REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Předjarní posilování obranyschopnosti s Immun44

04.03.2019 | Testování

Únor bývá měsícem, kdy se daří všemožným virům či bakteriím, které útočí na naši imunitu a stojí za nejrůznějšími problémy – od prosté rýmy až po chřipku či angínu. Většina z nás se proto porozhlíží po způsobu, jak posílit imunitní systém, který by tyto hrozby odrazil. Letos jsme měli silného spojence. Testovali jsme totiž tablety a sirup Immun44.


Celkové hodnocení: 96%

Hodnocení: 26 testerek


Produkty Immun44 jsou doplňky stravy s rostlinnými výtažky, phyto-panmol-vitaminy a dalšími mikroživinami pro normální fungování imunitního systému. Jak sirup, tak kapsle obsahují plantovir, komplexní směs polyfenolů, jež se získávají extrakcí z vysoce hodnotných rostlin. Slouží, stejně jako vitaminy, minerální látky a stopové prvky kombinované a dávkované dle potřeb imunitního systému, k nutričnímu zásobení imunitního metabolismu.

Testování tentokrát nezahrnovalo jen členky naší redakce, ale i jejich rodiny. Zatímco my dospělí (a odrostlé děti) poctivě „zobali“ pilulky, nejmenší členové naší velké redakční rodiny si pochutnávali na sirupu (tedy pokud jim ho potají neupíjeli rodiče). A jak tedy testování Immun44 sirupu a Immun44 kapslí dopadlo?

Sirup, co (nejen) dětem chutná

„Zima a začátek jara je pro naše kluky, Adámka a Šimonka, vždycky těžké období. Ze školky nosí pořád nějakou rýmu, pokašlávají, Šimon měl po Vánocích i docela dlouhé období s horečkami kvůli viróze… Kluci mi vlastně každý druhý týden zůstávali doma. Takže jsem oběma hned nasadila sirup Immun44. No a já jsem poctivě testovala kapsle,“ říká jedna z testerek, naše obchodnice Petra.


Immun44 sirup obsahuje PHYTO-PANMOL®-VITAMIN C, výtažek z plodů aceroly. I to je tajemství jeho úspěchu při posilování imunity.

Ostatně její ratolesti nebyly jediné, které sirup braly. „Immun44 přišel do naší rodiny právě vhod. Nejenže právě s dětmi je riziko nachlazení častější, ale zrovna ve chvíli, kdy se venku udělalo hezky, se děti rozhodly vyrazit na zahradu jen v tričku. A tak jsem usoudila, že by bylo potřeba jejich imunitu trochu posílit. Přeci jen sluneční paprsky ještě klamou a zem je dost prochladlá. Jenže vyprávějte to dětem,“ usmívá se naše ambasadorka testování Denisa, maminka Valinky a Tobíka. Ostatně právě ti hned Immun44 otestovali v rámci „zátěžového testu“. „Po celém dni hraní na zahradě začala malá pokašlávat a Tobík si stěžoval na bolest hlavy. Jako bych je nevarovala. Takže jsem hned nasadila sirup a byla zvědavá, co se z toho vyvine,“ říká Denča. A jak sama přiznává, byla překvapená, že nestrávila další týden opečováváním nemocných dětí. „Valinka pár dní ještě pokašlávala, ale byla veselá, neměla teplotu ani rýmu, přišlo mi, jako by se uzdravovala ještě dřív, než u ní vlastně nemoc stihla vypuknout. No a Tobík o nějakých potížích sám ani nevěděl,“ pochvaluje si naše testerka.

Také v případě Pétiných neposedů bylo testování úspěšné. „Po celou dobu testování zůstali fit. Žádná rýma ani kašel, i když okolí kolem nás prskalo! Sirup jim navíc moc chutnal, takže nám odpadlo věčné přemlouvání a oni se na něj dokonce těšili. Připomínal jim barvou i chutí oblíbený džus, takže v tom byl jsem měla situaci hodně usnadněnou. Mají totiž docela mlsné jazýčky. Každý rodič, který někdy musel svoje dítě v podstatě nutit, aby si vzalo sirup, nebo musel vymýšlet nejrůznější strategie, jak do něj ‚medicínu‘ dostat, určitě ocení, že si výrobci dali záležet i na chuti,“ usmívá se Petra.

Pro celou rodinu

A aby v tom malí testeři nezůstali sami, my dospělí (společně s odrostlejšími potomky) jsme se s vervou pustili do testování kapslí Immun44.
„Přiznávám, že málokterý přelom zimy a jara nestrávím alespoň týden v posteli s virovým zánětem v krku nebo jinou lahůdkou. I když se snažím jíst ovoce a zeleninu, stejně si mě nakonec nějaký ten bacil najde. I proto jsem si říkala, že se pro mě testování Immunu44 hodí. Poctivě jsem ho užívala celý měsíc a – musím zaklepat na dřevo – zatím jsem kromě rýmy, kterou jsem si přivodila podceněním prvního sluníčka, žádný zdravotní problém neměla. Samozřejmě ještě není zima tak docela za námi a nerada bych si to zakřikla, ale jediný rozdíl oproti minulým letům je ten, že jsem brala Immun44. Takže v tom hodlám pokračovat,“ popisuje naše kolegyně Zorka.


Immun44 obsahuje patentovaný PHYTO-PANMOL®-B-KOMPLEX. Ten obsahuje vitaminy skupiny B, získané z klíčků merlíku.

Podobnou zkušenost má i šéfredaktorka Petra a její dva raubíři, kteří společně tablety také užívali. „Nakonec jediný, kdo chytil nějakou virózu, byl manžel. Chvíli mi trvalo, než jsem ho přesvědčila, ale teď už Immun44 také užívá. Tak uvidíme, jak s ním bude spokojený. Je totiž v tomhle trochu ‚samorost‘, co málokdy přizná, že mu pomohla nějaká pilulka. Ale já vím své,“ dodává pobaveně Petra. Ostatně nebyla sama, kdo Immun44 testoval na svém muži. Zapojil se totiž i ten Denisin. „Dokonce i můj manžel, jakožto největší odpůrce všeho zdravého, se mnou začal v rámci testování tablety Imun44 poctivě brát, když to vypadalo, že budou děti nemocné. No a já, protože jako matka potřebuji být fit vlastně neustále, jsem si zpočátku nasadila dávku určenou pro imunologickou zátěž a musím uznat, že mě kapsle postavily na nohy! Dokonce jsem měla pocit, že nejsem tak unavená jako dřív,“ říká Denča.

Dvojnásobná radost

Mimochodem, dokonce ani tehdy, když „dospěláci“ testovali kapsle Immun44, nepřišly děti zkrátka – kapsle jsou v balení obsahujícím svačinový box, omalovánky a pastelky. A tak pokud se redakční testerka uvolila postoupit tyto malé radosti ve prospěch svých či kolegyniných ratolestí (a bohužel musíme konstatovat, že tak neučinily všechny), zpříjemnily si děti testování sirupu vymalováváním veselých obrázků.

„Já vím, že se ode mě čekalo, že box s omalovánkami a pastelkami prostě předám dál, ale nějak to nevyšlo,“ směje Zorka. „První obrázek v omalovánkách jsem vybarvila ještě v práci, když jsem se potřebovala trochu uklidnit po nepříjemném telefonátu, no a z boxu jsem udělala v šuplíku pohotovostní příruční lékárničku, kde mám i Immun44, abych na něj nezapomínala. Takže dárky ke kapslím udělají rozhodně radost nejen dětem, ale i dospělým!“


Doplňky stravy Immun44 se v rámci našeho redakčního testování osvědčily u malých i velkých testerů a testerek.

Zbytek omalovánek a spol. nicméně opravdu skončil v rukou šťastných dětí. „Omalovánky naši kluci náležitě využili, hlavně starší Adámek u nich k mému překvapení vydržel docela dlouho. Vždycky jsme si s ním přečetli i radu, která je u každého obrázku, a on pak mohl poučovat mladšího brášku,“ vypráví obchodnice Péťa.

A jak dodává, její rodina u sirupu i kapslí Immun44 už zůstane. „Zkoušeli jsme samozřejmě už od podzimu nejrůznější doplňky stravy, které by klukům trochu zvýšily obranyschopnost, ale Immun44 mě opravdu přesvědčil. A vzhledem k tomu, že jim chutná, je rozhodnuto. Užívat ho budu dál rozhodně i já, jsem přesvědčená, že i díky němu jsem přežila únor bez úhony,“ uzavírá za všechny Petra.

Více informací získáte na www.vegall.cz

Chcete se o účincích doplňků stravy Immun44 přesvědčit také? Pak o ně můžete soutěžit ZDE!Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vaše pověstná houževnatost vám málokdy dovolí sejít z cesty, kterou jste sami pro sebe vymysleli a jíž jste odhodláni se držet. Jenže tento týden se vám takováto strategie nemusí právě vyplatit... Vaše okolí vás spíš bude mít tendenci vnímat jako tvrdohlavého člověka, který není přístupný argumentům či názorům jiných. Sami víte, že tak to není, ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
4 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
4 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat