REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Péče o vlasy s produkty Bellissima

22.06.2020 | Testování

Vjet si do vlasů je pro někoho na denním pořádku. Vjet si do vlasů díky profesionálním výrobkům řady My Pro italské značky Bellissima je ale trochu výjimečný a především příjemnější zážitek! Díky profesionální technologii a jednoduchého použití vytvoříte účes z pohodlí domova, jako byste právě vyšla od kadeřníka. Naše 3 redaktorky vyzkoušely tyto tři profesionální vlasové produkty - parní žehličku, multi kulmu a vysoušeč vlasů s keramickou technologií. V článku si přečtěte jejich recenze :)


Celkové hodnocení: 97%

Hodnocení: 35 testerek


Profesionální parní žehlička na vlasy My Pro Steam

Bellissima My Pro Steam je exkluzivní profesionální parní žehlička na vlasy, kterou otestovala naše redaktorka Bára: "Vzhled žehličky od značky Bellisima vypadá opravdu kvalitně již od prvního pohledu. Černé elegantní provedení s rosegold destičkami, 3 předdefinované teploty, ze kterých si můžete vybrat. Žehlička disponuje zamykáním destiček a především funkcí automatického vypnutí po 60 minutách. To je opravdu funkce k nezaplacení, protože jsem člověk, co je schopný se vrátit z práce domů, jen z důvody kontroly vypnutých spotřebičů." Technologie této žehličky na vlasy využívá přínosů páry, aby se udržela správná hydratace vlasů pro efekt proti načechrání a krepatění v jediném průchodu. S párou si vlasy Báry opravud rozuměly: "Do nádobky na vodu jsem pomocí kapátka naplnila potřebný obsah a nechala nahřát na 170 stupňů, což bylo opravdu během několika sekund. Díky vodní páře byly vlasy hladší mnohem dříve. Ve vlasech jsem po vyžehlení pociťovala větší lesk a přijde mi, že díky vodě žehlička vlasy méně ničí. Navíc dříve jsem používala pro hladký efekt více stupňů, u této problém nebyl i s nižší teplotou." 

 • Keramické desky: zaručují kluznost a zanechávají vlasy lesklé
 • Elektronické nastavení teploty: ve třech krocích 170°C - 200°C - 230°C
 • Plovoucí desky: perfektně se přizpůsobí vlasu s maximálním efektem jedním tahem
 • Zaoblený design: definuje a usnadňuje zvlnění vlasů pro dokonalý styling
 • Rychlý ohřev: připravena k použití během několika sekund
 • Uzamykatelné desky
 • Automatické vypnutí: po 60 minutách

Cena: 1699,- Kč

Profesionální žehlička Pro Beach Waves Multi GT21 100

Sen mnoha žen, je mít vlnitý a zajímavý účes a nikoliv nudný, cítit se žensky a krásně učesaná každý den. Bellissima Beach Waves je perfektní profesionální žehlička na vlasy pro ty, kdo mají středně-krátké až dlouhé vlasy. Petra a Lenka testovaly žehličku společně: "Vlny vypadají úžasně a vlasy značně zvýšily objem, což jsme obě uvítaly. Výsledek byl hotov do 10-15 minut. U Petry, s vlasy až po zadek, do 30 minut. Skvělou vychytávkou je kolečko, kterým si můžete přizpůsobit velikost vln ze čtyř druhů. Keramický povrch vyhřívaných částí chrání vlasy před poškozením, což při pravidelném používáním je skvělá vlastnost. Vlny na vlasech vydržely opravdu dlouho, mě celkem dva dny a Petře dokonce tři! Za nás obě můžeme kulmu jedině doporučit." 

 • 4v1 – vytvořte si perfektní účes pro Vás: vyberte si svůj styl mezi elegantními vlnami (úroveň 1), rockovými vlnami (úroveň 2), glam vlnami (úroveň 3) nebo romantickými vlnami (úroveň 4).
 • Změna je snadná: otočením kolečka změníte výšku střední části desky a vytvoříte 4 typy vln: od širokých, po přirozené až k úzkým a definovaným.
 •  Vytváření vln je velmi jednoduché: stačí vlasy rozdělit na sekce, abyste je vložili mezi vyhřívané části, a uzavřete kulmu.
 • Keramický povrch vyhřívaných částí podporuje ochranu vlasů před teplem a dává jí jas a je vhodný pro jakýkoli typ vlasů.
 • Můžete si každý den zvolit takové vlny, jaké Vám právě nejvíce sluší
 • elektronické nastavení teploty 170° až 210°C
 • systém uzamčení ploch
 • chladný hrot pro bezpečnou manipulaci

Cena: 1599,- Kč

Vysoušeč vlasů My Pro Ceramic P5 3800

Vysoušeč vlasů My Pro Ceramic je vybaven keramickou technologií, která vytváří dobré teplo, jenž respektuje, chrání a hydratuje vlasy během sušení. Keramika díky svým vlastnostem při zahřívání vyzařuje infračervené teplo, které v kombinaci s účinkem ionizátoru působí proti krepatění a vysoušení pro krásnější vlasy na každý den. Svoje vlasy svěřila do péče tohoto produktu i naše redaktorka Nicol: "První věcí, která mě hned po vzhledu příjemně překvapila je výkon. Vlasy máte vysušené opravdu velmi rychle. Díky keramické technologii fén vyzařuje infračervené světlo s účinkem ionizátoru, což umožňuje využívat fén každý den, lépe vyhlazuje vlasy a je k nim šetrný. Další obrovskou výhodou je 3 metry dlouhý kabel, který mě nenutí stát na jednom místě, když slyším hulákat děti a také máme zásuvku dál od zrcadla." Sada obsahuje tři nástavce a Nicol si chválila tento: "Já se nejvíce sžila s rosegold hlavicí, se kterou si vyfoukám vlasy krásně do hladka i bez žehlení." A perlička na závěr: "Fén disponuje tlačítky pro korigování výkonu, teploty i možnosti přidržení studeného vzduchu, což v letních dnech ocení snad každý, (mimo jiné lépe fixuje účes)."

 • Keramická technologie: profesionální vysoušeč vlasů s keramickou technologií, která vytváří příznivé teplo, jež respektuje, chrání a hydratuje vlasy během sušení. Keramika díky svým vlastnostem při zahřívání vyzařuje infračervené teplo a působí proti krepatění a vysoušení, pro krásnější vlasy na každý den
 • Profesionální AC motor: profesionální střídavý motor zajišťuje dlouhou životnost vysoušeče vlasů a vysoký průtok vzduchu; v kombinaci s výkonem 2300 W umožňuje rychlé a účinné sušení
 • Ionizace: Emise iontů udržuje hydrataci vlasů a podporuje snížení krepatění vlasů
 • Technologie ultraboost: Kombinace profesionálního střídavého motoru a speciálně navrženého ventilátoru urychluje proudění vzduchu pro rychlé sušení a snadnější úpravu
 • Redukce šumu: díky inovativní vícevrstvé struktuře zadního krytu, je vysoušeč velmi tichý
 • 2 rychlosti, 3 teploty: pro přizpůsobení sušení
 • Nástavce: profesionální: úzká keramická hubice pro styling, keramický difuzér pro vlnité vlasy, tradiční úzká profesionální tvarovací koncovka
 • Cool shot: Proudění studeného vzduchu: pro zafixování účesu.
 • Odnímatelný filtr: pro snadné čištění
 • Závěsné očko
 • Profesionální kabel: dlouhý 3m

Cena: 1599,- Kč

Další výrobky Bellissima si můžete prohlédnout zde.Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Zdravě se Sabčou

Všechna videa
14:03

Hardcore cvičení na bříško

Hardcore cvičení na bříško
18:33

Intenzivní trénink na nohy

Intenzivní trénink na nohy
17:41

Core cvičení

Core cvičení

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Konečně se vám povede oprostit se od „změti“ svých pocitů a budete schopni se na problém, který už nějakou dobu řešíte s partnerem/partnerkou podívat bez emocí, tak nějak „svrchu“. A ke svému překvapení zjistíte, že jste k němu přistupovali ze špatného konce. To vám dá nejen možnost vše zdárně vyřešit, ale budete moci partnerovi/partnerce ukázat... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

41 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat