REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Pomocníci z kuchyně od značky SEVERIN, kteří skutečně šetří čas i nervy

08.03.2021 | Testování

Několik let. Přesně tolik průměrná žena stráví u plotny. Lze tenhle čas potřebný k přípravě jídel a nápojů zkrátit? Když si vyberete ty správné nástroje, které práci urychlí, získáte víc času pro sebe i pro rodinu! A to určitě ocení i naše 3 redaktorky, kdy každá na testování obdrží jeden z níže uvedených výrobků.


Celkové hodnocení: 97%

Hodnocení: 21 testerek


Nasytit členy rodiny je obvykle úkolem žen. Taky po práci stojíte u sporáku? A napadlo vás, kolik času vám vaření zabere? Počítat nemusíte, vědci to udělali za vás. Podle nich současná žena stráví dva a půl až tři roky života pouze vařením! Údaj přitom vznikl díky jednoduchému výpočtu. Devět z deseti žen po příchodu domů ze zaměstnání stojí v průměru hodinu u plotny (a víc). O víkendu se tato doba zdvojnásobuje.

To znamená, že od 18 do zhruba 65 let věku tráví partnerky a maminky devět hodin týdně pouze vařením pro rodinu. Za život to pak dělá 2,51 roku. Když si k tomu připočtete nákupy potravin, cesty do obchodu, vymýšlení receptů a oplachování nádobí, je jasné, že každá pomoc je v tomto směru vítaná. Zvlášť pokročilá technologie může dobu u vaření a přípravy chutných dobrot výrazně zkrátit, a to minimálně o půl roku. Kteří kuchyňští pomocníci pracují rychle a precizně?

Konvice a profesionální čajovar v jednom

Základem každé kuchyně je pochopitelně sporák, následovaný rychlovarnou konvicí. S rychlovarnou konvicí Severin WK 3422 o objemu 1,7 l, která je praktická ve všech směrech a díky svému výkonu uvaří vodu až o 50% rychleji než běžné konvice. Je vyrobená z odolného skla, což je nejen elegantní, ale zároveň máte dokonalý přehled o množství vody uvnitř. Jistě oceníte funkci nastavení a udržování teploty, která se pohybuje v rozmezí 40 až 100 °C. Naprosto unikátní funkce pak nabízí milovníkům čaje. Stačí do konvice vložit sítko a konvice se změní v profesionální čajovar. Můžete využít 5 automatických programů pro různé typy čajů nebo si individuálně nastavit nejen teplotu vody, ale i dobu louhování čaje. Čajové sítko se pak velmi efektně samo automaticky vysune. Ušetříte tak spoustu času. Navíc je to pohodlnější.

Cena s DPH je 3 999 Kč

Více než jen napěňovač mléka

Indukční napěňovač mléka Severin SM 3587 pro perfektní horkou i studenou mléčnou pěnu disponuje moderním přepínačem Easy-Select-Switch s OLED displejem. Konvička je určena k napěnění až 350 ml mléka nebo pro ohřátí až 700 ml mléka. Má 13 integrovaných programů a pěnu připraví ze sóji, kešu nebo mléka bez laktózy. Vykouzlí proteinové koktejly, horkou čokoládu (stačí použít přímo tu tabulkovou), kojeneckou výživu, svařené víno, pěnu pro cappuccino a latte macchiato. Individuálně nastavitelná teplota se pohybuje mezi 45 do 65 °C a díky indukčnímu ohřevu už nikdy mléko nepřipálíte. Výsledkem je vždy perfektní pěna jako od baristy.

Cena s DPH je 3 399 Kč

Automatický odšťavňovač citrusů

Jedinečný plně automatický odšťavňovač citrusů Severin CP 3537 ušetří práci při získávání šťáv z ovoce, ať už ji potřebujete pro nápoje, omáčky či saláty. Nabízí lisovací kužel pro malé i velké plody a využívá inovativní technologii pro nejvyšší výtěžek ovocné šťávy. Plody jsou stlačeny automaticky po stisknutí tlačítka. Jen je rozkrojíte a vložíte do přístroje. Jednotlivé komponenty, kromě těla lisu, lze mýt v myčce nádobí, což představuje další ušetřené minuty v kuchyni.

Cena s DPH je 1 889 Kč

Produkty zakoupíte na: www.alza.cz, www.mall.cz, www.okay.cz, www.datart.czZdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Platonické lásky mohou přerůst v obrovské zamilování! Nebojte se proto jednat a dát svému idolu najevo, že o něj máte zájem. Možná budete vývojem situace příjemně překvapeni! Faktem je, že bez iniciativy se změny nejspíše nedočkáte. Důvěřujte... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 3:08
4 Příspěvků
Poslední příspěvek 3:08
4 Příspěvků
Poslední příspěvek 3:08

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat