REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Předjarní posilování obranyschopnosti s Immun44

04.03.2019 | Testování

Únor bývá měsícem, kdy se daří všemožným virům či bakteriím, které útočí na naši imunitu a stojí za nejrůznějšími problémy – od prosté rýmy až po chřipku či angínu. Většina z nás se proto porozhlíží po způsobu, jak posílit imunitní systém, který by tyto hrozby odrazil. Letos jsme měli silného spojence. Testovali jsme totiž tablety a sirup Immun44.


Celkové hodnocení: 96%

Hodnocení: 30 testerek


Produkty Immun44 jsou doplňky stravy s rostlinnými výtažky, phyto-panmol-vitaminy a dalšími mikroživinami pro normální fungování imunitního systému. Jak sirup, tak kapsle obsahují plantovir, komplexní směs polyfenolů, jež se získávají extrakcí z vysoce hodnotných rostlin. Slouží, stejně jako vitaminy, minerální látky a stopové prvky kombinované a dávkované dle potřeb imunitního systému, k nutričnímu zásobení imunitního metabolismu.

Testování tentokrát nezahrnovalo jen členky naší redakce, ale i jejich rodiny. Zatímco my dospělí (a odrostlé děti) poctivě „zobali“ pilulky, nejmenší členové naší velké redakční rodiny si pochutnávali na sirupu (tedy pokud jim ho potají neupíjeli rodiče). A jak tedy testování Immun44 sirupu a Immun44 kapslí dopadlo?

Sirup, co (nejen) dětem chutná

„Zima a začátek jara je pro naše kluky, Adámka a Šimonka, vždycky těžké období. Ze školky nosí pořád nějakou rýmu, pokašlávají, Šimon měl po Vánocích i docela dlouhé období s horečkami kvůli viróze… Kluci mi vlastně každý druhý týden zůstávali doma. Takže jsem oběma hned nasadila sirup Immun44. No a já jsem poctivě testovala kapsle,“ říká jedna z testerek, naše obchodnice Petra.


Immun44 sirup obsahuje PHYTO-PANMOL®-VITAMIN C, výtažek z plodů aceroly. I to je tajemství jeho úspěchu při posilování imunity.

Ostatně její ratolesti nebyly jediné, které sirup braly. „Immun44 přišel do naší rodiny právě vhod. Nejenže právě s dětmi je riziko nachlazení častější, ale zrovna ve chvíli, kdy se venku udělalo hezky, se děti rozhodly vyrazit na zahradu jen v tričku. A tak jsem usoudila, že by bylo potřeba jejich imunitu trochu posílit. Přeci jen sluneční paprsky ještě klamou a zem je dost prochladlá. Jenže vyprávějte to dětem,“ usmívá se naše ambasadorka testování Denisa, maminka Valinky a Tobíka. Ostatně právě ti hned Immun44 otestovali v rámci „zátěžového testu“. „Po celém dni hraní na zahradě začala malá pokašlávat a Tobík si stěžoval na bolest hlavy. Jako bych je nevarovala. Takže jsem hned nasadila sirup a byla zvědavá, co se z toho vyvine,“ říká Denča. A jak sama přiznává, byla překvapená, že nestrávila další týden opečováváním nemocných dětí. „Valinka pár dní ještě pokašlávala, ale byla veselá, neměla teplotu ani rýmu, přišlo mi, jako by se uzdravovala ještě dřív, než u ní vlastně nemoc stihla vypuknout. No a Tobík o nějakých potížích sám ani nevěděl,“ pochvaluje si naše testerka.

Také v případě Pétiných neposedů bylo testování úspěšné. „Po celou dobu testování zůstali fit. Žádná rýma ani kašel, i když okolí kolem nás prskalo! Sirup jim navíc moc chutnal, takže nám odpadlo věčné přemlouvání a oni se na něj dokonce těšili. Připomínal jim barvou i chutí oblíbený džus, takže v tom byl jsem měla situaci hodně usnadněnou. Mají totiž docela mlsné jazýčky. Každý rodič, který někdy musel svoje dítě v podstatě nutit, aby si vzalo sirup, nebo musel vymýšlet nejrůznější strategie, jak do něj ‚medicínu‘ dostat, určitě ocení, že si výrobci dali záležet i na chuti,“ usmívá se Petra.

Pro celou rodinu

A aby v tom malí testeři nezůstali sami, my dospělí (společně s odrostlejšími potomky) jsme se s vervou pustili do testování kapslí Immun44.
„Přiznávám, že málokterý přelom zimy a jara nestrávím alespoň týden v posteli s virovým zánětem v krku nebo jinou lahůdkou. I když se snažím jíst ovoce a zeleninu, stejně si mě nakonec nějaký ten bacil najde. I proto jsem si říkala, že se pro mě testování Immunu44 hodí. Poctivě jsem ho užívala celý měsíc a – musím zaklepat na dřevo – zatím jsem kromě rýmy, kterou jsem si přivodila podceněním prvního sluníčka, žádný zdravotní problém neměla. Samozřejmě ještě není zima tak docela za námi a nerada bych si to zakřikla, ale jediný rozdíl oproti minulým letům je ten, že jsem brala Immun44. Takže v tom hodlám pokračovat,“ popisuje naše kolegyně Zorka.


Immun44 obsahuje patentovaný PHYTO-PANMOL®-B-KOMPLEX. Ten obsahuje vitaminy skupiny B, získané z klíčků merlíku.

Podobnou zkušenost má i šéfredaktorka Petra a její dva raubíři, kteří společně tablety také užívali. „Nakonec jediný, kdo chytil nějakou virózu, byl manžel. Chvíli mi trvalo, než jsem ho přesvědčila, ale teď už Immun44 také užívá. Tak uvidíme, jak s ním bude spokojený. Je totiž v tomhle trochu ‚samorost‘, co málokdy přizná, že mu pomohla nějaká pilulka. Ale já vím své,“ dodává pobaveně Petra. Ostatně nebyla sama, kdo Immun44 testoval na svém muži. Zapojil se totiž i ten Denisin. „Dokonce i můj manžel, jakožto největší odpůrce všeho zdravého, se mnou začal v rámci testování tablety Imun44 poctivě brát, když to vypadalo, že budou děti nemocné. No a já, protože jako matka potřebuji být fit vlastně neustále, jsem si zpočátku nasadila dávku určenou pro imunologickou zátěž a musím uznat, že mě kapsle postavily na nohy! Dokonce jsem měla pocit, že nejsem tak unavená jako dřív,“ říká Denča.

Dvojnásobná radost

Mimochodem, dokonce ani tehdy, když „dospěláci“ testovali kapsle Immun44, nepřišly děti zkrátka – kapsle jsou v balení obsahujícím svačinový box, omalovánky a pastelky. A tak pokud se redakční testerka uvolila postoupit tyto malé radosti ve prospěch svých či kolegyniných ratolestí (a bohužel musíme konstatovat, že tak neučinily všechny), zpříjemnily si děti testování sirupu vymalováváním veselých obrázků.

„Já vím, že se ode mě čekalo, že box s omalovánkami a pastelkami prostě předám dál, ale nějak to nevyšlo,“ směje Zorka. „První obrázek v omalovánkách jsem vybarvila ještě v práci, když jsem se potřebovala trochu uklidnit po nepříjemném telefonátu, no a z boxu jsem udělala v šuplíku pohotovostní příruční lékárničku, kde mám i Immun44, abych na něj nezapomínala. Takže dárky ke kapslím udělají rozhodně radost nejen dětem, ale i dospělým!“


Doplňky stravy Immun44 se v rámci našeho redakčního testování osvědčily u malých i velkých testerů a testerek.

Zbytek omalovánek a spol. nicméně opravdu skončil v rukou šťastných dětí. „Omalovánky naši kluci náležitě využili, hlavně starší Adámek u nich k mému překvapení vydržel docela dlouho. Vždycky jsme si s ním přečetli i radu, která je u každého obrázku, a on pak mohl poučovat mladšího brášku,“ vypráví obchodnice Péťa.

A jak dodává, její rodina u sirupu i kapslí Immun44 už zůstane. „Zkoušeli jsme samozřejmě už od podzimu nejrůznější doplňky stravy, které by klukům trochu zvýšily obranyschopnost, ale Immun44 mě opravdu přesvědčil. A vzhledem k tomu, že jim chutná, je rozhodnuto. Užívat ho budu dál rozhodně i já, jsem přesvědčená, že i díky němu jsem přežila únor bez úhony,“ uzavírá za všechny Petra.

Více informací získáte na www.vegall.cz

Chcete se o účincích doplňků stravy Immun44 přesvědčit také? Pak o ně můžete soutěžit ZDE!

25.01.2023

Immun44 sirup je chutný a dobře posílí imunitu což je v dnešní době potřeba

16.01.2023

Immun44 sirup chutná skvěle a skutečně funguje.

Zadne

20.11.2022

Doporučuji, skvělý produkt na posílení imunity

Žádný

28.10.2022

Měla jsem možnost jednou vyzkoušet a byla jsem spokojená

18.06.2020

Tento přípravek jsme používali s přítelkyní u našeho syna, když byl každou chvilku nemocný ze školky. Chutná dobře, ale to je asi tak vše

Účinek se nedostavil

04.12.2019

Máme doma sirup. Zatím jsme míň nemocný než jsme bývali. Ale ještě budeme pokračovat v používání.

28.11.2019

Na posílení imunity výborná věc,ještě v tomto počasí,to se vždy hodí

24.07.2019

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

09.05.2019

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

25.04.2019

Sirup Immun44 zakoupila moje sestra pro sve tri dcery, ktere zna casto polozit nejake nachlazeni. Devcatum chutna tak, ze ho maji jako nejaky pamlsek a navic uz nemaji tak casto rymu. Skvela vec, kterou doporucuji.

25.04.2019

Sirup Immun44 jsem koupila už v říjnu a užívali jsme ho celá rodina až doposud.Musím říct,že jsme opravdu byli méně nemocní než v předešlých letech.Chuť je příjemná.Je dobře ,že jsou takové výrobky na trhu.Určitě doporučuji vyzkoušet!!!

08.04.2019

Sirup Immun 44 jsem pořídila na podzim pro dcerku jako prevenci různých rýmiček a kašlíků. Jednoduše se dávkuje a dobře chutná. Ale nevím zda tak moc pomáhá. Samozřejmě že dcera nemocná byla, ale vinu za to nenese sirup ale dětská vyvíjející se imunita

24.03.2019

Sirup Immun44 se lehce užívá, má příjemnou chuť a dokáže podpořit imunitu a dodá tělu také potřebné vitamíny a potřebou energii a sílu nejen po nemoci. Rozhodně doporučjuji vyzkoušet. Za mě veliká spokojenost.

19.03.2019

Pomoc přesně pro toto náročné jarní období, kdy je organizmus vyčerpaný po zimě. Užívaly děti i já. Sirup je chutný, dokonalé konzistence a příjemné vůně, takže s užíváním nebyl problém. Složení, stejně jako u tablet je nezávadné, nezatěžující organizmus. Dodá tělu potřebné posilující látky, vitamíny, minerály. Jako prevence naprosto dokonalé. Cena únosná. Balení praktické, klidně i na cesty.

14.03.2019

Sirup má výbornou chuť, takže se nad ním děti neošklibují. Pomáhá vybudovat lepší imunitu a je tak ideálním pomocníkem od jara až do podzimu. Super je i cena, která je velice příznivá. Ale za kvalitní produkt si klidně i připlatím.

12.03.2019

Nejvíce ocenuji že dětem chutná, protože vyhledat pro děti něco co jim bude chutnat je poměrně náročné. Velice vhodné pro ty co mají oslabenou imunitu, vhodné i jako prevence. za sebe doporučuji,jeden z mála produktů které jsou opravdu účinné

12.03.2019

Po Vašem testování jsem se rozhodla sirup Immun44 zakoupit svým dětem a vyzkoušet ho. Nějaký doplněk na jejich imunitu, který by jim chutnal, jsem hledala dlouho a musím říct, že s tímto sirupem jsem chybu rozhodně neudělala. Opravdu jim chutná! Za mě velká spokojenost.

Cena...

12.03.2019

Skvělý sirup, vnoučatů moc chutná, říkají taky, že chtějí zase džus :-D A myslím, že to i funguje, nesou tak nastydlé, jako bývají obvykle. Sirup tedy doporučuji a budu ho vnoučatů kupovat jako prevenci.

08.03.2019

Immun 44 je skvělým doplňkem stravy. Ke všemu v tomto období je typické nachlazení, a ten kdo má oslabenou imunitu nevyjde bez nachlazení. Mezi pozitiva patří, že se vyrábí nejen ve formě sirupu, ale také ve formě kapslí.

08.03.2019

Produkty Immun44 jsou doplňky stravy s rostlinnými výtažky, phyto-panmol-vitaminy a dalšími mikroživinami pro normální fungování imunitního systému, začali jsme je zkoušet preventivně už na začátku zimy a můžu říct, že se opravdu osvědčily. Budu kupovat i nadále.

08.03.2019

Viry řádí všude. Hlavně když jsou doma děti. Pak chcete ten nejúčinnější přípravek ze všech. Produkty Immun44 jsou doplňky stravy s rostlinnými výtažky - Jak sirup, tak kapsle obsahují plantovir. Slouží, stejně jako vitaminy, minerální látky a stopové prvky kombinované a dávkované dle potřeb imunitního systému, k nutričnímu zásobení imunitního metabolismu. Což se nakonec u nás doma osvědčilo. Už je tu skoro jaro a my chceme být zdraví a silní.

08.03.2019

Přípravek Immun 44 je opravdu skvělý a účinný pomiocník na posílení imunity, a to pro celou rodinu od dítek až po ty dospělé.Oceňuji, že tento doplňek stravy obsahuje rostlinné výtažky. Dále obsahuje phyto-panmol-vitaminy a další mikroživinami pro bezchybné fungování imunitního systému. Super je, že přípravek má velmi příjemnou chuť takže chutná i dětem. Muho doporučit.

06.03.2019

Jedinečný pomocník pro děti i dospělé. Sirup je dobrý, příjemně voní. Složení je šetrné vůči dětskému organismu na rostlinném základě. Nemá žádné vedlejší účinky. Snadno se dávkuje díky dokonalé konzistenci. Tabletky se také snadno užívají. Jako prevence jsou oba přípravky skvělé. Pořizovací cena je přijatelná.

06.03.2019

Tento nápoj používá moje rodina, hlavně vnučky jsou často nastydlé a mají respirační problémy. V lékárně jim doporučily tento přípravek a jsou s ním velice spokojeny a už ho mají i v zásobě, protože jim vyhovuje ve formě sirupu.

06.03.2019

Mohu jen doporučit.Vloni jsem promarodila více jak půl roku.Letos jsem si to tedy nechtěla v žádném případě zopakovat a tak jsem se poohlížela po něčem na podporu imunity.A v lékárně mi doporučili právě Imun 44.Mám ho ve formě tablet a jsem s ním velmi spokojená.

05.03.2019

S immunem 44 jsem moc spokojená. Měla jsem dvakrát vzoreček a pak jsme si pořídila celé balení. Mám ho ve formě tabletek, které mi vyhovují víc. Není mi po nich zle, jako po jiných. Mohu klidně doporučit

05.03.2019

Vyzkoušela jsem s celou rodinou a jsme nadšení. Konečně nemusím polykat pilulky, ale popíjíme nápoj, který dobře chutná a ještě přináší posilu pro náš imunitní systém. Cenově dostupný. U nás doma se s ním ještě určitě potkáme ;-)

04.03.2019

Immun 44 jsme měla již 4x a jsem z něj nadšená. Mám ty sáčky, jak se pijí a chuť je naprosto výtečná, prostě jako sladký sirup. Dávám mu přednost před tobolkama, i když ty mi vyhovují také. Za mě doporučuji

04.03.2019

Immun 44 je skvělá věc na posílení imunity, pro všechny. Doplňek stravy je s rostlinnými výtažky, phyto-panmol-vitaminy a dalšími mikroživinami pro normální fungování imunitního systému. Oceňuji chuť, člověk se nemusí vyloženě nutit to do sebe dostat.

04.03.2019

Vyzkoušela jsem Sirup Immun44 a byla jsem překvapená, že se lehce užívá- má příjemnou chut a dokáže podpořit imunitu a dodá tělu také potřebné vitamíny a potřebou energii a sílu nejen po nemoci.Doporučuji všem.

Další hodnocení


Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden může být plný intenzivních emocí a hlubokého uvědomění. Pokud jste ve vztahu, možná budete cítit potřebu vyjádřit své pocity a touhy otevřeně. Nebojte se sdílet své myšlenky a snažte se pochopit i pohled svého partnera. To může po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat