REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Žehlení s parním generátorem Philips PerfectCare Elite Plus

12.03.2018 | Testování

Ženy v naší redakci se dělí na dvě skupiny – ty, které nežehlí vůbec, a ty, jež k žehlení nutí okolnosti, jako jsou malé děti nebo manžel nosící do práce košile a spol. A tak bylo rozhodování, kdo bude moci vyzkoušet úžasný parní generátor Philips PerfectCare Elite Plus, docela snadné. Tenhle přístroj je totiž jako stvořený pro rodiny s dětmi či pro všechny, kteří si potrpí na dokonalost.


Celkové hodnocení: 98%

Hodnocení: 34 testerek

Doporučeno: 111x


„I když jsem byla vážně zvědavá, jestli parní generátor Philips opravdu splňuje všechno, co o něm výrobce tvrdí, přiznávám, že jsem byla trochu skeptická. Přece jen žehlení není zrovna činnost, kterou bych považovala za oblíbenou,“ usmívá se Petra, která se svou čtyřčlennou rodinou jasně „zvítězila“ při výběru redakční testerky. „Ale Philips PerfectCare Elite Plus úplně změnil moje představy o žehlení. Ona to vážně může být pohoda!“

Přesně do ruky


Pro rodiny s dětmi nebo všechny, co si potrpí na dokonale vyžehlené prádlo za pár minut, je Philips PerfectCare Elite Plus jako stvořený.

Ačkoli na první pohled působí parní generátor Philips PerfectCare Elite Plus docela robustně, samotné žehlení je s ním snadné. A navíc žehlička přesně padne do ruky, krásně jezdí po látce, je lehoučká a nemusíte mít strach, že by žehlení s ní připomínalo posilování.

„A nikdy bych nečekala, že zrovna já něco takového řeknu, ale líbí se mi design generátoru. Nejen proto, že mi barevným laděním padne do bytu, ale je vidět, že výrobce myslel i na to, že se generátor vlastně stane trvalým vybavením domácnosti. Takže to také nesmím zapomenout vyzvednout,“ chválí si naše šéfredaktorka.

A jak je to s obsluhou tohoto neocenitelného pomocníka?


Vertikální žehlení je u parního generátoru Philips PerfectCare Elite Plus samozřejmostí, kterou oceníte nejen při žehlení košil a sak...

Generátor má zásobník na vodu, kam se vejde až 1,8 litru vody. „Tahle zásoba v pohodě vydrží na 2 hodiny žehlení. Pokud doma bojujete s tvrdší vodou, nemusíte se bát, že generátor poškodí vodní kámen. Přístroj totiž disponuje systémem Easy De-Calc Plus, který vás sám upozorní, že je třeba kámen odstranit,“ popisuje Petra.

„Pokud žehlíte často košile nebo saka, tak jako třeba právě já, oceníte vertikální žehlení. To moje původní žehlička neumožňovala, takže jsem byla v ‚žehlení na ramínku‘ úplným nováčkem. Ale s trochou cviku se v tom jistě brzy stanu mistrem, protože kdo někdy zkoušel bezchybně vyžehlit sako na prkně, musí tuhle vychytávku prostě milovat,“ směje se redakční testerka.

Bez regulace teploty aneb Revoluce v žehlení

Co ovšem Petru – podle jejích vlastních slov – dostalo ze všeho nejvíc, je funkce OptimalTEMP, díky které vůbec nenastavujete teplotu, na kterou chcete žehlit.


Konec hlídání materiálů. Dětské oblečení i hedvábnou blůzu vyžehlíte najdenou, bez nutnosti regulovat teplotu...

„Doteď jsem po vzoru své babičky, která mě v žehlení ‚zaškolila‘ už jako docela malou, třídila prádlo podle materiálu a tedy teploty, na kterou je možné ho žehlit. Pěkně od umělých materiálů až po bavlnu apod. S generátorem Philips PerfectCare Elite Plus tahle příprava odpadá. Teplotu totiž vůbec neřešíte a můžete klidně žehlit ručníky a hedvábnou blůzu najednou,“ popisuje Petra.

„Zpočátku jsem se trochu bála to vyzkoušet, tak jsem v rámci pokusu ‚obětovala‘ staré džíny a historické legíny z nedefinovatelné textilie, které se na klasickou žehličku chytají snad i na nejnižší teplotu. A obojí bylo vyžehlené na jedničku!“ rozplývá se naše testerka s tím, že parní generátor Philips skutečně nepoškodí či nespálí ani ty nejcitlivější materiály. Co to znamená v praxi? Že i když necháte žehličku stát na prkně na své oblíbené blůze, najdete ji i po dlouhých minutách bez poskvrnky.

„Tohle ocení hlavně mámy s malými dětmi. Ještě si moc dobře pamatuju, jak jsem nevěděla, jestli mám dřív chytat padajícího Honzíka, bránit Jášovi, aby si pochutnal třeba na mém mobilu, a nebo rychle vypínat žehličku. A upřímně, i když už kluci dneska dávno chodí do školy, jsou situace, kdy řeším podobné dilema, jen s jinými reáliemi,“ říká Petra.

Výkon i bezpečnost

Ovšem to není vše. Inteligentní snímač DynamiQ bezpečně pozná, zda je žehlička v pohybu nebo zda stojí, a uvolňuje páru pouze v případě, že zrovna žehlíte.


Nechat žehličku bez dozoru a vyřídit důležitý telefon? Díky funkci OptimalTEMP žádný problém!

Tento systém navíc zajistí, že se pára uvolňuje přesně, kdy potřebujete. Silný a výkonný parní ráz odstraní každý záhyb jednoduše a rychleji než kdykoli předtím. Pára je tak silná, že prostoupí každým materiálem, aniž by jej jakkoli poškodila.

A jaký je tedy verdikt? „Úplně upřímně říkám, že parní generátor Philips PerfectCare Elite Plus předčil všechny moje představy. A nejsem si jistá, že se teď budu chtít vrátit ke své klasické žehličce. S generátorem je totiž žehlení mnohem snazší a také rychlejší. A vzhledem k tomu, že s časem jako každá máma bojuju asi nejvíc, je tahle úspora tím nejdůležitějším,“ uzavírá Petra.

Parní generátor Philips PerfectCare Elite Plus

  • PerfectCare Elite Plus je nejvýkonnější a nejrychlejší parní generátor na světě, s ultralehkou žehličkou a inteligentní automatickou párou zajišťující nepřekonatelné pohodlí. Nemusíte nastavovat žádnou teplotu a můžete si být jistí, že látku nespálíte.
  • Umožňuje dokonalé žehlení s perfektními výsledky.
  • Díky technologii OptimalTEMP můžete žehlit jakoukoli tkaninu od džínoviny až po hedvábí, aniž byste museli nastavovat teplotu. Garance nespálení látky.
  • Inteligentní snímač DynamiQ přesně rozpoznává, jak a kdy se žehlička pohybuje, poskytuje výkonnou páru na nejpotřebnějších místech a zajišťuje snazší žehlení a rychlejší výsledky.
  • Ultra lehká žehlička, která se po oděvu pohybuje snadno a přináší úžasné výsledky prakticky bez námahy.

Cena: 12 449 Kč

Více informací najdete na www.philips.czZdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Život vám tento týden znepříjemní spousta drobných nepříjemností. A co vám bude kazit náladu asi nejvíce, bude zjištění, že si za ně můžete vy sami. Jenže toto zjištění v sobě zároveň skrývá velký potenciál – jestliže jste původcem maličkostí, jež vám znepříjemňují život, máte vy sami v rukou klíč k jejich nápravě. Pokud jej správně využijete, b... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

12 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
13 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
131 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat