TESTOVÁNÍ: Letní osvěžení s Ovocňákem

14.08.2017 | Testování

Hledáte svačinku pro své děti nebo osvěžení pro letní dny? Pak vyzkoušejte pyré nebo ovocné nápoje Ovocňák. O jejich skvělé chuti se budou moci přesvědčit i naše testerky a jejich ratolesti.


Celkové hodnocení: 96%

Hodnocení: 122 testerek

Doporučeno: 44x


Čistý ovocný mošt nebo 100% ovocné pyré Ovocňák díky způsobu zpracování zajistí nejen skvělou chuť, ale také řadu živin pro váš organismus.

Tradice a kvalita

Mošty a pyré Ovocňák jsou vyráběny v Rudicích u Uherského Brodu. Suroviny pro tvorbu moštů pocházejí převážně od sadařů z Moravy, případně od dalších českých a slovenských pěstitelů. Hlavním cílem je nabídnout kvalitní produkt z českých zemí českému spotřebiteli. Jedním ze základů zdravého života je konzumace čerstvých potravin bez přidané chemie, cukrů, konzervantů či aromat, které ideálně pochází z prostředí, kde žijeme. Ovocňák se snaží zvýšit podporu českých výrobků a povědomí o nich.

Mošty neobsahují žádnou přidanou vodu, sladidla ani jiné chemické látky. Jedná se pouze o čerstvou šťávu z ovoce nebo zeleniny. 1 litr šťávy je vyroben z cca 1,6 kg ovoce a zeleniny plné vitaminů a minerálů.

Druhou výrobkovou řadou jsou přesnídávky neboli pyré. Vyrábí se původní osvědčenou recepturou, tedy pasírováním ovoce. To přináší v ovoci tak žádanou vlákninu a samozřejmě svěží ovocnou chuť. 1 kg pyré se vyrobí z asi 1,3 kg ovoce a následně se pouze šetrně pasteruje při 82 °C.

Mošty a pyré můžete koupit na www.ovocnak.cz

Co jsme testovali

V rámci testování mohlo 40 testerek a jejich dětí otestovat balíček moštů a pyré Ovocňák. Co tento balíček obsahoval?

Mošt Jablko - hruška

V hruškách se nachází malé množství vitaminu C, E a B, jakož i důležité minerály: draslík, hořčík a železo. Taktéž jsou hrušky dobrým zdrojem stopových prvků: mědi, manganu a v menší míře i zinku.

Dále hrušky obsahují organické kyseliny, jejichž množství je nižší než v jablkách, a výrazné množství taninů.

Více informací na www.ovocnak.cz

Mošt Jablko – lesní ovoce

Tento mošt je vyváženou směsí jablka, jahody, maliny a černé jeřabiny (arónie).

Nápoj obsahuje 80 % jablečné, 6,6 % jahodové, 6,6 % malinové a 6,6 % šťávy z černé jeřabiny.

Více informací na www.ovocnak.cz

Pyré Jablko – jahoda

Báječná chuť jahod přitahuje nejen děti. Nejlepší jsou samozřejmě čerstvé.

Ovšem skvělé jsou i jahodové moučníky a chlazené jablko-jahodové pyré s piškoty a pudinkem se uplatní i jako osvěžující dezertík na dětské párty.

Více informací na www.ovocnak.cz

Pyré Jablko – meruňka

Meruňky patří z hlediska výživových a biologických hodnot k nejcennějšímu peckovému ovoci. Obsahují kromě jiného i důležitý beta-karoten (provitamin A).

Žlutočervený vzhled poskytují rostlinná barviva, antokyany, která se koncentrují ve slupce i v dužině během zrání.

Více informací na www.ovocnak.czRozstřel testerek

MiroslavaM 18.05.2019

Ani jeden ze synu není velkým fanouškem ovoce. Co vzali na mylost je banán, jablko, meloun a ten mladší i mandarinku. Jiné se mi bohužel, do jejich jídelníčku, nedaří zaradit

Mmanka 26.08.2017

Mé děti měli rádi všechno ovoce, kterým sem jim mohla dopřát. Dříve nebyly takové možnosti jaké jsou dnes. Vnučka je již vybíravější nemá ráda ovoce které, obsahuje pecičky vše ji musím proto mixovat.

nenulda 26.08.2017

Moje malá miluje všechno ovoce, které existuje. Jen teda moc nemusí kiwy ( je kyselé) a annanas jí moc nejede. Jen jí teda ještě musím nějakým způsobem vysvětlit, že ovoce je lepší než všelijaké sušenky.

Mersim 26.08.2017

Má malá neteřinka miluje ovoce od borůvek,ostružin, malin, jablíček po jahody, třešně, hrušky, melouny, nektarinky, broskve, meruňky, špendlíky, švestky. Jediné s čím zatím bojuje je rybíz barvičky bílé. Červený rybíz miluje, ale jiný druh nechce z důvodu, že se jí na pohled nelíbí :))))) Hroznové víno také miluje, ale nesmí obsahovat pecičky.

bokul 26.08.2017

Mezi ovoce, které syn s radostí a chutí jí patří banán, jahody a hrušky. Pokud toto ovoce zkombinuji s nakrájeným jablkem, tak většinou sní i to. Největší problém má s plody s peckou (nektarinka, švestky, třešně), u melounu mu vadí semínka a zřejmě kvůli nutnosti loupání nemá moc rád pomeranče a mandarinky. Snažím se mu dávat různé ovoce, a proto volím různé formy. Testování by nám umožnilo otestovat další alternativu čerstvému ovoci.

Zurkova 26.08.2017

Dcera má nejraději banán,jahody a jablko. Naopak nemůže ananas... má na něj alergii, štípe ji po něm jazyk...:-P

ustarana 26.08.2017

Děti nemají rády jahody, a upřímně, já také moc ne. Ale jinak vše ostatní milují.

pouzarovaj 26.08.2017

Naše děti si našly cestu zatím ke každému ovoci a to různými způsoby. V obchodě se dozvím, že nutně potřebují zelený balooon (meloun). Hrozínek je tak dobrý, že ho i ukradnou bratránkovi z misky. Jablíčky jdeme nakrmit zvířátka - "mami, chči, chči, taky papat jablíčko", nebo si je případně urvou ze stromu sami. Zatím není žádné ovoce, které by jim nechutnalo a mají ho moc rády. Nejoblíbenější jsou jahůdky a "zelený balon".

lilianka 26.08.2017

Děti milují borůvky, jablíčka, jahody, banány a hlavně hroznové víno. S konzumací mají problém s pomerančem či exotickým ovocem

janavys 26.08.2017

Ovoce, které je sladké a měkké, jak jahody banány, maliny ty děti miluji, horší je to s angreštem a citrusy, ty jim moc nešmakují. Než pomeranč, tak to raději mandarinku bez pecek a taky musí být sladká. Jablka a hrušky jen když je oloupu, nakrájím na kostičky a dám na talířek to ano. Stejně tak mají rády přesnídávky s ovocem a jablečné dřeně. Ale aby si vzaly pěkné tvrdé jablko, zakously se do něj, tak to ne.

Můj roční syn miluje borůvky,banány jahody. Mohl by se utloust ale na co nepřišel je jablko prostě ho nesni ať s ním dělám co s ním dělám *1*

AnyVoldan 26.08.2017

Tak náš Davídek má zrovna období, kdy mu chutná snad jen banán a ostatní ovoce odmítá. Dříve mu toho chutnalo mnohem více, ale věřím, že tohle období odmítání brzo přejde. Třeba by nám k tomu pomohly kapsičky od vás. :-D

Lucie2606 25.08.2017

Milují jahody a banány, nejlíp spolu v koktejlu a cestu si nenašly snad jen ke žlutým melounům, ale to mají po mně, to se změní :)

vercas01 25.08.2017

Moje dcerka miluje veškeré ovoce i zeleninu :-) momentálně nejvíce "ujíždí" na melounech... jediné ovoce které opravdu nemusí jsou broskve- a vysvětlila mi to tak, že: Je chlupatá :-D

Niko 25.08.2017

V těhotenství jsem prahla po meruňkách, a ty syn miluje :). Neodmítne ani slaďoučké jahody ze zadrádky či lesní borůvky. V poslední době odmítá banány.

splendidka 25.08.2017

Naše malá Michalka (13-měsíců) doslova miluje všechno sladké <3, takže ovocné přesnídávky, to je její. Nejraději má banán a meloun a potom cokoliv, co si může utrhnout sama na zahrádce - maliny, jahody, lesní jahůdky a ostružiny ;-). A ovoce, ke kterému si nenašla cestu? Jednou nás viděla, jak si dáváme do čaje kousek citronu a hned chtěla vyzkoušet. Na ten její kyselý obličej nezapomenu :-D

Lusylie 25.08.2017

Dětičky milují především jahody, maliny a banán...hledají si cestu k citrusům a někdy k jablíčku pokud je málo sladké.

jjjp 25.08.2017

Moje děti jedly vždy všechno ovoce, nikdy jim nedělalo problém sníst nic z toho, co jsem jim nabídla. Jediné, co nemusely a já jim to ani nekupovala, bylo exotické ovoce. Upřednostňovala jsem spíše ovoce ze zahrádky. Nyní mám vnoučata a je to to samé, tyhle pyré by jim jistě chutnaly, kupuji podobné jen od jiné firmy.

nela 25.08.2017

Naše čtyřletá vnučka Michaelka má nejraději z ovoce maliny, borůvky, jahody, jablíčka a všechno ovoce,ale opravdu nejraději má maliny a ostružiny, ty vedou. K snídani zbožňuje přesnídávky, jogurt a ovoce. Zvláště malé děti by měly mít ve své stravě spoustu vitamínů i z ovoce, kterého tyto Ovocňáky jistě mají dostatek a proto bych je dala ráda otestovat mé nejmilejší vnučce MICHALCE. Věřím, že jí budou móc chutnat.☺

gabriko 25.08.2017

Můj syn miluje jahody a lesní plody. Ale co mu moc nechutná, je meloun.

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Jste systematický člověk, a tak vám příliš nevyhovuje, pokud se musíte věnovat hned několika věcem najednou. Ne že by vám to dělalo nějaké potíže, ale máte vždy pocit, že když se nemůžete něčemu věnovat naplno, hrozí, že budete dělat chyby. A na to nejste příliš zvyklí. Zkuste se na chvíli odpoutat od své snahy o dokonalost, uvidíte, že se vám u... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

56 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
143 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
98 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat