TESTOVÁNÍ: Horkovzdušná fritéza Tefal Easy Fry

14.09.2018 | Testování

Milujete hranolky, smažené řízky či kuřata, ale snažíte se dodržovat zásady zdravého životního stylu, s nimiž se příprava pokrmu v tlusté vrstvě oleje zrovna neslučuje? Pak vsaďte na horkovzdušnou fritézu Tefal Easy Fry. O jejích přednostech se bude moci v našemu testování přesvědčit i 20 testerek. Jaké budou jejich zkušenosti a recenze?


Celkové hodnocení: 88%

Hodnocení: 50 testerek

Doporučeno: 30x


Fritéza bez oleje Tefal Easy Fry EY201815 je zdravou alternativou pro každodenní přípravu úžasně chutných křupavých smažených pokrmů.

Od řízků až po dortíky

Užijte si křupavé a chutné smažené pokrmy s nízkým či nulovým obsahem oleje. Velkokapacitní objem (4,2 l) umožňuje připravit až 6 porcí lahodného pokrmu. Ideálně se tedy hodí k vaření pro rodinu či přátele. Fritéza Easy Fry umí nejen smažit, ale také rychle grilovat a péct vaše oblíbené recepty! Od křupavých kousků kuřete až k muffinům s čokoládou, domácím hranolkům a lahodným krevetám – vyberte si oblíbený pokrm a potěšte svoje chuťové buňky! Rozmazlujte se!

4 možnosti přípravy pokrmů

  • Smažení
  • Pečení masa
  • Grilování
  • Pečení pečiva

Vysoce precizní regulace teploty v rozsahu 80 °C až 200 °C pro vždy dokonalé výsledky. Fritéza má navíc 60minutový časovat s automatickým vypnutím a zvukovým signálem.

Snadno se čistí. Vyjímatelné díly lze mýt bezpečně v myčce. Díky patentovanému systému koše můžete vyjmout mřížku. Tento systém pomáhá zachytit olej ze spodní části a přispívá tak ke zdravějším pokrmům. Koš se také snáze čistí.

Cena: 3 059 Kč

Více informací na www.tefal.cz

Na hodnocení testované fritézy se můžete podívat i na stránkách Alza.cz a Heuréka.cz

Vybrané testerky budou moci fritézu Tefal Easy Fry testovat po dobu 2 týdnů a poté ji vrátit, nebo odkoupit s 50% slevou!

vybraná testerka | 02.11.2018

Pozitivně hodnotím úsporu času při přípravě jídla - umístím, zapnu a odchod, v polovině obrátit či protřepat a je hotovo. Jídlo je krásně křupavé, na minimu tuku, šťavnaté. Také se mi líbí široká škála pokrmů, co jdou připravit, včetně pečení jednoduchých buchet. Design výrobku je také pěkný, výhoda, že nádobu lze mýt i v myčce.

Malým záporem je větší velikost výrobku.

vybraná testerka | 30.10.2018

Z fritézy jsem byla nadšená už jejím moderním vzhledem v černém provedení. Nemám ráda totiž bílé výrobky, na kterých jde vidět po čase zaschlý omastek či že bílá brzy zežloutne. Dávám tedy za vzhled velký plus. Návod k použití byl jednoduchý, v podstatě ani nebyl potřeba, dle obrázků jsem vše pochopila dobře. Zkoušela jsem ve fritéza dělat jak hotovky, tak hranolky. Stačí trochu pokapat olejem a jídlo je výborné a hlavně rychlé, bez pachů ze smažení. Doporučuji! Jen je o něco větší, tak je potřeba zjistit, zda ji máte kam dát :)

vybraná testerka | 24.10.2018

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

vybraná testerka | 19.10.2018

Velice mě překvapil výkon tohoto spotřebiče. Dovede usmažit či upéci opravdu velké množství masa nebo jiných pokrmů, které bych musela zdlouhavě smažit obracet, hlídat a měnit. Takto jsem přístroj zapla a v polovině nastaveného času jen buď otočila nebo protřepala. Úspora mé energie a stání u plotny jednoznačně. Jako bonus zdravé jídlo bez tuku či oleje.

Trošku větší hlučnost

vybraná testerka | 19.10.2018

Fritéza je jednoduchá na ovládání, hranolky jsem zkoušela jako první, jsou trochu jiné než s oleje,ale chutnaly nám, zkoušeli jsme i řízky v trojobalu,ale s oleje jsou lepší,jinak co jsem koupili mražené závitky, různé řízky, nugetky,tak to bylo dobré to nám chutnalo.Nejvíc nám chutnaly krokety a americké brambory. Líbí se mi, že se nemusí stát u sporáku a minimum tuků.Jinak synovi je mu devět let a jídlo s fritézy mu chutná,pro něj je to zdravější,než dělat jídlo na oleji. Já bych ji určitě doporučila.

Jediný co mě vadilo byl návod a mohl být lepší a nějaké recepty by tam mohly být.

vybraná testerka | 19.10.2018

Fritéza od Tefalu je dobrým pomocníkem. Avšak fritéza je lehce zavádějící, nazvala bych přístroj spíše přenosnou troubou, umím si představit tuto šikovnou věc na chatě bez pořádné trouby. Velmi mile mě překvapilo široké využití fritézy. Řízky byly krásně křupavé a zároveň uvnitř šťavnaté, muffinky byly hotové dříve než z mé trouby a byly ze všech stran stejně propečené, tudíž za mě velké plus za všestrannost přístroje. Také velmi kladně hodnotím, že se dá velmi dobře umýt a dá se nechat umýt i v myčce.

- vyšší hlučnost - chybí okénko - pro kontrolu jídla je potřeba fritézu stále otevírat

vybraná testerka | 18.10.2018

Ovládání je hodně intuitivní, snadné mytí. "Smažení" a pečení je pohodlné, jídlo se šoupne do hrnce, nastaví se časovač a jde se od toho. Je všestranná, lze v ní usmažit hranolky i upéct malou buchtu. Podle mě je vhodná spíše pro malé rodiny nebo méně žravé.

Fritéza je velká, ale nelze v ní udělat větší porce. Hodně stručný návod, ještě že je fritéza intuitivní. Jídlo není smažené, ale pečené, takže podobnou službu mi udělá i horkovzdušná trouba.

vybraná testerka | 18.10.2018

Fritéza se mi hodně líbí. Je to dobrý pomocník do domácnosti. Má jednoduchý návod i obsluhu. Dá se mít v myčce. Můžeme nejen smažit, ale i péct a grilovat. Líbí se mi časovač. Nejvíce oceňuji zdravější přípravu pokrmů. Používá se jen minimum oleje, nebo žádný.Jídlo není nasáklé přebytečným tukem. Proto je vhodná i pro lidi s dietním omezením. Při použití je trochu hlučná. Určitě bych ji doporučila i ostatním.

vybraná testerka | 18.10.2018

Zkoušeli jsme hermelín, eidam, kuřecí řízky, květák a cuketu vše v trojobalu a chutnalo to jako smažené, ze kterého někdo vycucal všechen olej. Hranolky z čerstvých brambor jsou podobné jako pečené v troubě, akorát na ně nemusíte tak dlouho čekat. Také bramboráky jsou z fritézy výborné, doporučuji vyzkoušet! Velké plusy jsou rychlá a jednoduchá údržba, žádný dlouhý manuál a jednoduchá manipulace při přípravě jídla. Pokud máte rádi zdravé verze těchto jídel - pak vřele doporučuji.

Je to dost velký pomocník a zabere na uskladnění hodně místa. Trošku hlučnější, ale nic co by se nedalo vydržet.

vybraná testerka | 17.10.2018

S fritézy jsem byla nadšená! Vzhledem k tomu, že mám citlivý žlučník, musela jsem omezit smažené věci a celkově používání oleje při přípravě. Oceňuji, že oleje je potřeba opravdu minimum a díky tomu si můžu vychutnat i věci, které mám moc ráda! Testovali jsme s manželem zmražené i domácí hranolky, kuřecí i vepřové maso a na všem jsme si moc pochutnali. Na maso nebylo potřeba ani kapku oleje a přesto si uchovalo všechnu svou šťávu a bylo výtečné! Vítám také to, že většinu jídel není třeba hlídat (některá je dobré dle návodu v půlce přípravy promíchat), ale můžu si přichystat jídlo, aniž bych ho neustále hlídala. Fritéza je také jednoduchá na ovládání.

Hlučnost vyšší, ale dá se to vydržet..

vybraná testerka | 17.10.2018

když mi fritézu doručili , byla jsem překvapena velikostí krabice a po vybalení i velikostí fritézy..návod nic moc , ale kdo nic nezkusí , nic nepokazí...:-))))hranolky se povedly a chutnaly až na podruhé , přidala jsem trochu víc oleje...kuřecí špalíčky byly vynikající ..protože je to fritéza horkovzdušná ,řízky jsem ani nezkoušela..

hlučnost , zabírá dost místa , návod nic moc ,

vybraná testerka | 17.10.2018

Výhodou u fritézy je určitě jednoduchost ovládání, časovač a možnost mytí v myčce. Vyzkoušela jsem upéct vepřové řízky a kuře. Kuře bylo vynikající, ale řízky bez oleje nejsou zrovna nic dobrého :-( Není nad klasické nezdravé smažené řízky :-D Zkoušeli jsme i hranolky (kupované mražené) a cibulové kroužky (také kupované) a ty nám moc chutnaly :-)

Nevýhodou je hlučnost a velikost fritézy. Přístroj samotný je "obrovský", ale nádoba na samotné fritování je poloviční. A cena bohužel také není úplně nízká.

vybraná testerka | 17.10.2018

Oceňuji, že se celý vnitřek dá vložit do myčky. Fritéza má vlastní časovač. Kuře hotové za hodinku a bez nutnosti nějak hlídat. Jídla se dají dělat s minimem oleje, super pro maminky, které připravují jidlo nejmenším.

Trošku hlučné, asi tak jako digestoř. Zabírá místo, ale to každá fritéza.

vybraná testerka | 16.10.2018

Vyzkoušela jsem upéct kuře a bylo vynikající :) hranolky se mi malinko nepovedli ale to bylo mou chybou,že jsem je neprotřepala.hranolky jsem teda potřela trochou oleje.Jinak na čištění je to docela rychlovka , vyndám omyju pod vodou otřu a je to.Trošku je hlučnější ale člověk si zvykne.

vybraná testerka | 16.10.2018

Sice fritéza zabere trošku více místa ale určitě bych to jako zápor nebrala.Zkoušela jsem v ní hranolky a řízky.řízky bez oleje vypadají trošku zvláštně, takže ty bych v ní už nedělala ale hranolky byli velice dobré.Co se týče hluku tak je trošku hlučnější.Líbí se mi časovač

vybraná testerka | 14.10.2018

Na testování Fritézy jsem se těšila a to hlavně z důvodu přípravy jídel bez oleje a zdravější styl přípravy pokrmů. Fritéza sice připraví hranolky bez oleje (mražené) do domácích se olej přidat musí. Náramně griluje kuře. Co se týče řízků, tak z těch jsme nadšeni nebyli.Některá jídla zkrátka bez oleje nejsou ono.

Velmi velká, hlučná. Příprava smažených jídel jako jsou říízky bez oleje nebyla nic moc. Určitě bych uvítala nějaké recepty a návody na přípravu jídel v této fritéze. Za mě bych nepořídila jednak kvůli ceně a také, že stejnou službu mi udělá klasická horkovzdušná trouba.

vybraná testerka | 11.10.2018

Hodně jsem se těšila na testování, protože nejsem fanda smažení. Lesklá černá barva dobře zapadne do moderní kuchyně. Myslím, že velikostí bohatě vystačí pro dvoučlennou domácnost. Zatím jsem zkoušela cibulové kroužky, které vyšly na 1* a českou klasiku smažák s hranolkama. To se povedlo tak průměrně (asi by to chtělo cvik). Má srozumitelný návod.

Řízky pro 4člennou rodinu si v tom nedokážu představit. Je relativně hlučná a velká. Návod je sice blbuvzdorný, ale dost stručný. Jako začátečník bych uvítala nějaké recepty. Vlastně je to taková přenosná horkovzdušná trouba.

vybraná testerka | 08.10.2018

Horkovzdušná fritéza se nemusí dlouho nahřívat, není třeba použít olej, maso z ní je šťávnaté a vynikající. Dělala jsem v tom zatím par produktů a vždy to dopadlo výborně. Je to zdravější způsob fritování s možností nastavení teploty a času. Velké plus je taky jednoduché ovládání.

Jediné, co mi z fritézy moc nechutnalo, byly hranolky. Další minus je za mě vysoká cena produktu. Ale kdo si rád připlatí, určitě bude spokojen.

vybraná testerka | 07.10.2018

Horkovzdušná fritéza Tefal Easy Fry mi v kuchyni opravdu hodně chyběla. Je uzasna :-) pripravily jsme vni zatim rizky a domaci hranolky bez oleje takze super zdrave a jsem rada ze i syn muze ve 13 m jist snama a pritom je to zdrave za me super zvazuji o koupi :-)

09.06.2024

super věc pro zdravější přípravu jídla, dá se tam toho připravit opravdu spoustu

07.08.2023

Úžasný kuchyňský spotřebič, zdravější varianta, super

20.11.2022

Skvělý pomocník do domácnosti, rychlé a skvělé

Žádné

11.11.2022

Máme doma a doporučuji jídla bez oleje hlavně brambory a maso

27.10.2022

Miluji připravovat si pokrmy v horkonzdušné fritéze

Máme doma a můžu jen doporučit. děláme v tom hranolky a hot wings a vše mražené věci. urychluje čas.

20.10.2022

Zdravý a efektivní způsob jak se vyhnout smaženému jídlu. Hranolky chutnají skvěle. Jsem velmi spokojená

18.09.2022

Rychlost, snadná příprava bez použití oleje atd

Cena

26.12.2021

Nejlepší rozhodnutí si tohle pořídit nelituji spokojenost největší.

04.02.2021

horkovzdušná Fritéza je super. Na vyčištění je velmi snadná takže skvělé a jednoduché na údržbu. Je na mnoho způsobu přípravy jídla. Nejvíce miluju smažený sýr jelikož z oleje mi nikdy nechutnal tohle je pro mě nejlepší varianta zcela bez oleje. Hranolky jsou také výborné ale nejvíce dělávám přírodní řízky většinou si je večer naložíme a druhý den je dělám ve friteze a naprostá spokojenost

14.07.2020

Horkovzdušná fritéza je vhodná pro zdravou přípravu smažených jídel.

16.05.2020

vyzkoušeno u maminky kamarádky a bohužel velké zklamání , chuť hranolek nic moc , přístroj hodně hlučný a velký

hlučnost , cena

27.07.2019

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

16.01.2019

Horkovzdušná fritéza Tefal Easy Fry super vychytávka, jak zdravěji jíst milované, ale nezdravé pokrmy, jako jsou hranolky nebo smažené kuře. Horkovzdušná fritéza Tefal Easy Fry představuje fritování bez oleje nebo s minimem tuku! Super!

06.01.2019

Příprava jídla téměř bez oleje.Rychlá příprava.Jako mínus tohoto produktu je,že návod na použití je pouze schematický,bez konkrétních návodů na použití.Tím je použití omezeno na dohadech,co jednotlivé symboly znamenají.

30.12.2018

Horkovzdušná fritéza Tefal Easy Fry je skvělým pomocníkem pro všechny, co mají rádi zdravý životní styl. Jídla se dají dělat pouze s minimem oleje. Výhodou je jednoduchost ovládání, časovač a možnost mytí v myčce. Vřele doporučuji.

18.12.2018

Líbí se mně, že se jedná o zdravější přípravu než v "klasickém friťáku", a pak samozřejmě možnost dalších funkcí ,tedy kromě samotného smažení také pečení (masa), grilování a pečení pečiva. Určitě zajímavý výrobek, který stojí za pozornost.

26.11.2018
Doporučení: 18

Horkovzdušná fritéza Tefal Easy Fry se mě velice zajímá z toho důvodu, že v ní lze připravovat jídla pro zdravý způsob stravování a to je moje hlavní zásada. Rovněž oceňuji, že umí nejen smažit, grilovat a péct vaše oblíbené recepty. Ráda bych si jí pořídila.

21.11.2018

Horkovzdušná fritéza Tefal Easy Fry je super vynález. U nás doma se fritéza kvůli množství tuku a dopadu na náš organismus vůbec nepoužívá. A když vidím tuto, kde se používá místo kvanta tuku horký vzduch, jsem moc ráda za nové technologie!

24.10.2018

Horkovzdušná fritéza Tefal Easy Fry je skvělá v tom, že všechno se v ní udělá opravdu rychle a není nic moc mastné a olejnaté. POtaviny z ní jsou moc dobré a já si na všem pochutnám. Doma fritézu využíváme dost často

20.10.2018

Tato fritéza Tefal Easy Fry mě mile překvapila rozmanitostí možností využití. To, že se dá používat na pečení masa, grilování, pečení pečiva a samozřejmě, jelikož to je fritéza tak na smažení, je neuvěřitelné. Přítel má rád fritované jídlo, tak hodláme si právě tu pořídit k Vánocům :-) Měla jsem možnost z této fritézu ochutnat kuřátko s hranolky. Nebylo to vůbec mastný a hranolky byly krásně křupavé, to že chutnají jinak, než když se hodí do vany s olejem je samozřejmé, ale jelikož i před tím jsme měli fritézu kam stačí dát jen kapka oleje, tak na tu chuť jsem zvyklá a upřednostňuji ji. Ovládání je jednoduché. Mohu jen a jen doporučit :-)

10.10.2018

Horkovzdušná fritéza Tefal Easy je dokonalým pomocníkem do domácnosti. Užijte si křupavé a chutné smažené pokrmy s nízkým či nulovým obsahem oleje. Toto mne nejvce překvapilo, a velice udvilo také, že tato fritéza dokáže nejen smažení, ale také pečení masa a pečiva a také grilovat.

09.10.2018

Perfektní kvalita, vzhled a moznost udelat 6 porci najednou. Hranolky bez oleje. Rychle grilovani.Maso ma stavnatou chut.Skvělé se čistí a hlavně oceňuji mytí v myčce. Časovač perfektni i zvukovy signal.

06.10.2018
Doporučení: 12

Pro milovníky smažených dobrot je tu - Horkovzdušná fritéza Tefal Easy Fry - frituje bez oleje. Cítíte se, že děláte něco pro zdraví. Že žijete v moderní době. Můžete smažit, péct maso, grilovat nebo péct pečivo.

04.10.2018

Známá tuto horkovzdušnou fritézu má a za mě super 😊 hranolky bez oleje, maso šťavnaté ... Velké plus je i to,že má více využití ,takže se hodí každému.. osobně bych si to ale nekoupila, protože je cenově drahá

04.10.2018

Vynikající způsob jak ušetřit přísun zbytečných kalorií a hlavně jak připravit oblíbené pokrmy zdravěji a také levněji. Moderní systém fritování s minimem tuku nás doma nadchnul. Také multifunkčnost přístroje se hodí do každé domácnosti. Přístroj pěkně vypadá a efektivně a spolehlivě pracuje. Ovládání zvládne každý.

02.10.2018

Univerzálnost této fritézy mne nadchla. Lze v ní připravit mnoho různých pokrmů, všechny o mnoho zdravěji než v tradiční fritéze plné oleje. Je to moderní výrobek, který dobře vypadá, snadno se udržuje čistý a snadno se ovládá díky srozumitelnému návodu.

02.10.2018

Jako smažené a přitom nesmažené, to je můj velký sen. Tato skvělá fritéza od prověřené značky podobnou možnost poskytuje. Velmi šetrně k potravinám i k lidskému zažívání. Ušetří nejen mnoho kalorií, ale také času a práce. Skladná, praktická. Snadná údržba i provoz.

01.10.2018

Horkovzdušná fritéza Tefal Easy Fry mi v kuchyni opravdu hodně chyběla. Doporučuji, nejsou to vyhozené peníze! Opravdu ušetří spoustu času je to s ní vše rychlé a chutné, hotové do pár minut a krásně se myje a čistí

01.10.2018

Každý, kdo při přípravě pokrmů hledí na to, jak jsou jídla připravená, bude z této fritézy nadšený. Šetrný způsob přípravy o mnoho vhodnější a zdravější pro organismus co se týče kalorií tak co se týče zdraví. Moderní přístroj, který upraví jídla jako smažená, ale mnohem zdravěji. Díky možnosti sofistikovanému systému je potřeba minimum tuku, je možné upravit si teplotu a přístroj se snadno ovládá.

01.10.2018

TESTOVÁNÍ: Horkovzdušná fritéza Tefal Easy Fry.Největší výhodou této fitézy je asi to že je multifunkční a použitelná pro široké využití v rámci nejrůznějších druhů jídel,pokrmů a pochutin.Určitě skvělá věc.

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden se v oblasti lásky a osobních vztahů mohou objevit nové příležitosti. Pokud jste nezadaní, hvězdy vám přejí setkání s někým, kdo vás velmi zaujme. Ti, kteří jsou ve vztahu, mohou očekávat posílení emocionální ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

13 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:47
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
144 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat