TESTOVÁNÍ: Dýňová novinka od Starbucks je tu

12.09.2022 | Testování

Potravina nejvhodnější do podzimních plískanic? Dýně! Pokud milujete její vůni i barvu, skočte do Starbucks, kde začíná sezona Pumpkin Spice Latte – letos s lahodnou svěží novinkou. Hledáme 20 testerek, které si tuto opojnou dobrotu budou moci vychutnat zcela zdarma!

Přidat příspěvek do rozstřelu

Podzim se nezadržitelně blíží, vždyť podzimní rovnodennost je už 23. září. Jejím symbolem je především tolik opěvovaná a hlavně zdravá dýně! Ta, stejně jako mrkev a sladké brambory, je bohatá na betakaroten. Proč ho potřebujete?

Podzim se nese v rytmu nachlazení

Vaše tělo změní tento antioxidant na vitamin A. Vitamin A pečuje o ostré vidění, chrání před choroboplodnými zárodky a stará se o to, aby váš reprodukční systém fungoval tak, jak má. „Áčko“ také pomáhá srdci, plícím, ledvinám a dalším orgánům zůstat zdravé. Kromě betakarotenu dýně nabízí i vitamin C, vitamin E, železo a folát – všechny tyto látky posilují imunitní systém. Tudíž nenajdete vhodnější potravinu, která by vám v chladnějších měsících roku udělala větší službu.

Dýňová polévka, rizoto, svíčky, vosky i dýňový džem pohladí vaše smysly, stejně jako doušek legendárního Pumpkin Spice Latte v kavárně Starbucks. Nápoj milionů fanoušků je zpět a letos přináší novinku – osvěžující Pumpkin Cream Cold Brew.

Kombinace dýně s vanilkou je úchvatná

Nový přírůstek do rodiny Pumpkin Spice Latte – Pumpkin Cream Cold Brew – představuje netradiční podobu ledové kávy. Starbucks Cold Brew se připravuje ručně v malých várkách. Čerstvě mletá kávová zrna se louhují ve studené vodě po dobu 20 hodin a výsledkem je jemná káva s bohatou chutí.

                                                                                                                                                                                           Pumpkin Cream Cold Brew

Pumpkin Cream Cold Brew je ochuceno kapkou vanilky a ozdobeno dýňovou našlehanou pěnou, v níž se rafinovaně mísí vrstvy vanilkové šlehačky a pikantního sirupu. Třešničkou na dortu je kořeněný posyp s chutí skořice, která má povzbudivé účinky na činnost mozku, hřebíčku, jež přináší pocit skutečného odpočinku a pomáhá uvolnit napětí, a muškátového oříšku. O tomto koření je známo, že vyvolává stavy euforie. Co víc si na podzim ještě přát? Co třeba hladký návrat do zajetých kolejí po letních prázdninách?

Ten, společně s Iced Pumpkin Cream Latte, nikdy nebyl snazší. Sladká smetana v kombinaci s Blonde Espresso Roast a Pumpkine Spice sirupem Vás zvedne na nohy.

                                                                                                                                                Iced Pumpkin Cream Latté

Zůstaňte v souladu s přírodou

Pokud si svůj nápoj necháte připravit do vlastního tumbleru nebo cold-cupu, pomůžete přírodě a navíc získáte slevu 10 Kč. Nezapomeňte si proto prohlédnout limitovanou sezonní nabídku hrnečků, tumblerů a cold-cupů, která je plná sytých podzimních barev a učiní vaše kávové zážitky ještě příjemnějšími.

Cena: od 109 Kč (Tall velikost)

Hledáme 20 z vás (místo limitované na Prahu, Brno a Ostravu) ve věku 1360 let. Vybrané testerky obdrží kartičky nabité na 300 Kč.

Více informací na www.starbuckscoffee.cz/cz.

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 20 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, zda je latté jejich favoritem ve světě kávy.
HLASTE SE DO 28. ZÁŘÍ 2022.
Vybrané testerky získají kartičku Starbucks v hodnotě 300 Kč. Testují se oba produkty - Iced Pumpkin Cream Latte a Pumpkin Cream Cold Brew.

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Rozstřel testerek

Elikka420 23.09.2022

Kávy existuje tisíce druhů. Mě do chuti zrovna padlo latté. Chut kávy a nešlehaného mléka je dokonalá, s malým přídavkem cukru samozřejmě. Když si kdykoliv jdu dělat nebo dávat kávu, musím si tam přidat našlehané mléko. Latté je prostě TOP

marti_na_s 23.09.2022

Latté je jediná káva , kterou mám ráda :) a s příchutí to je teprve topka 😋 ledovku nepočítám , tam je hodně zmrzliny a šlehačky, tomu se nedá říkat káva 😃

kkiki 23.09.2022

Latte je podle mě favoritem, protože je to káva kterou si dáte úplně ke všemu a také si ji každý dá. Dá se udělat v mnoha příchutích a také není nejdražší.

annasladeckov 23.09.2022

Latte si dávám většinou úplně v každé kavárně, je to moje velice oblíbené kafe

dajka8576 23.09.2022

Woow latte je něco co miluji 😍 Není nad něj v chladných dnech či jen pro chvíli pohody, kdy se chci rozmazlovat. Ale latte v dýňové podobě? To je musí být pastva nejen pro mé chuťové buňky, ale i pro oči... Představa jeho lahodné chuti, zářivé podzimní barvy u krbu je k nezaplacení 🥰 Vítej podzime 😘

terezkapalickova 23.09.2022

Ano,je

774822008 23.09.2022

Latté mám moc ráda a je rozhodně mým favoritem ve světě kávy. Dělám si ho i doma, ale latté s příchutí dýně jsem ještě nepila. Moc ráda bych ho ochutnala.

lenkrc 23.09.2022

Ráda bych se zúčastnila tohoto testování v podzimním duchu, protože kávu miluju, latté obzvlášť a v kombinaci s dýní jsem ochutnala jen jednou, je to skvělé a věřím, že i od Starbucks. Proto bych chtěla vyzkoušet a určitě pozitivní zkušenosti bych chtěla předat dál!...

Amálie 23.09.2022

Latté s pořádně našlehaným mlékem je mým favoritem na cestách i doma 🫶🏻.

MouleSara 23.09.2022

Latte miluji, ale ještě nikdo jsem nezkusil Dýňové.

ottawa 23.09.2022

Latté je jednoznačně favoritem, a ráda zkouším různé variace, ať už mléka a jeho náhražek nebu příchutí 🥰

Klara1984 23.09.2022

Latté =💕👍

perpe 23.09.2022

Ano, latte nebo cappuccino jsou moje oblíbené kávy a piju je skoro každý den, ráda zkouším nové příchutě, protože i taková klasika se trochu časem okouká :)

Kaduska 23.09.2022

Latté u nás pijí úplně všichni😋, rádi navštěvujeme různé kavárny, když jezdíme s manželem po republice🥰 a ochutnáváme, kde jaké mají. Rozdíly jsou občas vážně dost velké. 🙈

Pavlina92 23.09.2022

Latté,u nás věčné téma 🥰 latté si dělám i doma v kávovarů Dolce Gusto Krups.Latte si dávám i když jdeme do kavárny.

Elena2000 23.09.2022

Miluju Latte🤩 dávám si ho v každé kavárně ✨ a rada vyzkouším i dyňové, miluju karamelové, čokoládové i vanilkové ♥️ Do Starbucksu chodím do Ostravy, když jdu nakupovat 🥰

Eleonorabudkova 23.09.2022

Chci vyzkoušet

_Tinka_ 23.09.2022

Já snad nepiji jinou kávu než je latté.

Elis01 23.09.2022

ano je

Julinkajully 23.09.2022

Latte miluju s celkově bez kávy nemůžu existovatZdarma produkt k testování!

Přihlaš se do testování!

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden vás zastihne v příjemně „milostné“ náladě – budete mít chuť flirtovat, projevovat i přijímat lásku, rozmazlovat děti, trávit čas s nejbližšími přáteli, zkrátka prožijete vztahový týden se všemi vzestupy a ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
18 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
21 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat