TESTOVÁNÍ: Jízdenky, prosím! Evropa. Zábavné testování deskové hry vás bude bavit

03.10.2022 | Testování

Testerky, pozor! Naše nové testování si opravdu užijete. Jde o deskovou hru, která získala již více než 30 prestižních ocenění. Zabaví malé i velké a ještě trochu poučí! Tak Jízdenky, prosím! Cesta za neuvěřitelným vlakovým dobrodružstvím právě začíná!


Celkové hodnocení: 94%

Hodnocení: 53 testerek


Venku trochu přituhuje a rodinné aktivity se proto přesouvají na domácí základnu. Co s načatým odpolednem, když počasí zase zmařilo plány? Zahrajte si deskovou hru a nedejte nudě žádnou šanci! V rámci našeho testování můžete se svými blízkými prožít úžasné dobrodružství, při kterém se vrátíte do kouzelné doby budování železnic. Tak zabalte zavazadla, pozdravte portýra a vydejte se na cestu!

Jízdenky, prosím! Evropa

Tato desková hra, která mimochodem získala již 37 prestižních ocenění, se zalíbí nejen vlakovým nadšencům. Určená je pro dva až pět hráčů. Vhodná je pro děti od osmi let, ovšem dle mnoha recenzí ji mohou bez obtíží zvládnout i mladší ratolesti. Hráči sbírají karty vagónů a s jejich pomocí staví železnice a nádraží, projíždějí tunely, naloďují se na trajekty a spojují železniční tratě napříč Evropou. Body se získávají nejen za spojení sousedících měst na mapě, ale i zkompletování souvislé cesty mezi dvěma městy z karty cílových stanic, které si na začátku hry hráči vylosují. Čím delší a rozrostlejší vlakovou síť hráči vybudují, tím blíže se dostanou k vítězství.

Trocha zdravé konkurence

Při hře se naučíte lépe překonávat překážky, vymýšlet strategie, kombinovat a reagovat na náhlé změny ve svém plánování. Vše je postaveno na jednoduchých pravidlech, které přímo vybízejí i ke konkurenčnímu boji. Nic nepřekvapí spoluhráče tolik, jako když na poslední chvíli postavíte své koleje tak, abyste mu překazili jeho trať a zabránili v jejím prodloužení. A v tomhle celém tkví neobyčejná krása hry Jízdenky, prosím! Evropa. Celosvětově se už prodalo více než šest milionů kusů, což svědčí o tom, že jde o báječnou oddechovou zábavu, která všechny zúčastněné doslova vtáhne do děje.

Kdo si hraje, nezlobí

Chcete si také vybudovat své vlastní vlakové impérium a užít si s rodinou či přáteli spoustu legrace? Naučit se lépe překonávat překážky, vymýšlet strategie, kombinovat a reagovat na náhlé změny ve svém plánování? Odvážíte se riskovat cestu temnými tunely Švýcarska? Nebo cestovat na trajektu přes Černé moře? Buď jak buď, zábavná a poučná cesta do železniční minulosti okouzlí vás i vaše děti. Aktuálně hledáme 10 testerek, kterým hru Jízdenky, prosím! Evropa, zašleme k otestování. Přidáte se k 80 milionům nadšených hráčů, kteří ji vyzkoušeli? Anebo ji schováte pod stromeček? 

Další informace o rodině her Jízdenky, prosím! Evropa najdete na webu www.hraj.cz nebo na www.jizdenkyprosim.cz.

Cena: 1 299 Kč

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 10 testerek, které splní podmínku věku dítěte a zároveň napíší níže do Rozstřelu testerek, zda patří hraní deskových mezi jejich oblíbené společné chvíle strávené s rodinou.
HLASTE SE DO 16. ŘÍJNA 2022.
Vybrané testerky získají deskovou hru Jízdenky, prosím! Evropa.

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

vybraná testerka | 31.10.2022

Zábavná Snadná pravidla Dobrá hratelnost ve 2 lidech Poměrně rychlá Pěkné zpracování herního plánu a karet Nejprve jsme zkusili hru jen s manželem - pro pochopení pravidel a prvotní vyzkoušení. Hra se nám líbila i ve dvou, samozřejmě prakticky odpadá nutnost využití nádraží, protože cesty nejsou tak obsazené jako při hraní ve více lidech. Pak jsme přizvali hlavní kritiky ve věku 9 a 11 let. Hra se jim líbila, téma vláčků mají rádi a tak jsme hráli každou chvíli. Pravidla pochopili raz dva, takže jsme si hraní brzy velmi užili. Líbí se mi, že je při hře potřeba i taktizovat a přemýšlet dopředu, takže rozvíjí dětský mozek. Grafické zpracování i kvalita komponent je parádní, takže doporučuji zakoupit, baví i dospělé 😊

Veliký herní plán, je třeba vyklidit stůl :) Ale dá se to pochopit, když se má na stůl vejít celá Evropa...

vybraná testerka | 30.10.2022

- moc hezky zpracovaná společenská desková hra - krásné barevné provedení - veliká hrací deska - strategická hra, u které se musí přemýšlet, taktizovat - po delším studování a zkoumání návodu a přemýšlení, jak hru pochopit jsme se po chvíli již do hry ponořili a tato nás pohltila - výborná hra na dlouhé zimní večery s rodinou

- složitý a zdlouhavý návod

vybraná testerka | 30.10.2022

Měla jsem se synem (8) možnost otestovat hru Jízdenky, prosím! Po prvním otevření krabice mě zaujal krásně vypracovaný herní plán a syna barevné kartičky s vagóny, lokomotivami a také plastové vláčky a nádraží. Po přečtení návodu jsem si říkala, že je to pro syna trochu těžší hra, takže jsme hráli trochu "jednodušeji". Nicméně po 2-3 takovýchto hrách jsme začali hrát plnou verzi a naprosto bez problémů (syn je zvyklý hrát hodně deskové hry). Dcera (4) roky hraje se mnou a baví ji stavět tratě a třídit karty. Zkoušela jsem hrát s mými rodiči a manželem a skvělé - oproti hře s dítětem se dá krásně "taktizovat" a vymýšlet i složitá řešení. Na hře se mi líbí, že si ji můžeme zahrát s dětmi jako celá rodina a zároveň si ji mohu trošku jinak zahrát s přáteli. Tím, že se ve hře dá docela dost "taktizovat" dostává hra s dospělými spoluhráči úplně jiný rozměr. Hru určitě doručujeme všem menším i větším "nadšencům" deskových her. Určitě to není hra, kterou zahrajete párkrát a přestane Vás bavit 🙂

- pro děti, které nejsou zvyklé hrát deskové hry, bych doporučila věk alespoň 9 -10+, jinak od 8 let v pohodě 🙂 - obsáhlejší návod - cena ( ale hra za to určitě stojí).

vybraná testerka | 30.10.2022

Musím říct, že na hru jsme se s dětmi opravdu těšili. Když začal syn číst pravidla, tak jsem se bála, že to bude složité, ale po přečtení pravidel nám všem došlo, že hru na podobných pravidlech máme. A opravdu po chvíli hraní jsme už věděli co a jak dělat. Pravidla i hra je jednoduchá a musím říct, že opravdu zábavná. Díky tomu, že vlastně skládáte mašinku podle karet, tak je hra pokaždé jiná. Z hry jsou nadšeni jak děti, tak já. Hrála jsem jí s dětmi ve věku od 11 let a nejstaršímu synovi je už 20let a taky ho baví. Hru jsme hráli několikrát dokonce i když přijela sestra na návštěvu s neteří, které je 15 let, tak také si s námi zahrála a hra ji bavila. Takže si dovoluji říct, že uplatnění má v různém věku. Určitě ji velmi doporučím, nás nadchla velmi. Zápory nepíšu, protože kromě mě nikdo jiný si na to nestěžoval. Mě teda ze začátku vadilo, že nejsou města psané česky. Ale je to spíše o zvyku. Hra je dlouhá podle toho kolik hráčů ji hraje, nejdříve jsme ji hráli ve čtyřech, později v pěti a proto taky trvala déle než jsme čekali více jak 2 hodiny, ale to nám vůbec nevadilo. Určitě vyzkoušíme i jiné z této kolekce.

vybraná testerka | 29.10.2022

hra baví velké i malé úprava pravidel podle počtu hráčů - i ve 2 je hra rychlá a nevím, zda jsme zrovna měli štěstí, ale hodně se nám tratě vzájemně prolínaly... hra je svižná, netáhne se procvičení zeměpisu a matematiky možnost trávení smysluplného času s rodinou vlakům jsem nikdy moc neholdovala, ale tato hra mě opravdu hodně nadchla, více takových her

velký herní plán - je potřeba mít spoustu místa - velký stůl mladší děti mohou mít problém se zorientovat na tak velkém herním plánu, ale od toho je hra jízdenky prosím, junior :-)

vybraná testerka | 29.10.2022

Jízdenky, prosím! je prima desková hra. Prvně oceňuji možnost hrát ve dvou i v 5 lidech. Hra je vhodná i pro mladší školáky - po prvotních nejasnostech má vlastně jednoduchá pravidla, je zajímavá, napínavá, vyžaduje soustředění a strategii, není jen o náhodě. Má moc hezkou, velkou hrací plochu a nádherně graficky zpracované karty. Doba hraní je podle mě optimální, cca 45 minut v klidu a pohodě. Myslím, že zaujme i dospělé, kteří deskovým hrám příliš neholdují. Rozhodně kvituji také procvičování zeměpisu a matematiky nenásilným způsobem. :-) Jsem moc ráda, že máme hru doma, je odlišná od deskovek, které běžně hrajeme.

Musím říct, že první pročtení pravidel nenasvědčovalo, že by hra byla jednoduchá a pochopitelná i pro děti. Naštěstí se potvrdil opak.

vybraná testerka | 29.10.2022

Hru jsme si oblíbili, návod jsem nastudovala já a pak vše vysvětlovala. Vzhledem k tomu, že máme již za sebou hraní složitějších her, tak to bylo vcelku snadné. Hraní nás bavilo, určitě se k ní brzo vrátíme. Máme rádi vlaky, rádi s nimi jezdíme, takže tém za 1. Grafické zpracování bylo skvělé, mělo to atmosféru.

vybraná testerka | 29.10.2022

Hra splnila očekávání, zabavila a pobavila dospělé i děti. Skvěle strávený čas s rodinou. Vhodné pro malé i velké. Délka tak akorát - ani moc ani málo (krom první hry, kdy jsme ještě trochu tápali v pravidlech) průměrný čas 30-60min. Lze hrát bez problémů jak ve 2 tak v 5ti hráčích. Závisí nejen na náhodě, ale i promýšlení a taktice.

Mám tři, ale malé :) A možná je to spíše námi, dosud jsme hráli jednodušší hry, ale potřebovali bychom lepší návod. Nejmladší se nechytala ani po našem vysvětlení. nakonec jsme si našli něco na netu. A pak už to jelo. napoprvé jsme sice jeste trochu nevěděli, ale další a další hry uplně v pohodě a i nejmladší dcera uznala, že je to vlastně hrozně jednoduché :) a pak nás už to chytlo. další trochu minus pro mě osobně (ale opět - nemám moc srovnání s dalšími deskovkami pro větší, u nás dosud frčeli stolní a karetní hry, člověče, dostihy a sázky nebo aktivity) je, že byla potřeba velká plocha na hraní - museli jsme rozložit stůl. nebo lze samozřejmě hrát na zemi. a poslední - přišlo mi, že je zbytečně složité počítání. pro nás dospělé je to ok, ale děti se ztrácely. na druhou stranu, aspon se procvičí v matematice :)

vybraná testerka | 26.10.2022

- baví všechny věkové kategorie - rozumná hrací doba (trvá maximálně hodinu) - jednoduchá pravidla, která jsou rychle pochopitelná a jasná - rozvíjí logické myšlení a představivost - krásná grafika - možné hrát jen ve dvou hráčích - vzdělává v zeměpisu - učí konkurenčnímu boji - učí znát železniční systém (tratě, mosty, tunely, nádraží)

- žádný zápor jsme nenašli

vybraná testerka | 24.10.2022

Hra je fajn. Hrála jsem s dcerami 3x za víkend a zároveň si udělala obrázek o jejich přehledu v zeměpisu, kde co leží. Nehledě opětně cvičení matematiky v závěrečném sčítání. :) Teda bylo to handrkování, protože jedna nerada prohrává 🙈😅. Orientovala jsem se ve hře dobře. První hra nám trvala něco málo přes hodinu a půl, než jsme vychytaly některé věci, musela jsem kouknout do návodu a i na nějaký video návod, protože to v návodu nebylo a nevěděla jsem zda si mohu vzít trať z balíčku, když už mám hotovou danou část a mám to “bez práce”. Čas u hry velice rychle plyne. Dcery se těší na další hru, takže já mohu jen doporučit. Je opravdu fajn! :)

Není to jen u této hry, ale potřebovala bych podrobnější návod. Nejspíš je to mnou.

21.01.2024

zábavná hra pro celou rodinu a i pro ty nejmenší...

11.10.2023

Tato hra baví celou rodinu. O víkendu je minimálně vždy jednou vytáhneme

26.08.2023

Krásné grafické zpracování společenské hry, hra je opravdu zábavná,netrvá dlouho a baví i 10 letého syna.

Celkem složitý návod

21.08.2023

Skvělý druh zábavy nejen pro zimní večery. Ideální způsob, jak trávit společný čas s celou rodinou. Zábava pro malé i velké. Podněcuje smysl pro fair play, učí trpělivosti, rozvíjí fantazii. Pěkné zpracování.

02.04.2023

Zábavná hra pro děti i dospělé

Dlouhý návod, velikost hrací desky

13.03.2023

Skvělá hra pro celou rodinu Velká sranda Má i další verze

Déle trvalo než jsme ze začátku pochopili jak se hraje Cena

10.02.2023

jskwjwbsbsbshjejsnsnsnsnsjsjjsjjsnsjsjnsjjsjsjjsnjj

jsjsnendndndjdjdjdjjdjdjdjejeje

10.02.2023

isidididjdidjieieidiididisididijdjdjdjdjdjdjjd

udgdhdhd

18.01.2023

Zábavná desková hra u které se zabaví celá rodina . doporučuji

05.01.2023

Výborná hra pro všechny členy rodiny

Nemám co vytknout

02.01.2023

Deskovou hru Jízdenky, prosím, jsem si úplně náhodou zahrála u přátel, takhle skvěle jsem se opravdu dlouho nepobavila, velmi příjemná relaxace, užitečně strávený čas.

0

02.01.2023

hra je úžasná a hlavně zábavná každý se u toho zasměje

nic

23.12.2022

Tato desková hra je skvělá, moc baví celou rodinu.

19.12.2022

Hru jsem si zahrála s rodinou a všechny nás bavila

10.12.2022

skvělá hra která zábavi celou rodinu .. snadné pravidla

30.11.2022

Efektivní zábavná hra pro každou věkovou kategorii

27.11.2022

Tato desková hra zabaví větší děti, hlavně je napínavá a dobrodružná. Velmi doporučuji, protože je zajímavá a nevšední.

20.11.2022

Deskové hry jsem kupovala minulé Vánoce a byl to opravdu dobrý výběr tenhle rok koupím další

14.11.2022

Hra je naprosto boží hrajeme ji s rodinou na chatě každý večer

12.11.2022

tak tohle jsme letos hrály u známých,pobavila mě,nasmali jsme se , doporučuji opravdu zábavné

05.11.2022

Skvela hra, zabavi celu rodinu. Deti su velmi spokojne.

05.11.2022

je to velký zábavná hra. a nasmejete se u toho taky dost

žádné

04.11.2022

doporučuji, moc nás to bavilo. měli jsem ji jen pujčenou, ale budu kupovat i domu.

03.11.2022

Velmi dobrá hra a vydrží na dlouho aby se celá rodina zabavila

02.11.2022

Již pár týdnů jsem vlastníkem jednoho výherního kusu této hry a musím své nadšení z výhry sdílet 😊 Mám dva syny (11 a 8 let) a zařadila bych nás mezi „deskové“ začátečníky. Do této doby jsme vlastnili pouze jednu deskovku, proto se výhra více než hodila (o to více vlaková) 😊. Na těchto hrách mě vždy baví grafické zpracování. I zde jsou ilustrace autentické a dodávají hře tu pravou atmosféru. Hrací plocha je dost velká, ale pro hru přehledná. Návod je tedy hodně obsáhlý, museli jsme přivolat i tatínka, ale nakonec jsme se jím prokousali a začali hrát. První tři hry jsme poměrně hodně tápali, pořád jsme kontrolovali pravidla, ať neděláme něco špatně. Zabralo to tedy i více času. Kluci byli ale tak nadšení, že jsme během jednoho večera museli po třetí hře najet i na čtvrtou, a to už byly „fofry“ 😊. Nyní hrajeme maximálně hodinku ve 4 hráčích. Hra je svižná, logická, taktická a naučná – kluci (i my) si procvičí jak matematiku, tak i zeměpis (učení hrou 😊). Za mě tedy skvělý společník pro čas strávený s rodinou, který určitě nezůstane sám 😊

02.11.2022

Velice dobrá hra. Vždy mě bavila.

Zabírá moc místa.

31.10.2022

Miluju hry a tohle je hra, kterou budu hrát určitě aspoň jednou za víkend s přáteli!

31.10.2022

suprova společenská hry velmi dobré provedení doporučuji

30.10.2022

Hru jsem hrála s moji neteří a jejími rodiči hra je moc zábavná a pro děti jako dělaná

30.10.2022

Je to super hra pro více hráčů, člověk se u toho na směje a nenudí se. Určitě doporučuji.

29.10.2022

Rodina si sedne konečně k jednomu stolu a zabaví se

Hrozně zdlouhavá a nudná hra , nesnáším vlaky

27.10.2022

Skvělá hra. Spojování měst kolejemi baví kupodivu i mého partnera, který se k nám s dětmi ke klasickým deskovkám nepřidá. Určitě oprášíte Zeměpis, prcky to trošku více vzdělá (kde jaké město leží). Hra poměrně rychle utíká. Časově hratelné do hodiny.

Ocenila bych lehce modernější zpracování. Působí velmi historicky.

27.10.2022

Deskové hry jsou super na zabavení volné chvíle doporučuji

27.10.2022

Super hra pro všechny, kteří milují vlaky všech věkových kategorií.

26.10.2022

Skvělá, zábavná hra na volné večery.

Malé kostičky, nebezpečí úrazu

22.10.2022

Skvělá hra pro rodinu s dětmi, lepší hru jsme snad nehráli

Ne

22.10.2022

Hrali jsme s detmi ve školní druzince. Atmosféra vlacku, nadrazi a vse s tim spojene deti vzdy zaujme. Hra bavi i holky

Nebyly

21.10.2022

Velmi zábavná hra na trávení společných chvil s rodinou či přáteli

20.10.2022

Zajímavá a zábavná hra na dlouhé večery. Určitě se všichni zabaví.

19.10.2022

Tahle desková hra je dobrá na rodinné večery myslím si že všichni se zábavy

18.10.2022

zajímavá desková hra, zabaví rodinu, jak děti tak rodiče

18.10.2022

Zábavná hra ideálně pro 4 hráče. Spojování měst a stavění tratí naštěstí baví všechny. Moc rádi ji hrajeme, občas se člověk i poučí, když nezná spojovací město. Rozhodně skvělé pro děti, zeměpis a zábava v jednom.

17.10.2022

Hra je moc zábavná ale i poučná, doporučuji pro děti i dospělé.

Zadne

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berani, týden 9 v roce 2024 vypadá být pro vás pozitivně! Bude to období různých příležitostí. Očekávejte velký postup ve vaší kariéře. Bude to týden, kdy se budete cítit velmi energický a plný radosti. Vaše tvrdá ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

152 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:41
138 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:41
125 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:41

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat