Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

TESTOVÁNÍ: Fén Rowenta Premium Care Instant Dry

Informace o testování

Už se vám nemusí stávat, že si koupíte něco, s čím nebudete spokojená!

REÁLNÉ ŽENY, REÁLNÉ ZKUŠENOSTI!

Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Za svá hodnocení navíc získáte extra body v našem věrnostním programu Moje body. Přidáte se i Vy?

Zjistěte více o testování

O testování

24.09.2018 | Testování

Ultra rychlé vysoušení s péčí pro zářivé a živé vlasy. To vám nabízí fén Rowenta Instant Dry. Ostatně se o jeho skvělých vlastnostch můžete přesvědčit i vy. V rámci našeho testování jej totiž bude moci vyzkoušet 20 z našich testerek! Jaké budou jejich zkušenosti a recenze?

Fén Premium Care Instant Dry CV6065F0 přináší ultra rychlé výsledky a zářivý lesk. Vysoký výkon a větší rozptyl vzduchu díky unikátnímu patentovanému nástavci Moving Air Booster zlepšuje účinnost fénování a nastavení Advanced Care nabízí ideální teplotu pro nádherné vlasy.

Krásné vlasy snadno a rychle

Ultra rychlé vysoušení díky pohyblivému nástavci Air Booster: oscilující směrová tryska zvyšuje účinnost vysoušení díky většímu rozptylu vzduchu. Nastavení Advanced Care nabízí ideální teplotu pro ochranu krásy vlasů.

Záporné ionty způsobují koncentraci molekul vody na vlasu během vysoušení, hydratují vlas a chrání vlasové vlákno před poškozením. Vyzařování záporných iontů redukuje statickou elektřinu a krepatění pro dosažení hladkých, lesklých a snadno upravitelných vlasů.

6 nastavení: 3 teploty/2 rychlosti pro přizpůsobení proudu vzduchu a teploty během fénování.

Fén má koncentrátor pro přesné fénování a dokonalou finální úpravu účesu a difuzér pro vytvoření přirozeného objemu vlnitých vlasů.

Odnímatelná mřížka usnadňuje čištění, kterým se zajistí dlouhotrvající výkonnost přístroje. Závěsné poutko pak usnadní skladování.

Cena: 1 499 Kč

Více informací na www.rowenta.cz

Na hodnocení testovaného fénu se můžete podívat i na stránkách Alza.cz a Heuréka.cz

Celkové hodnocení: 94%
Hodnocení: 48 testerek
Doporučeno: 14x

vybraná testerka | 28.11.2018

Klady:

Jsem ráda, že jsem měla možnost otetsovat právě fén od značky Rowenta, protože na tuto značku slyším jen samou chválu. Fén je naštěstí opravdu lehký, za co jsem ráda. Nemám totiž ráda, když mě pak z fénování bolí ruka :D Jak tu zmínili i ostatní, vůbec mi vlasy nevlály, takže vidím velké plus! Nejen, že vypadá hezký, ale vypadá hlavně opravdu dost kvalitně a já moc doporučuji!

vybraná testerka | 28.11.2018

Klady:

S fénem jsem byla moc spokojená, protože mé vlasy potřebují opravdu mega výkon, což tento fén má, takže vlasy mám vysušené opravdu během chvilky. Kabel je dostatečně velký a líbí se mi i elegantní provedení fénu. Hlavně mé vlasy nejsou vůbec z elektrizované :)

vybraná testerka | 26.11.2018

Klady:

Díky za možnost testování. Fén mě mile překvapil. Velmi oceňuji možnost regulace teploty, která chrání vlasy. Dá se měnit i intenzita foukání. Fén má nízkou hmotnost, tvar je tak akorát do ruky. Oceňuji dva různé nástavce - difuzér a klasický. Vyjímatelná mřížka usnadňuje údržbu a zabraňuje namotávání vlasů. Výkon je dostačující. Super je i otočná šňůra, která se nezamotává.

vybraná testerka | 20.11.2018

Klady:

Díky tomu fénu, jsem nalezla opět zálibu ve fénování.Dcera s dlouhýma vlasama a ja s polodlouhýma, jsme byly velmi spokojené.Velmi rychle vysušené, s fénem se dobře manipuluje a i jeho desing se velmi povedl.

Zápory:

Je trochu težší,ale nic co by vadilo.

Doporučení: 7

vybraná testerka | 15.11.2018

Klady:

Jelikož mám hodně poničené vlasy, tak jsem s fény neměla moc dobrou zkušenost, protože se mi během sušení zacuchávaly i přes použití balzámů a byly "mrtvé". Vysoušeč vlasů Rowenta mi vlasy skvěle vyhladil, takže jsem nemusela řešit, kolik přípravku na rozčesávání musím do vlasů naplácat :) Skvělý výrobek pro poškozené vlasy :)

Zápory:

Je trošku velký, není moc vhodný na cesty :)

vybraná testerka | 14.11.2018

Klady:

Fén Rowenta Premium Care Instant Dry doporučuji. Splňuje vše, co očekáváte od takového fénu - regulace teploty i intenzity foukání, nízká hmotnost, tvar tak akorát do ruky. Oceňuji dva různé nástavce - difuzér a klasický. Vyjímatelná mřížka usnadní čištění a zabrání namotání vlasů. Výkon je dostačující.

Zápory:

Pro někoho možná cena. Plus já jsem ze začátku hodně zápasila s měněním těch nástavců. Jinak nemám výhrady

vybraná testerka | 14.11.2018

Klady:

Ttestovaly jsme s dcerou, ona má dlouhé vlasy, já spíš kratší, ale hodně jemné, takže musím vyfoukávat kvůli tvaru a objemu. Obě jsme spokojené. Fén je lehký, dopře padne do ruky a nestane se, že by se během sušení motala šňůra, protože je otočná. Je tedy poměrně velký, ale to není na škodu. Dobře se čistí, nemotá vlasy. Vlasy jsou suché skoro hned, záleží na stupni teploty a foukání. Můžeme tedy doporučit.

Zápory:

Nenapadají mě

vybraná testerka | 14.11.2018

Klady:

Skvělý fén, který vlasy vysuší hodně rychle a bez problémů. Ocenuji regulaci teploty, protože nemám ráda ty fény, co vám vlasy úplně sežehnou. Taky proud vzduchu se dá různě nastavit. Líbi se mi difuzér, ten jsem ro té doby nepoužívala, je super na přidání objemu. Super je i dostatečně velké poutko.

Zápory:

Cena je vyšší, ale v porovnání s jinými fény v téhle kategorii podle mě dostačující. Já bych se nezlobila ani za delší kabel, ale máme prostě hloupě řešené zásuvky v koupelně:-)

vybraná testerka | 07.11.2018

Klady:

Úplně nejlepší fén, který jsem držela v ruce a musím bohužel říct, že ani moje kadeřnice takový nemá :) Je opravdu skvělý, výkonný, lehoučký a má krásný design :) Vlasy byly po vysušení krásně jemné a i přesto, že mám vlasy polodlouhé, tak byly suché za 5 minut, nejlepší fén, který jsem měla....

vybraná testerka | 06.11.2018

Klady:

S fénem jsem spokojená. Patří mezi lehčí fény. Velmi rychle vyfouká vlasy a dodá jim objem. Odnímatelná mřížka usnadňuje čištění. Snadná výměna nástavců. Vyhovuje mi i velké očko na zavěšení a otočný kabel.

Zápory:

Vyšší cena. Tlačítka na regulaci teploty a rychlosti jsou moc lehce zmáčknutelná - při fénovaní dochází k neúmyslnému přepínání.

vybraná testerka | 05.11.2018

Klady:

má opravdu sílu a vyfouká vlasy rychle mám pocit, že vlasy mají větší objem mám pocit, že vlasy se mi tak rychle nemastí a delší dobu vypadají hezké nádstavec na korigaci vzduchu + difuzér nacvaknutelné nádstavce, které lze otáčet podle potřeby možnost stupňovat teplotu i sílu vzduchu bílý, jednoduchý design

Zápory:

tlačítka jsou jednoduše přepínatelná a často se mi při foukání stávalo, že jsem nechtěně přepnula jinou sílu/teplotu vysoká pořizovací cena v porovnání s konkurenčními výrobky

vybraná testerka | 05.11.2018

Klady:

Děkuji za možnost fén vyzkoušet. Byla jsem s ním velmi spokojená. Je lehký a výkonný. Mé dlouhé vlasy jsou během chvíle opravdu suché, nejsou zelektrizované a jsou hladké. Uvítala jsem si difuzérový nástavec, který vlasy decentně zvlnil.

vybraná testerka | 05.11.2018

Klady:

S fénem jsem byla velice spokojena. Byla jsem překvapená jak je tichý a přes to, že je trošku větší, je i lehký. To je velká výhoda pro nás s delšími vlasy. Vlasy jsou vyfoukané poměrně rychle. Navíc jsou uhlazené a lesklé. Takže mohu jen doporučit.

vybraná testerka | 05.11.2018

Klady:

Na fénu Rowenta se mi moc libí, že díly velkému příkonu velmi silně fouká a tím rychle vyfouká vlasy. Na vyfoukání mi stačí stupeň tepla 2. Druhá strana mi nevtahuje vlasy, což u mých dlouhých vlasů velmi oceňuji. Velké poutko je super. Poprvé v životě jsem použila difuzér, ten je taky super, až na to odjímání. I přes nějaké zápory, které jsou spíše mým problémem, tento fén doporučuji i pro dlouhé (přes 50cm), velmi jemné, husté vlasy.

Zápory:

Je hlučnější oproti mému starému fénu (větší příkon= větší hluk). Nevyhovuje mi umístění ovládacích tlačítek - když chci fén vypnout musím použít dvě ruce.

vybraná testerka | 29.10.2018

Klady:

Spokojenost na všech frontách. -obyčejné sušení je turbo rychlé -difuzér vytváří krásné a přirozené vlny -koncentrátor a možnost studeného vzduchu využívám při úprávě "patky" :) -oceňuji snadné čištění díky odnímatelné mřížce, poutko na zavěšení, relativně malou hmotnost a na ten super výkon je i tichý -vlasy jsou po použití hydratované a nejsou krepaté -je to vyloženě holčičí a nutný kousek :)

vybraná testerka | 27.10.2018

Klady:

Díky fénu Rowenta Premium Care Instant Dry byly mé vlasy hned po prvním foukání odlehčené a provzdušněné. Oceňuji dvě rychlosti proudění vzduchu. Na větší rychlost proudění vzduchu jsem vlasy rychle vysušila a pomalou rychlost jsem využila pro konečnou úpravu vlasů. Vlasy se po vysušení dají snadno rozčesat a jsou hladké. Fén není těžký, což ocení hlavně ti, kteří úpravou svých vlasů tráví více času. Nemám, co bych vytkla, proto fén doporučuji.

27.07.2019

Klady:

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

19.06.2019

Klady:

Můj mazlik, kterého každé ráno proháním, aby mým vlasům dodal nadýchaný a vzdušný vzhled. Musím přiznat, že se u nás Rowenta zapotí, ale stále fouká bez jediné chybičky a vlasy po ní jsou v pohodě (nevyšišované, unavené).

16.05.2019

Klady:

Měla jsem možnost vyzkoušet od mamky, je lehký, skladný a nástavce jsou super. Většinou na foukání používám bez nástavců ale pro rozcuch používám difuzér ten je super. Provedení je velice elegantní, ikdyž mám tedy raději černou. Dobré přepínání rychlostí i teplého a studeného vzduchu.

14.05.2019

Klady:

Tento fen jsem dostala od Ježíška pod stromeček a byl to tedy skvělý dárek, Ježíšek nemohl vybrat lépe. Fen je lehký, ale presto velmi výkonný. Teplota vzduchu je akorát, takže se vlasy nepali a manipulace s nim je opravdu jednoduchá

09.02.2019

Klady:

Fén Rowenta Premium Care Instant Dry nevysušuje a nepoškozuje vlasy tak, jako jiné fény. nastavení teplot je proto ideální pro ty, co mají vlasy poškozené častým vysoušením a žehlením, jako já.

30.12.2018

Klady:

Fén Rowenta Premium Care Instant Dry je naprosto perfektní. Zejména oceňuji dvě rychlosti proudění vzduchu. Na větší rychlost proudění vzduchu vlasy rychle vysuší a pomalá rychlost je dobrá pro konečnou úpravu vlasů. Vlasy se po vysušení dají snadno rozčesat a jsou hladké. Vřele doporučuji.

18.12.2018

Klady:

Na tomto fénu nejvíce oceňuji speciální nástavec Air Booster, který lépe rozptyluje vzduch při vysoušení. Tato funkce je skvělá pro všechny majitelky hustých vlasů, vysoušení to totiž významně urychlí.

29.11.2018

Klady:

Za mě naprosto skvělý fén, čemu přikládám bonusové boty je to, že je opravdu lehoučký , dříve jsem měla fény a to nemám moc husté vlasy z kterých mě bolela ruka už po 1 minutě fénování. Co si mi na fénu i líbí je jeho design, ten se povel.Intenzita rychlosti za mě super. Tento fén doporučuji

19.11.2018

Klady:

Fén Rowenta Premium Care Instant Dry je kvalitním přístrojem, který vlasy vysuší šetrně a zároveň velmi rychle. Nerada trávím čas vysušením vlasů, mám je husté a tak to trvá. S fénem Rowenta Premium Care Instant Dry se sušení značně zrychlilo :)

08.11.2018

Klady:

Výborný výkon, nevysouší vlasy, ale suší. Je opravdu velice kvalitní, ale mně moc nevyhovuje. Pravdou je, že po fénování byly vlasy krásně lesklé za chvíli suché. Každému bych ho doporučila, ale na mé vlasy zkrátka není.

Zápory:

Moc rozfoukává i přes regulátor. Při sušení odfoukává vlasy z kartáče, ale jinak se mu nedá nic vytknout.

02.11.2018

Klady:

Rowenta prostě umí. Mám od této značky i žehličku na vlasy a naprostá spokojenost. Fén vypadá bytelně, vlasy šetrně vyfénuje, a to v podstatně krátkém časovém úseku, než jsem zvyklá u obyčejných fénů.

01.11.2018

Klady:

Fen je skvela vec, kdyz si chcete rychle vytvorit vzdusny uces a vlasy vyfoukat do prijatelneho tvaru, coz se mi tedy nikdy nedari tak jako kadernici, rychlost a sila tepleho vzduchu je to co u vyrobku ocenim

24.10.2018

Klady:

Fén Rowenta Premium Care Instant Dry je úžasný a my si ho doma jen všchni chválíe. Svěle padne do ruky, neí těžký a vlasy neničí a krásně a rychle je vyfouká, aniž by vlasy přetížil. Doporučuji, je super

23.10.2018

Klady:

Já mám moc ráda značku Rowentu a všechny její výrobky. Několik výrobků jsem již měla a jsem vždy spokojená. tento fén je skěvlý a bezpečný, netahá vlasy a má několik stupnů a z toho jsme moc ráda. Doporučuji

22.10.2018

Klady:

Fén Rowenta Premium Care Instant Dry opravdu doporučujivše, kteří hledajíkvalitní a výknný fén pro své vlasy. Já si na vlasech dáám záležet a tento fén vlasy rychle vysuší a vůbec je neničí jako jiné fény. Vlasy se avíc i krásně rozčesávají a jsou hladké e ne vysušené

21.10.2018

Klady:

Také u nás je značka rowenta oblíbená. Fén je velmi výkonný, praktický. Vítám šetrnost vůči vlasům, možnost zvolit si intenzitu vysoušení. Snadné ovládání, podrobný návod k použití. Účes je hotový rychle s minimem energie a času.

21.10.2018

Klady:

Rowenta Premium Dry Cere Instant je super fen, který rychle vysuší vlasy, což ocení dámy, které si třeba ráno myjí vlasy a pak spěchají do práce.Dále dokáže vytvořit objem vlnitých vlasů, je skladný.

17.10.2018

Klady:

Fén značky Rowenta je zárukou kvality. Rychle vlasy vysouší, nabízí ideální teplotu pro ochranu krásy vlasů. Ideální je také šestero nastavení. Rovněž kvituji difuzér, který pomáhá vytvořit účes. Velice doporučuji.

17.10.2018

Klady:

TESTOVÁNÍ: Fén Rowenta Premium Care Instant Dry - podle mého názoru je na tomto fénu nejlepší to,že vysouší vlasy opravdu rychle,což bude nejlepší v zimě,kdy je nutné aby vlasy uschnuly hodně rychle..

Doporučení: 7

17.10.2018

Klady:

Fén Rowenta Instant Dry moc dobře znám, alespoň 1x týdně ho používám. Fén má trysku, která zvyšuje účinnost vysoušení díky většímu rozptylu vzduchu. Můžeme si nastavit teplotu pro ochranu krásy vlasů. Fén má koncentrátor pro přesné fénování a dokonalou finální úpravu účesu a difuzér pro vytvoření přirozeného objemu vlnitých vlasů. Účes s fénem je ideální.

15.10.2018

Klady:

Tenhle fén mám doma.Já jej používám jen zřídka,protože mám krátké vlasy a mám raději když mi vlasy schnou volně.Tento fén využívá hlavně moje dcera a nemůže si ho vynachválit.Vlasy má dlouhé a jsou rychle vysušené do požadovaného účesu.Jen při vyšší rychlosti je hlučnější.

14.10.2018

Klady:

Měla jsem tu čest u známe vyzkoušet vlasy nebyly vysušené jakmile někde uvidím tuto značku a tento výrobek určitě zakoupím a budu doporučovat všem známým

14.10.2018

Klady:

Skvělý výrobek, který šetří čas a pomáhá s úpravou účesu. Promyšlený systém umožňuje kombinaci několika úrovní teplot a několika úrovní intenzity horkého vzduchu. Je bezpečný, elegantní, skladný a snadno ovladatelný. Osvědčená kvalita za dobrou cenu.

13.10.2018

Klady:

Značku Rowenta mám velmi ráda a tento fén má celkem dobrou výkonnost, ačkoliv při vyšší rychlosti je mírně hlučnější, ale s tím se tak nějak počítá. Jeho vzhled je též ucházející, ale ta bílá mi moc nevyhovuje. Cena je výborná :-) Všem doporučuji :-)

10.10.2018

Klady:

Fén značky Rowenta mohu jen doporučit, protože s jeho používáním je každá žena vždy upravená. Navíc jsou i úžastné i doplňky. Mám jeden velice stařičký, ale slouží stejně kvalitně, jako když byl úplně nový

10.10.2018

Klady:

Znacku Rowenta mam velice rada,kvalita a prijatelna cena,to se vidi malokdy.fenje setrny k vlasum a ma veliky vykon,co ocenim,zvlast,kdyz potrebuji vyfoukat vlasy rychle,ne jako u jinych znacek,kdy by clovek usnul,nez se mu vysusi:-)za me zase jednou palec nahoru:-)0

10.10.2018

Klady:

kupuji si znacku rowenta a jsem si s ni spokojena, s jinými zkušenost zatím nemam, mam fen i zehlicku na vlasy, takže můzu jen doporucit vsem, kteří ještě vahaji a nemohou se rozhodnout, jdete do toho

09.10.2018

Klady:

Jsem vlastníkem fenu Rowenta , mám starší typ,ale značka je skvělá! Krásně vlasy vyfouka a i celkem rychle. Super jsou i nádstavce , takže kdo váha investice se určitě vyplatí 😊 i design je opravdu povedený 😊

09.10.2018

Klady:

fén od rowenty mám u rodičů sice jiný starší tip ale je bezva.. tento má moc pěkný design a je jistě už vylepšený moc se mi líbí až se rozbije co mám doma budou již jistě zase nové .. ale je opravdu krásný

09.10.2018

Klady:

Pěkné a zdravé vlasy díky šetrné technologii a zároveň rychle upravené a vysušené vlasy. To je sen každé ženy, zvlášť po ránu. Fén rowenta toto vše splní. Jeho chod je tichý a úsporný. Možnost nastavení teploty a intenzity vysoušení je velmi výhodná, protože každé z nás vyhovuje něco jiného. Nepostradatelný pomocník v každé koupelně.

08.10.2018

Klady:

Značka Rowenta je má oblíbená, mám od této značky spoustů výrobků jako jsou žehlička na vlasy, kulma i fén. tento fén je úžasný a vždy mám vlasy jako od kadeřníka. Jedině doporučuji, těm, kteří mají neposedné vlasy.

08.10.2018

Klady:

Rowenta pomocníky pro domácí krášlení opravdu umí. S tímto fénem jsem moc spokojená. Nastavitelná teplota vzduchu šetří vlasy. Intenzita vysoušení je vysoká a proto jsou vlasy suché za krátkou chvíli. Sofistikované zpracování kombinuje efektivitu s šetrností. Praktický, ne moc velký a těžký, tak akorát do ruky.

Další hodnocení

Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit
Ohodnoťte
tento výrobek i vy!

Krásné vlasy vyžadují péči zvenku i zevnitř. Jak na ně?

Nejčtenější články

Tip na večeři

Švédské masové koule

12 hlasů
55min 711kJ 110 Kč

Masové kuličky dušené v hovězím vývaru.

Bramborový salát s petrželkou a cibulí

13 hlasů
50min 403kJ 70 Kč

Jeden z mnoha receptů na bramborový salát.

Poradny

Jakým způsobem mám ukončit práci přes agenturu?

Dobrý den,pokud máte sjednanou zkušební dobu a jste ještě ve zkušební době, pracovní agentura s V... Více

Jak se krátí dovolená při pracovní neschopnosti?

Dobrý den,nárok na dovolenou se krátí o 1/12 za prvních 100 zmeškaných směn a za každých dalších ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Když jste zamilovaní, nehledíte na nic jiného. Milenecký vztah, který v současné době vedete, by vám proto mohl vyprázdnit nejen peněženku, ale i celé vaše konto. Snažte se držet nohama na zemi a nedovolte, aby vás vztah stál víc, než můžete dát.

Více