima 11749 MY PRO TWIST & STYLE GT22 200. Veškeré nástavce lze pořídit samostatně, díky čemuž si vyberete přesně ten, který vám bude vyhovovat. Nástavec poté připevníte jednoduchým nacvaknutím. Výměna je stejně tak snadná jako připevnění. Stisknutím tlačítka na boku kulmy jej uvolníte. 

Jak moc je natáčení vlasů náročné?

Benefitem styleru na vlasy je flexibilita základny. Snadno tak dosáhnete na každé místo na hlavě. Kulmu lze použít dvěma směry, svisle nebo v úhlu 90 °, tak aby bylo tvarování vlasů i v zadní části hlavy co nejjednodušší.  Samozřejmostí je samoregulace teploty, která se automaticky přizpůsobí zvolenému nástavci. Součástí je také praktická rukavice proti popálení. Manipulace s kulmou je opravdu snadná. Přístroj zapnete a vyčkáte, až se nahřeje. Poté kulmu podržíte špičkou dolů, ovinete pramen podél celé vyhřívané části a takto vyčkáte několik sekund. Sexy i rozverný vzhled hotov!

A právě tento výrobek budou testovat naše 3 redaktorky. Každá obdrží jednu základnu: Bellissima 11749 My Pro Twist & Style GT22 200 z(maloobchodní cena 799,-) a k tomu 4 nástavce SOFT CURLS, SCULPTED CURLS, LOOSE WAVES  a GLAMOUR WAVES  (maloobchodní cena 699,-).

Video s postupem zde.  

Produkt zakoupíte na: alza.cz, notino.cz a mall.cz

Více informací najdete na: www.bellssima.comZdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Pamatujte, že tak jako má – podle českého přísloví – každá mince dvě strany, tak i za každým problémem stojí více vysvětlení a více motivů. Občas máte tendenci na věci nahlížet jen svým okem, aplikujete na ně své postoje. A to je ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

80 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:46
278 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:54
60 Příspěvků
Poslední příspěvek 8:41

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat