TESTOVÁNÍ: Luxusní tělový balzám Onclé navrátí pleti krásu i zdraví

24.05.2021 | Testování

Málokterá žena je sama se sebou spokojená natolik, že neřeší pomerančovou kůži, strie, vrásky, jizvy nebo suchou a drsnou kůži na loktech a kolenou. Špatnou zprávou je, že se blíží období odhazování svršků, takže všechno tohle bude vidět. Mezi dobré zprávy patří ta o existenci luxusního tělového balzámu Onclé s kmenovými buňkami, který pleť zkrášluje. Hledáme 20 testerek, které ho vyzkoušejí! A o tenhle produkt si můžete i zasoutěžit!


Celkové hodnocení: 96%

Hodnocení: 27 testerek


Suchá a dehydratovaná pleť. Jaký je mezi nimi rozdíl? Suché pleti chybí správná výživa, té dehydratované zase voda. Výsledkem u obou případů je snížení funkce ochranné bariéry, ale i svědění, zarudnutí, podráždění a pnutí pokožky. Dehydratace přitom může potkat každý typ pleti, tedy nejen suchou a atopickou, ale i tu smíšenou až mastnou se sklonem k akné.

Proč už nic není jako dřív?

Mezi důvody pochopitelně patří nedostatečný pitný režim, a to hlavně během a po fyzické zátěži (pozor na vylučování tekutin při cvičení), dlouhodobý stres, jehož vinou se vyčerpávají hormony zodpověděné za řízení hladiny tekutin v těle, a v neposlední řadě také dieta založená na omezení příjmu sacharidů.

Právě sacharidy totiž na sebe vážou vodu, takže jakmile přejdete na některou ze současných populárních redukčních režimů, může se stát, že svoji pleť za pár dní či týdnů doslova nepoznáte. Proto je péče o ni, a to v jakékoli životní fázi, tak klíčová. Že nemáte čas dlouhé minuty stát před zrcadlem a vtírat do pokožky séra a drahé krémy za tisíce? Však to ani nemusíte. Stačí, když sáhněte po „balíčku“, který vaší pokožce poskytne vše, co potřebuje – bez toho, aby zruinoval vaši peněženku.

Privátní wellness centrum ve vlastní koupelně

Luxusní tělový balzám Onclé s kmenovými buňkami podporuje přirozenou schopnost regenerace kožních vrstev a jejich hydrataci. Je tedy vhodný pro stárnoucí a dehydratovanou pokožku. Ovšem nejen pro ni. Jelikož ošetřuje, zpevňuje, chrání a obnovuje vnitřní struktury pleti při striích a jizvách, ocení ho i nastávají maminky a všechny ženy, které se chtějí samy sobě líbit. Redukuje totiž celulitidu a příznivě působí na hladkost a zlepšení elasticity pokožky.

Balzám je bohatý na vzácné přírodní oleje (bio šípkový, mandlový, SQUALAN, meruňkový, broskvový, bavlníkový), omega-3, 6 a 9 mastné kyseliny, vitaminy A, E, F a další přírodní antioxidanty. Obsahuje i 3D kyselinu hyaluronovou, která se ve světě krásy skloňuje ve všech pádech. Právě ona dlouhodobě hydratuje a vyživuje pokožku celého těla, včetně obličeje.

Za jak dlouho poznáte rozdíl? 

Příjemné je také zjištění, že tělový balzám Onclé nezanechává mastný film, takže jakmile jej vmasírujete na potřebná místa, můžete se obléct a odejít třeba do práce. Bez stresu a čekání, až se krém vstřebá. Navíc je bez geneticky modifikovaných organismů. A jak často by se měl nanášet? Ideálně dvakrát denně po dobu minimálně dvou měsíců. Konečná doba užívání je ale individuální a výsledky se mohou lišit.

Cena: 449 Kč

Více informací najdete na www.oncle.cz

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 20 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, zda je pro ně celulitida a strie noční můrou? 
HLASTE SE DO 6. ČERVNA 2021.
Vybrané testerky získají 1ks luxusního tělového balzámu Onclé.

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Najdete si čas na své staré kamarády. Společně si tak užijete velice příjemný čas naplněný nejen nostalgickým vzpomínáním na doby dávno minulé, ale také spoustou legrace. Navíc si naprosto skvěle popovídáte a proberete spoustu nejnověj... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

29 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:56
5 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:34
9 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:26

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat