TESTOVÁNÍ: Galvanický peeler zmizíkuje vrásky i pupínky

13.04.2021 | Testování

Čas nikdo nezastaví. Pleť začíná stárnout již ve věku kolem 25 let. Přestává být pevná, a to z toho důvodu, že kolagenu v ní ubývá zhruba 1 procento ročně. Jak ji omladit? Nemusíte mít elixír mládí ani smlouvu s ďáblem. Stačí mít galvanický peeler s mnoha účinky. Hledáme 5 testerek různých věkových kategorií, které s jeho pomocí vyhlásí válku pupínkům i stárnutí!


Celkové hodnocení: 98%

Hodnocení: 13 testerek


Pleť, ať už je jakkoli zatížená genetikou, životním stylem a prostředím, vůči stárnutí není a nikdy nebude odolná. Lze jí však v mnoha ohledech pomoci. Kupříkladu taková galvanická žehlička ve světě kosmetiky, krásy a omlazení není žádným nováčkem. Již léta pomáhá s vráskami, konturami obličeje, striemi, tmavými kruhy pod očima, povislou kůží, redukcí podbradku nebo celulitidou a mnoha ženám dělá svět mnohem hezčí. Princip galvanizace přitom není žádným tajemstvím.

Co galvanizace vlastně je?

Galvanizace je vlastně „neinvazivní facelift“, což znamená, že pomáhá odstranit vrásky bez použití jehly. Zároveň působí protizánětlivě, proto účinně bojuje proti akné. Příjemnou zprávou je i fakt, že galvanická terapie nebolí a je vhodná pro všechny typy pleti včetně té velmi citlivé. Proto má fanynky po celém světě, a to již přes 50 let. Zatímco trh s galvanickými žehličkami nabízí nespočet produktů, některé vylepšené kousky mají oproti těm ostatním výrazný náskok. Spojují totiž galvanizaci se světelnou terapií, takže slibují efektivnější výsledky a širší záběr použití.

K takovým patří RECLAR hypoalergenní galvanický peeler – zlatý, který přináší lifting a rozjasnění pleti podložené klinickými studiemi. Jedná se o unikátní technologický přístroj na domácí použití. RECLAR Peeler podpoří jakýkoli zkrášlující rituál, ať už jde o čištění pleti s pomocí ultrazvukového peelingu, léčení pupínků díky hojivému modrému světlu, nebo omlazení v režii světla červeného, které žehlí vrásky na čele i kolem očí a zároveň stahuje póry.

Více času pro rodinu i úspora financí

Již zmíněná galvanizace je vždy součástí uvedené světelné terapie, takže s jistotou můžete počítat i s tím, že se jakákoli pečující kosmetika zapracuje hluboko do pokožky. Výsledek?  Zdvojnásobení jejího efektu. Již nemusíte krémy a další zkrášlující pomocníky nanášet znovu a znovu a také ve větších vrstvách. Kosmetika vám už nebude mizet před očima, naopak ušetříte peníze i čas. Když už jsme u drahocenných minut, které místo péče o pleť můžete věnovat rodině, tak si představte, že peeler stačí používat pouhých pět minut denně! Zrekapitulujme si tedy jeho největší výhody.

Světlo, které léčí i zkrášluje, je na dosah

Tento unikátní ultrazvukový peeling z Koreje čistí pleť do hloubky, a to díky světelné terapii. Krémy i séra zapracovává hluboko do pokožky a zvyšuje tak absorbování živin. Modré světlo hojí pupínky a zároveň předchází jejich vzniku, červené světlo zase žehlí vrásky na čele i kolem očí a stahuje póry. Hlavice je pro maximální citlivost potažena 99,91 % ryzím 24karátovým zlatem. Špachtle RECLAR je vhodná i pro tu nejcitlivější pleť. A co další dobré zprávy? 

Jak již bylo řečeno, hledáme 5 testerek různých věkových kategorií – mladší pleť (od 16 let výše) ocení peeling + léčbu akné, zralé pleti udělá dobře červené světlo a omlazení. Pojďte mládnout s námi! Testování bude pro tentokrát prodlouženo ze 14 dní na 3 týdny.

Podmínky pro vybrané testerky:

  • spolu s recenzí zašlou:
  • fotku stavu pleti před a po používání testovaného produktu
  • video, jak testovaný produkt používaly

Vybrané testerky dodrží níže uvedený postup používání testovaného produktu:

  • výsledky jsou viditelné pouze: správným používáním, pravidelnou aplikací světelné terapie, peeling se doporučuje max 2-3x týdně (podle typu pleti - mastnější a aknózní 3x, sušší pleť 1x-2x)
  • postup pro správné používání zde: youtube a instagram

Cena peeleru se pohybuje od 3 890 Kč/ks (stříbrná verze bez zlatého pokovení) do 5 250 Kč. Podrobnější informace naleznete na stránkách www.reclar.cz

 

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 5 testerek, které splní podmínku věku a zároveň napíší do Rozstřelu testerek, zda jejich pleti dopřávají speciální péči? Podmínky pro výběr do testování: spolu s recenzí testerky zašlou: fotku stavu pleti před a po používání testovaného produktu a video, jak testovaný produkt používaly.
HLASTE SE DO 28. BŘEZNA 2021.
Vybrané testerky získají 1ks Galvanického peeleru RECLAR.


PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Platonické lásky mohou přerůst v obrovské zamilování! Nebojte se proto jednat a dát svému idolu najevo, že o něj máte zájem. Možná budete vývojem situace příjemně překvapeni! Faktem je, že bez iniciativy se změny nejspíše nedočkáte. Důvěřujte... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 3:08
4 Příspěvků
Poslední příspěvek 3:08
4 Příspěvků
Poslední příspěvek 3:08

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat