REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Testujeme RECLAR galvanickou žehličku s technologií RE-Merge pro hloubkovou regeneraci pleti a její omlazení

14.06.2024 | Testování

Nelíbí se vám vrásky, které „zdobí“ váš obličej? Můžete si je přežehlit. Není to vtip, ale revoluční řešení a neinvazivní metoda, za kterou stojí značka RECLAR. Testování galvanické žehličky je tady!


Celkové hodnocení: 96%

Hodnocení: 2 testerek


S přibývajícími roky a s vlivy každodenního života se naše pleť nevyhnutelně potýká s únavou, ztrátou elasticity a vráskami, které opravdu nesluší všem. Co kdybychom vám řekli, že existuje způsob, jak tomu čelit? Navíc bez nutnosti opakovaných návštěv kosmetického salonu a z pohodlí domova. Omlazení pokožky vlastně ještě nikdy nebylo jednodušší. Svěřte tu svou inovativní technologii, díky které bude zářit v každém věku!

Konečně žehlení, co vás bude bavit

Když se dají žehlit záhyby na oblečení, tak proč ne i projevy stárnutí? S galvanickou žehličkou RECLAR není nic nemožné. Inovativní technologie RE-Merge kombinuje vysokofrekvenční energii, třífázovou terapii LED světlem a elektroporaci, aby zvýšila elasticitu kůže, stahovala póry, sjednotila tón kůže a podpořila produkci kolagenu zajišťujícího mladistvý vzhled. Jednou z předních výhod tohoto unikátního přístroje je, že sám diagnostikuje vaši pleť. S automatickou samočistící sterilizační funkcí s UV zářením a pohodlným bezdrátovým nabíjením nabízí RE-Merge bezpečné, hygienické a efektivní řešení jako na míru ušité vašim omlazujícím potřebám.

Ve dvou se to lépe táhne

V balení naleznete samotné zařízení, kryt na ochranu hlavice, bezdrátový nabíjecí stojan, kabel C-typu pro nabíjení přes USB, přehledný a snadno pochopitelný uživatelský manuál i certifikát kvality. Pro maximalizaci účinků a správné použití tohoto výrobku vám bude s tímto zařízením poskytnut také speciálně vyvinutý masážní gel, který lze po jeho spotřebování zakoupit samostatně (cena je 990 Kč). K jeho důležitosti i postupu masážní procedury se dostaneme v následujících řádcích.

Deset minut stačí!

Před použitím technologie RE-Merge obličej nejprve umyjte a pleť vyčistěte. Zařízení diagnostikuje stav pleti každého uživatele a automaticky optimalizuje nastavení intenzity, což zaručuje efektivní individuální péči. Naneste vhodné množství masážního gelu na hlavní elektrody přístroje. Během masírování se ujistěte, že je celá hlavice přístroje v kontaktu s kůží tím, že ji budete horizontálně přitlačovat k obličeji. Hlavici pevně přitiskněte na pleť, aby elektrody dobře přilnuly a provádějte pomalou a jemnou masáž tahem dopředu a dozadu. Procedura se doporučuje jednou denně po dobu 10 minut (5 minut na levé straně a 5 minut na pravé straně).

Maximum regenerace s účinným působením

Možná se ptáte, zda je zmíněný gel možné nahradit jiným krémem, anebo galvanickou žehličku využít „nasucho“. Je to jedna z nejčastějších otázek, na kterou existuje jednoznačná odpověď. Použití zařízení bez tohoto přípravku může způsobit popáleniny kůže a její poškození. Navíc je navržen tak, aby vysokofrekvenční energie účinně a šetrně pronikla do kůže, přičemž obsažené aktivní látky maximalizují regeneraci buněk a podporují pružnost kůže. Obyčejný krém se může příliš rychle vypařit, což vede k vysychání a snižování účinnosti přenosu.

Užijte si delší mládí

RECLAR galvanickou žehličku RE-Merge právě testujeme v naší redakci a již teď se můžete těšit na recenzi. Připojíte i tu svou? Pro další informace o tomto jedinečném přístroji navštivte internetové stránky www.reclar.com/cz-cs.

Cena: 13 990,- Kč

dnes 10:56

Galvanická žehlička od Reclar mě velmi příjemně překvapila svým designem. Oceňuji také její velikost, která je akorát do ruky, není těžká a dobře se drží. Přestože jsem měla zpočátku obavy, že nebudu umět žehličku ovládat, rychle jsem se s ní sžila. Má pouze tři tlačítka, což činí ovládání snadným a pohodlným. Jakmile jsem pochopila, jak zařízení funguje, přepnula jsem ho do angličtiny. Velmi oceňuji i samočistící funkci UV sterilizace. Každý večer, než jsem začala s čištěním pleti, jsem se nejprve odlíčila a pleť vyčistila klasickým způsobem, jak jsem zvyklá. Pak jsem si pustila nějaký dokument a začala s používáním žehličky. Nanesla jsem masážní gel na hlavici žehličky, nastavila požadovaný režim ošetření a jemně kroužila podle doporučení z manuálu. Už po třech dnech jsem zaznamenala, že se pleť začíná zlepšovat. Pokožka byla mnohem čistší a hlavně hydratovaná. Na dotek byl obličej měkký a vláčný, ale ne mastný. I když nemám hluboké vrásky, všimla jsem si, že ty kolem nosu a rtů jsou méně výrazné než předtím. Myslím, že tento produkt mohu doporučit, protože věřím, že při pravidelném používání může zmírnit příznaky stárnutí pleti. Děkuji za možnost tento produkt vyzkoušet.

12.07.2024

Dostala jsem možnost jako první v redakci vyzkoušet unikátní galvanickou žehličku značky Reclar. Korea je známá svou inovativní kosmetikou, takže jsem byla velmi zvědavá na výsledky tohoto netradičního přístroje. Prvním krokem je pečlivé přečtení návodu k použití, který je poměrně podrobný. Přístroj je nutné před použitím nabít, což lze provést pomocí kabelu nebo dobíjecí stanice. Po večerní odličovací rutině jsem na vyčištěnou pleť přiložila přístroj, který automaticky rozpozná potřeby vaší pokožky a vybere nejvhodnější program (zelený - repair, červený - cell regeneration, fialový - boosting). Nejčastěji mi přístroj vybíral červený a fialový program. Na přístroj jsem následně nanesla gel, který je nezbytný pro správnou aplikaci a aby nedošlo k podráždění kůže. Přístroj odpočítává 10 minut a každou minutu vás upozorní. Jemnými pohyby jsem postupně "žehlila" celý obličej, přičemž jsem se více zaměřovala na čelo a vrásky kolem očí. Po celou dobu jsem cítila jemné vibrace a příjemnou masáž. Po deseti minutách se přístroj automaticky vypne. Přebytečný gel jsem vmasírovala do pleti. Nikdy jsem neměla tak krásně vypnutou pleť jako po tomto desetiminutovém ošetření. Dokonce i ráno po probuzení jsem cítila, jak se gel zapracoval do pokožky. Jsem přesvědčená, že dlouhodobé a pravidelné používání přináší pleti viditelné výsledky. Zpětně vyhodnocuji, že by přístroj bylo vhodnější používat po ránu. Určitě je skvělý pro lidi, kteří péči o pleť věnují hodně času a nemají problém každý den či ob den věnovat "žehlení" deset minut.

Pro dosažení výsledků je nutné používat žehličku pravidelně a vyhradit si každý den 10 minut času na tuto rutinu. Cena přístroje je vyšší, proto je vhodný pro ty, kteří péči věnují hodně času. Nutno neustále kroužit, aby nedošlo k popálení pokožky.

Další hodnocení


Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden může být plný intenzivních emocí a hlubokého uvědomění. Pokud jste ve vztahu, možná budete cítit potřebu vyjádřit své pocity a touhy otevřeně. Nebojte se sdílet své myšlenky a snažte se pochopit i pohled svého partnera. To může po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:16
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat