TESTOVÁNÍ: Brit Paté & Meat a Brit Monoprotein pro vaše psí mazlíčky

22.08.2018 | Testování

Pejsci jsou mlsouni a stejně jako jejich lidští kámoši si i oni rádi pochutnají na dobré baště. Ta by samozřejmě neměla pocházet z pánova talíře. Mezi pochoutky a odměny určené speciálně pro psí bříška patří masové konzervy. Chcete svému psímu miláčkovi dopřát opravdu kvalitní krmivo? Pak vsaďte na konzervy Brit Paté & Meat a Brit Monoprotein, které bude moci v rámci našeho testování vyzkoušet 20 testerek se svými pejsky. Jaké budou jejich hodnocení a recenze?


Celkové hodnocení: 97%

Hodnocení: 62 testerek

Doporučeno: 18x


Pokud vašemu psovi v misce čas od času přistane obsah nějaké chutné konzervičky, oči se mu určitě rozzáří. Žádný pes není u vytržení, pokud se mu každý den na talíři objevují jen obyčejné granule. Přesvědčte se o tom s Brit Paté & Meat a Brit Monoprotein, díky nimž navíc svému mazlíčkovi dodáte vše, co potřebuje!

Kvalita na prvním místě

Základem kvalitní konzervy by vždy mělo být maso. Svalovina a vnitřnosti jsou totiž složky, které odpovídají přirozené stravě psů tak, jako by si ji sami ulovili v přírodě. Pes jako masožravý tvor si také nevybíral, kterou část úlovku sní, a kořist zkonzumoval celou i s jejími vnitřnostmi a obsahem natrávené potravy. Živočišné tkáně navíc slouží jako různé zdroje bílkovin a zajišťují psímu jídelníčku vynikající chutnost a vůni.

A právě proto zvolila značka Brit pro své nové konzervy receptury založené na masu a orgánech. Řada Brit Paté & Meat obsahuje pouze maso, svalovinu, srdíčka, játra a plíce, přičemž jednu část konzervy tvoří paté a druhou celé kousky. Vybírat můžete z 9 různých příchutí (přičemž jedna je určena štěňatům).

Obdobně tomu je také u konzerv Brit Monoprotein, které ovšem obsahují vždy pouze jeden druh masa, svaloviny a orgánů (a na výběr máte z 8 druhů). Díky tomu je tato varianta vhodná pro pejsky trpící alergiemi – v jednodruhových konzervách totiž nehrozí, že se ve složení ukryje ingredience, která by mohla vyvolat alergickou reakci. Čtyři druhy konzerv z řady Monoprotein jsou navíc doplněny hypoalergenní přílohou – rýží nebo sladkými brambory, které mají pozitivní vliv na celkové zdraví zvířete.

Řady Brit Paté & Meat a Brit Monoprotein spadají do kategorie kompletního krmiva, a lze je proto podávat samostatně. Vedle nešlápnete ovšem ani v případě, když je psovi podáte jako chutnou odpolední svačinku, po které se bude olizovat až za ušima. V kvalitních konzervách by se neměl vyskytovat lepek, sója ani geneticky modifikované organismy (GMO). Konzervy Brit obstojí i v tomto směru, protože žádnou ze zmíněných nezdravých ingrediencí neobsahují.

Jak můžete konzervy Brit dále podávat?

  • Zavodnění před sportem – pokud ji rozmícháte ve vodě, aby pejsek pojmul více tekutin.
  • Jako odpolední svačinku – za dlouhé čekání na pána, než přijde z práce.
  • Jako narozeninový dort.
  • Jako kompletní krmivo na cesty, pokud barfujete.
  • Jako kompletní krmivo pro starší pejsky, kteří už mohou mít problémy se zuby.

Cena: od 39 Kč/400g konzerva

Více informací na www.krmivo-brit.czRozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vyslechnete si obavy svého partnera. A budete překvapeni! Pravděpodobně by vás totiž nenapadlo, co všechno přidělává vašemu protějšku vrásky na čele. Pravdou však je, že v poslední době nejste ve vztahu nejvšímavější, zabýváte se hlavn... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
5 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
13 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat