TESTOVÁNÍ: Chcete konečně vyzrát nad přebytečným tukem? Otestujte s námi účinky ošetření zeleným laserem na klinice AETHER

01.10.2020 | Testování

Hubnete na váze, ale centimetry se ani nehnou? Možná je to vaše zdání – přeměřujete se na jiném místě než při předcházejícím měření. Ale co když to zrovna v tomhle není? Chcete konečně vyzrát nad velmi těžce odbouratelným tukem, a to bez vedlejších účinků? Zavřete oči, laserová revoluce přichází! Hledáme 3 testerky, kterým by ošetření tímto účinným laserem přineslo vytoužené výsledky.


Celkové hodnocení: 100%

Hodnocení: 5 testerek


Změny tělesných objemů jsou viditelné a měřitelné až při redukci několika kilogramů. Jenže mnoho lidí nechce právě na tenhle moment  tak dlouho čekat. Možná ani vy ne. Co kdyby vám někdo řekl, že lze celý proces dost výrazně uspíšit – navíc bez práce?

Jen zelený laser to může být

Můžete být krásná na rodinnou sešlost, významné jubileum nebo o vánočních svátcích. V podstatě ihned, a to díky prvnímu zelenému laseru na světě, který schválila agentura FDA, což je Úřad pro kontrolu potravin, doplňků stravy, léčiv, kosmetických přípravků a lékařských přístrojů.

Právě on tenhle zázrak jako jediný svého druhu zařadil na seznam prostředků určených k celkovému snížení obvodu těla. Jak to všechno funguje?

Nadváha u žen? Již od 30 procent tuků v těle!

Emerald laser Erchonia je přístroj sestavený speciálně pro ztrátu tělesného tuku, který umožňuje klientům cílit na oblasti těžce odbouratelného tuku. Laser hýbe s celkovým obvodem těla a primárně cílí na pacienty s BMI nad 30. (BMI se používá jako indikátor podváhy, normální tělesné hmotnosti, nadváhy a obezity.)

Zmíněný laser se zaměřuje na přebytek tukových bochánků emulgací tukové tkáně pomocí technologie studeného laseru vyvinutého společností Erchonia. A v podstatě tuk „rozpouští“, takže poskytuje alternativní léčbu hubnutí bez nežádoucích vedlejších účinků spojených s chirurgickými a jinými postupy redukce váhy, jako je liposukce nebo různé „kouzelné“ zábaly těla, při kterých se sice víc zapotíte, ale tělo vyloučí vodu, nikoli tuky.

Co všechno je možné?

Většina klientů, kteří podstoupí proces Emerald ™, jenž poskytuje klinika estetické medicíny Aether Esthetic and Beauty Clinic Prague sídlící v nově postavené budově DRN na Národní třídě v Praze, se zaměřuje na pas, stehna a boky. Procedura se však může zaměřit na další problémové oblasti, jako jsou paže, krk, kotníky, hrudník, záda či jiné vybrané oblasti.

Dobrou zprávou je i to, že ošetření bývá bez vedlejších účinků a hlavně v pohodlí. Jen si ležíte na stole asi tak 30 minut, zatímco 10 aplikovaných laserů současně pracuje na konkrétní oblasti tuku. Díky tomu, že toto ošetření podstoupíte až 8krát, můžete vidět dramatické výsledky hubnutí – už jen proto, že procedura pomáhá při ztrátě skutečného tuku, nikoli váhy vody.

Ten nejslibnější a nejtrvalejší efekt

Výsledky jsou tak při dodržování zásad zdravého životního stylu a konzumace kaloricky neutrálních jídel trvalé. Jdete do toho? Redakce vybírá 3 testerky, které získají 6 ošetření laserem Emerald na již zmíněné klinice Aether Esthetic and Beauty Clinic Prague, a to v délce 30 min a hodnotě 8990 Kč/ošetření! Délka testování je 3 týdny. 

Cena: 53 940 Kč

Více informací najdete na www.aetherclinic.cz

Podmínky pro výběr do testování

  • BMI 30+
  • dlouhodobý boj s nadváhou a celulitidou
  • příspěvek do rozstřelu a zaslání fotografie celé postavy na e-mail testovani@bety.cz (do předmětu napište "Testování" a přezdívku, pod kterou byl vložen příspěvek do rozstřelu)

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhrají 3 testerky, které splní podmínky pro výběr do testování a zároveň níže do Rozstřelu testerek napíší, jak moc by jim toto testování ulehčilo boj s celulitidou a jak dlouho bojují s nadváhou.
HLASTE SE DO 21. ŘÍJNA 2020.
Vybrané testerky musí podstoupit 6 ošetření (2x týdně) laserem Emerald v délce 30 minut na klinice Aether Esthetic and Beauty Clinic Prague.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.


Vybrané testerky


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Zrozenci tohoto znamení milují drahé věci, v nichž vidí odraz svých úspěchů a za které jsou schopni utratit občas až závratné sumy peněz. A zatímco jejich okolí vrtí hlavou nad jejich domnělou rozhazovačností a Berany podezírají, že chtěj&iac... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

13 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:56
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:55
5 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:54

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat