TESTOVÁNÍ: Jedinečné probiotikum pro ženy Gynimun Dual Protect

22.01.2018 | Testování

Hledáte ideální probiotika, která by byla ušita na míru potřebám ženského organismu? Pak s námi otestujte přípravek Gynimun Dual Protect! Dvacet z našich testerek se o jeho přednostech bude moci přesvědčit na vlastní kůži.


Celkové hodnocení: 88%

Hodnocení: 63 testerek

Doporučeno: 51x


Gynimun DUAL Protect je jediné duální probiotikum na českém trhu. Díky jeho unikátní kompozici mohou ženy od přípravku očekávat harmonizaci nejen střevního, ale také vaginálního prostředí.

Co jsou vlastně probiotika?

Probiotika jsou živé mikroorganismy (nejčastěji bakterie, ale také např. kvasinky), které, jsou-li podávány v adekvátním množství, přispívají ke zlepšení zdravotního stavu hostitele (definice Světové zdravotnické organizace).

O příznivém efektu některých bakterií na zdraví člověka ví lidstvo již poměrně dávno – v roce 1908 popsal ruský vědec Mečnikov imunomodulační funkci střevních a žaludečních bakteriálních kolonií a již v roce 1892 odebral německý vědec Dőderlein vzorek poševního sekretu a pod mikroskopem popsal masivní přítomnost tyčinkovité bakterie, kterou nazval Lactobacillus vaginalis Dőderlein. Tento název, který je již pouze historický a vůbec neodpovídá současné klasifikaci, stále nacházíme ve starších publikacích.

V dnešní době vědecký zájem o tyto bakterie trvale roste a klinické studie se již zdaleka neomezují jen na problematiku střev a vagíny (těch je stále většina), ale probiotika jsou úspěšně zkoumána v psychiatrii, alergologii, stomatologii, pediatrii a dalších medicínských oborech.

Jak si vybrat dobré probiotikum?

V dobách, kdy o probioticích nikdo nic moc nevěděl, se největší oblibě těšily produkty, které obsahovaly co nejvíce druhů bakterií (čím delší seznam, "tím víc adidas") a výrobci se trumfovali také počtem bakterií, které do svého výrobku vložili.

Tento přístup byl již dávno překonán a dnes (podle existujících doporučených postupů evropských a světových odborných společností) máme na probiotika mnohem logičtější kritéria:

1) jaké obsahuje bakterie

Bakterie třídíme – podobně jako jiné živé tvory – podle jejich rodu (např. Lactobacillus), druhu (např. rhamnosus) a kmene (např. ATCC46301). Teprve když víme, o jakou bakterii (na úroveň kmene) jde, kde se vzala, kde umí nebo neumí žít, co umí, apod., můžeme říci, jestli je tato bakterie pro nás žádoucí, nebo ne. Stanovováním těchto vlastností (jednotlivých kmenů) se zabývají klinické studie. Vybírejte si tedy kmeny, jejichž původ, vlastnosti a tudíž vhodnost pro vás je doložená a zdokumentovaná.

2) kolik obsahuje konkrétních bakterií na konci expirace

Počet bakterií je třeba udávat na konci expirace produktu a ne počet při výrobě (lidově řečeno, zajímá nás, kolik vajec jsme si donesli domů a ne kolik jich na farmě sklidili). Je totiž známo, že různé bakteriální kmeny mají různou vitalitu, kvalitu a metabolický stav, a proto různě rychle při skladování hynou.

Navíc obsažený počet je třeba vztahovat k prokázanému efektu v klinických studiích, kde najdeme "dávky" bakterií od 100 milionů (tedy 100x méně, než je "obvyklé" množství prodávaných produktů) po 1 bilion (tedy 100x více, než je "obvyklé" množství prodávaných produktů).

Co je Gynimun DUAL Protect?

Gynimun DUAL Protect je jediné duální probiotikum na českém trhu. Duální znamená, že obsahuje jak kmeny, které fungují jak ve střevě (B. longum BB536 a L. acidophilus LA-14), tak speciální vaginální kmen (L. rhamnosus DSM 14870).

Díky této jedinečné kompozici mohou ženy od Gynimunu očekávat harmonizaci nejen střevního, ale také vaginálního prostředí.

Jak se přípravek Gynimun DUAL Protect užívá?

Užívejte 1 kapsli denně (pro silnější efekt 2 kapsle denně), ideálně s jídlem nebo po jídle. Pokud užíváte současně s antibiotiky, nechte s nimi dvouhodinový rozestup. Minimální doba užívání je 7 dní, nejprospěšnější pro dlouhodobou spokojenost je opakované užívání – např. 6x ročně.

Cena: 240 Kč/30 tobolek

Více informací na www.gynimun.cz

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 20 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, co se jim vybaví, když se řekne "přátelské bakterie".
HLASTE SE DO 31. LEDNA 2018.
Vybrané testerky získají k otestování přípravek Gynimun Dual Protect.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.

vybraná testerka | 06.04.2018

Po týdnu užívání začlo pomáhat a zlepšovat se vše, k čemu byli probiotika předepsané. Žádné vedlejší účinky. Opravdu to pomohlo. Hned jsem si koupila další. Doporučila bych ho všem, kteří mají problémy jako já.

vybraná testerka | 20.03.2018

Byla jsem po nemoci a necítila jsem se dobře.A taky jsem měla svědění po užívání antibiotik..A vše se mě během tydne upravilo.Jsem spokojená,budu používat jak budu mít problemy a i taky preventivně.:-)

Nemám žádné...

vybraná testerka | 18.03.2018

Po zhruba týdnu byl znát rozdíl v tom, že jsem nebyla tolik nafouknuta a cítila jsem se o dost lépe. Předtím jsem měla problémy se zažíváním a nadýmáním, které zmizely díky přípravku Gynimun DUAL Protect

v prvním týdnu jsem měl průjem, ale když si tělo zvyklo na probiotika odezněl

vybraná testerka | 15.03.2018

dobry den tento produkt ma opravdu priznive ucinky na intimni zdravi zeny, jsem s nim naprosto spokojena.je velmi dulezite, aby intimni zdravi zen spolu s preventivnimi kontrolami u lekare byly v poradku

negativniho jsem nic nenasla

vybraná testerka | 13.03.2018

Ještě mám jedno platíčko,ale už teď si troufám říci, že jsem ráda za tuto možnost. Manžel i dcera měli střevní virózu a já jediná, která vždy od nich chytnu hned ten den, jsem ji nedostala. Vždy jsem měla po jídle nafouklé břicho a co užívám toto,tak nic... Vřele doporucuji a určitě si zakoupím znovu.

vybraná testerka | 12.03.2018

Užívala jsem 1 tabletu denně. Zpozorovala jsem pozitivní změnu jen v úpravě výtoku, který byl po dávkování probiotik trošku slabší, ale jinak mě bohužel tato probiotika neoslovila a u mě převládají spíše zápory než klady.

Už od druhého dne jsem se cítila nafoukle a plně, trpěla na nevolnost, ale pokračovala jsem dále v užívání. Po dobrání jednoho platíčka jsem nakonec ukončila testování probiotik.

vybraná testerka | 12.03.2018

Myslím, že není co zkazit když berete probiotika. Já za sebe musím říct, že jsem spokojená. Mívám často. Výtok a teď prostě nic, takže jsem koupila další balení a budu užívat dál. Určitě ale chce více času,abych zjistila jestli to opravdu funguje jak má.

Vadila mi velikost tablety, špatně se mi to polykalo,ale to mám problém i u daleko menších tablet :)

vybraná testerka | 08.03.2018

Přípravek Gynimun Dual Protect jsem užívala pro silnější efekt 2x denně s jídlem. Neužívala jsem společně s antibiotiky. Nepoznala jsem žádné zlepšení,ale ani zhoršení, myslím, že na testování to bylo málo času, určitě je lepší vyzkoušet déle, v čemž budu pokračovat, určitě doporučuji užívat 6x ročně, jelikož probiotika jsou prospěšná.

vybraná testerka | 05.03.2018

Zrovna jsem měla menší ženské potíže. Brala jsem dvě tablety denně a jsou pryč. Nadýmání úplně zmizelo a vše funguje tak jak má. Dost lidí okolo mě je nemocných, ale mě se to vyhýbá a cítím se velice dobře. Mohu jen doporučit

vybraná testerka | 03.03.2018

V tomto zimním období jsem procházela nepříjemnou virózou.neměla jsem antibiotika, ale jiné léky na ztlumení horečky a proti bolesti. Přípravek Gynium Dual Protect jsem k testování uvítala. Je výborný pro ženy, pro svůj dvojí úřinek. Probiotika mi pomohly od pocitu nafouknutí, ale také od svědění a pálení. Užívala jsem 2 tablety denně po dobu 15 dnů. Produkt doporučuji.

Nic

vybraná testerka | 27.02.2018

Po asi 5ti dnech byl znat rozdil v tom,ze jsem nebyla tolik nafouknuta a citila jsem se lepe.Predtim jsem mela problemy se zazivanim a nadymanim,ktere nyni zmizely. A pomohlo to i na vaginalni mikrofloru.Takze za me dobre.

Po tydnu jsem musela zacit brat antibiotika a tady mi prislo ze uzivani moc nepomohlo a zazivaci problemy jsem mela jako vzdy.Jen tedy alespon o neco mensi.

vybraná testerka | 27.02.2018

Testovala jsem poprvé. Probiotika si čas od času kupuji, ale tyhle jsou opravdu fajn. Pomohlo mi to posílit imunitu, všichni kolem jsou nachlazení a já nemám ani rýmu. Také si mohu dopřát čokoládu a nemusím se bát mykózy, jsem prostě v pohodě a cítím se fajn. Určitě si je koupím a můžu je všem jen doporučit.

vybraná testerka | 26.02.2018

Toto testování bylo moje první a přišlo mi velmi vhod, protože asi týden před obdržením balíčku jsem dobrala antibiotika. Vždy po nich mívám rozhozenou střevní mikroflóru a hlavně také vaginální problémy. Tato probiotika u mě obstála na výbornou. Užívala jsem dvě tobolky denně a výsledky se dostavily velmi brzy. Taky mi vyhovovalo, že se dobře polykají. Pokud budu muset zase někdy antibiotika brát, určitě si Gynimum koupím preventivně.

Žádné zápory jsem neobjevila.

vybraná testerka | 25.02.2018

Gynimun DUAL Protect probiotikum bylo mé vůbec první testování a musím říct, že jsem nadšená. Užívam dvě tabletky denně a pozoruji určité změny k lepšímu v ženských oblastech. Výrobek si budu určitě pravidelně kupovat.

Žádné nepozoruji.

vybraná testerka | 25.02.2018

Uzivam predepsanou vyssi davku probiotik a mikoza co se mi rada opakovane vraci diky memu zamestnani se zda byt na ustupu.Celkove mi probiotikum vyhovuje a jsem velice spokojena.a mohu jen doporucit.

vybraná testerka | 18.02.2018

robim na smeny, a pritom sa moc nenaspim, casto sa mi kvoli tomu oslabuje imunita a hned vsetko schytam, zatial berem 7 dni ale vyzera ako by to pomahalo, chripka sa mi nevratila, zatial som velmi spokojna

12.01.2023

Užívám je pár dní ale už teď se ukazuje menší změna, jsem spokojená a nemám žádné vedlejší účinky

10.01.2023

Mohu jen doporučit, nemivam už nafouklé břicho ani jiné problémy

20.11.2022

Doporučuji produkt, jsem velice spokojená a věřím že budete i vy

30.09.2020

Kupuji dcerce , která trpí na záněty spodku a má každou chvíli antb. doporučila mi je švagrová - která je lékarnice

-

14.05.2019

Po necelém týdnu užívání jsem zaznamenala první známky zlepšení. Na gynekologické problémy trpím od porodu druhého dítěte dost často, na doporučení ženského lékaře jsem vyzkoušela tyto probiotika a od té doby jsem téměř bez potíží

19.04.2019

Jelikož jsem ted nemocná a beru atb v lékarně jsem si tento výrobek koupila.A musím uznat, že je sice dražší cena, ale skvěle působí na střevní prostředí, ale také na vaginální.Doporučuji užívat i preventivne!

Nic

05.12.2018

Přípravek Gynimun DUAL Protect je naprosto perfektni.uzivam ho ja i moje maminka.Obe jsme meli po jidle zacivaci problemi,nafouknute bricho a podobne.pripravek mi pomohl asi po ctirech dnech.Coz je super

23.08.2018

Tohle probiotikum jsem brala při antibiorikach. Pokaždé když probiotika neberu, vyskytnou se určité problémy. Gyminum mi samozřejmě pomohlo a předešla jsem následkům biotik.. avšak to i s probiotikmi, které jsou opravdu výrazně levnější.

Zbytečně drahé

02.06.2018

Ihned pomohlo s timto vyrobkem mam nejlepsi zkusenosti a mohu jen a jen doporucit.Zadne vedlejsi ucinky.Zabralo ihned.😊Citila jsem se urcite lepe.😊Cena prijatelna.Urcite doporucim dal.😊😊😊😊😊😊😊😊😊

Nic

11.05.2018

Gynimun Dual Protect je probiotikum, které účinkuje nejen ve střevech ale taktéž pomáhá řešit gynekoligické problémy. Těmito probiotiky "zabijete dvě mouchy jednou ranou" :-) Velké plus je, že se dají koupit bez předpisu. Dají se užívat jak při konkrétních problémech, ale také preventivně.

01.05.2018

Probiotikum pro ženy Gynimun Dual Protect je skutečně jedinečné. Toto probiotikum u mě obstálo na výbornou. Užívala jsem dvě tobolky denně a pozitivní výsledky se dostavily již velmi brzy. Určitě doporučuji vyzkoušet.

06.04.2018

Brala jsem poctivě vyšší uvedenou dávku 2 x 1 tabletu denně. Opravdu jsem se těšila, že se mi střeva alespoň malinko upraví, ale nestalo se nic. Tedy mezi klady mohu uvést jen tolik, že mi to neublížilo.

Nepocítila jsem zlepšení v žádném směru. Je prima, že se uvádí s dvojím účinkem, nezaznamenala jsem účinek žádný. Dále pak po dobu pobírání těchto kapslí, nevím to jistě, zda to má příčinu, ale začala se mi třepit kůže na chodidlech u nohou (a zdůrazňuji, že pedikúru si provádím pravidelně) - no, nevím, zda je vedlejší účinek, nebo náhoda. Tyto kapsle jsou jediná změna v tom, co pojídám jinak, nebo více než dříve. Neoslovilo mě to, bohužel, fakt jsem se těšila na kladný výsledek.

28.03.2018

Ani me se letos nevyhnula chripka a tak jsem u doktora vyfasovala antibiotika. Ihned v lekarne jsem patrala po nejakych probiotikach,protoze vim,jak neprijemne je svedeni po ATB. Lekarnice mi nabidla tyto a svete div se,zafungovaly skvele.

14.03.2018

Dlouho vlastne roky jsem trpela nafouklim brichem a takovym plinatenim,ale po vyzkouseni si rikam ze asi uz nic jineho nepotrebuji dost dobre zabira a je i za vyhodnou cenu doporucuji vsem kteri neveri

12.03.2018

Preparát se osvědčil na drobné gynekologické potíže po návratu z dovolené u moře. Někdy je těžké odhalit příčinu problému, nicméně probiotiky nemůžete nic zkazit a vždy dojde po čase k zlepšení stavu. Vhodné i jako prevence.

06.03.2018

U přípravku Gynium Dual Protect se mi líbí právě ta kombinace. Jednou tabletkou vyřešíte jak vaginální, tak střevní potíže, které u většiny z nás po užívání antibiotik nastanou. Po nemoci a antb bych určitě neváhala přípravek použít.

03.03.2018

Gynimun DUAL Protect jsme uzivala 3 tydny, zadnou zmenu jsem bohuzel nezaznamela k lepsimu oproti jinym probiotikum, prisly mi jako klasicka probiotika takze u me zmeny opravdu zadne, neuskodilo,ale ani nenadchlo, ja bych znovu nekoupila staci mi jiné značky.

02.03.2018

Gynimun DUAL Protect jsme uzivala 3 tydny, zadnou zmenu jsem bohuzel nezaznamela k lepsimu oproti jinym probiotikum, prisly mi jako klasicka probiotika takze u me zmeny opravdu zadne, neuskodilo,ale ani nenadchlo, ja ybch znovu nekoupila staci mi obyc. levnejsi rpobiotika

02.03.2018

Gynium Dual Protect osobně neznám, ale od mé kamarádky vím že jí strašně moc pomohlo. Kamarádka za sebe doporučuje a už má 3 balení, není na to dopustit.Cítí se lépe než nikdy předtím. Žádné jiné probiotika nemají u ní šanci.

28.02.2018

probiotikum pro ženy Gynimun Dual Protect pomáhá od nežádoucích příznaku, které trápí mnoho žen. probiotikum pro ženy Gynimun Dual Protect je velice účinný přípravek, zároveň je však šetrný! Co víc si přát!

27.02.2018
Doporučení: 38

Gynimun Dual Protect určitě doporučuji, protože urychluje léčbu od nepříjemného zápachu, svědění, neobvyklého výtoku, snadno se užívá, doplňuje prospěšné bakteriální kmeny, které pomáhájí udržet rovnováhu v našem organismu

25.02.2018

pripravek Gynimun DUAL Protect probiotikum jsem si zakoupila na zaklade zde popsanych ucinku. beru pravidelne, ale nepocituji zadne pozitivni projevy na organismus. verim vsak, ze pro zmenu k lepsimu je treba uzivat pravidelne a dlouhodobe a proto jsem se rozhodla dat tomu prilezitost. a jelikoz se neprojevily ani negativni ucinky, pripravek doporucuji

17.02.2018

Velmi mě probiotikum zaujalo 1 do roka se bez antibiotik neobejdu a dobre probiotikum je potřeba na střeva antibiotika velice ničí mikroflóru a než mít bolesti břicha a trávit na WC tak na probiotikach nešetřím

15.02.2018

U tohoto přípravku mne zaujal přídavek dual. Velmi mi vyhovuje, že upravuje mikroflóru ve střevě, ale také v další, velmi důležité a choulostivé tělesné dutině. Antibiotika bohužel beru často a občas také ta vaginální. Děkuji za skvělý tip, jak si pomoci k normálnímu, zdravému stavu.

14.02.2018

Gynimun DUAL Protect probiotikum jsem vyzkousela a muzu jen doporucit. Byvam casto nemocna a tak jsou mi casto predepisovana antibiotika, ktera soustavne nici moji vnitrni mikrofloru. Tohle probiotikum je skvely pomocnik jak ji dat znovu do poradku. Doporucuji. :-)

14.02.2018

Gynimun DUAL Protect je konečně přípravek, který je vyvinut speciálně pro ženy. Po každé, když užívám antibiotika a to je i 3 x ročně, vždy si kupuji probiotika. V poslední době jjsem si právě začala kupovat tyto a jsem s niíma spokojena.

12.02.2018

Gynimun Dual Protectem jsem byla opravdu moc spokojená. Zkoušela jsem mnoho dalších podobných přípravků a musím říct, že tento mě zaujal nejvíce a taky mi nejvíce pomohl. Určitě ho doporučím dál, za mě jednička

nic

12.02.2018

bohužel nemám stěmito probiotiky zkušenost ale od značky gynimun mám jen dobrou zkušenost a intim protect od gynimunu nosím v kabelce pořád. značku musím jen doporučit jistě i tento přípravek musí být bezva .. těším se na recenze a třeba zkusím i tento produkt.

11.02.2018

Bohužel často užívám antibiotika a jiné preparáty, které poškozují přirozené mikroprostředí v tělesných dutinách a jsem ráda za podobné pomocníky. Gynekologické obtíže en často trápí a užívání tohoto preparátu mi pomáhá vrátit vše do přirozeného stavu.

11.02.2018

Tyto probiotika Gynimun Dual Protect mi doporučili lékaři v nemocnici.Byla jsem na urologické operaci,a brala přes měsíc antibiotika.Brala jse 2 tablety denně,jak mi bylo doporučeno.Mohu říci,že jsem se cítila hned lépe.Mají střevní i vaginální kmeny,které mají pozitivní vlivpři těchto problémech.Doporučuji všem.

Žádné

11.02.2018

Zrovna nedávno jsem užívala ATB a protože už to byli druhé antibiotika doporučil mi můj ošetřující lékař zrovna tyto probiotika,proto jsem si je koupila a byla jsem nadšená.I když mě nejdříve zarazila jejich cena už u nich zůstanu.

08.02.2018

Probiotika užívám pokaždé, když si kvůli užívání jiných léčiv poničím přirozenou mikroflóru nejen střevní, ale také poševní. Velmi vítám tento výrobek. Urychluje léčbu nepříjemných průvodních jevů, snadno se užívá a nástup reakce je rychlý. Doporučuji.

08.02.2018

Gynimun DUAL Protect probiotikum používám často, hlavně tedy v létě, když se koupu ve veřejných bazénech, protože mám z toho často gynekologické potíže. V lékárně mi bylo doporučeno toto a já jsme s tím spokojená.

žádné

07.02.2018

Gynimun DUAL Protect je jediné duální probiotikum na českém trhu. To, že obsahuje živé bakterie prospívající střevům a také v oblasti vaginální. Při denním používání jsem zpozorovala opravdu prospěšné změny.

07.02.2018

TESTOVÁNÍ: Jedinečné probiotikum pro ženy Gynimun Dual Protect - je dobře že tyto přípravky existují.Většina žen je jistě ocení,protože skoro každá žena někdy trpěla nepříjemnými ženskými potížemi,u kterých byla nutná nějaká léčba.

07.02.2018

Gynimun DUAL Protect ... s přípravkem mám velice dobré zkušenosti, po zamlklém těhotenství jsem měla problémy dát své tělo dohromady, jak po stránce zažívání tak po stránce vaginálni, v lékarně mi byly tyto probiotika doporučeny, mé tělo se srovnalo, za mě doporučují

07.02.2018

Sice jsem neměla možnost testovat,ale znám tento přípravek a jsem sním velice spokojená,Je šetrný k tělu.zazívání funguje mnohem lépe.Jsou jedny z mála které opravdu zabírají a učinně fungují.velká spokojenost

07.02.2018

Probiotika jsem začala používat před půl rokem,vyzkoušela jsem jich docela hodně a vyzkoušela jsem i gynimun a po několika denním používání se mé zažívání ohodně zlepšilo ,travení je také mnohem lepší.Rozhodně jsem s tyto probiotiky velice spokojena a vřele bych je doporučila

07.02.2018
Doporučení: 8

Probiotikum pro ženy Gynimun Dual Protect jsem neměla možnost testovat. Ale v dnešní době je známý jeho významný účinek na trávení. Gynimum má navíc dvojí účinek - harmonizuje střevní a navíc to čistě ženské prostředí. Ženy jásejme příroda myslí na nás. V případě výskytu sebemenších problémů, bych dala přednost tomuto šetrnému přípravku. Určitě bez váhání doporučuji.

07.02.2018

Probiotika používám pokaždé při užívání antibiotik. Zkoušela jsem více přípravků, ale Gynimun Dual Protect mě mile překvapil. Díky němu jsem se cítila v pohodě a neměla jsem ani ženské infekce, které jsem vždy po antibiotikách měla

nic

06.02.2018

Probiotika... Můj každodenní pomocník v boji proti zácpě a nadýmání. Pomáhají mi při léčbě atopickeho ekzemu a využívám je i jako prevenci zažívacích obtíží pri cestach do zahraničí, především do Egypta.

Většinou se musi uzivat velky počet tablet.

05.02.2018

Probiotiká sú super pomocníci pri problémoch zažívacieho ústrojenstva. Pomáhajú pri problémoch s mikózami. Každý krát, keď som chorá a som na antibiotikách užívam spolu s nimi i probiotiká, aby mi navrátili potrebné baktérie, ktoré atb. vyzabíjali.

05.02.2018
Doporučení: 5

Produkt gynimun dual protéct jsem osobně vyzkoušela sama na sobě a mohu jen vřele doporučit,zatím nejlepší probiotikum které jsem vyzkoušela a také to vyřešilo mě častější potíže ohledně vaginálních problémů .takže za mě number one

05.02.2018

Jedná se skutečně o výborný přípravek, protože probiotika jsou velmi důležitá pro náš organizmus a pro ženy obzvláště pokud trpí na mykózy nebo po používání antibiotik. Mám velmi dobré zkušenosti a tomuto přípravku moc fandím.

04.02.2018

Přípravek Gynimun DUAL Protect poskytuje harmonizaci nejen střevního, ale také vaginálního prostředí. a opravdu mám vyzkoušeno, po užívání antibiotik vždy mívám problémy, tentokrát, díky přípravku se to obešlo v pohodě bez problémů

04.02.2018

Výborný výrobek na našem trhu. Že máme brát probiotika na obnovení střevního klimatu vždy, když dobereme antibiotika, to už všichni víme, že je ale stejná možnost také na upravení vaginálního prostředí, to vážně ráda slyším. Rozhodně si zjistím další informace a budu užívat. Mám občas problémy intimního charakteru a podobný výrobek na trhu chyběl.

03.02.2018

Gynimun DUAL Protect je jediné duální probiotikum na českém trhu. obsahuje jak kmeny, které fungují jak ve střevě , dále speciální vaginální kmen. Díky této jedinečné kompozici mohou ženy od Gynimunu očekávat harmonizaci nejen střevního, ale také vaginálního prostředí. a to můžu opravdu potvrdit, brala jsem tento přípravek teď zároveň s ATB a žádné problémy, které jsem mívala dřív, nenastaly. Doporučuji.

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berani, v osmém týdnu roku 2024 oceníte sílu a hodnotu týmového ducha. Ať už ve vašem profesním životě nebo ve vašem osobním životě, úspěch přijde díky spolupráci s ostatními. V práci hledejte spolupráci s kolegy a nezapomeňte oceňovat... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:24
27 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:47

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat