REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Ochrana před paprsky díky Ryor Sun Care

20.06.2018 | Testování

Léto je prakticky v plném proudu a některé kolegyně z naší redakce už mají dokonce za sebou dovolenou u moře. A právě ty se proměnily v testerky opalovacích mlék a regeneračního mléka po opalování Ryor Sun Care.


Celkové hodnocení: 95%

Hodnocení: 45 testerek

Doporučeno: 38x


Konec května a začátek června prožily – alespoň na pár dní – na pláži hned tři zástupkyně Bety.cz. Kolegyně z obchodního oddělení Jiřina a Denisa a redaktorka Zorka. Testovaly Opalovací mléka Ryor Sun Care SPF 15 a 30, ale také Regenerační mléko po opalování ze stejné edice. Jak se jim produkty od Ryoru osvědčily?

Péče i ochrana před paprsky

Lehké, voděodolné opalovací mléko Ryor se snadno roztírá a nezanechává pocit mastnoty. Díky tomu je vhodné nejen pro ochranu pokožky těla, ale i obličeje. Obsahuje směs UVA/UVB filtrů, které chrání pokožku před poškozením způsobeným vlivem UV zářením.


Opalovací mléka Ryor Sun Care se snadno roztírají a velmi rychle vstřebávají. A navíc účinně chrání před slunečními paprsky!

„Opalovací mléka i to regenerační jsem s radostí sbalila s sebou na rodinou dovolenou do Řecka. Dárek v podobě betakarotenu jsem si nasadila už před odletem, abych opálení co nejvíc podpořila. Ale ten byl jen pro mě, děti ho rozhodně nepotřebují, stačí jim odpoledne u bazénu a jsou krásně hnědé. Na mě ale betakaroten podle všeho zabral,“ usmívá se Denisa, která však podle svých slov nemá s opalováním problémy. Ostatně už na dovolenou odlétala krásně bronzová, což jsme jí většinou pořádně záviděly.

Také Jiřina se vydala s mléky Ryor Sun Care k moři. „Na tělo jsem používala SPF 15, ale na obličej a také na ramena, která se mi v minulosti ráda na slunci spálila, jsem využila vyšší ochranný faktor. Tahle kombinace byla pro mě na pobyt u moře naprosto ideální,“ pochvaluje si Jiřina.

Na rozdíl od svých dvou spolutesterek má Zorka s opalováním spíše problémy. „Jsem přesně ten typ, který je úplně bílý celé léto, prakticky bez ohledu na to, zda jsem na zahradě na chatě nebo na pláži u moře. Opalovací krémy jsou nutnost, bez které prostě nemůžu vyrazit v létě ven. Jako typická zrzka mám světlou pokožku, která se namísto krásně hnědého opálení po chvíli zbarví do ruda a spálí se. Opalovací mléka si proto hodně pečlivě vybírám, takže jsem byla zvědavá, jak ta od Ryoru obstojí,“ říká naše redakční testerka.

Maže celá rodina

„Opalovací krémy nás mile překvapily, a to především proto, že se velmi dobře roztírají a vpíjí do kůže a nezanechávají mastné stopy. V průběhu týdne se začaly děti mazat dokonce samy, to jsem u nich viděla poprvé. Testovali jsme jak SPF 15, tak 30. Děti a manžel 30, já pak 15. Ani jednou se nám nestalo, že bychom se spálili. Ke konci dovolené nám tedy mléko SPF 30 došlo, a tak mi manžel začal krást moji 15, ačkoli se nikdy nemazal nižším faktorem, než je 20! A k mému údivu byl maximálně spokojený. Oba jsme se nakonec shodli, že příště určitě opět přibalíme Ryor,“ říká Denisa.


Všechny produkty řady Ryor Sun Care pokožku nejen chrání, ale tak o ni pečují.

Jiřina zase vyzdvihla, že opalovací mléko Ryor neobsahuje parfém, a je tedy vhodné pro všechny typy pleti včetně citlivé. Navíc kyselina hyaluronová zajišťuje bohatou hydrataci pokožky a najdete v něm i látky zpomalující stárnutí pleti způsobené sluncem. „Nemám ráda navoněné emulze při pobytu na slunci. Vzhledem k tomu, že mám mírně problematickou pleť, hned tak nějaký přípravek mi nesedne. Ale s tímto mlékem od Ryoru byla plně spokojena. No a doufám, že na mě budou blahodárně působit i látky zpomalující fotoaging,“ směje se Jiřina.

„Za sebe musím určitě vyzdvihnout rychlost, s jakou se mléko namaže a vstřebá. Mám od dětství alergii, když je mléko hutné a hlavně jste po něm celí umaštění. Tak tohle peklo u Ryoru vůbec nenastalo. Krásně rozetřete na těle a za pár vteřin už ani nevíte, že jste se mazali. Takhle má podle mě ‚opalovák‘ vypadat,“ je přesvědčená Zorka. „No a hlavní zpráva celé dovolené je, že jsem se snad poprvé u moře nespálila. A dokonce jsem se vrátila i s mírně zlatou barvou, což je u mě úspěch, který se u jiných rovná opálení úplně dohněda,“ usmívá se spokojená redakční testerka.

Pohlazení pro pokožku

Pro testování jsme naše testerky vybavily i Regeneračním mlékem po opalování Ryor Sun Care. Je určené pro ošetření pokožky celého těla po slunění. Obsahuje vysoce hydratační komplex a D-Panthenol, které pomáhají regenerovat přirozený ochranný kožní film. Emulze působí chladivě, snadno se roztírá a nezanechává mastný film. Zklidňuje, regeneruje a osvěžuje pokožku po opalování, D-Pantenol a hydratační komplex navíc pleť vyživuje, navrací ji jemnost a vláčnost.


Regenerační mléko po opalování Ryor obsahuje D-Panthenol a další látky, které pokožku zchladí, zklidní a také vyživí.

„Používala jsem ho po každém pobytu na slunci a je skvělé. Opravdu se snadno rozetře, navíc má po něm člověk příjemně chladivý pocit, což v tropických teplotách ocení snad každý. Řadu Ryor Sun Care tak můžu za sebe s klidným svědomím doporučit,“ říká Jiřina.

Obdobně byla z mléka po opalování nadšená i Denisa s rodinou. „Regenerační mléko má opravdu příjemnou, nevtíravou vůni. Díky D-Panthenolu nádherně zchladilo a zklidnilo rozpálenou pokožku. Opět se velmi lehce roztíralo a vpíjelo do pokožky, takže jsme se neleskli mastnotou, kterou moje děti vždycky hned otřou do nějakého oblečení nebo povlečení na posteli. Za mě prostě super testování a letní kosmetice od Ryoru už zůstaneme věrní,“ pochvaluje si Denisa.

„Já se musím s chválou přidat k mým spolutesterkám. Na minulou dovolenou jsem vyrazila s jakýmsi gelem, který měl pokožku po pobytu na slunci zklidnit, ale hrozně lepil, takže jsem ho ve výsledku ani nepoužívala. Ale po Regeneračním mléku od Ryoru jsem sáhla poctivě pokaždé, když jsem se vrátila z pobytu venku. Moc příjemně voní a hlavně kůži úplně rozmazlí. A to si na dovolené nechám rozhodně líbit,“ uzavírá Zorka.

Více informací a další produkty Ryor Sun Care najdete na www.ryor.czZdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Pamatujte, že tak jako má – podle českého přísloví – každá mince dvě strany, tak i za každým problémem stojí více vysvětlení a více motivů. Občas máte tendenci na věci nahlížet jen svým okem, aplikujete na ně své postoje. A to je ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

80 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:46
278 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:54
60 Příspěvků
Poslední příspěvek 8:41

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat