TESTOVÁNÍ: Jedinečné probiotikum pro ženy Gynimun Dual Protect

22.01.2018 | Testování

Hledáte ideální probiotika, která by byla ušita na míru potřebám ženského organismu? Pak s námi otestujte přípravek Gynimun Dual Protect! Dvacet z našich testerek se o jeho přednostech bude moci přesvědčit na vlastní kůži.


Celkové hodnocení: 88%

Hodnocení: 60 testerek

Doporučeno: 51x


Gynimun DUAL Protect je jediné duální probiotikum na českém trhu. Díky jeho unikátní kompozici mohou ženy od přípravku očekávat harmonizaci nejen střevního, ale také vaginálního prostředí.

Co jsou vlastně probiotika?

Probiotika jsou živé mikroorganismy (nejčastěji bakterie, ale také např. kvasinky), které, jsou-li podávány v adekvátním množství, přispívají ke zlepšení zdravotního stavu hostitele (definice Světové zdravotnické organizace).

O příznivém efektu některých bakterií na zdraví člověka ví lidstvo již poměrně dávno – v roce 1908 popsal ruský vědec Mečnikov imunomodulační funkci střevních a žaludečních bakteriálních kolonií a již v roce 1892 odebral německý vědec Dőderlein vzorek poševního sekretu a pod mikroskopem popsal masivní přítomnost tyčinkovité bakterie, kterou nazval Lactobacillus vaginalis Dőderlein. Tento název, který je již pouze historický a vůbec neodpovídá současné klasifikaci, stále nacházíme ve starších publikacích.

V dnešní době vědecký zájem o tyto bakterie trvale roste a klinické studie se již zdaleka neomezují jen na problematiku střev a vagíny (těch je stále většina), ale probiotika jsou úspěšně zkoumána v psychiatrii, alergologii, stomatologii, pediatrii a dalších medicínských oborech.

Jak si vybrat dobré probiotikum?

V dobách, kdy o probioticích nikdo nic moc nevěděl, se největší oblibě těšily produkty, které obsahovaly co nejvíce druhů bakterií (čím delší seznam, "tím víc adidas") a výrobci se trumfovali také počtem bakterií, které do svého výrobku vložili.

Tento přístup byl již dávno překonán a dnes (podle existujících doporučených postupů evropských a světových odborných společností) máme na probiotika mnohem logičtější kritéria:

1) jaké obsahuje bakterie

Bakterie třídíme – podobně jako jiné živé tvory – podle jejich rodu (např. Lactobacillus), druhu (např. rhamnosus) a kmene (např. ATCC46301). Teprve když víme, o jakou bakterii (na úroveň kmene) jde, kde se vzala, kde umí nebo neumí žít, co umí, apod., můžeme říci, jestli je tato bakterie pro nás žádoucí, nebo ne. Stanovováním těchto vlastností (jednotlivých kmenů) se zabývají klinické studie. Vybírejte si tedy kmeny, jejichž původ, vlastnosti a tudíž vhodnost pro vás je doložená a zdokumentovaná.

2) kolik obsahuje konkrétních bakterií na konci expirace

Počet bakterií je třeba udávat na konci expirace produktu a ne počet při výrobě (lidově řečeno, zajímá nás, kolik vajec jsme si donesli domů a ne kolik jich na farmě sklidili). Je totiž známo, že různé bakteriální kmeny mají různou vitalitu, kvalitu a metabolický stav, a proto různě rychle při skladování hynou.

Navíc obsažený počet je třeba vztahovat k prokázanému efektu v klinických studiích, kde najdeme "dávky" bakterií od 100 milionů (tedy 100x méně, než je "obvyklé" množství prodávaných produktů) po 1 bilion (tedy 100x více, než je "obvyklé" množství prodávaných produktů).

Co je Gynimun DUAL Protect?

Gynimun DUAL Protect je jediné duální probiotikum na českém trhu. Duální znamená, že obsahuje jak kmeny, které fungují jak ve střevě (B. longum BB536 a L. acidophilus LA-14), tak speciální vaginální kmen (L. rhamnosus DSM 14870).

Díky této jedinečné kompozici mohou ženy od Gynimunu očekávat harmonizaci nejen střevního, ale také vaginálního prostředí.

Jak se přípravek Gynimun DUAL Protect užívá?

Užívejte 1 kapsli denně (pro silnější efekt 2 kapsle denně), ideálně s jídlem nebo po jídle. Pokud užíváte současně s antibiotiky, nechte s nimi dvouhodinový rozestup. Minimální doba užívání je 7 dní, nejprospěšnější pro dlouhodobou spokojenost je opakované užívání – např. 6x ročně.

Cena: 240 Kč/30 tobolek

Více informací na www.gynimun.cz

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 20 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, co se jim vybaví, když se řekne "přátelské bakterie".
HLASTE SE DO 31. LEDNA 2018.
Vybrané testerky získají k otestování přípravek Gynimun Dual Protect.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vyslechnete si obavy svého partnera. A budete překvapeni! Pravděpodobně by vás totiž nenapadlo, co všechno přidělává vašemu protějšku vrásky na čele. Pravdou však je, že v poslední době nejste ve vztahu nejvšímavější, zabýváte se hlavn... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
5 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
13 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat