REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Profesionální vlasová péče značky Bellissima pro Váš dokonalý účes!

31.05.2021 | Testování

Máte nepoddajné vlnité vlasy? Nebo spíše si přejete vytvořit ležérní lokny? Můžete si vybrat. Díky keramické technologii se Vaše vlasy nevysuší a nepoškodí. Svaté trio vlasových přístrojů značky Bellissima z vás udělají královnu dne i noci. Jejich redakční testování startuje právě teď!


Celkové hodnocení: 98%

Hodnocení: 10 testerek


Vlasy zplihlé, bez objemu, života, hebkosti i lesku? Každodenní realita, kterou v zrcadle vídá spousta žen. Ale kde vzít čas na návštěvu kadeřnického salonu, kde hřívě poskytnou profesionální péči? Pokud ho nemáte ani vy, nabízí se jiná možnost. Ve spolupráci se značkou Bellissima právě chystáme zásilku pro naše tři vybrané redaktorky. V ní jsou tři báječné produkty na úpravu vlasů, s nimiž vaše koruna krásy bude opravdu Bellissima. Počkejte si na výsledné recenze a třeba se u vás doma jeden z těchto produktů také ubytuje.

Všechny výrobky jsou vybaveny keramickou technologií, která zachovává vlasy hydratované a zabraňuje jejich krepatění, navíc je chrání i před poškozením.

Bellissima 11799 My PRO DF1 3000 keramický difuzér

Dosáhnout vytouženého objemu a neohrozit přitom zdraví a kvalitu hřívy, to bývá vcelku oříšek. Tento horkovzdušný difuzér s keramickou technologií, který kombinuje difuzér a vysoušeč vlasů v jediném nástroji, zvyšuje krásu kudrnatých vlasů. Při jeho používání si můžete vybrat ze dvou úrovní vzduchu a teploty, jež zajistí to nejjemnější sušení a s ním i neodolatelný objem. Úroveň 1 je vhodná pro středně krátké kudrnaté vlasy, úroveň 2 využijete u těch středně dlouhých. Synergický účinek konkrétní perforované mřížky i 12 dlouhých bodů udržují kudrlinky ve tvaru, ovšem zároveň si zachovají pružnost. Tento vylepšený fén má i další cenné vlastnosti. Jeho ergonomicky tvarovaná rukojeť slibuje jednoduchou manipulaci, stejně jako otočný 2,2 metrů dlouhý kabel. Tenhle parťák si vás získá nejen elegantním a propracovaným designem, ale i perfektními výsledky a láskyplnou péčí, kterou vaší hřívě poskytne.

Cena: 1 499 Kč

Výhřevný kartáč Bellissima 11737 My Pro Magic PB2 30

Jste ten typ, který má rád krásně podtočené vlasy? Pak by pro Vás mohl být správnou volbou tento kartáč na vlasy s vnitřním ohřevem. Pozor, nejedná se o horkovzdušnou kulmu, nýbrž o exkluzivní vyhřívací systém kovového válce. Nylonové štětiny ve spojení s keramickým povrchem vlasy šetrně natáčí i rovná, aniž by došlo ke krepatění. A to přesně podle vaší nálady! Díky iontové technologii se snižuje statický náboj, přičemž dodává hebkost i lesk.

Cena: 749 Kč

Profesionální vysoušeč vlasů Bellissima 11806 MY PRO Hydra Sonic P6 4400

Vysoušeč vlasů s dvojitým ionizátorem Bellissima 11806 MY PRO Hydra Sonic P6 4400 je skvělý pro hloubkovou hydrataci a rychlé sušení, které vlasy ke svému zdraví přímo vyžadují. Pochlubit se může speciální technologií Duo Hydra Ion, která je nepřipraví ani o kapku vláhy. I tento pomocník vám hřívu rychle vysuší bez nepříjemného krepatění a statického efektu. Jeho zvláštností je, že díky digitálnímu motoru,  který je vybaven inteligentní regulací tepla, udržuje stabilní teplotu a měří ji 50 krát za sekundu, aby byla teplota stabilní a chránila vlasy před nadměrným teplem a rizikem spálení. Střídavý proud teplého a studeného vzduchu bude příjemný i pro pokožku hlavy. Na výběr máte hned tři rychlosti a tři teploty, které si vyberete podle typu vašich kadeří. Součástí balení jsou také tři koncovky s magnetickým připevněním. Nechybí ani praktický kosmetický vak. Vytvořte si jednoduchý a přitom krásně vypadající účes z pohodlí vašeho domova i na cestách!

Cena: 6 999 Kč

Další informace naleznete na stránkách www.alza.czZdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Najdete si čas na své staré kamarády. Společně si tak užijete velice příjemný čas naplněný nejen nostalgickým vzpomínáním na doby dávno minulé, ale také spoustou legrace. Navíc si naprosto skvěle popovídáte a proberete spoustu nejnověj... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

29 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:56
5 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:34
9 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:26

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat