TESTOVÁNÍ: Mop Vileda Ultramat Turbo

20.03.2018 | Testování

Těšíte se na příchod jara, ale zároveň se děsíte velkého jarního úklidu? Příchodem inovovaného mopu Ultramat TURBO do vaší domácnosti se stane úklid podlahy hračkou. A to bez rozmočených rukou a bolavých zad z ohýbání. Přesvědčit se o tom bude moci v rámci našeho testování přesvědčit 8 testerek. Jaké budou jejich zkušenosti a hodnocení?


Celkové hodnocení: 98%

Hodnocení: 45 testerek

Doporučeno: 85x


Mop Ultramat Turbo od Viledy navíc nově prošel vylepšením, díky kterému je vkládání hlavice mopu do ždímacího koše ještě jednodušší než dřív.

Nepřekonatelný pomocník

Plochý mop Ultramat TURBO od Viledy v sobě snoubí vysokou kvalitu, do detailu promyšlené zpracování a naprosto snadné používání. Je vybaven praktickým pedálem, který rozpohybuje rotačním systémem a tak mop vyždímá do poslední kapky. A s dokonale vyždímaným mopem bude vaše podlaha opět rychle suchá.

Obrovskou výhodou je i individuálně nastavitelná délka teleskopické tyče.

Oceníte i nově zjednodušené vkládání hlavice mopu do ždímacího koše. Mycí návlek mopu je vyroben ze dvou druhů vláken, které zajišťují výbornou savost a dokonalé čisticí vlastnosti mopu Ultramat TURBO. Použitá mikrovlákna absorbují a setřou veškerou mastnotu i šmouhy, abrazivní část skvěle odstraňuje i odolné a zaschlé nečistoty. Mycí návlek lze jednoduše vyprat v pračce a následně znovu použít.

Ultramat TURBO je vhodný na všechny druhy tvrdých podlah, jakými jsou PVC, plovoucí podlahy, parkety anebo dlažba. K dostání je v běžných sítích hypermarketů/hobbymarketů.

Cena: od 999 Kč

Více informací naleznete na www.vileda.czRozstřel testerek

Efi92 30.03.2018

Zrovna včera,když jsem se pustila do umývání zeme v kuchyni naším starým rotačním mopem,který má ulomené šlapátko na ždímání,takže se člověk dost nadře a je to horší než kdyby zem drhnul ručně.>:(

RenataH 30.03.2018

Můj stávající mop je už dost "unavený". Sice dostal nový návlek, ale tyč je už několikrát slepovaná a už se s ním zkrátka nepracuje nejlépe. Vytírám často a nového pomocníka opravdu potřebuji. Ježíšek zklamal ...

Lenourecek 30.03.2018

Při/po každém vytírání :) U nás totiž platí různé zákony. Třeba zákon vytřené podlahy. Pokaždé, když je jen chvilku vytřeno se něco rozlije, ale většinou takovým způsobem, že je to úplně všude. Naposledy to byl hrnek plný mléka, odnesla to zeď, lednička a snad půlka kuchyně. S mopem by vytírání bylo daleko jednodušší a daleko rychlejší ;-)

janavys 30.03.2018

Tak abych pravdu řekla, zrovna dnes odpoledne mě to bylo docela líto, že nemám tenhle pěkný, moderní a spolehlivý mop. Byla u mě odpoledne kamarádka ,zazvonila já ji nečekala . Pekla jsem zrovna beránka. Přivedla si dvě děti a jen jsme se otočily, tak mouka na zemi,k tomu do toho děti shodily i olej, který se mě rozlil po celé kuchyni. Byla to "radost" to vytírat, tak jsem si zrovna vzpomněla na tohle testování, protože by se mi skutečně tenhle mop moc hodil. Kamarádka s dětmi chodí často, tak už trnu co mě vyvedou příště.Ale jsou to děti do všeho se hrnou, tak se na ně nemohu ani zlobit. Mít na ně napříště připravený mop, asi by byly hodně překvapeni.S tímhle mopem k testování, bych do úklidu zapojila i je. ;-)

janatu 30.03.2018

Včera jsem si při velikonočním úklidu zlomila svůj starý mop, takže jsem doslova musela na kolena a hadr do ruky, protože váš Vileda mop nikde.....

Shierly 30.03.2018

Když se tak zamyslím, kdy nejvíc jsem litovala, že nemám tak super pomocníka na úklid, tak to bylo asi v době, když jsem pracovala v jednom nejmenovaném obchodě (pokud tedy nevadí, že to není zkušenost z domácnosti). Šla jsem zkontrolovat, zda je vše v pořádku a najednou jsem ucítila šílený puch...jak se později ukázalo, jedna slečna nám po celé prodejní ploše nenápadně roznesla psí exkrement, tady trošku otřela, tam rozmázla. Bohužel jsem to musela vydrbat já, a to pěkně na kolenou. Tehdy by se mi náramně hodil a věřím tomu, že bych ho využila i při běžném úklidu domácnosti. :-)

Veronikahejnova 30.03.2018

Můj nejmladší synek je předčasně narozen po DMO a jelikož nezvládá nic jiného, tak se po bytě plazí, tudíž se snažím aby měl pod sebou neustále čisto a mop Vileda by nám tuto práci velice usnadnil<3

helus 30.03.2018

Asi před měsícem jsem hlídala vnučku Elišku.Když jsme uvařili,napustila jsem si do kýblu vodu s octem,že půjdu umýt mražák.Chtělo se mi moc na záchod,tak jsem Elišku nechala bez dozoru 2 minutky.Za ty 2 minutky stačila Eliška kýbl na sebe převrátit.Mimo to,že holka byla od hlavy až k patě mokrá,v kuchyň plavala.Jelikož mám ještě starý mop se třásněma,trvalo mě to skoro půl hodiny než jsem kuchyň vytřela.Byla jsem unavená tak,že na mražák jsem se vykašlala.Akorád jsem osprchovala Elišku,a politovala toho,že nemám tento moderní mop.S ním by vytírání určitě bylo daleko lehčí.

WeronikaD 30.03.2018

Pokaždé, když beru pejska domů. Ihned ho koupu, ale než přeběhne z venku do koupelny, nadělá neskutečnou spoušť! Pejsek je totiž ovčák ;-)

Hedvikova 30.03.2018

Ultramat TURBO bych například potřebovala na podzim, kdy jsem koupila červený burčák a při otevření se mi rozstříkl po celé kuchyni. Jsem to nějak nezvládla. Bylo to dost hrozné.

catine 30.03.2018

Vždy, když si dítě hraje ve vaně na závodníka a pilota, nanosí auta a letadla do vany a to je pak voda všude. ;-)

angell 30.03.2018

Mame komplet po celem bytě lino. Před 14dny utekl sousedce od vedle z bytu pejsek,kdyz se vraceli z procházky. Ja měla otevřené dveře od bytu, davaje dítě do kočárku. Pejsek se nam pěkně s packama od bahna probehl po celem bytě a nedalo se ho chytit. V tu chvili jsem dite predala manzelovi, vzala hadr a kybl a sla misto prochazky, vytirat.

bojabety 30.03.2018

Je to muj sen,vytírat tímto mopem každý den....*5**5**5**5**5**5*

piminka 30.03.2018

Pořádný mop mi chybí snad dennodenně. Mám dvě malé děti, naposledy před oslavou mých narozenin, kdy jsem měla vše poklizeno a před příjezdem hostů, mladší syn vylil přesnídávku a rozťapkal po celé jídelně. ;*(

bessyb 30.03.2018

Nejvíc jsem litovala před měsícem, kdy mi v bytě měnili okna. Jelikož mám na většině bytu položeno lino, tak jsem lezla po kolenou, umývala a litovala....;-). Tento mop bych jistě přivítala. V současné době dělají novou fasádu, a situace se opakuje....>:(. proto bych jej ráda vyzkoušela...

bobišekP 30.03.2018

Lituji toho,pokaždé,když doma vytírám v kleče na kolenou.Zvlášť nyní,kdy se mi narodil před 2 týdny první vnouček,by se mi velmi shodil.;-)

111111 30.03.2018

Vždy,ked príde na návštevu 16nast mesačný vnučik..vtedy by sa teda tento mop naozaj zišiel..😄😃😂

mufi 30.03.2018

mufi takovy skvely pomocnik jakym je tento mop s prislusenstvim by se opravdu hodil mame v celem hornim patre laminatovou podlahu, ktera vyzaduje nestalou peci, hodne se na ni prasi a sem tam upadne nejaky drobek takze bych velmi uvitala takoveho pomocnika pro snadnejsi uklid a mensi namahu pri uklidu

boruvka1 30.03.2018

Naposledy jsem litovala, když nedávno znenadání napadl zase sníh a přišli jsme všichni domů se špinavýma botama. V chodbě to vypadalo jak po výbuchu, tak jsem musela zakleknout a vytřít, než to zaschne. V tu chvíli by mop opravdu bodnul. :-)

Ammazonic 30.03.2018

Lituji toho při každém větším úklidu, mobilní bych ocenila:)

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Jste systematický člověk, a tak vám příliš nevyhovuje, pokud se musíte věnovat hned několika věcem najednou. Ne že by vám to dělalo nějaké potíže, ale máte vždy pocit, že když se nemůžete něčemu věnovat naplno, hrozí, že budete dělat chyby. A na to nejste příliš zvyklí. Zkuste se na chvíli odpoutat od své snahy o dokonalost, uvidíte, že se vám u... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

28 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:47
28 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:46
139 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:46

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat