TESTOVÁNÍ: Chcete konečně vyzrát nad přebytečným tukem? Otestujte s námi účinky ošetření zeleným laserem na klinice AETHER

1. 10. 2020 | Testování

Hubnete na váze, ale centimetry se ani nehnou? Možná je to vaše zdání – přeměřujete se na jiném místě než při předcházejícím měření. Ale co když to zrovna v tomhle není? Chcete konečně vyzrát nad velmi těžce odbouratelným tukem, a to bez vedlejších účinků? Zavřete oči, laserová revoluce přichází! Hledáme 3 testerky, kterým by ošetření tímto účinným laserem přineslo vytoužené výsledky.


Celkové hodnocení: 100%

Hodnocení: 2 testerek


Změny tělesných objemů jsou viditelné a měřitelné až při redukci několika kilogramů. Jenže mnoho lidí nechce právě na tenhle moment  tak dlouho čekat. Možná ani vy ne. Co kdyby vám někdo řekl, že lze celý proces dost výrazně uspíšit – navíc bez práce?

Jen zelený laser to může být

Můžete být krásná na rodinnou sešlost, významné jubileum nebo o vánočních svátcích. V podstatě ihned, a to díky prvnímu zelenému laseru na světě, který schválila agentura FDA, což je Úřad pro kontrolu potravin, doplňků stravy, léčiv, kosmetických přípravků a lékařských přístrojů.

Právě on tenhle zázrak jako jediný svého druhu zařadil na seznam prostředků určených k celkovému snížení obvodu těla. Jak to všechno funguje?

Nadváha u žen? Již od 30 procent tuků v těle!

Emerald laser Erchonia je přístroj sestavený speciálně pro ztrátu tělesného tuku, který umožňuje klientům cílit na oblasti těžce odbouratelného tuku. Laser hýbe s celkovým obvodem těla a primárně cílí na pacienty s BMI nad 30. (BMI se používá jako indikátor podváhy, normální tělesné hmotnosti, nadváhy a obezity.)

Zmíněný laser se zaměřuje na přebytek tukových bochánků emulgací tukové tkáně pomocí technologie studeného laseru vyvinutého společností Erchonia. A v podstatě tuk „rozpouští“, takže poskytuje alternativní léčbu hubnutí bez nežádoucích vedlejších účinků spojených s chirurgickými a jinými postupy redukce váhy, jako je liposukce nebo různé „kouzelné“ zábaly těla, při kterých se sice víc zapotíte, ale tělo vyloučí vodu, nikoli tuky.

Co všechno je možné?

Většina klientů, kteří podstoupí proces Emerald ™, jenž poskytuje klinika estetické medicíny Aether Esthetic and Beauty Clinic Prague sídlící v nově postavené budově DRN na Národní třídě v Praze, se zaměřuje na pas, stehna a boky. Procedura se však může zaměřit na další problémové oblasti, jako jsou paže, krk, kotníky, hrudník, záda či jiné vybrané oblasti.

Dobrou zprávou je i to, že ošetření bývá bez vedlejších účinků a hlavně v pohodlí. Jen si ležíte na stole asi tak 30 minut, zatímco 10 aplikovaných laserů současně pracuje na konkrétní oblasti tuku. Díky tomu, že toto ošetření podstoupíte až 8krát, můžete vidět dramatické výsledky hubnutí – už jen proto, že procedura pomáhá při ztrátě skutečného tuku, nikoli váhy vody.

Ten nejslibnější a nejtrvalejší efekt

Výsledky jsou tak při dodržování zásad zdravého životního stylu a konzumace kaloricky neutrálních jídel trvalé. Jdete do toho? Redakce vybírá 3 testerky, které získají 6 ošetření laserem Emerald na již zmíněné klinice Aether Esthetic and Beauty Clinic Prague, a to v délce 30 min a hodnotě 8990 Kč/ošetření! Délka testování je 3 týdny. 

Cena: 53 940 Kč

Více informací najdete na www.aetherclinic.cz

Podmínky pro výběr do testování

  • BMI 30+
  • dlouhodobý boj s nadváhou a celulitidou
  • příspěvek do rozstřelu a zaslání fotografie celé postavy na e-mail testovani@bety.cz (do předmětu napište "Testování" a přezdívku, pod kterou byl vložen příspěvek do rozstřelu)

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhrají 3 testerky, které splní podmínky pro výběr do testování a zároveň níže do Rozstřelu testerek napíší, jak moc by jim toto testování ulehčilo boj s celulitidou a jak dlouho bojují s nadváhou.
HLASTE SE DO 21. ŘÍJNA 2020.
Vybrané testerky musí podstoupit 6 ošetření (2x týdně) laserem Emerald v délce 30 minut na klinice Aether Esthetic and Beauty Clinic Prague.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.


Vybrané testerky


Rozstřel testerek

babinajaruna 21. 10. 2020

Jak dlouho bojuju s nadváhou? Už ani nevím...Bojuju, bojuju a pořaád bojuju. To víte - silně vyvinutá slabá vůle. Ale tato fotografie rozhodla.Jsem ta ve žlutém tričku. Celulitida se mi samozřejmě nevyhýbá, ale tuk některé záhyby narovnává. Jezdím na kole, lyžuju, tancuju - a nic. Ale co ti chudáci, kteří se na mně musí dívat. Babinajaruna

SilviePapazovova 20. 10. 2020

Dobrý den, s nadváhou bojuji už 9 let. Vyzkoušela jsem již některé metody na hubnutí ale stále se mi nedaří zhubnout. Tady toto testování by mi ohromě pomohlo hlavně ze zdravotních důvodů (špatné dýchání, bolest zad, bolest nohou a otékání kotníků). Velice ráda bych zhubla a cítila se zdravěji a věřím, že by mi to dodalo opět mnohem více energie do života. Proto jsem se rozhodla se zapojit do tohoto testování.

Patrise 19. 10. 2020

Dobrý den, je mi 23 .. zhubla jsem 25 kilo, následně na to jsme v průběhu jednoho roku ztloustla asi 8. Držím to na stálejší váze ale moje břicho je asi nejvíce problémová partie je. Nechodím kvůli tomu ani plavat a s manželem po tmě :D ... je to opravdu nechutný. Opravdu by mě zajímalo jestli ten přístroj je schopný problémovou partii zmenšit a jak by to vypadalo kdybych vypadala normálně proporciálně bez pytle :D na email posílám fotografie. Prozatím posílám fotku jenom k upoutání

Chatul 19. 10. 2020

I my chlapy mame buclaty bricho a pri sedave praci je to cim dal horsi... bricho je jedna z veci ktera se mi nikdy nepodarila nijak formovat a s vekem je to horsi a horsi :/

Paolii 16. 10. 2020

Boj s nadváhou už jsem snad úspěšně zdolala, za pár let -41kg, ale celulitida teda zůstala, vycvičit mi totiž nejde. 🤪

Hedvikova 15. 10. 2020

Mám velkou celulitidu a velkou nadváhu. Obojího bych se ráda zbavila, ale nedaří se mi to už několik let. Držela jsem různé diety, ale neměla jsem úspěch, je to problém.

Patrin 15. 10. 2020

Ráda bych tuto metodu vyzkoušela, nedaří se mi při hubnutí, ať dělám cokoliv, vždycky je to jenom jojo efekt.

Lenuvka 15. 10. 2020

Je mi 42 let a nevím tedy jestli je to věkem, nebo tím, že jsem teď ve spokojeném vztahu, kdy oba máme rádi sladké a manžel navíc moc rád peče. Už pár let pozoruji, že se zvětšuju a neumím se dokopat (a hlavně odolat všem těm dobrotám). Možná by mi právě Váš zelený zázrak dodal to správné odhodlání.

Cermij 15. 10. 2020

Dobrý den, ráda bych se zúčastnila testování, s nadváhou bojuji od posledního porodu, to bude pomalu 5 let. Přijde mi, že přibírám už i ze vzduchu jenom. Zkouším vše možné i nemožné a možná je to spíše na škodu. POmohlo by mi to dost...vrátilo by mi to trochu sebevědomí, ulehčilo pár věcí i v manželství a konečně bych se cítila lépe a možná už neměla i takové depky jako mám. Takže snad to klapne, ale je jasné, že tu je takových žen jako já mnoho.

Naru 15. 10. 2020

Dobrý deň, rada by som sa zúčastnila testovania. Veľmi by mi to pomohlo s novým začiatkom a s menším zadychávaním pri aktivitách. Od mala moja váha stúpala nehľadiac na to či som cvičila, jedla pravidelne alebo som ležala. Cvičila som 3 až 5-krát týždenne. Lekár predpokláda, že to sú ženské problémy. Mám 24 rokov a moja váha a BMI sú alarmujúce. BMI je tesne pri poslednom najhoršom bode (BMI: 39,45). Skúšala som rôzne diéty, ktoré skončili Jo-Jo efektom. Cvičenie mi ide ťažko (dosť sa zadychávam až strácam dych) ale i tak sa snažím aspoň chodiť a športovať. Moje sebavedomie je veľmi nízko. Nedokážem sa na seba pozrieť do zrkadla. Mojím snom je obliecť si kásne šaty, krásne prádlo či nebáť sa fotografovania a utekania pred ním. tiež by mi to testovanie pomohlo postaviť sa na snowboard a brusle bez strachu, že moje kolena mi vypovedia slúžbu. (mám zničené meniskusy od 5. ročníka na zš). Naru

Terezacharlie 14. 10. 2020

Čtyřicítka a 3 děti, manžel a pes... Starám se o ně s láskou, ale nyní je na čase se postarat hlavně sama o sebe, abych se cítila zase dobře. Po dětech jsem přibrala dost kil a nyní jsem se konečně rozhodla s nimi zatočit - ano, zrovna když všechna fitka zavřela, mám já to prostě štěstí. Moc ráda bych tuto metodu vyzkoušela a nastartovala tak nový život, který mě teď čeká - být konečně spokojená sama se sebou :).

Adriapia 14. 10. 2020

Zdravím, po druhém porodu (8 let zpět) jsem zůstala baculatá, mám 30 kg víc než bych chtěla mít a nejde a nejde to dolů, samosebou jsem také díky tomu začala mít všude "krásnou" pomerančovou kůži :-) které bych se ráda zbavila. V mém věku to jde už hůř :-) no ale to se nedá nic dělat. Letos jsem se přihlásila do soutěže MISS Baculaté Křivky 2020 (finále mělo proběhnout nyní v říjnu, ale bohužel je kvůli covid situaci odloženo na "kdoví kdy") a protože tam budeme chodit přehlídku v prádle, určitě bych chtěla být krásnější a mít hezčí a hebčí kůži nehledě na to, že bych ráda shodila pár kil abych se cítila lépe a tolik se nezadýchávala a bylo mi fajn . J.

Petamach 14. 10. 2020

Toto testování by pro mě bylo obrovským ulehčením, už se na sebe do zrcadla nemůžu ani podívat. Dovolenou trávím radši na chalupě, protože svoje ďolíčkatý stehna nikde rozhodně vystavovat nechci. Baculka jsem byla prakticky odmalička, občas se mi podařilo dostat váhu pod kontrolu, ale nikdy ne na dlouho. Jelikož jsem si ke 40.narozeninam nadělila 3.dceru, chci vypadat jako maminka a ne babička!

Cordelia 14. 10. 2020

Já se svou váhou bojuji bohužel celý život. Už jako malé se mi děti ve školce smály, že jsem tlustá. Člověk si toto nese celý život! Tolik diet, co jsem vyzkoušela, ale bohužel jojo efekt je můj nepřítel. Nad liposukcí přemýšlím už delší dobu a nesebrala jsem ještě odvahu, výhra by mi ji dodala určitě. Všechny podmínky pro testování splňuji.

Janinka31 14. 10. 2020

Jak moc by mi pomohlo toto testování netuším, ale ráda bych tuto metodu vyzkoušela. Celý život bojuji s váhou +/- 20kg. Ať jím pravidelně a zdravě, nebo cvičím. Do 40 let to šlo, ale teď dva roky jde váha nahoru a celulitida je snad všude 🤦‍♀️😅

Maminka_lilly 14. 10. 2020

Strašně moc by mi to pomohlo, už jsem se byla ptát na klinice na liposukci, ale bohužel nemám nyní 80 tisíc na takový zákrok. Bojuji s ni cca pět let a nejvíce po porodu, ani cvičením mi nesla kila dolu 🤦🏼‍♀️. Byla bych zbavená mých depresi a možná začala žít opět svůj sexuální život s partnerem.

kamilka 14. 10. 2020

Dobrý den,začala jsem hledat možnosti ošetření těla na zhubnutí a vypnutí pokožky neinvazivní metodou. Ráda bych vyzkoušela ošetření těla laserem. PO 40 jsem začala přibírat v problematických partiích - břicho, boky stehna a u mě i kolena:-)Nyní jsem 51 a zhubnout je nemožné i při hlídání jídelníčku, pitný režim i cvičení. Mám mladšího partnera a ráda bych pro něj zůstala přitažlivá co nejdéle. Gravitace je hrozná :-).Foto klidně pošlu. Když jsem viděla fotky z letošní dovolené, tak jsem se zhrozila.:-) Moc děkuji za šanci. Přeji krásné dny a držím pěsti všem.:-) Kamila

tachomitrka 14. 10. 2020

S nadvahou bojuji uz asi 1,5 roku, po narozeni me 2.dcery mi zustalo dost kil navic, nikdy predtim jsem s vahou problemy nemela. K celulitide se tedy pridala i nadvaha

mayka 14. 10. 2020

150l jsem po operace štítný žláze,s váhu bojuju celý život, ale teď je to horši a horši...

EditkaR. 14. 10. 2020

S váhou bojuji celý život, do 20 let to jakž takž šlo, ke 30 už méně a nyní ve 40 letech po IVF už mi to nejde vůbec, pohyb, strava, nic, už věřím v genetické predispozice. Navíc se chystám na další pokus na všech rovinách, myslím, že schodit váhu by bylo pro úspěšnost zásadní. Snad přechod nepříjde dříve než mateřská.

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Ačkoli všichni okolo vás začínají propadat předvánoční panice a shonu, vy tento týden nedostanete příležitost, abyste se do této nálady ponořili. Největší nároky na váš čas i vaše myšlenky si totiž bude činit vaše práce. Stojí před vámi úkol, s jehož řešením si sice víte rady, ale stále bojujete s nejistotou, zda vámi zvolené řešení odpovídá pře... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

9 Příspěvků
Poslední příspěvek 9:01
224 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
79 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat