REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Nestárnoucí vzpomínky s Fotopromě

14.02.2018 | Testování

Focení s dětmi může být docela oříšek, a tak není divu, že ho raději stále více lidí přenechává profesionálům. Ovšem i ti musejí vědět, jak mnohdy nespolupracující malé modely a modelky nadchnout pro focení tak, aby vznikly skutečně povedené snímky. Jednou ze společností, jež se mimo jiné specializuje právě na rodinné fotografie, je i ateliér Fotopromě. Služby tamních profesionálů se na vlastní kůži rozhodla otestovat i naše kolegyně z obchodního oddělení Petra se svým šestiletým synem Josífkem. Jak byla spokojená?


Celkové hodnocení: 96%

Hodnocení: 39 testerek

Doporučeno: 75x


„Nedávno jsem si prohlížela nějaké staré rodinné fotografie a najednou jsem si uvědomila, že vlastně nemám žádné 'pořádné' snímky, kde bychom byli s Josífkem spolu. Po chvíli pátrání na internetu jsem objevila ateliér Fotopromě a rozhodla se, že je na čase, abychom to napravili a postavili se spolu před objektiv,“ popisuje Petra, jak se vlastně nápad na testování zrodil.

Profesionalita i osobní přístup

A proč si Petra vybrala právě Fotopromě? Za tímto atelierem stojí fotograf Martin Matějíček, který spolupracoval s významnými časopisy a který se rozhodl nabídnout špičkové fotografie všem, kdo o ně mají zájem. Otevřel tedy ateliér, který zprostředkovává nejen dokonalé fotografie, ale také zážitek v podobě profesionálního focení. Všichni v ateliéru pracují na tom, aby zachytili prchavé okamžiky štěstí, absolutní radosti, souznění. Díky profesionálnímu přístupu vzpomínky nevyblednou, zůstanou pro klienty uchovány v podobě fotografií, které budou obdivovat i jejich děti a vnoučata.


Z prostředí ateliéru Fotopromě dýchá nejen profesionalita, ale i úžasný lidský přístup.

„Fotopromě je výborně promyšlený koncept. Už od prvního kontaktu jste navigování pomocí e-mailu a vlastního účtu na stránkách ateliéru. Dostane se vám podrobného manuálu ohledně přípravy před focením, dozvíte se, co si vzít s sebou, na co nezapomenout a na co se připravit,“ říká Petra.

Nadchlo mě i prostředí ateliéru. Žádné studené a neosobní prostory, člověk se cítí od první minuty příjemně. I když tu dýchá z každého koutu profesionalita, neznamená to, že byste se měli pocit, jako byste byli v nějakém muzeu. A je vidět, že na děti jsou tu připravení,“ usmívá se naše kolegyně.

Nadšený model

Ostatně nesmírně profesionální, ale velmi vstřícný a uvolněný je podle Petry i přístup všech, kteří v ateliéru Fotopromě pracují.

„V ateliéru se vám věnuje celý tým lidí od asistentky přes vizážistku po fotografa, kteří mají zájem pouze o to, abyste si focení užili a odcházeli spokojení,“ popisuje.


Velcí, ale především malí modelové se díky přístupu profesionálů z ateliéru Fotopromě cítí před objektivem jako doma a focení je baví.

Jako každá máma se i Petra trochu bála, že focení nebude příliš velkou zábavou pro Josífka. Ale realita ji rychle vyvedla z omylu.

„Udržet pozornost dítěte 2 hodiny před objektivem vypadá jako nadlidský úkol, nicméně v ateliéru Fotopromě pracují skuteční profesionálové. Po celou dobu jsem měla pocit, že jsem na návštěvě u přátel, pohoda a dobrá nálada rozhodně nechyběly. Paní fotografka se ujala mého syna, společně připravovali kulisy, což pro něj byla ohromná zábava. Focení pak nebyla taková otrava, jakou si od začátku představoval, naopak se mu na konci focení ani nechtělo domů. Celá ta atmosféra se promítla i do finálních fotek, z kterých jsem opravdu nadšená,“ rozpývá se Petra.

Další focení? Už se nemůžeme dočkat

Poté, co je focení hotové, začnou v ateliéru Fotopromě pracovat na výsledných fotografiích. Ty nabízejí nejen v běžných, ale i v neobvyklých formátech, v různých barevných provedeních, v elektronické i tištěné podobě. Rádi vám tu ostatně zhotovíme nejen umělecký portrét, ale vymyslí i nejrůznější kreativní řešení. V případě zájmu vám pak fotografie zarámují, zasklí či zhotoví celou fotoknihu.


Z ateliéru Fotopromě si odnesete nejen úžasné zážitky, ale především vzpomínky, které nikdy nezestárnou....

„Všechny fotografie jsou do 3 dnů připravené na vašem osobním účtu. Naleznete mezi nimi ty doporučené od fotografa, předvolbu různých filtrů, velikostí apod… Po výběru je vše připraveno k finální retuši (tu si také do poznámky předem navolíte, přece jenom počítače teď umějí zázraky) a k tisku. Celý proces je velmi jednoduchý, zvládne ho každý běžný uživatel,“ pochvaluje si Petra.

A jak byla Petra spokojená s výslednými fotografiemi?

„Jsem naprosto nadšená. A Josífek taky, což mě těší ještě víc. Konečně máme fotky, které nejen můžeme bez rozpaků ukazovat všem příbuzným a přátelům, ale hlavně jsme díky Fotopromě získali úžasnou vzpomínku. Už teď se vidím, jak za dvacet let se slzou v oku nad těmito fotografiemi vzpomínám, jaké to bylo, když byl Josífek takhle malý,“ usmívá se naše obchodnice a dodává: „Však jsme v ateliéru Fotopromě nebyli naposledy. A už teď se oba těšíme na další návštěvu!“

Více informací najdete na www.fotoprome.czZdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vyslechnete si obavy svého partnera. A budete překvapeni! Pravděpodobně by vás totiž nenapadlo, co všechno přidělává vašemu protějšku vrásky na čele. Pravdou však je, že v poslední době nejste ve vztahu nejvšímavější, zabýváte se hlavn... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
5 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
13 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat