TESTOVÁNÍ: Hra nejen pro děti Kouzelný klobouk

01.06.2018 | Testování

Hledáte ideální dárek ke konci školního roku pro své děti a zábavu na prázdniny, od které je jen tak neodtrhnete? Pak vsaďte na Kouzelný klobouk – hru pro malé i velké, kterou v rámci našeho testování bude moci vyzkoušet 10 testerek a jejich ratolestí. Jaké budou jejich zkušenosti a recenze?


Celkové hodnocení: 95%

Hodnocení: 43 testerek

Doporučeno: 104x


Kouzelný klobouk je dětská edukativní hra, která procvičuje jemnou motoriku, rychlost uvažování, logické myšlení, schopnost dokončit zadaný úkol.

Kouzelníkem snadno a rychle

Kdo nejrychleji vyřeší kouzla této ukládací hry? Každý hráč obdrží sadu kouzelnických pomůcek.

Jakmile je otočena karta výzvy, hráči závodí v poskládání svých předmětů do 1 hromádky podle 3 následujících jednoduchých pravidel:

1. Předměty vytištěné barevně musejí být na hromádce viditelné,
2. Předměty vytištěné šedě musejí být ukryty uvnitř hromádky,
3. Předměty obklopené hvězdami musejí být stále prázdné.

Vítězí ten nejrychlejší z hráčů.

Hra je vhodná pro děti od 6 let.

Doporučená cena: 649 Kč

Více informací na blackfire.cz

 

 

 

vybraná testerka | 03.07.2018

Hra je úžasná, nadchla mě i obě dcerky, velmi rychle ji pochopila i 3letá, i když pokud hrajeme s ní, upravily jsme si pravidla. 6ti letá tak válí. Kupodivu hra baví i našeho tatínka, takže se zabaví celá rodina :-)

zatím jsme neobjevili

vybraná testerka | 27.06.2018
Doporučení: 9

Jsme nadšení ;-) Ihned co balíček s hrou Kouzelný klobouk přišel , tak jsme zkoumaly pravidla , na večer kdy můj nejmenší šel spát , tak jsme se do hry pustily ;-) Syn 8let se nadchnul natolik, že nechtěl přestat . Snadné , jednoduché (když rychle pochopite pravidla. )Určitě na motoriku, bystrost, přemýšlení . Syn se již těší, až přijede jeho brácha (9let, z pritele předchozího vztahu ) , a budou hrát spolu . Už se ptal jestli si hru může vzít sebou na tábor . Za nás spokojenost , a určitě vyžití na pršící dny a nudu . Děkujeme a doporučujeme ;-)

vybraná testerka | 27.06.2018

Hra Kouzelný klobouk se dětem(syn 6let a dcera 10)moc líbila. Hlavně je jedna z mála u které neměli čas se dohadovat.Pravidla jsou celkem jednoduchá pro pochopení.Perfektní pro děti předškolního věku na trénování bystrosti, logického uvažování a rychlosti.Určitě tuto hru doporučuji.

vybraná testerka | 26.06.2018

Je to super hra. Pochopil jí i můj skoro 5tiletý syn. Je super, že se hra nehraje na dlouho. Zabere to pár minut a kdykoli můžete skončit. Hra je velmi jednoduchá. Určitě si ji vezmeme i na dovolenou.

Zatím jsme nic nenašli.

vybraná testerka | 21.06.2018

Zajímavá hra, která je vhodná nejen pro děti, jak se píše na obalu od 6 let, ale i pro dospělé, rodiče, prarodiče. Je vhodná k procvičování rychlosti, pohotovosti a pozornosti. Také se u ní mohou děti naučit soustředění.

Ze začátku hry musíte mít před sebou pravidla, než si zažijete zadání na hracích kartách.

vybraná testerka | 19.06.2018

Výborná zábava pro děti, skvěle trénuje uvažování a motoriku. Krásně zabaleno i samotné pomůcky ke hře jsou velmi pěkné. Vyzkoušeli jsme ji s dcerou ihned po obdržení balíčku. Pro děti určitě vřele doporučuji, potrápí u ní své mozečky ještě se budou dobře bavit. 🙂

Jediné mínus je, že mi přijde už moc snadná pro starší děti a dospělé. Já si ji vylepšila tím, že jsem musela vše poskládat na čas a hned mi přišla mnohem zábavnější. 😉

vybraná testerka | 19.06.2018

Hraje super - užíváme si jí všichni, dospělí i děti - děti jsou lepší než dospělí a naše dcerky nás zcela rozdrtily :-) Moc se mi líbí, že hra cvičí postřeh, jemnou motoriku a bystrost. Děti jí chtějí hrát pořád dokola a už jí vyzkoušely i s kamarády, kteří byly stejně nadšení a myslím, že někdo z nich si jí přeje za vysvědčení. Moc děkuji za možnost testovat a poznat skutečnou zábavu pro děti, která není závislá na připojení k wi-fi :-)

vybraná testerka | 18.06.2018

Hra je jednoduchá a děti si na ní procvičí postřeh a zapojí mysl.Zabaví i na delší dobu a baví se i dospělí.My jsme se u hry moc pobavili, dcera (9) je nadšená a když nemáme čas hraje si s Kouzelným kloboukem i sama.Určitě ráda doporučím všem, jsem ráda, že dceru konečně baví něco jiného než hry na tabletu, tak že za mě super.

O žádných nevím, snad jen pořizovací cena.

vybraná testerka | 17.06.2018

Hra je jedním slovem úžasná! Hned, jakmile nám pošťák doručil zásilku jsme balíček s dcerkou otvíraly a zkoumaly. V první chvíli jsem si teda říkala, že to je to dost složité pro mne, natož pro dcerku.. máme doma pětiletou princeznu.. přečetla jsem jí pravidla, vysvětlila jí to.. a vrhla jsem se na přebalování jejího mladšího brášky.. a dcerka hrála sama a co bylo hlavní - všechny úkoly zvládla na jedničku s hvězdičkou! ☺️ Pochopila to hned, hrozně moc jí to baví a je skvělé, že se tím může zabavit právě i sama. Hrály jsme si dlouho a parádně jsme se u toho nasmály. Nemůžeme se obě dočkat, až se nám vrátí tatínek ze zahraničí a zahrajeme si všichni. Určitě vřele doporučuji všem, kteří váhají. Osobně bych hru jen tak nekoupila.. nevěřila bych totiž, že může být tak zábavná a zároveň naučná. Moc se mi líbí, že u toho dcerka musí i přemýšlet a procvičuje si představivost i motoriku. Za mě určitě skvělá hra. 😊

vybraná testerka | 16.06.2018

Dnes jsme poprve vyzkousely ve slozeni dva dospeli a dve deti (11 a 6let). Bavili jsme se u hry vsichni. U nas mela jednoznacne uspech a doporucujeme :-) Myslim si, ze zaujme vsechny vekove kategorie. Opravdu super hra na osklive dny

21.11.2022

Krásná hra děti strašně baví a mohu vám to jedině doporučit

27.10.2022

Skvělá hra pro celou rodinu, zabaví jak malé tak i velké.

25.02.2021

ač vypadá ze začátku složitě , tak opak je pravdou - mají ji neteře a milují ji , velmi je baví

cena

11.01.2019

Kouzelný klobouk je opravdu moc pěkná a hlavně zábavná hra. Opravdu není jen pro děti, i když ty ji využívají nejvíce. Doma máme již druhou, první děti stihly zničit :) Doporučuji, kdo se chce zabavit a dát dětem to nejlepší

07.11.2018

Tuto hru doma máme ,deskové hry děti milují nejlepší jak je zabavit například při špatném počasí nebo při nemoci.Hra je snadno pochopitelná zvládli jí i pětiletí.Hra netrvá velmi dlouho tudíž se dětem podaří udržet pozornost a baví je to.

10.10.2018

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

07.10.2018

Tato hra mě zaujala na první pohled a i syna baví. Je to zase něco nového a zajímavého. Děti u této hry vydrží a užijí si spoustu zábavy. Ideální pro deštivé dny strávené doma nebo když dítko marodí.

22.09.2018

Hra nejen pro děti Kouzelný klobouk je bezvadná zábava pro celou rodinu. Je to velice zajímavá a zábavná hra. Musí se u ní přemýšlet a rychle jednat. Skvělá hra, která procvičuje jemnou motoriku, rychlost uvažování, logické myšlení a také schopnost dokončit zadaný úkol. Hra, která baví jak děti tak dospělé.

27.07.2018

Krasny den. :-) Hru sice nevlastnime, ale meli jsme moznost si kji zahrat u pratel na navsteve. My vsichni od nejmladsich az po nejstarsi jsme se skvele pobavili a nasmali. Jednoducha pravidla , ktera pochopi i male deti. :-)

12.07.2018

Hru jsme koupili dceři k narozeninám a moc nás zaujala a chytla všechny. Hra zabavi, což je účel a je zábavná. Pro ideální odpoledne s rodinou a dětmi úplná pecka. Rozhodně doporučuji. Je super.......

10.07.2018

Kouzelný klobouk je přímo skvělá hra a to opravdu nejen pro děti. Třeba mě osobně se hra moc líbí a moc ráda ji hraji se svým synem. Nejlepší je, že baví všechny okolo a jsem ráda, že se syn i dobře rozvíjí

09.07.2018

Čas prožitý spolu s dětmi je vzácný a tak si ho moc užíváme. Díky této hře je to velmi zábavné. Poučné. Propracovaný systém hry a pěkné zpracování hracích pomůcek. Dětem se líbí, nám také. Procvičí smysly a povzbudí fantazii.

07.07.2018

Zajímavá hra pro děti, která rozvíjí mnoho dovedností a přesto děti na nějakou dobu velmi zabaví. Má kompaktní rozměry, proto se hodí na cestování a snadno ji přibalíte do kufru s sebou na dovolenou. Super.

07.07.2018

Společenské hry velmi často kupuji,pro svá vnoučátka Je to nejlepší dárek.Tato hra je motorická,musí se u ní rychle uvažovat i logicky přemýšletHra je vhodná od 6 let,ale náš vnuk ji s námi také hraje.Je bezva i pro dospělé.Lepší než sedět u počítače.

Žádné.

02.07.2018

U této hry se zabaví nejen děti. Naše rodina má velmi ráda stolní hry a u této je o zábavu postaráno. Mohu říct, že mě tato hra velmi zaujala. O zábavu je postaráno a pochopit tuto hru je velmi jednoduché. Líbí se mi, že hra cvičí rychlost, postřeh a rozvíjí u dětí i dospělých soutěživost.Už se těším až bude syn větší, abychom s ním mohli tyto druhy her hrát :-) Zatím může aspoň fandit mamince z kočárku :-) Tuto hru všem doporučuji, nás nadchla :-)

01.07.2018

tato hra je super nejen pro děti, ale i rodiče a taky prarodiče, nadchla nás od prvopočátku. Procvičuje jemnou motoriku, rychlost uvažování, logické myšlení, schopnost dokončit zadaný úkol, určitě se díky této hře děti něco přiučí

27.06.2018

Hra Kouzelný klobouk je krásné kouzelnická hra, které pobaví děti i dospělé. Jde o to, kdo nejrychleji vyřeší kouzla ve hře. Každý hráč má k dispozici své kouzelnické pomůcky a hra může začít..... :) Super stolní hra!

26.06.2018

Hra pro děti Kouzelný klobouk mě nadchla,koupili jsme a vyzkoušeli,je zábavná,hravá,rozvíjí dětské myšlení,starší dítě může hrát i samo to se mi líbí,bavili jsme se celá rodina,vhodný dárek za vysvědčeni,doporučuji.

25.06.2018
Doporučení: 87

Kouzelný klobouk je velice zajímává a zábavná hra. Musí se u ní přemýšlet, rychle jednat, je přátelská, magická a výhoda je, že tento typ hry může hrát i dítě samo. Za mě určitě doporučuji, protože rozvíjí dětské myšlení

23.06.2018

Ideální dárek za vysvědčení. Zábavná a přitom smysly a logiku procvičující hra. Pěkné zpracování láká ke hře nejen děti, ale také rodiče a prarodiče. Vydrželi jsme u hry celé odpoledne. Když vám pravidla přejdou do krve, hra má spád a vtip.

23.06.2018

Skvělá hra, která procvičuje jemnou motoriku, rychlost uvažování, logické myšlení a také schopnost dokončit zadaný úkol. Mohou jí hrát i dospělí, což je zábava pro celou rodinu. Těmto hrám velice fandím a doporučuji.

23.06.2018

Tato hra mě zaujala už když bylo vyhlášeno testování.Podle recenzí testerek zaujala jak děti tak i dospěláky.Já mám tedy vnoučata zatím ve věku 4 a necelé 3 roky,takže je by to asi ještě nebavilo,ale určitě se po hře začnu pídit,aby byla připravena až děti dorostou.

22.06.2018

Škola hrou v praxi. Krásně propracované a vyrobené pomůcky. Děti, ale i rodiče se zabaví a zároveň procvičují smysli, paměť, postřeh. Zábava vhodná pro celou rodinu. Děti se ke hře moc rády vracejí a hrozí, že práce bude stát, jelikož i maminky si občas rády hrají.

19.06.2018

Naprosto úžasná hra hrály jsme a odragovali Se a vseci jsme se zasmaly i děti hrály a vydržely jsme u toho strašně dlouho hrajem zkoro každý den a je to dobře na paměť a rychlost prostě moc úžasná doporučují :-)

19.06.2018

Přesně takhle si představuji smysluplnou zábavu. Pro děti i dospěláky. Vtipné, pěkně vyrobené a nápadité. Procvičí tělo i ducha. Ideální pro dlouhá sychravá odpoledne. Moc jsme se pobavili a nutno uznat, že děti většinou vítězí nad dospělými. Moc povedená hra.

17.06.2018

Nádherná hra která zaujme děti na hodně dlouho. Pravidla jsou jednoduchá,snadno pochopitelna, a hra je poutavá.je pro všechny věkové kategorie což velice oceňuji, za sebe mohu jen doporučit jsem nadšená

16.06.2018

TESTOVÁNÍ: Hra nejen pro děti Kouzelný klobouk - Jde o velice zajímavou hru.Možná vypadá na první pohled složitě pokud jde o pravidla této hry,ale lze se jí snadno naučit a pobaví se děti i dospělí hráči..

15.06.2018

Moc pěkná hra která zaujme měnší i větší děti a i dospěláky. Není nad čas strávený hrou s dětma. Vždycky se u toho pobaví nejen děti ale i dospělí....ti dospěláci se alespo%n znovu vrátí do dětských let.

15.06.2018

Už když jsem viděla krabici,tak mě zaujala . Hra vypadá jednoduše a i já jako dospělá si umím představit, že si s kamarády zahrajeme. 😁 Žádné složité uvažování,takže to zvládne každé dítě a aspoň na chvilku se zabaví.

14.06.2018
Doporučení: 8

Zajímavá hra. Děti bude určitě bavit a snadno ji pochopí. Mám dvě děti - holčičku a chlapečka, tak by u hraní strávily spoustu času a zabavily by se. Cítily by se chvíli jako opravdiví kouzelníci. Bude léto, tak dobrá hra pro volné chvíle.

14.06.2018

Hra je pěkně udělaná. Už krabice je lákavá. Je supr že zabaví a děcka netráví čas jen hraním her na počítači nebo mobilu. Nejvíc asi oceňuji že je jednoduchá, dítě procvičuje motoriku, učí se rychle a logicky myslet.

13.06.2018

hra ma celkem pekny a poutavy obal avsak pro mou sestru uz je celkem nudna je vhodna sis pro deti 7 let a mozna i mene, cena se mi zda trochu vyssi ale v dnesni dobe uz to ani jinak nejde ale musim pochvalit napad

13.06.2018

SUPER HRA vyhrali jsme ji v soutezi davno predtim proo jsem se ani neprihlasovala.Hra rozviji detske mysleni azpon na pul dne maji nase holciicky o zabavu postarano.Da se rici ze nic jineho nehraji..

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden se v oblasti lásky a osobních vztahů mohou objevit nové příležitosti. Pokud jste nezadaní, hvězdy vám přejí setkání s někým, kdo vás velmi zaujme. Ti, kteří jsou ve vztahu, mohou očekávat posílení emocionální ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

13 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:47
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
144 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat