Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

TESTOVÁNÍ: Kloubní výživa KLOUBY FIT

Informace o testování

Už se vám nemusí stávat, že si koupíte něco, s čím nebudete spokojená!

REÁLNÉ ŽENY, REÁLNÉ ZKUŠENOSTI!

Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Za svá hodnocení navíc získáte extra body v našem věrnostním programu Moje body. Přidáte se i Vy?

Zjistěte více o testování

O testování

28. 1. 2019 | Testování

Klouby jsou nezbytnou částí těla, díky které se vůbec pohybujeme. Jejich zdraví je tedy základ, a aby správně fungovaly a nebolely, potřebují naši pozornost. Ruku na srdce, většina z nás začíná problém řešit až v okamžiku, kdy už je pozdě a klouby se začnou ozývat bolestí. Pečujte o ně s doplňkem stravy KLOUBY FIT od Terezia Company! O jeho účincích se bude moci přesvědčit 30 z našich testerek! Jaké budou jejich zkušenosti a recenze?

Nenechme své klouby trpět a dopřejme jim kvalitní péči pro bezproblémový „chod“.  Kloubní výživa v podobě doplňků stravy je ideálním řešením, které vhodným způsobem doplní zdravou stravu a pravidelný pohyb.

KLOUBY FIT pro vaše klouby a kosti

Doplněk stravy KLOUBY FIT od TEREZIA COMPANY je 100% přírodní produkt, který se lidem dostal do povědomí díky unikátní složce AQUAMIN. Jedná se o unikátní multiminerální komplex získávaný z mořské řasy s obsahem vápníku, hořčíku (v dobře vstřebatelné podobě) a dalších 74 stopových minerálů. Pochází z červené mořské řasy Lithothamnion calacareum, kterou lze nalézt pouze na 3 místech na celém světě, a to na dně oceánu u jihozápadního pobřeží Irska a u Islandu. Během své růstové fáze do sebe řasa absorbuje důležité minerální látky z mořského prostředí. V další fázi životního cyklu řasa zvápenatí, postupně se rozpadá a přirozeně se usazuje na mořském dně, odkud se šetrně se těží tak, aby se celý cyklus mohl neustále opakovat a nebyl narušen ekosystém, v němž řasa roste.

V souvislosti s Aquaminem je důležité vědět, že právě mořská vegetace je 10-20 krát bohatší na minerální látky než suchozemská vegetace a  mořská voda obsahuje stejný poměr nutrientů jako má lidská plazma.

KLOUBY FIT je dále obohacen o vitamin D, který přispívá k normálnímu vstřebávání vápníku, boswelii která posiluje činnost kloubů a celkově tak v synergii s vitaminem D napomáhá pohybovému aparátu, rakytník a šípek, který přispívá k pevnosti kloubních spojení a pomáhá udržovat zdravé a pohyblivé klouby. Součástí produktu je i sušený prášek houby shii-take.

Pro koho je vhodný?

KLOUBY FIT je významným pomocníkem pro všechny seniory, kteří chtějí svým namáhaným kloubům pomoci při každém kroku, a chtějí tak žít aktivním životem plným nekončících her s vnoučaty, chozením na procházky a objevováním stále nových míst. Věk není překážkou, překážkou by mohla být nedostatečná péče o klouby a kosti.

Jak bylo zmíněno výše, KLOUBY FIT patří k oblíbeným doplňkům i u sportovců, jejichž klouby dostávají každý den pořádně zabrat. Velkou oblibu si získal také u žen procházejících obdobím menopauzy, které je spojené s ubýváním hormonu estrogenu.

Při vývoji produktu jsme mysleli rovněž na vegetariány a vegany, kteří mohou díky celulózovým kapslím KLOUBY FIT užívat, a rovněž je vhodný pro osoby s celiakií.

Doporučená cena: 299 Kč

Více informací na www.terezia.eu

Patříte mezi lidi, kteří mají problémy s klouby či pohybovým aparátem obecně, trpíte osteoporózou, artritidou nebo artrózou, máte doléčenou zlomeninu, procházíte obdobím klimakteria nebo jste prostě sportující či aktivní člověk, jehož klouby jsou zatěžovány pohybem? Pak právě pro vás je určené naše testování!

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 30 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, jak se u nich potíže s klouby projevují a které aktivity by se kvůli bolavým kloubům nikdy nechtěly vzdát.
HLASTE SE DO 6. ÚNORA 2019.
Vybrané testerky získají doplněk stravy KLOUBY FIT.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.

Celkové hodnocení: 96%
Hodnocení: 14 testerek

vybraná testerka | včera 13:26

Klady:

Terezia Company je skvělá a kvalitní značka. Líbí se mi, že se jedná o 100% přírodní přípravek. Nemusím se bát nežádoucích účinků. Už po měsíci užívání se mi zdá, že se mi ulevilo. Klouby jsou doopravdy fit.

včera 15:55

Klady:

Přípraven je vhodný pro výživu kostí a kloubů. Zvláště klouby jsou ve starším věku často bolavé. Přípravek obsahuje minerály z moře, které účinně vyživují kloubní chrupavku. Pravidelné užívání se vyplatí i sportovcům a hlavně starším lidem.

16. 2. 2019

Klady:

Kloubní výživa KLOUBY FIT mi pomohla v mnoha směrech. Nejenže se moje kolena po užívání cítí lépe,a le taky si mohu toh více dovolit. Už mě tak moc nebolí chodit do schodů. Výrobek jsme pořídila pak i patnerovi a ten byl také nadšený. Mohu doporučit

16. 2. 2019

Klady:

Velmi mi vyhovuje, že je tento přípravek vhodný jak pro seniory v naší rodině, tak pro mladší, více či méně aktivní sportovce. Unikátní složení a přítomnost aquaminu z přírodní mořské řasy dělá preparát jedním z nejúčinnějších na trhu. My jsme podobných výrobků doma už pár zkusili. Snadno se užívá, snadno ho vezmeme sebou na cesty. Doplní aktivnímu tělu potřebné dávky a jeho výrobce e u nás oblíbenou značkou.

15. 2. 2019

Klady:

Terezia company je skvela znacka a i tento vyrobek na zdrave klouby ode me dostava jednicku. Zvlast po 40uz klouby potřebují podporu zvenci a tento vyrobek ji poskytuje na maximum.klouby nevrzou a neboli.

Zápory:

Nic

15. 2. 2019

Klady:

Kloubní výživa je velmi důležitá.Tento výrobek Kloby Fit,je 100% přírodní produkt.Osahuje unikátní složku z mořské řasy.Obsahuje také vápník,hořčík a dalších 74 stopových prvků,což naše klouby potřebují pro správnou funkci.Proto tento výrobek doporučuji.

Zápory:

Žádné.

14. 2. 2019

Klady:

Kloubní výživa Klouby fit mě zaujala.Já sama i přes svůj nízký věk mám problémy s koleny,bolí mě a některé pohyby nezvládnu plně udělat :( krom toho při každém pohybu mi v kolenou křupne,takže péče o klouby je pro mě velmi důležitá, dle recenzí ráda vyzkouším a zakoupím

13. 2. 2019

Klady:

Kloubní výživa KLOUBY FIT pomohla nejen mě, ale i mojí mamince. Výživa nemá žádné vedlejší účinky, u jiných mi bylo někdy špatně. navíci cena není závratně vysoká a jak sportovec ji budu užívat dále a mohu doporučit

13. 2. 2019

Klady:

KLOUBY FIT od TEREZIA COMPANY je určitě výborný produkt, který si určitě zakoupím a to díky jeho složení, jelikož je zcela přírodní. Mám v mém věku již artrózu 2. stupně v obou kolenou a věřím, že se občasné bolestí zmírní, abych mohla stále sportovat. Také mě o jeho účincích přesvědčily i pozitivní hodnocení testerek a čtenářek.

11. 2. 2019

Klady:

Nejvíce nadšená jsem z toho, že se jedná o stoprocentně přírodní výrobek. Po porodu mě bolest kloubů hodně trápila a tak sem vyzkoušela tento přípravek, který mě nadchnul a překvapivě mi velmi pomohl.

11. 2. 2019

Klady:

S bolestí kloubů se v poslední době potýká hodně lidí. Doplněk stravy KLOUBY FIT od TEREZIA COMPANY obsahuje pro mě neznámou složku AQUAMIN. Je to unikátní multiminerální komplex získávaný z mořské řasy s obsahem vápníku, hořčíku (v dobře vstřebatelné podobě) a dalších 74 stopových minerálů. Pochází z červené mořské řasy Lithothamnion calacareum. Během růstové fáze do sebe řasa absorbuje důležité minerální látky z mořského prostředí. Což je velmi zajímavý poznatek.

10. 2. 2019

Klady:

Užívají všechny naše babičky a dědové, také proto, že Terezia je naše osvědčená značka. Jedinečný aquamin je unikátní a doplněný o další prospěšné látky je tento preparát účinný. Nejen pro seniory, ale také pro další aktivní osoby. Snadno se užívá, příbalový leták je srozumitelný. Složení nezávadné a cena v poměru ke kvalitě.

8. 2. 2019

Klady:

Už na první pohled moc zajímavý doplněk stravy. Největší plus je že se jedná o 100% přírodní produkt, který je zajímavý právě díky unikátní složce AQUAMIN. Jde o komplex získávaný z mořské řasy s obsahem vápníku, hořčíku a dalších 74 stopových minerálů. Věřím že na klouby pomůže.

8. 2. 2019

Klady:

TESTOVÁNÍ: Kloubní výživa KLOUBY FIT Přípravek již dlouhou dobu používá moje babička a prý je moc spokojena. Líbí se jí čistě přírodní původ a poměrně dobrá cena. Přípravek se jí osvědčil mnohem více než Kamzík atp. Doporučuje!

Další hodnocení

Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit
Ohodnoťte
tento výrobek i vy!

Kterých 30 testerek vyzkouší doplněk stravy Klouby Fit

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kuřecí prsa se sýrovou omáčkou a žampiony

37 hlasů
30min 575kJ 115 Kč

Kuřecí prsa se sýrovou omáčkou a žampiony je rychlé, j...

Fenyklový salát s grepem

11 hlasů
25min 1261kJ 85 Kč

Opomíjený fenykl s červeným grepem.

Poradny

Z jakého účtu mi přijde nemocenská?

Dobrý den,od 4. do 14. dne nemoci Vám vyplácí náhradu mzdy zaměstnavatel, od 15. dne nemoci Vám n... Více

Může být nevyčerpaný RP vyplacený jednorázově?

Dobrý den,v současné době je situace taková, že jednorázové doplacení nevyčerpané částky rodičovs... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Obrníte se proti neúspěchu a budete raději počítat s tím nejhorším. V koutku duše ale pořád doufáte, že by vaše sny a touhy mohly vyjít. Pokud tomu budete věřit i nadále a přistupovat ke svým snahám pozitivně a s nadhledem, žádná skeps...

Více