TESTOVÁNÍ: Horkovzdušná fritéza Tefal Easy Fry

14.09.2018 | Testování

Milujete hranolky, smažené řízky či kuřata, ale snažíte se dodržovat zásady zdravého životního stylu, s nimiž se příprava pokrmu v tlusté vrstvě oleje zrovna neslučuje? Pak vsaďte na horkovzdušnou fritézu Tefal Easy Fry. O jejích přednostech se bude moci v našemu testování přesvědčit i 20 testerek. Jaké budou jejich zkušenosti a recenze?


Celkové hodnocení: 88%

Hodnocení: 40 testerek

Doporučeno: 30x


Fritéza bez oleje Tefal Easy Fry EY201815 je zdravou alternativou pro každodenní přípravu úžasně chutných křupavých smažených pokrmů.

Od řízků až po dortíky

Užijte si křupavé a chutné smažené pokrmy s nízkým či nulovým obsahem oleje. Velkokapacitní objem (4,2 l) umožňuje připravit až 6 porcí lahodného pokrmu. Ideálně se tedy hodí k vaření pro rodinu či přátele. Fritéza Easy Fry umí nejen smažit, ale také rychle grilovat a péct vaše oblíbené recepty! Od křupavých kousků kuřete až k muffinům s čokoládou, domácím hranolkům a lahodným krevetám – vyberte si oblíbený pokrm a potěšte svoje chuťové buňky! Rozmazlujte se!

4 možnosti přípravy pokrmů

  • Smažení
  • Pečení masa
  • Grilování
  • Pečení pečiva

Vysoce precizní regulace teploty v rozsahu 80 °C až 200 °C pro vždy dokonalé výsledky. Fritéza má navíc 60minutový časovat s automatickým vypnutím a zvukovým signálem.

Snadno se čistí. Vyjímatelné díly lze mýt bezpečně v myčce. Díky patentovanému systému koše můžete vyjmout mřížku. Tento systém pomáhá zachytit olej ze spodní části a přispívá tak ke zdravějším pokrmům. Koš se také snáze čistí.

Cena: 3 059 Kč

Více informací na www.tefal.cz

Na hodnocení testované fritézy se můžete podívat i na stránkách Alza.cz a Heuréka.cz

Vybrané testerky budou moci fritézu Tefal Easy Fry testovat po dobu 2 týdnů a poté ji vrátit, nebo odkoupit s 50% slevou!Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vaše pověstná houževnatost vám málokdy dovolí sejít z cesty, kterou jste sami pro sebe vymysleli a jíž jste odhodláni se držet. Jenže tento týden se vám takováto strategie nemusí právě vyplatit... Vaše okolí vás spíš bude mít tendenci vnímat jako tvrdohlavého člověka, který není přístupný argumentům či názorům jiných. Sami víte, že tak to není, ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:19
4 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:55
4 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:32

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat