REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Nestárnoucí vzpomínky s Fotopromě

14.02.2018 | Testování

Focení s dětmi může být docela oříšek, a tak není divu, že ho raději stále více lidí přenechává profesionálům. Ovšem i ti musejí vědět, jak mnohdy nespolupracující malé modely a modelky nadchnout pro focení tak, aby vznikly skutečně povedené snímky. Jednou ze společností, jež se mimo jiné specializuje právě na rodinné fotografie, je i ateliér Fotopromě. Služby tamních profesionálů se na vlastní kůži rozhodla otestovat i naše kolegyně z obchodního oddělení Petra se svým šestiletým synem Josífkem. Jak byla spokojená?


Celkové hodnocení: 96%

Hodnocení: 40 testerek

Doporučeno: 75x


„Nedávno jsem si prohlížela nějaké staré rodinné fotografie a najednou jsem si uvědomila, že vlastně nemám žádné 'pořádné' snímky, kde bychom byli s Josífkem spolu. Po chvíli pátrání na internetu jsem objevila ateliér Fotopromě a rozhodla se, že je na čase, abychom to napravili a postavili se spolu před objektiv,“ popisuje Petra, jak se vlastně nápad na testování zrodil.

Profesionalita i osobní přístup

A proč si Petra vybrala právě Fotopromě? Za tímto atelierem stojí fotograf Martin Matějíček, který spolupracoval s významnými časopisy a který se rozhodl nabídnout špičkové fotografie všem, kdo o ně mají zájem. Otevřel tedy ateliér, který zprostředkovává nejen dokonalé fotografie, ale také zážitek v podobě profesionálního focení. Všichni v ateliéru pracují na tom, aby zachytili prchavé okamžiky štěstí, absolutní radosti, souznění. Díky profesionálnímu přístupu vzpomínky nevyblednou, zůstanou pro klienty uchovány v podobě fotografií, které budou obdivovat i jejich děti a vnoučata.


Z prostředí ateliéru Fotopromě dýchá nejen profesionalita, ale i úžasný lidský přístup.

„Fotopromě je výborně promyšlený koncept. Už od prvního kontaktu jste navigování pomocí e-mailu a vlastního účtu na stránkách ateliéru. Dostane se vám podrobného manuálu ohledně přípravy před focením, dozvíte se, co si vzít s sebou, na co nezapomenout a na co se připravit,“ říká Petra.

Nadchlo mě i prostředí ateliéru. Žádné studené a neosobní prostory, člověk se cítí od první minuty příjemně. I když tu dýchá z každého koutu profesionalita, neznamená to, že byste se měli pocit, jako byste byli v nějakém muzeu. A je vidět, že na děti jsou tu připravení,“ usmívá se naše kolegyně.

Nadšený model

Ostatně nesmírně profesionální, ale velmi vstřícný a uvolněný je podle Petry i přístup všech, kteří v ateliéru Fotopromě pracují.

„V ateliéru se vám věnuje celý tým lidí od asistentky přes vizážistku po fotografa, kteří mají zájem pouze o to, abyste si focení užili a odcházeli spokojení,“ popisuje.


Velcí, ale především malí modelové se díky přístupu profesionálů z ateliéru Fotopromě cítí před objektivem jako doma a focení je baví.

Jako každá máma se i Petra trochu bála, že focení nebude příliš velkou zábavou pro Josífka. Ale realita ji rychle vyvedla z omylu.

„Udržet pozornost dítěte 2 hodiny před objektivem vypadá jako nadlidský úkol, nicméně v ateliéru Fotopromě pracují skuteční profesionálové. Po celou dobu jsem měla pocit, že jsem na návštěvě u přátel, pohoda a dobrá nálada rozhodně nechyběly. Paní fotografka se ujala mého syna, společně připravovali kulisy, což pro něj byla ohromná zábava. Focení pak nebyla taková otrava, jakou si od začátku představoval, naopak se mu na konci focení ani nechtělo domů. Celá ta atmosféra se promítla i do finálních fotek, z kterých jsem opravdu nadšená,“ rozpývá se Petra.

Další focení? Už se nemůžeme dočkat

Poté, co je focení hotové, začnou v ateliéru Fotopromě pracovat na výsledných fotografiích. Ty nabízejí nejen v běžných, ale i v neobvyklých formátech, v různých barevných provedeních, v elektronické i tištěné podobě. Rádi vám tu ostatně zhotovíme nejen umělecký portrét, ale vymyslí i nejrůznější kreativní řešení. V případě zájmu vám pak fotografie zarámují, zasklí či zhotoví celou fotoknihu.


Z ateliéru Fotopromě si odnesete nejen úžasné zážitky, ale především vzpomínky, které nikdy nezestárnou....

„Všechny fotografie jsou do 3 dnů připravené na vašem osobním účtu. Naleznete mezi nimi ty doporučené od fotografa, předvolbu různých filtrů, velikostí apod… Po výběru je vše připraveno k finální retuši (tu si také do poznámky předem navolíte, přece jenom počítače teď umějí zázraky) a k tisku. Celý proces je velmi jednoduchý, zvládne ho každý běžný uživatel,“ pochvaluje si Petra.

A jak byla Petra spokojená s výslednými fotografiemi?

„Jsem naprosto nadšená. A Josífek taky, což mě těší ještě víc. Konečně máme fotky, které nejen můžeme bez rozpaků ukazovat všem příbuzným a přátelům, ale hlavně jsme díky Fotopromě získali úžasnou vzpomínku. Už teď se vidím, jak za dvacet let se slzou v oku nad těmito fotografiemi vzpomínám, jaké to bylo, když byl Josífek takhle malý,“ usmívá se naše obchodnice a dodává: „Však jsme v ateliéru Fotopromě nebyli naposledy. A už teď se oba těšíme na další návštěvu!“

Více informací najdete na www.fotoprome.cz

20.11.2022

Fotografie jsme si vytiskly a daly do fotoalba a jsou krásné

03.06.2019

Fotografie miluji, je to uchovalá vzpomínka, která vydrží na věky!Líbí se mi profesionalita,příjemný přístup za rozumnou cenu.Webové stránky jsou dokonale přehledné při hledání.Opravdu super věc a nikde jinde!

Nic

14.05.2019

Není hezčí vzpomínka, než mít krásné fotografie se svými nejbližšími. Vždy se ráda k fotografiím vracím a vzpomínám na to krásné co jsme prožili. Kvalitní provedení fotek - kvalitní papír, jas barev je u této firmy zárukou a já si nenechávám dělat fotografiie nikde jinde

14.03.2019

Skvělá možnost, jak si nechat udělat krásné profesionální snímky ať už individuálně, v páru, nebo s celou rodinou. Příjemné prostředí a vstřícný přístup. Rozhodně můžu jen a jen doporučit. Opravdu super kvalita za rozumnou cenu.

23.12.2018

Mít krásné a profesionální fotografie je důležitou součástí pro uchování těch našich nejúžasnějších vzpomínek. Vždy se ráda k fotografiím vracím. Foto pro mně znám a mohu potvrdit, že fotky od nich jsou naprosto úžasné. Kvalita a profesionální přístup je zde zaručen. Dále co doporučuji je navštívit jejich webové stránky, které jsou krásně přehledné a nikdo se neztratí při hledání svého požadavku.

05.12.2018

Tento atelier se chystame navstivit jako cela rodina.Budeme mit nadhernou pamatku a darecky pro babicky.Fotografie jsou nejkrasnejsim darkem,ktery muzeme babickam poridit.Budou mit velikou radost.Moc se tam tesime

07.06.2018

Tyto ateliery miluji a jsou skvele nejen na rodinne fotografie.Urcite do toho pujdu take s rodinkou.Je to skvely napad jak darovat vzpominky.😇😇😇Mily.pristup a ceny jsou tim.nejlepsim vysledkem a fotografie zahreji u srdce.😇Libi se mi ze lze udelat nekolik variant a to je top!😊

01.05.2018

Ateliér Fotopromě je na velice profesionální úrovni. Zejména oceňuji profesionální, ale zároveň velmi vstřícný a uvolněný přístup všech, kteří v ateliéru Fotopromě pracují a také krásní interiér atelieru. Určitě stojí za návštěvu.

22.03.2018

libi se mi napad o nestarnoucich vzpominkach sama mam jeste doma retro verze fotek protože za meho mladi nic takove nebylo, mam v planu vnucce udelat vzpominky na deststvi a uvazuji o vyuziti teto moznosti

22.03.2018

Fotopromě je perfektní,Mají krásné studio a fotečky od nich jsou opravdu nádherné.Miluju fotografie a fotografické dárky s fotkam i- je to krásná vzpomínka a určitě každého velice potěší

20.03.2018

Profesionalita, krásné fotografie, vstřícnost a originalita.... Jako první jsem vyzkoušela těhotenské focení, jako druhé focení novorozenců a do třetice první narozeniny mého syna. Výsledkem jsou krásné a jedinečné fotografie, díky kterým máme vzpomínku na celý život. Foto promě už jsem několikrát doporučila.

O žádných nevím....

14.03.2018

Super vec jak si zanechat vase vzpominky vzvetcnit,fotky opravdu na profesionalni urovni kterou nema ani fotolab ktery je taky prosnuly.Budem fotecky delat zacatkem leta a uz bse nemuzu dockat........

13.03.2018

FOTOPROMĚ jevelmi výborné.Jednou jsme si ho obědnali a byl to výborný nápad.Do dnes se má celá rodina nemůže vynadívat na tenhle výrobek. Přišlo za týden krásně zabaleno a obsah byl slovi nepopsatelný.

12.03.2018

Skvělá záležitost k uchování vzpomínek. S dobrými fotografy se teď roztrhl pytel a lepší technika jim řádně pomáhá. Nicméně i se sebelepší technikou není výsledek dokonalý, pokud fotograf nemá charisma a neumí s klientem pracovat. Zde je evidentně splněno vše na jedničku.

03.03.2018

Fotopromě je podle mě moc skvělý nápad a sestra a mamka ho hned využila. Nejenže byla z toho nadšená,ale i když já jsem viděla výsledek, tak jsem byla nadšená. Moc se mi líbí a já mám v plánu určitě si taky něco pořídit do budoucna.

01.03.2018

Je to skvělý nápad a hlavně i skvělá dárek, když si člověk neví rady :) Určitě bych doporučila všem. Miluji profesionální fotografy, kteří svou práci milují a mají ji rádi. A fotky s rodinou jsou nenahraditelné.

01.03.2018

Na rodinné focení se chystáme už nějaký ten měsíc. Stále to kvůli něčemu odkládáme. Moc děkuji, za hodnocení ateliéru Fotopromě. Redakční testování mě velmi zaujalo a myslím, že je rozhodnuto, kde "spácháme" to naše první rodinné foto. Už jsem koukala i na jejich webové stránky a vše vypadá opravdu dobře! Děkuji za tip!

01.03.2018

Cením si profesionálů ve všech oborech a u fotografování to platí také. V současné době silně převládla kvantita nad kvalitou, ale doma se snažíme občas si udělat rodinný, do budoucna vzácný snímek od někoho, kdo to umí, od někoho, jehož obrázky můžeme rozdat babičkám či uložit do klasického fotoalba. Podobné podniky a projekty vítáme.

28.02.2018

Fotoprome je skvělou a příjemnou cestou, jak profesionálně zachytit vzpomínky a krásné okamžiky našeho života. Fotoprome může být také skvělým dárkem pro ty méně odvážné, které třeba chtějí, ale bojí se si takové pěkné fotky zařídit :)

24.02.2018
Doporučení: 57

Fotopromě je výborně promyšlený koncept, protože už od prvního okamžiku mě nadchlo nejen prostředí ateliéru, ale hlavně skvělá atmosféra a pohodlí, které je vybaveno tou nejmodernější fotografickou technikou, unikátní technologií, stejně jako širokým spektrem moderních i retro rekvizit

18.02.2018

Miluji takovehle "fotostudia", kde umi navodit prijemnou atmosferu a pohodu, ktera se pak zrcadli v atmosfere a vyrazu zachycenych na fotografiich. S rodinou mame jedno takove oblibene misto,kde nas nezklamou.

17.02.2018

Určitě je lepší focení přímo od profesionála fotky jsou kvalitní fotograf má spoustu možností vybrat pozadí a sestavit vše tak aby k sobě ladilo aby fotky byli krásne využíváme na spolecne fotografie v létě a v zimě a nebo pri nějaké rilezitosti

16.02.2018

Už delší čas využíváme služeb profesionální fotografky a opravdu si raději připlatíme, protože tyto fotky jsou velmi kvalitní. Využíváme toto focení třikrát ročně a to vánoční, letní a narozeninové focení, letos ještě přibude svatební :-) Už se moc těšíme na další krásné fotečky.

16.02.2018

Fotopromě je podle mě moc skvělý nápad a sestra ho hned využila. Nejenže byla z toho nadšená,ale i když já jsem viděla výsledek, tak jsem byla nadšená. Moc se mi líbí a já mám v plánu určitě si taky něco pořídit

žádné

15.02.2018

Pro mě je tohle nápad velice dobrý a mě se líbí. A ano, vím, že focení s dětmi je většinou děs, protože chvilku neposedí. Proto mě tohle velmi zaujalo a už se těším na naše další fotečky, kterých není nikdy dost

na mě docela drahé

15.02.2018

Rodina je pro většinu z nás na prvním místě a pořídit si pěkné, kvalitní a trvanlivé snímky rodinných oslav, setkání a jiných důvěrných a vzácných okamžiků. Tento ateliér odborné fotografování nabízí a jistě si najde své klienty.

15.02.2018

já se také nechala fotit se sestrou at máme památku jaké jsme byly kočky... :-) děti v porodnici také fotil fotograf a jsem moc spokojená. jistě se s dětmi pujdem fotit zase. jsou to krásné vzpomínky a dárky pro babičky :-)

15.02.2018

Ke zvláštním příležitostem určitě využíváme služby profesionálních fotografů, protože není fotka, jako fotka. Jsem ráda za každý tip a nápad na podobné služby, protože krásné profi snímky rádi dáváme jako dárky babičkám, či použijeme na kalendáře a pohlednice.

15.02.2018

Mám štěstí, že hned dvě mé kamarádky jsou profi fotografky. Souhlasím s tím, že se snímky od nich nedají s těmi amatérskými srovnat. I momentky působí báječně, jedinečně. Vítám tedy podobné služby. Okamžiky a lidé, na kterých nám záleží si rozhodně zaslouží odborný, profesionální přístup a pohled.

14.02.2018

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Nestárnoucí vzpomínky s Fotopromě.Profesionál udělá pěkné fotky.Jen si dejte dnes pozor na různé amatéry,kteří se vydávají za skutečné fotografy a přitom fotí strašně.Je dobré se předem informovat.Zajímejte se zda má fotograf i vzdělání ! Na focení..dnes fotí hodně lidí co to vzdělání nemá.

14.02.2018

profesionální fotografování se u nás v rodině praktikuje vlastně od prvopočátku. Nejdříve zdokumentavaná naše svatba a pak focení s prvním miminkem ještě v bříšku, pak narození prvního syna a každý rok fotíme - nyní už syny tři. Je to hezká památka.

14.02.2018

Focení s profesionály je je hned o 100% lepší a mnohem přijemnější,dovede navnadit příjemnou atmosféru.Co nejdříve plánuji rodinné focení u profesionála a budu si to s rodinou na 100% užívat a budeme mít nádhernou vzpomínku.

14.02.2018
Doporučení: 18

Focení na úrovni..něco jako na povel. Také jsem se jednou v létě nechala s dětmi zpodobnit. Ty fotografie jsou pro mě moc milou vzpomínkou, protože děti vedle mě rostou tak rychle, že to nestačím vnímat. Domácí fotky s tím nejsou srovnatelné!

14.02.2018

Profesionální focení je o 100% lepší než domácí :) Když jsem darovala rodičům fotoobraz byli velice nadšení. Poté se mi narodil syn a dále jsem rodičům věnovala foto miminka, ze kterého byli velmi šťastní. Sice jsme zaplatili za newborn přes 2000kč, ale památka na celý život. Určitě doporučuji...

14.02.2018

Profesionální focení je prostě profesionální.Když dcera která žije v zahraničí čekala vnuka,dostala jsem od ní velký obraz s bříškem a manželem.Když se vnuk narodil,dostala jsem celou fotoknihu s maličkým.Letos jsem k vánocům dostala kalendář s jeho dvěma dětmi.Je to vzpomínka na celý život.

14.02.2018

Na profesionální focení jsem chodila s dětmi každý rok.Tyto profesionální fotky jsme dávali prarodičům k vánočům.Vždy je moc potěšili.Tak krásné fotky bychom nikdy doma neudělali.Navíc fotograf vždy docílil aby se děti usmívaly a krásně tam vypadaly.Mají krásnou vzpomínku na dětství.

Žádné.

14.02.2018

Dobry den. :-) Na profesionalnim foceni s profesionalnim fotografem jsem nekolikrat byla a nekolikrat i s detmi. Mela jsem stesti na skveleho pana fotografa, ktery s detmi dokazal navazat pratelsky kontakt, dokazal je zaujmout, a tak byly vysledne fotografie krasne a velice prirozene. :-)

14.02.2018

Profesionální focení já opravdu uznávám a s dětmi jsem chodila na takové focení každý rok, máme uchované hezké vzpomínky. Dcera v této tradici pokračuje, teda s tím, že děti nechává fotit vždy před Vánocemi a pak my, babičky, dostaneme krásný dáreček v podobě fotografií.

14.02.2018

Mám to štěstí, že se nejen znám s profi fotografkou, ale má svůj ateliér o patro níž, než já pracuji. Udělala mi mnoho krásných fotek. Dokonce se líbíly i mně, která se tak nerada fotím. Ale profi fotky jsou prostě super.

14.02.2018

Velmi pěkné zážitky z profesionálního focení. Důležitý je nejen samotný ateliér, ale také přístup fotografů a fotografek jak nás na focení připraví. S malými dětmi je to někdy náročné. Nakonec si odnášíme nejen velmi kvalitní fotografie, ale i pěkné vzpomínky.

Další hodnocení


Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden může být plný intenzivních emocí a hlubokého uvědomění. Pokud jste ve vztahu, možná budete cítit potřebu vyjádřit své pocity a touhy otevřeně. Nebojte se sdílet své myšlenky a snažte se pochopit i pohled svého partnera. To může po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:16
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat