TESTOVÁNÍ: Konec vrabčím hnízdům díky Rowentě

24.08.2017 | Testování

Rychle a dokonale hladké, narovnané vlasy? S pomocí žehlicího kartáče Rowenta Instant Straight jich docílíte dokonce bez ztráty objemu! Právě tento malý zázrak bude moci na vlastních loknách otestovat 20 našich testerek!


Celkové hodnocení: 81%

Hodnocení: 81 testerek

Doporučeno: 127x


Rána strávená ve spěchu a hlavně stresu s otázkou co dnes provedeme s vlasy, jsou nyní minulostí. Značka Rowenta, expert na dokonalý účes vytvořený šetrně a s péčí, přináší rychlé a jednoduché řešení: kartáč Rowenta Instant Straight!

Dokonalý účes bez námahy

Rowenta Instant Straight vlasy rozčeše v jednom tahu bez toho, že byste museli oddělovat jednotlivé prameny (tak jako když si žehlíte vlasy žehličkou), a vyžehlí nahřátými keramickými štětinami – je ideální pro každodenní používání, díky generátoru iontů dojde k eliminaci statické elektřiny a krepatění.

Navíc keramický povrch vlasy nepoškozuje, ale dopřává jim péči – váš účes dokonale rozzáří.

Optimální teplotu 210° C pro rychlé a dokonalé narovnání vlasů si zkontrolujete na digitálním displeji.

Doporučená cena: 1 599 Kč

Více informací najdete na www.rowenta.cz nebo stylemeup.rowenta.cz

Hodnocení testovaného žehlicího kartáče najdete i na stránkách Alza.cz a Heuréka.cz.

Podívejte se, jak s kartáčem zkrotí své vlny oblíbená moderátorka TV Prima Andrea Košťálová:

vybraná testerka | 16.10.2017

Byla jsem moc nadšená, když jsem kartáč obdržela, protože jsem si plánavala ho koupit. Dobře se s kartáčem manipuluje, dobře se drží v ruce a manipulace je lepší jak se žehličkou na vlasy. Současně vlasy pročesává. První dojem byl tedy úžasný.

Jenže vlasy dlouho neudrží tvar a zvlní se, takže pokud chce někdo lehce navlněné vlasy místo kudrnatých, tak tohle je řešení, ale kdo chce vlasy rovné, musí si koupit žehličku na vlasy. A ještě se mě zdálo, že se pomalu rozhřívá, není tam žádná kontrolka teploty a dlouho jsem musela čekat.

vybraná testerka | 16.10.2017
Doporučení: 20

Dlouho jsem uvažovala nad koupí tohoto kartáče a jsem velice ráda za možnost si jej nejprve vyzkoušet. V první okamžiku, když dorazil, tak mě velmi nadchnul, jeho skvělý design, tvar i propojení barev. I tvar a samotné držení kartáče, které krásně padlo do ruky a díky otočné rukověti se zdálo, že se brzy stane naším společníkem v krocení "hřívy". Velmi dobře rozčesává, zde nemám žádných námitek, ale v "žehlení" vlasů mě velice zklamal

Pokud srovnám doma s žehličkou, tak mě "žehlení" vlasů kartáčem velmi zklamalo. Vlasy tolik nevyžehlí, a jsou brzy po vyžehlení zplihlé, neudrží si svůj tvar, tak jako po vyžehlení klasickou žehličkou na vlasy. Navíc mi zde chyběla kontrolka teploty.

vybraná testerka | 11.10.2017

Děkuji za možnost testování kartáče Rowenta. Nemohla jsem se dočkat až porovnám jeho kvalitu s žehličkou na vlasy Remington, kterou vlastním.Po několika vyzkoušení jsem s novým výrobkem spokojena.Má hezkou růžovo - černou barvu, vyhovující tvar.Rukojeť v ruce nepálí, snadno se drží a používá.Ve srovnání s žehličkou na vlasy se nikdy nespálím.Uvítala jsem otočný kloub, který zabrání zamotání kabelu při použití.Na moje polodlouhé vlasy je vyhovující. Vlasy jsou hladké a lesklé.

Mohla by být nižší pořizovací cena. Chybí ukazatel nahřátí kartáče, který je důležitý !Teplota nejde regulovat, je pouze 210 stupnů.

vybraná testerka | 09.10.2017

Jsem moc ráda, že jsem měla možnost testovat právě tento kartáč. Za mě velká spokojenost. Vlasy po ránu prostě jen učešu a jsou celý den příjemně jemné. To jsem ocenila i u své sedmileté dcery, která má vlasy dlouhé a úprava kartáčem nám vyhovuje.

Kartáč je celkem těžký.

vybraná testerka | 03.10.2017

Když jsou kvalitní vlasy, tak to rovnání je jedna radost, ale pokud jsou jemné jako mám já, tak to bohužel moc efekt nemělo. Plusem byl otočný kabel, díky kterému jsem se nemusela točit po koupelně a vzhledově byl také moc pěkný.

Vlasy mi sice narovnal, ale byly zplihlé tak, že bych si je musela znovu vyfoukat, abych tomu dala objem. Byl taky dost těžký a neměl žádné svítící kontrolky, aby člověk věděl, že už je nahřátý apod. Také jsem se s ním v oblasti uší spálila, takže se musí opravdu opatrně.

vybraná testerka | 02.10.2017

Za prvé děkuji za testování tohoto produktu,ale mě bohužel moc nenadchnul. Musím uznat,že otočný kabel je super,nemusím kartáčem pořád otáčet. Co se týče samotné funkce vyžehlení vlasů,tak u mě to teda nešlo. Mám mikádo a ani jednou se mi nepodařilo vlasy rovně vyžehlit. štětiny na mě velice tvrdé a popravdě při žehlení kolem uší, bolestivé. Bohužel nemohu doporucit

Tvrdé štětiny, postrádám indikací,že je kartáč již tepelně připraven k použití,např. změna barvy nebo něco podobného. Také oproti klasické žehličce je těžký. Bohužel oproti žehličce vlasy do roviny nevyžehlí.

vybraná testerka | 01.10.2017

Kartáč je fajn, když vstávám brzy ráno. Celkem rychle se nahřívá. Vlasy si češu a rovnou i žehlím. Použití je opravdu snadné, jen výsledek není 100%. Má hezkou barvu. A fajn jsou i osvětlené °C. Jsem ráda, za možnost vyzkoušení, ale zůstanu u žehličky.

Kartáč je těžký, má tvrdé štětiny. Výsledek není moc dobrý, vlasy zůstávají vlnité, hlavně ze spodní strany.

vybraná testerka | 01.10.2017

Na testování jsem se těšila, kartáč jsem si chtěla koupit. Je hezký vzhledově, celkem lehký, po delší době mě ale ruka bolela. Jako kartáč funguje dobře, mé vlasy rozčeš, jako žehlička ale bohužel ne. I tak mi vlasy zůstaly vlnité. Kartáčem si je vyhladím lépe.Teplota na max mi vyhovovala, nic nepálilo, otočná šňůra je skvělá. Díky štětinám z keramiky se s kartáčem hezky pracovalao, po vlasech klouzaly. Ale vlasy mi přišly docela vysušené a ne moc lesklé.

Kartáč je po delším užívání celkem těžký. Vlasy mi nepřišly bohužel moc vyžehlené ani uhlazené, mám je hodně husté a i po delší době byly stále vlnité, hlavně vespodu. Také se mi zdály sice lesklé, ale i vysušené.

vybraná testerka | 01.10.2017

Jsem opravdu moc ráda, že jsem měla možnost žehlící kartáč vyzkoušet. Komu nevyhovuje žehlička na vlasy může vyzkoušet tuto variantu narovnávání a uhlazování vlasů. Vlasy tolik neplihnou jako při použití žehličky.

Bohužel mě kartáč poměrně zklamal, a to mám jen normální lehce vlnité vlasy. Oproti žehličce čas ani práci v žádném případě neušetří, spíš naopak. Vlasy si musím před použitím kartáče stejně nejprve pročesat klasickým kartáčem, tímto bych se akorát trápila. Při "žehlení" vlasů pak musím v jedné ruce držet tento kartáč a v druhé jednotlivé prameny vlasů, které musím držet maximálně napnuté, skoro si za ně až tahat, abych vlasy narovnala. Vlasy však ani tak nenarovnám a nevyhladím jako při použití žehličky a navíc musím každý pramen projet několikrát, čímž ve výsledku ztratím podstatně dost času. Dalším dost výrazným záporem je teplota - zaprvé nelze poznat, kdy je kartáč už nahřátý a zadruhé neregulovatelných 210 °C je opravdu vysoká teplota, takže kartáč rozhodně není šetrnější variantou než žehlička. Už léta používám žehličku na vlasy Rowenta Respect a vlasy si žehlím na 130-140 °C, takže trpí méně a výsledek je podstatně lepší a hlavně mě stojí mnohem méně času.

vybraná testerka | 01.10.2017

Žehlící kartáč na vlasy Rowenta Instant Straight CF5712FO je velký pomocník, měla jsem ho sebou na dovolené a používala místo žehličky. Je lehký a práce s ním je velice jednoduchá a efekt skoro stejný jako u žehličky.

K dokonalému efektu je potřeba delší doby, ale je top dáno strukturou vlasů.

vybraná testerka | 01.10.2017
Doporučení: 6

Koncept 2v1 je dobrý šetří čas. Vlasy mám vyžehlené nekrepatí a nelétají mi kolem hlavy. Kartáč lehce klouže po vlasecha nezadrhává se. Otočná šňůra je velmi praktická. Kartáč mi nepadá z ruky a šňůra není nikde zamotaná. Nastavení na 210 stupňů je praktické, protože se nezdržuji nastavováním teploty a vlasy se mi nepřepalují. Vlasy mám pěkně upravené a účes drží.

Pro mně je rukojeť kartáče dost široká.

vybraná testerka | 30.09.2017

Jsem moc ráda, že jsem mohla kartáč Rowenta otestovat. Díky generátoru iontů jsem po jeho použití měla vlasy hladké, lesklé a neelektrizující. Kartáč se snadno používá díky keramickým štětinám a také otočné a patřičně dlouhé šňůře. Nastavená teplota 210 °C mi dokonale vyhovuje. U přístroje oceňuji jeho lehkost a nepálící rukojeť při používání. Tento přístroj bych velice ráda doporučila.

Jako nevýhodu bych považovala před použitím kartáče Rowenta nutnost pečlivého rozčesání vlasů.

vybraná testerka | 29.09.2017

Kartáč je lehký, takže se s ním dobře manipuluje. Vyhovuje mi také povrch, po kterém vlasy hezky kloužou a díky iontům pak neelektrizují. Teplota 210 °C mi zpočátku přišla vysoká (na žehličce nastavuji 160), ale na vlasech se to nijak nepromítlo (spálení, krepatost,...). Na jemné nebo kratší vlasy je to určitě dobrý pomocník!

Mám dlouhé a pevné vlasy, takže ani po dlouhé době se mi nepodařilo je vyrovnat. Na jemné nebo krátké vlasy může být dobrý, ale já musím zůstat u žehličky.

vybraná testerka | 29.09.2017

Byla jsem velmi zvědavá na efekt použití tohoto kartáče. Žehličku na vlasy totiž používám každý den (také Rowenta Elite) a chtěla jsem porovnat tyto dva výrobky. Musím říct, že s kartáčem se mi pracovalo skvěle, je lehký, dobře se drží v ruce a díky otočnému káblíku je česání hračka. Úprava vlasů byla rychlá, stačí učesat a je hotovo, není potřeba si vlasy rozdělovat na prameny jako při žehlení žehličkou, což ušetří čas. Vzhled kartáče je perfektní. Oceňuji také generátor iontů, vlasy mi přijdou zdravější než při žehlení klasickou žehličkou. Nastavená teplota 210 stupňů mi vyhovovala.

Kartáč se bohužel nevyrovná žehličce v tom, že (alespoň) moje vlasy nevyrovná úplně. Jako vlasy jsou rovné, ale ne tak perfektně jako bych toho docílila žehličkou. Tudíž jsem často po přejetí kartáčem musela ještě "doupravit" žehličkou na vlasy.

vybraná testerka | 29.09.2017

Děkuji za možnost testovat tento výrobek. Chtěla jsem si podobný kartáč koupit a tak jsem ocenila možnost si ho před tím vyzkoušet. Kartáč je lehký a dobře se drží. Oceňuji hlavně zabudovaný generátor iontů. Mám tuto funkci u vysoušeče vlasů a je to opravdu výborná věc! Vlasy jsou krásně hebké, hladké a neelektrizují. Šňůra je dostatečně dlouhá a dá se otočit o 360 stupňů, tím se nepřekroutí a s kartáčem se dobře manipuluje. Kartáč má štětiny a tak se na rozdíl od žehličky snadno nespálíte :).

Vyhovoval by mi tvar kartáče trošku zaoblený. Případně něco, co by vlasy shora přidrželo, aby při manipulaci vlasy ze štětin "nevylézaly"

vybraná testerka | 28.09.2017

Libi se mi koncept 2v1, ktery ovsem funguje az po dukladnem rozcesani.Praci usnadni otocna snura.Diky specialnimu povrchu se vlasy nenici a jsou vice leskle bez krepateni.Velmi sympaticky je i vzhled a lehkost vyrobku.Vyrobek doporucuji spise pro rovne vlasy.

U delsich vlnitych vlasu efekt vydrzi pouze chvili.Pred pouzitim nutno radne rozcesat.

vybraná testerka | 27.09.2017

Jsem velmi ráda, že jsem byla vybrána mezi 20 testerek. Žehličky na vlasy moc nepoužívám a byla jsem velmi zvědavá jaký tento kartáč bude. Díky kartáči byly vlasy lesklé, rovné a vyhlazené. S kartáčem se lehce pracuje.

Jako zápor dávám především to, že před použitím kartáče se musí vlasy pořádně rozčesat, takže poté je jedno jestli použijete žehličku nebo kartáč.

vybraná testerka | 26.09.2017

Chtěla jsem tento žehlící kartáč vyzkoušet, protože sama žádné přístroje na bázi tepla na vlasy nepoužívám . Vlasy jsou hezky vyhlazené, neelektrizují a lesknou se. Kartáč je lehký a rukojeť nepálí. Ale tuhle funkci zvládne i fén a kulma.

Nevýhodou je to, že se vlasy musí před tím pořádně vykartáčovat jinak účinek není takový. Tento přístroj mě teda moc nenadchl myslím si že jsou lepčí nástroje

vybraná testerka | 25.09.2017

Jsem moc rada ze jsem mohla vyzkouset zehlici kartac vlasy jsem mela krasne rovne bez elektrizace :-) je i lehký na manipulaci a je velmi kvalitni :-) hlavne nenici vlasy a to je pro me nejvetsi plus :-)

Negativni nic nemam

vybraná testerka | 19.09.2017
Doporučení: 10

Chtěla jsem tento žehlící kartáč vyzkoušet, protože sama žádné přístroje na bázi tepla na vlasy nepoužívám a musím říct, že jsem velmi spokojená. Vlasy jsou hezky vyhlazené, neelektrizují a lesknou se. Kartáč je lehký a rukojeť nepálí.

Nevýhodou pro mě je to, že se vlasy musí před tím pořádně vykartáčovat a taky to, že jsem zvyklá na kartáč "bez šňůry" a tudíž mi to dělalo zprvu trošku problém, ale to je asi o zvyku.

26.12.2022

Dělá krásné vlasy, účesy vypadají nádherně a moc doporucuji

19.12.2022

Tohle je skvělý. Moje vlasy teď vypadá mnohem líp, doporučuji

20.11.2022

Rowentu používám několik let a je opravdu skvělá

Žádné

11.11.2022

Super pomocník při stajlovaní vlasů takže doporučuji

27.10.2022

Kvalitní značka, krásně rozčeše vlasy a nechává je hladké

22.10.2022

tento produkt doporučuji na 100% z vlastních zkušeností.

Nešetří vůbec žádný čas s normální žehličkou to mám rychleji

19.10.2022

Testovaly jsme spolu s kamarádkou. Její hustější kudrnaté vlasy to hezky narovná, ale na ty mé to nefunguje 🤷🏼‍♀️

10.10.2022

Je to skvělé nenici vlasy, je šetrný , dlouho vydrží efekt

02.12.2020

tohle je skvělá věc. rowenta je uzasna značka. a tohle se jim opravdu povedlo. ja používám denně. a mam hezké vlasy, stačí pár minut a je to.

02.12.2020

Velmi šikovná věcička, vlasy nespálí a přitom krásně nárovná.

21.06.2020

Rowenta je jedničkou v péči o vlasy. Vlasy šetrně upraví.

20.06.2020

Brit Care Cat Missy for Sterilisedyzkoušena u kamarádky - ta má pevné vlasy jakko žíně a nedá na ni dopustit , já vlasy jemné bez objemu a mně vůbec nesedla , jen mi zelektrizovala vlasy

Není na jemné vlasy

16.05.2019

Tento narovnávací hřeben vždycky používá na konečnou úpravu moje kadeřnice. Doma ho nemám, ale byl by určitě užitečný. Vlasy krásně narovná a je to jednodušší než se žehličkou, jednoduše se jen přejedou vlasy, přitom si je rovnou i rozčešu, takže opravdu značka ideál. Rowenta je celkově hodně dobrá značka takže určitě jak budu možnost si ho koupit, tak neváhám.

10.01.2019

Rowentu jako značku mám osobně moc ráda a ani tento výrobek není vyjímkou. Vrabčí hnízdo je opravdunminulostí! Jsem s ní naprosto spokojená a dělá krásné vlasy a to docela snadno. Krásně se s ním rychle naučíte pracovat

16.10.2018

Značka Rowenta má svou dobrou historii, jelikož neznám produkt se kterým bych nebyla spokojená. Tento kartáč krásně upraví vlasy, dobře se s ním manipuluje, ale stále dávám přednost žehličce na vlasy.

Vlasy jsou mírně zplihlé a vydrží kratší dobu rovné oproti klasické žehličce na vlasy. Ale plus je rozhodně to, že mi přijde, že je to rychlejší. Chybí mi u tohoto produktu kontrolka nahřátí, takhle nepoznám když můžu začít :-D

13.07.2018

Dlouho jsem zvažovala nad tímto výrobkem, takže je fajn, že jsem měla možnost jej vyzkoušet. Určitě má fajn design a jeho použití je snadné. Vlasy narovná tak nějak normálně, nečekejte výsledek jako od žehličky.

Mám hodně vlnitě vlasy a tvar mi vlasy urželi krátkou dobu. Což je určitě škoda.

10.05.2018

Mám delší krepaté a rozlítané vlasy, které když si vyžehlím žehličkou, tak bych je do pár hodin mohla žehlit znovu. U tohohle kartáče mi vlasy vydrží nerozlítané celý den a konečně neelektrizují a narozdíl od žehličky mi neničí konečky, takže určitě doporučuju!

14.04.2018

Rowentu, jako značku mám osobně hodně ráda. Máme doma od ní několik produktů a nikdy mě nezklamala. Navíc u tohoto se mi líbí její praktičnost a vzhled, je krásně tvarovaná a navíc má skvělé výsledky a to oceňuji

03.03.2018

Jsem opravdu moc ráda, že jsem měla možnost žehlící kartáč vyzkoušet. Komu nevyhovuje žehlička na vlasy může vyzkoušet tuto variantu pro narovnávání a uhlazení vlasů. Vlasy tolik neplihnou jako při použití žehličky.Moc doporučuji.

Kartáč je trochu těžší

06.02.2018
Doporučení: 26

Elektrický kartáč Rowenta Instant Straight jsem vyzkoušela jednou u své kamarádky a opravdu poskytuje rychlé narovnání vlasů. Nejen, že jsem dosáhla perfektní účesu bez námahy, ale vlasy byly upraveny během několika minut

26.01.2018

Tento krásný kartáč Instant Straight od značky Rowenta je perfektní.Krásně rozčeše vlasy a zároven je i vyžehlí.Používám ho opravdu denně a jsem s ním velice spokojená a to mám dlouhé vlasy takže ho doporučuji

10.12.2017

Nerelevantní hodnocení smazáno redakci.

Nic

07.12.2017

Skvely pomocnik, ktery pomuze rychle dat do kupy neposlusne vlasy. Aplikace jednoducha, praminek po praminku je treba procesavat jako klasickym kartacem. Vysledek stoji za to. nemusim vyletnout z domu s vrabcim hnizdem a neznicim si vlasy jako s zehlickou.

06.12.2017
Doporučení: 62

Žehlicí kartáč Rowenta usnadňuje úpravu vlasů a zajišťuji snadné a rychlé tvarovaní účesu. Přívodním kabelem je možno otáčet o 360°, a tak je manipulace s žehlícím kartáčem velice jednoduchá. Funkce automatického vypnutí zajišťuje bezpečností účesu.

Chybí kontrolka teploty, je těžký. Vysoká pořizovací cena. Výsledek je průměrný.

30.11.2017

Rowenta Instant Straight je vzhledově moc krásný :-) kartáč je sice trochu těšší,ale dá se to- nemám nějak moc vlnité vlasy jen se občas zkroutí takže to s tímto kartáčem v klidu zvládnu- vic vlnité by možná nezvládl nebo by to bylo na dýl- ale já jsem s ním spokojená

25.11.2017

Rowenta Instant Straight mě mile překvapila. Vlasy rozčeše v jednom tahu bez toho, aby se musely oddělovat jednotlivé prameny a vyžehlí nahřátými keramickými štětinami. Je naprosto ideální pro každodenní používání. Určitě doporučuji vyzkoušet.

21.11.2017

Tento kartáč Instant Straight od značky Rowenta je nezbytným pomocníkem pro všechny, koho trápí krepaté vlasy. Kartáč je snadno rozčeše a protože je vyhříván na teplotu 210°C, tak vlasy narovná. Mně se naopak líbí, že nejsou po jeho použití vlasy rovné jako hřebíky, ale lehce zvlněné. Vlasy tak vypadají přirozeněji, než když se vyžehlí.

16.11.2017

Po přečtení článku, jsem si říkala to může byt super, rozčesat a zároveň vyžehlit vlasy je fajn.. Bohužel jsem došla až k recenzím testerek a to mě zklamalo. Nebudu nad tímto výrobkem již dále uvažovat.

03.11.2017

žehlicí kartáč Rowenta Instant Straight je pro mě další skvělou novinkou, jako majitelka vlnitých vlasů si je velmi často rovnám a žehlička jim dává zabrat, Rowenta Instant Straight se mi zdá šetrnější :)

25.10.2017

Kartáč Rowenta mohu vřele doporučit,mám vlasy po barvení jreoate,pokud si je hned po umytí nevyfotim a nevyzehlim tak jsem jak po výbuchu ale kartáč je skvělý pomocník při ranním česání ,okamžitě vlasy narovná a to je pro mě důležité,

04.10.2017

Tenhle kartáč je skvělý.Dřív jsem si vlasy žehlila žehličkou třeba i hodinu,aby to mělo nějaký efekt.A to věčné rozčesávání,dělání pramínků a pod. mě opravdu nebavilo. Mám husté vlasy,mám jich opravdu moc a tenhle kartáč mi je jedním tahem rozčeše a ještě vyžehlí,což je moc fajn.Vzhledově vypadá taky krásně.Já jsem spokojená s tímto výrobkem a doporučuji ho všem ženám,které nechtějí trávit svůj drahocenný čas žehlením vlasů.Tento pomocník jim ten čas opravdu zkrátí a ještě jim nezničí vlasy jako žehlička.

Žádné jsme neshledala.

03.10.2017

Tento žehlící kartáč si koupila má sestra protože se jí strašně třepí a vlní vlasy.Již po prvním použití se ji vlasy krásné narovnaly,vlasy neelektrizovaly a krásně se leskly a vytvoření účes vydržel po celý den.

26.09.2017

žehlicí kartáč Rowenta Instant Straight je dobrá alternativa žehličky na vlasy. Pro mě zatím novinka, ale oproti žehličce vlasy nepoškozuje, takže by to stálo za výměnu :) Takže já se na tuto novinku chystám! :)

25.09.2017

Tento kartáč je skvělým pomocníkem pro všechny, které trápí krepaté či vlnité vlasy a touží po krásných lesklých a rovných vlasech. Účes díky němu vydrží hladký celý den ale hlavně jeho použití nepoškozuje vlasy! Doporučuji.

21.09.2017

Moje dcera má dlouhé,ale ne moc kvalitní vlasy.Musí jim věnovat velikou ,šetrnou péči.Koupila si tento úžasný kartáč,který používá skoro denně.Vlasy má krásně narovnané,bez známek krepatosti,což byl u ní veliký problém.Kvalita vlsů se jí o hodně zlepšila.Během chvilky,vypadá jako by odešla zrovna od kadeřníka.Navíc má upravené vlasy během chvilky.

Žádné.

20.09.2017

velice kvalitní,vlasy se snadněji rozčesávají,nevysušuje,nepoškozuje vlasy.snadno se používá,má praktické balení,jsem velice spokojen, a určitě pořídím jako dárek na vánoce,za sebe rozhodně doporučuji

20.09.2017

naprosto skvělý pomocník který vlasy nevysušuje,a vyhlazuje vlasy,líbí se mi že zabranuje poškozování vlasů,jsem sním velice spokojená,za sebe doporčuuji,rozhodně koupím jako dárek k vánocům,jsem nadšená

16.09.2017

Protože mám dvě malé děti, často se mi stává, že si večer umyju vlasy, pak jdu uspávat kluky a usnu s nimi i s mokrými vlasy. Ráno se vzbudím a doslova mám na hlavě vrabčí hnízdo. Rowenta ho zlikviduje během minuty!

15.09.2017

I já vyzkoušela kartáč od této známé značky. Má ho moje mamka, která má vlasy jemné a na ramena. Té kartáč vyhovuje protože to má za chvilku hotové a je s tím lepší manipulace než se žehličkou. Tvrdí, že to byla dobrá investice.

Já s mamkou její názor nesdílím. Bohužel pro mně která mám husté a nepoddajné vlasy do pasu je to celkem k ničemu. Hodné času strávím s tím, abych nejprve vlasy pořádně rozčesala, protože to kartáč u hustých vlasů. Vlasy se mi pak brzy vrátily do původního stavu.

14.09.2017

Tuhle věcičku jsem si zkusila díky kamarádce, která si ho koupila. Neustále si vlasy narovnává a je pro ni jednodušší takový kartáč. Je prý velice spokojená. Rowenta je navíc velice slušná a kvalitní značka.

12.09.2017

Značka Rowenta je moje oblíbená. tento kartáč je opravdu bomba. S kartáčem se pracuje dobře a hlavně rychle, není třeba oddělovat jednotlivé prameny. keramický povrch vlasy nepoškozuje, ale dopřává jim péči. doporučuji.

12.09.2017

Do testování jsem se ani nehlásila jelikož jsem takový kartáč měla doma. Bohužel za mě při mých dlouhých a hustých vlasech to bylo neprakticke, jelikož se vlasy nejdříve musí rozcesat a to je potom jedno jestli to vezmu klasickou žehličkou nebo žehlícím kartáčem.

Pořizovací cena. Vlasy se musí nejdříve rozcesat, takže pro dlouhé a husté vlasy neprakticke.

11.09.2017

Skoda to jsem prosvihla... takovy pomocnik by se mym vlnitym vlasum moc hodil. Roventa je dobra znacka mam od ni kulmofen pomoci velkeho kulateho nastavce si trochu vlny narovnam a le tohle by bylo jiste raz dva!! Super tip pro jeziska!!

09.09.2017

U tohoto výrobku nejvíce oceňuji praktičnost, jak ovládání, tak i skladování. Účes s tímto kartáčem zvládne opravdu každý a tento pomocník je ideální na cesty a do malé koupelny, tedy super pto mě ;-)

Je třeba si uvědomit, že je to stále tepelné zatěžování vlasu a tedy i jeho poškozování.

08.09.2017
Doporučení: 1

Značka Rowenta je zárukou kvality, je to oblíbená a osvědčená značka. Krásný účes díky Rowentě vykouzlíte za chvilku. Šetří tak čas a námahu. Hladké prameny bez zbytečně vysoké teploty a ochranné látky navíc přispívají ke zdraví a kráse vlasů. Rowenta je prostě skvělá.

08.09.2017

Určitě doporučuji.K vlasům je šetrnější než klasická kulma nebo žehlička.Má ho moje kamarádka,která je kadeřnice,vyzkoušela ho na mých vlasech a super.Cena je taky více než vyhovující,takže za mne doporučuji.

07.09.2017

Konec vrabčím hnízdům díky Rowentě -super záležitost,snadné rozčesání,proč ne ? S normálním hřebenem mám vždy problém,s tímto by to bylo o něčem jiném..věřím,že funguje usndnuje česání i šetří čás..

07.09.2017

Nerelevantní hodnocení bylo smazáno redakcí.

07.09.2017
Doporučení: 1

Jsem přesvědčena, že se jedná o velmi kvalitní výrobek, protože tato značka je opravdu zárukou dobrých výrobků. Moje vnučka tento kartáč používá, protože má velmi kudrnaté vlasy a špatně se jí rozčesávají, proto zvolila tento kartáč a je velmi spokojená.

06.09.2017

Mohu jen doporucit,je to skvele,cenove dostupne,ma I moje kamaradka a je velice spokojena.Kupovala jsem si ho nedavno na Venite vlasy nic moc rovne super.Design krasny,vlasy udrzuje krasne a zdrave ..

06.09.2017

mela jsme moznost vyzkouset silu žehlicího kartáče Rowenta Instant Straight, me osobne absolutne nevyhovoval, me vlnite vlasy, jej nedavaly a oept se formovaly do sveho puvodniho tvaru, pominu- li niceni vlasu pri rpaci s kartacem pro me to rposte neni, vasak kamaradka ta ejj ma a nemuze si ejj vynachvalit ma vsak jine vlasy, rovne bez objemu a spise ridsi, takze ji to celkem hezky vykouzli ksici .)

06.09.2017

Rovné, hladké vlasy, to je můj sen a zkouším všechny přípravky, co se na trhu objeví. Tento pomocník je dobrý zejména proto, že uhladí a upraví vlasy při nižší teplotě. Rychle se nahřívá, snadno ovládá, lehký, šikovný do ruky. Účes je hotový rychle a snadno.

05.09.2017
Doporučení: 1

Rowenta je kvalitní klasika, která skvěle upraví vlasy, jde o kvalitní elektroniku, která se nekazí. Je vyvíjena do jemných malých dámských ruček, skvěle se drží, je lehoučká, designově skvělá a prostě NEJ.

05.09.2017

kombinace kartáče se žehličkou naprosto vynikající nejen značka je šetrný k vlasům vyzkoušela jsem si ji u známých výrobek mě překvapil úprava ani netrvala dlouho

05.09.2017

Opět skvělý výrobek od mé oblíbené a osvědčené značky. Ušetří čas, nezatěžuje už tak dost namáhané vlasy. Hladké prameny bez zbytečně vysoké teploty a ochranné látky navíc přispívají ke zdraví a kráse vlasů. Účes je do hladka upravený během chvilky.

05.09.2017

Tento hreben mam doma a je to super vecicka nemusite vytahovat a nahrivat zehlicku na vlasy staci vytahnouut tento hreben a cesete se a krasnee vam tonarovnava vlasy.Dokonalost sama sice cena neni az tak nizka ale stoji toza to.

04.09.2017

Já osobně nevyzkousela ale kadeřnice mi doporučila že je to skvělá věc ráno ušetří čas narovnání vlasu žádné rozlitane vlasy jsou krásné uhlazene hladké a dobrá kombinace kartáče i se žehličkou na moje dlouhé vlasy by to mohlo být fajn asi se poohlédnu po takovémto pomocnikovi

04.09.2017

Líbí se mi šetrný výsledek, což ocení i mé jemné vlasy. Praktická kombinace kartáče a současně efektu žehličky, kdy výsledkem jsou hladké vlasy na pohled i dotek. Ušetří čas při úpravě vlasů. Doporučuji.

04.09.2017

Se svými nepoddajnými vlasy podobné pomocníky vítám. Velmi šetří čas ráno, když se nejvíce spěchá. Několika tahy jsou vlasy umravněny, upraveny do požadované podoby. Zároveň je zahřívání šetrnější díky nižší teplotě. Přídavné látky zabraňují rozlítaným, zelektrizovaným vlasům, což také vítám moc. Prima kousek.

03.09.2017

Vyzkoušela jsem u své kadeřnice. Velmi mi vyhovuje nižší teplota při úpravě účesu a tedy nižší zátěž vlasů. Také je skvělé, že vlasy nejsou rozlítané, že pěkně drží a jsou dokonale vyrovnané a upravené. Dokonale vyhlazené a upravené několika tahy. Cena je přiměřená a chystám se výrobek napsat ježíškovi.

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

6 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
158 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat