TESTOVÁNÍ: Galvanický peeler zmizíkuje vrásky i pupínky

13.04.2021 | Testování

Čas nikdo nezastaví. Pleť začíná stárnout již ve věku kolem 25 let. Přestává být pevná, a to z toho důvodu, že kolagenu v ní ubývá zhruba 1 procento ročně. Jak ji omladit? Nemusíte mít elixír mládí ani smlouvu s ďáblem. Stačí mít galvanický peeler s mnoha účinky. Hledáme 5 testerek různých věkových kategorií, které s jeho pomocí vyhlásí válku pupínkům i stárnutí!


Celkové hodnocení: 98%

Hodnocení: 31 testerek


Pleť, ať už je jakkoli zatížená genetikou, životním stylem a prostředím, vůči stárnutí není a nikdy nebude odolná. Lze jí však v mnoha ohledech pomoci. Kupříkladu taková galvanická žehlička ve světě kosmetiky, krásy a omlazení není žádným nováčkem. Již léta pomáhá s vráskami, konturami obličeje, striemi, tmavými kruhy pod očima, povislou kůží, redukcí podbradku nebo celulitidou a mnoha ženám dělá svět mnohem hezčí. Princip galvanizace přitom není žádným tajemstvím.

Co galvanizace vlastně je?

Galvanizace je vlastně „neinvazivní facelift“, což znamená, že pomáhá odstranit vrásky bez použití jehly. Zároveň působí protizánětlivě, proto účinně bojuje proti akné. Příjemnou zprávou je i fakt, že galvanická terapie nebolí a je vhodná pro všechny typy pleti včetně té velmi citlivé. Proto má fanynky po celém světě, a to již přes 50 let. Zatímco trh s galvanickými žehličkami nabízí nespočet produktů, některé vylepšené kousky mají oproti těm ostatním výrazný náskok. Spojují totiž galvanizaci se světelnou terapií, takže slibují efektivnější výsledky a širší záběr použití.

K takovým patří RECLAR hypoalergenní galvanický peeler – zlatý, který přináší lifting a rozjasnění pleti podložené klinickými studiemi. Jedná se o unikátní technologický přístroj na domácí použití. RECLAR Peeler podpoří jakýkoli zkrášlující rituál, ať už jde o čištění pleti s pomocí ultrazvukového peelingu, léčení pupínků díky hojivému modrému světlu, nebo omlazení v režii světla červeného, které žehlí vrásky na čele i kolem očí a zároveň stahuje póry.

Více času pro rodinu i úspora financí

Již zmíněná galvanizace je vždy součástí uvedené světelné terapie, takže s jistotou můžete počítat i s tím, že se jakákoli pečující kosmetika zapracuje hluboko do pokožky. Výsledek?  Zdvojnásobení jejího efektu. Již nemusíte krémy a další zkrášlující pomocníky nanášet znovu a znovu a také ve větších vrstvách. Kosmetika vám už nebude mizet před očima, naopak ušetříte peníze i čas. Když už jsme u drahocenných minut, které místo péče o pleť můžete věnovat rodině, tak si představte, že peeler stačí používat pouhých pět minut denně! Zrekapitulujme si tedy jeho největší výhody.

Světlo, které léčí i zkrášluje, je na dosah

Tento unikátní ultrazvukový peeling z Koreje čistí pleť do hloubky, a to díky světelné terapii. Krémy i séra zapracovává hluboko do pokožky a zvyšuje tak absorbování živin. Modré světlo hojí pupínky a zároveň předchází jejich vzniku, červené světlo zase žehlí vrásky na čele i kolem očí a stahuje póry. Hlavice je pro maximální citlivost potažena 99,91 % ryzím 24karátovým zlatem. Špachtle RECLAR je vhodná i pro tu nejcitlivější pleť. A co další dobré zprávy? 

Jak již bylo řečeno, hledáme 5 testerek různých věkových kategorií – mladší pleť (od 16 let výše) ocení peeling + léčbu akné, zralé pleti udělá dobře červené světlo a omlazení. Pojďte mládnout s námi! Testování bude pro tentokrát prodlouženo ze 14 dní na 3 týdny.

Podmínky pro vybrané testerky:

  • spolu s recenzí zašlou:
  • fotku stavu pleti před a po používání testovaného produktu
  • video, jak testovaný produkt používaly

Vybrané testerky dodrží níže uvedený postup používání testovaného produktu:

  • výsledky jsou viditelné pouze: správným používáním, pravidelnou aplikací světelné terapie, peeling se doporučuje max 2-3x týdně (podle typu pleti - mastnější a aknózní 3x, sušší pleť 1x-2x)
  • postup pro správné používání zde: youtube a instagram

Cena peeleru se pohybuje od 3 890 Kč/ks (stříbrná verze bez zlatého pokovení) do 5 250 Kč. Podrobnější informace naleznete na stránkách www.reclar.cz

 

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 5 testerek, které splní podmínku věku a zároveň napíší do Rozstřelu testerek, zda jejich pleti dopřávají speciální péči? Podmínky pro výběr do testování: spolu s recenzí testerky zašlou: fotku stavu pleti před a po používání testovaného produktu a video, jak testovaný produkt používaly.
HLASTE SE DO 28. BŘEZNA 2021.
Vybrané testerky získají 1ks Galvanického peeleru RECLAR.


PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.

vybraná testerka | 19.04.2021

Děkuji moc za možnost otestovat tento výborný produkt. Velice jednoduché ovládání a rychle nabíjení USB kabelem. Tento vynikající peeler je opravdu dobře zabalený a vypadá fakt luxusně a vkusně. Už po týdnu použití pokožka vypadala líp. Pleť obsahovala méně černých teček a vypadala celkově zdravější. Určitě budu tento produkt používat i nadále.

vybraná testerka | 18.04.2021

Vždy jsem měla problém s pletí a o Reclaru jsem již párkrát uvažovala. Velice děkuji za možnost tento výborný produkt otestovat na vlastní kůži. Ovládání sice vypdá složitě, ale po odzkoušení jsem přišla na to, že je to naprosto jednoduché a ovládání podle návodu zvládne každý. :) Galvanická špachtle se velice jednoduše nabíjí, přes USB kabel, který je také součástí balení. Již po čtvrtém použití jsem si všimla změn na mé pleti. Méně černých teček, tmavé skvrny jsou světlejší a celkově se mi akné na pleti velice zlepšilo. Každý den jsem používala modré a červené světlo a občas jsem zařadila peeling, který mě opravdu mile překvapil. Díky přitlačení zlaté “špachtle” lezla jedna černá tečka za druhou ven a skvelě mi odstranila odumřelé buňky. Velkou výhodou produktu je, že se vleze opravdu kamkoliv. Když jsme odjeli na víkend pryč, nebylo nic snadnějšího, než si dát špachtli od Reclaru do kabelky. Také musím pochválit design, který je velice moderní a čistý. Bílá barva se zlatou působí luxusně. Již jsem tento produkt doporučila kamarádkám, které mají také problematickou pleť. Tento produkt určitě doporučuji. Již si nedokážu přepravit život bez Reclaru, je součástí mojí každodenní rutiny. Určitě budu tento produkt používat i nadále. Věřím, že díky Reclaru bude brzy moje pleť téměř dokonalá.

vybraná testerka | 18.04.2021

Galvanický peeler se za poslední dobu stal mým každodenním pomocníkem v péči o pleť a nepostradatelným parťákem v boji s akné. Ačkoliv jej mám možnost používat zatím je v řádku pár týdnů, již nyní pozoruji na své pleti zásadní změny. Mezi nimi bych chtěla zmínit hlavně následující: výrazně menší počet černých teček v oblasti nosu, kterých se mi horko těžko zbavovalo, rychlejší hojení mých „rozďoubaných boláků“ a krásně hydratovaná pleť, díky krémům, které pomocí špachtle aplikuji. Vedlejším efektem je pak i to, že člověk má daleko menší chuť si do obličeje manuálně zasahovat a přispívá pak k tomu, že se nedokonalosti daleko rychleji hojí. Zdá se mi také, že mi špachtle mírně zjemnila i jizvičky, které na své pleti mám, právě kvůli tomu, že jsem si v minulosti do pleti ošklivě rejpala, jak to občas asi máme všechny ve zvyku. Upřímně věřím tomu, že dlouhodobým užíváním peeleru bude výsledek v péči ještě lepší a pleť bude výrazně hezčí než nyní. Peeler sám o sobě vypadá moc pěkně, jeho použití je opravdu snadné a vydrží poměrně dlouho nabitý. Rozhodně jej není třeba dobíjet každý druhý den, ale je možné jej používat opakovaně. Díky tomu i jeho skladnosti jsem ho vždy při cestě mimo domov hezky zabalila s sebou, abych si dopřála svůj nový večerní rituál.

vybraná testerka | 18.04.2021

Velmi krásné provedení i balení, peeler je dobře tvarován k uchopení do dlaně , rychlé napájení přes USB, jednoduché ovládání, srozumitelný návod, tři funkce v jednom přístroji, možnost kosmetického ošetření kdekoliv, ochranný sáček k cestování,po používání peelingu již po 14 dnech patrná změna v čištění pupínků na bradě a kolem nosu, při používání pleťových krémů při galvanizaci je pokožka dostatečně hydratována, vibrace jemně masírují pleť, červené světlo příjemně prohřívá.

Nic

vybraná testerka | 16.04.2021

Byla jsem skeptická, zda kousek kovu s nějakými vibracemi může něco dělat.., ale byla jsem v šoku. Překvapilo mě, že peeler ve fázi peelingu skutečně "Vystřelí" špínu z pórů ven.. Nejde samozřejmě vše hned najednou, moje póry jsou dlouhodobě zanešené a pleť roky zanedbávaná.. Dokonce pozoruji trochu "zhoršení" jak kdyby postupně stoupaly ven a docházelo k postupnému pročištění pleti. U pórů menších je výrazné zlepšení, u těch zanešených, které nejdou ven ale zlepšení rovněž - věřím, že pravidelností docílím čisté pleti a postupně i tyto vybojuji ven. Po použití peeleru jdou i snáze ostatní nedokonalosti mechanicky dočistit. Modré světlo - já se občas neznám a asi jako každá ženská si s cílem pořádně vyčistit obličej obličej tak trochu zmasakruji a roznípu, výsledkem je pak červená, opuchnutá pleť.. Jenže.. Nevěřila jsem vlastním očím, že modré světlo po tomto zásahu pleť zklidní a červenání hrozně zminimalizovalo. Celkově i na hojení akné jsem zaznamenala skvělý posun - rychleji se pupínky zmenšily. Červené světlo - k zapracování sér, proti vráskám. Zde jsem vyloženě posun nezaznamenala, ale je pravda že při aplikaci silnějšího séra a použití červeného světla docházelo ke slabému štipkání, jakoby látky v séru více účinkovali. Zde tedy vidím také potenciál, ale testuji zatím 3 týdny, čili určitě budu pokračovat. Celkově hodnotím peeler velmi ale velmi pozitivně. Různým pomocníkům nevěřím, ale o špachtli jsem slyšela již několikrát a kolegyně mě do ní stále lanařila. Je skvělé vidět, jak peeler funguje jen ve spojení s tělem. Tj. pokud například špachtli použijete na někom jiném, či např. na ubrousek nedojde k zapnutí světelné terapie, ale pokud se spojíte (dáte např. na ruku) tak už ano - tohle lidsky vůbec nechápu, ale o to víc mě to utvrdilo v tom, že to asi něco dělá :) Dochází k postupnému čištění, které jsem si myslela že snad nikdy neudělám (ač jsem dělala napářky, nípala, prostě nic ven nešlo, jak kdyby byly zažrané). Nejlepší na tom je, že peeler upozorní po 5 min. a tak nemůžete "fejkovat" prostě se hecnete, dokud Vám neřekne, jedete :).

Neupozornění na vybití. Stalo se mi, že jsem chtěla použít všechny 3 kroky a v půlce 1. fáze (peelingu) se stroj vybil a musel na nabíječku, čili jsem nemohla dokončit rutinu.

11.10.2023

Po měsíci užívání mi přijde že vrásek mám opravdu méně…super

12.05.2023

Úžasný pomocník v péči o citlivou pokožku obličeje. Projasní, prokrví, pomáhá bojovat s příznaky stárnutí. Pokožku zpevní, zvýrazní kontury. Snadné a bezpečné použití, snadná údržba.

Vyšší cena

11.04.2023

Tento peeler absolutně miluji. Používám již 2 roky.

19.01.2023

Galvanický peeler je perfektní přístroj na odstranění pupínků funguje skvěle

26.12.2022

Tento přístroj je úžasný, sama jsem mu moc nevěřila, ale předčil má očekávání

19.12.2022

Tento galvanicky peeler je skvělý. Moje pleť je nyní lepší

16.12.2022

Splňuje očekávání odstraňuje maž a černé tečky pleť je jemná

20.11.2022

Mohu doporučit černé tečky jsou hned pryč

Trochu zůstává červená pleť

15.11.2022

Funguje báječně,dala jsem ho své mámě a opravdu ji udělal radost

15.11.2022

Naprosto skvěle mi tento přístroj vyzmizíkoval vrásky

10.11.2022

Určitě funhuje používám hlavně na pupínky a opravdu pomáhá

28.10.2022

Skvělý pomocník v péči o pět. Zmizí černé tečky a další nedokonalosti

21.10.2022

Spolehlivý a praktický pomocník pro krásu. Odstraňuje mastnotu, bílé i černé tečky. Vrásky nemám, to bohužel nemohu posoudit.

Vytáhne i některé černé tečky i maz. přítel zkoušel a pomáhá.

10.10.2022

Skvěle na akné a odolné černé tečky, zbaví pleť všech nečistot

29.09.2022

Vyzkoušela jsem několikrát již a musim říct že na drobné pupinky je to super

13.09.2022

vyzkouseno, menyi vrasky zmizely, ty hluboke bez sance😁 na pupinky super. doporucuji.

19.12.2021

Je praktický a funguje, lehké nabíjení, vřele doporučuji

25.10.2021

Zas a opět testováno u kamarádky s kterou jsem byla na dovolené. Týden super péče o pokožku. Malé vrásky hezky mizí

Snad jen to že to ještě nemam sama doma

04.09.2021

málo co opravdu pomáhá toto ano mohu jen doporučit

13.04.2021

Ultrazvuková špachtle mi byla doporučena kosmetičkou v době kdy jsem ji nemohla navštěvovat. A díky bohu za ní. Velmi dobře mi vyčistí pleť, využívám i světla, jelikož mě trápí akné. Dobře se zapracovává krém. Akné rozhodně nemám tak špatné jako na začátku v období roušek. Takže mohu říct o ni jen pozitivum.

12.04.2021

Tento produkt pouzivam uz dost dlouhou dobu. Ale musim uznat, ze fakt nelituji jeho koupe. Nejen ze umi po dlouhe dobe vylepsovat kvalitu pleti, ale nyni uz hlavne ocenuji, jak skvele se mi s nim zapracovava krem. Spachtle je opravdu multifunkcni, jen na zacatku je treba chvili vydrzet, nez prijdou vysledky.

10.04.2021

Galvanický peeler je dobry v tom, ze se zvladnete kvalitne postarat o plet i v domacim prostredi. Pomoci zareni lze pri dlouhodobem pouzivani odstranit pupinky ci vrasky. Vse neni hned, ale vysledek stoji za to. Designovy produkt.

Cena je vyssi.

07.04.2021

Tento produkt jsem dostala od rodičů k narozeninám, protože dlouhodobě bojuji s akné a problémy s pleti. V době, kdy navíc nemůžeme chodit na kosmetiku už jsem byla jistá, že tato špachtle je jedinou mou záchranou. Přístroj působí luxusně a má jednoduché ovládání. Překvapilo mě co vše špachtle dokáže stáhnout. Po delší době byl vidět opravdu rozdíl (ještě chvili to bude asi trvat k dokonalosti). Velmi dobře se vmasírovává krém do pokožky. Myslím, že brzy využiji i na vrásky😅

Cena, je vyšší, ale když chodíte na kosmetiku utratíte ty peníze stejně ve větším množství.

06.04.2021

Dobrý den, měla jsem možnost tento výrobek testovat v předchozím redakčním testování a po více jak půl roce používání jsem s produktem stále spokojená. Peeler oceňuji především v dnešní "době rouškové." Mám zaměstnání, kde je zakrytí úst povinností po celou pracovní dobu a moje pleť dostává opravdu zabrat. Po náročném dni si vždy dopřeji tento rychlý očistný proces a nemusím tak mít strach o vzhled pokožky. Za mě tedy doporučuji všem ženám! :)

31.03.2021

Galvanicky peeler podle mě nejlépe funguje na vrásky.

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden může být plný intenzivních emocí a hlubokého uvědomění. Pokud jste ve vztahu, možná budete cítit potřebu vyjádřit své pocity a touhy otevřeně. Nebojte se sdílet své myšlenky a snažte se pochopit i pohled svého partnera. To může po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat