TESTOVÁNÍ: Mycí pěna Mediket Ictafoam

10.09.2019 | Testování

Žlutavé šupinky, pnutí, podráždění a svědění kůže... Pokud vám tyto příznaky nejsou cizí, pravděpodobně vám něco říká i název seborea. Patříte k lidem, kteří tímto problémem trpí? Pak právě pro vás je určeno testování mycí pěny Mediket Ictafoam. Hledáme 35 testerek! Jaké budou jejich zkušenosti a recenze?


Celkové hodnocení: 88%

Hodnocení: 75 testerek


Seborea je nepříjemný kožní problém, který se objevuje na částech těla s vysokým počtem mazových žláz: nejvíce na obličeji, ve kštici či hrudníku. Zhoršuje se nezdravým životním stylem, zimou, stresem a také používáním nevhodné a agresivní kosmetiky. Pro péči o kůži se seboreou přichází do lékáren mycí pěna Mediket Ictafoam.

Problém může vzniknout už během mytí

Ač jsou příčiny těchto potíží rozdílné – nadprodukce kožního mazu u seborey, zánět kůže u atopie – kdo někdy trpěl nebo pečoval o někoho s těmito potížemi, dobře ví, že bohužel i maličkost může stav kůže znatelně zhoršit. Často je opomíjená důležitost správného mytí: člověk má pocit, že tak krátká doba z celého dne nemůže mít na kůži vliv, opak je ale pravdou. Co tedy pro svou kůži můžete během mytí udělat?

Jako první je důležité nastavit si správnou teplotu vody, která má být pod 38 °C, aby kůži nedráždila. Dále pak používejte na mytí kůže jemný mycí přípravek. Naprosto nevhodné pro citlivou kůži jsou přípravky s agresivními detergenty (mýdlem). Ty jsou ale bohužel také ty nejrozšířenější na trhu. Mnohem vhodnější jsou ty, které jsou pro citlivou kůži přímo vyvinuty jako například mycí pěna Mediket Ictafoam, která je ideálním řešením pro všechny typy kůže, které vyžadují extrémně jemné mytí. Mediket Ictafoam zmírňuje svědění, reguluje tvorbu kožního mazu a zmírňuje tělesný pach, který vzniká společně se seboreou. Pěnová forma je k pokožce nejšetrnější. Muži, kteří seboreou trpí častěji, ji mohou použít i místo pěny na holení.

Mediket Ictafoam obsahuje bílý ichthyol a dermosoft® decalact, což jsou dvě účinné látky, které mají antibakteriální a antimykotické účinky. Bílý ichthyol tlumí zánět, zmírňuje svědění, zjemňuje zrohovatělou pokožku a má antiseboroické vlastnosti. Dermosoft® decalact kůži jemně myje a zabraňuje vzniku nepříjemného zápachu. Mediket Ictafoam seženete pouze v lékárnách.

Vyzkoušejte mycí pěnu Mediket Ictafoam

Pokud vás šupinky na obličeji a dalších částech těla způsobené seboreou trápí, můžete se přihlásit do testování mycí pěny Mediket Ictafoam. Vybraných 35 testerek obdrží plné balení, které pomůže proti svědění a podráždění kůže.

Pěna se dá použít na kůži těla, hlavy i obličeje. Nanáší se na vlhkou pokožku, kde se poté nechá několik minut působit. Poté se důkladně smyje vlažnou vodou.

Cena: 260 Kč

Více infromací na www.mediket.ch

vybraná testerka | 20.11.2019

Opravdu se mi o dost zlepšila pokožka hlavy, která mě šíleně svědila, viditelné kusy pokožky, které jsem měla ve vlasech dost vidět o dost vymizely a nutkání neustálého škrábání přešlo. Ale zjistila jsem, že nesmím přípravek vysadit nebo se to pomalu vrací. Pokožka těla jemná a nesvědí. Děkuji za možnost vyzkoušení a určitě koupím.

Mohla by být trošku lepší vůně :-)

vybraná testerka | 20.11.2019

Určitě budeme kupovat nové balení, kůže na těle dcer je bez šupinek, jemná. Chválím jemnou nevtíravou vůni. Do vlasů jsme nezkoušeli, na tělo naprostý luxus, který jen chválím a doporučuji, je to nejlepší z výrobků pro problematickou pokožku.

vybraná testerka | 19.11.2019

JE TO ZAMĚ NEJLEPŠÍ VÝROBEK CO JSEM KDY VYZKOUŠELA plno kosmetiky jsem zkusila,pomohla ale potomto výrobku se dcerce krásně zlepšila kůže můžu jen a jen doporučit.a určitě si ho zakoupím jak ho někde uvidím

vybraná testerka | 19.11.2019

Supinky v hlavě a na obličeji po 3 týdnech používání pomohlo. Pleť a hlava je bez stupínek, kupujeme další balení. Nadchlo mě to a konečně něco co mi opravdu pomohlo. Je to cenově relativní. Děkuji za možnost testování

Lepší vube jinak žádné zápory

vybraná testerka | 19.11.2019

Byly problémy s pokožkou hlavy. Po prvním týdnu používání se vlasová pokožka zlepšila, ale stále existovaly krusty. po 3 týdnech používání byla pokožka hlavy zdravá, ne suchá. Radím všem, ale musíte je používat dlouho

potřebují větší láhev a chtěli by lepší vůni

vybraná testerka | 10.11.2019

Množství šupinek v hlavě se po umytí touto pěnou výrazně zmenšilo. Je dobré, že lze pěnou mýt i jiné části těla, než jen hlavu. Postižená místa už nejsou po umytí tak zarudlá. Oceňuji pumpičku pro lepší dávkování.

Vůně není moc příjemná. Mohla by být více neutrální. Pěna není jako obvyklý šampon. Vlasy nejsou bohužel moc umyté.

vybraná testerka | 06.11.2019

Použití pěny Mediket Ictafoam bylo příjemným překvapením. Pěna se dobře dávkuje, balení je akorát velké. Používali jsme na mytí pokožky hlavy, kde má dcera největší problémy. Po delším používání se zlepšila svědivost, zmizely velké červené ložiska. Při dlouhých vlasech je mytí časově náročné, ale účinky na seboreu jsou pozitivní.

Vlasy po použití pěny vypadají mírně mastné.

vybraná testerka | 05.11.2019

snadné používání, rychlá úleva, zabírá opravdu dobře. Přípravek jsem vyzkoušela hlavně v obličejové části - největší problémy mám na nose, čele, a u kořene nosu mezi obočím, šupinky někdy i v obočí a praskliny v uších a za ušima. Úleva při používání přišla celkem rychle, zklidnění je opravdu znatelné, po použití mne seborhea nesvědí a hojí se i praskliny za ušima. Po 4 týdnech používání mám už jen velmi mírné obtíže, na čele už nejsou místa kde jsem problém měla ani znát, jinde už jsou znatelná mnohem méně a hlavně opravdu nesvědí. Další problémopvé místo je na počátku vlasů a v týle - i tam je problém už téměř vyřešen. I začervenání mizí.A v místě největších potíží mi přestaly vypadávat vlasy. Jsem opravdu spokojená, vůbec jsem tak skvělý účinek nečekala, budu si kupovat i nadále.

vybraná testerka | 02.11.2019

Pěna Medicet Ictamo mě nadchla. Mám seborheu ve vlasech a obcas se mi udělá i jinde. Líbí se mi, že přípravek je ve formě pěny a může se používat po celém těle i ve vlasech. Při problémech pěnu vetřu do postižené části a nechám chvíli působit. Úporné svědění postupně mizí a klže se uzdravuje. Konečně přípravek, který opravdu zabírá. Moc doporučuji!

Nic

vybraná testerka | 30.10.2019

Přípravek jsem používala na pokožku hlavy, 2 x týdně. Vůně mi nevadila, byla příjemná. Pokožka se po použití zmírnila, šupiny se eliminovaly. Přípravek má na seboreu vcelku dobré účinky, ale nevymizela úplně. Co hodnotím velice kladně, že úplně vymizelo svědění pokožky.

Seborea nezmizela úplně, stále mám ve vlasek jemné šupinky. Budu dál pokračovat v aplikaci. Přípravek vlasy neumyje, musela jsem použít šampon a poté aplikovat mycí pěnu.

vybraná testerka | 29.10.2019

Naprosta spokojenost a to hned po prvním týdnu, ne jen že kůže neptne, ale podráždění a pupínky nevím jaký jsou pryč. Co se týče konzistence lehoucka krasně namydli. Po umytí je kůže hebká nevysusena není cítit potřeba ještě mazat.

Asi jen obsah by mohl být větší

vybraná testerka | 29.10.2019

Přípravek používala dcera, která má extrémně suchou pokožku, zejména na rukou. Po použití obyčejného mýdla jí kůže vědí, pálí a produkt Mediket Ictafoam jí výrazně ulevil. Rozhodně budu kupovat další balení.

Nejsou.

vybraná testerka | 29.10.2019

Výrobek jsme testovali po létě, kdy pokožka byla vcelku v pořádku. Mycí gel se dobře nanáší, roztírá, nepůsobí žádné komplikace, pumpička je praktická, na seborelu má vcelku dobré účinky, ale zcela nevymizela...

Stále se nám na trhu nedaří najít optimální přípravek, a hledat budeme muset dá,l i po tomto testování. Vůně nebyla příjemná, ale nevadila. Složení hodně chemické, uvítala bych více přírodních látek.

vybraná testerka | 28.10.2019

Musím pochvalit praktickou pumpičkou a tvorbu pěny. Velice příjemná svěží vůně, šetrný příjemný prostředek na mytí pokožky, nanasela jsem pěnu na vlasovou hranici, kde mám nejvetsi ložiska, po naneseni příjemně chladila, což mě nejvice překvapilo a pokozku mirne zklidnila, zhydratovala, šupiny se poté eliminovaly, ale pokožka zustala zarudlá. Ani po mesici bohužel ložiska nevymizela, ale doporučuji jako pečující pěnu.

Seborea nevymizela, ale to mi výrazně nepomohl žádný výrobek na trhu.

vybraná testerka | 28.10.2019

- příjemná vůně, - během užívání výrazně zmírněné svědění a šupinky seborey se znovu ve vlasech neobjevily nebo ve zcela nepatrném množství (šampony používané doposud výrazně pomohly, ale vždy se objevilo během dvou dnů znovu svědění i šupiny) Za přítele tedy super závěrečná péče o vlasy po předchozím umytí.

Vlasy příliš neumyje, bylo potřeba umýt jiným šetrným šamponem (používáme konopný na seboreu nebo logonu s aloe) a Ictafoam následně použít jako pečující přípravek. - Obsah benzyl salicylátu je sporný při použití na dětskou pokožku, což je škoda, pro děti bude třeba hledat vhodnější přípravek.

vybraná testerka | 28.10.2019

Tak za mě super šampon. Dcerce na seboreu dost pomohl. Žádné skupinky ve vlaskach. Jedinné co mi vadí, že nijak nevoní. Ale to asi k těmto kosmetickým přípravku patří. Líbí se mi i to, že se uhbed tvoří pěna

Nijak nevoní

vybraná testerka | 26.10.2019

Přípravek jsem vyzkoušela jak na pokožku hlavy, tak na pokožku těla a musím říct, že jsem byla velmi překvapena. Jelikož jsem atopik, byla jsem hodně zvědavá, jak budu tento přípravek snášet. Opravdu musím potvrdit, že mě pokožka přestala svědit a po pár dnech jsem viděla i vizuální zlepšení stavu pokožky. Opravdu jsem s tímto výrobkem spokojena a určitě jej doporučím svým přátelům, známým i rodině. Děkuji moc za tuto zkušenost.

vybraná testerka | 26.10.2019

Nesmrdí, naopak voní příjemně. Dobře se nanáší i smýva. Dcerce jsem myla vlásky dvakrát týdně, trpí na seboru. Po umytí nejsou vidět , pokožka je jemná. Množství je dostatečné opravdu nám toho ještě dost zbylo takže vydrží.

Seborea nezmizela . Pořád zůstávají malé šupinky, sice už ne tak velké strupy ale pořád ji ve vlasech má.

vybraná testerka | 25.10.2019

Mycí pěna je příjemná a hodně mi pomohla. Pokožka byla i pěkně hydratovaná a nesvěděla a bylo vidět i zlepšení po pár použitích. Pěnila tak akorát a nebyla potřeba jiná další následná péče. Budu dále doporučovat.

Ještě jsem si nezvykla na "vůni", ale to je maličkost, když to pomáhá.

vybraná testerka | 25.10.2019

Pěnu testoval manžel, který se Seborely nemůže zbavit již od puberty, Jako první nadával, že přípravek vůbec nepění a má pocit, že se vlastně neumyl. Vlasy po umytí zůstali mastnější, takže pěnu opravdu nepovažuji za mycí prostředek, ale spíše za pečující. Každopádně svědění po aplikaci zmizelo, ale jen dočasně. I po pravidelném používání potíže přetrvávají. Nutno podotknout, že mu zatím dlouhodobě nepomohl žádný dostupný produkt na trhu.

vybraná testerka | 24.10.2019

Mycí pěna Mediket Ictafoam patří mezi nejlepší přípravky na problémovou kůži, které jsem kdy vyzkoušela. Po použití kůže nesvědila a nepotřebovala žádnou následnou péči ve formě tělového mléka. Používala jsem ji jen na tělo, protože vlasy mám mastné a obávala jsem se, že by se neumyly dostatečně. Tento výrobek mohu všem doporučit.

Žádné nebyly.

vybraná testerka | 23.10.2019

Po měsíci zkoušení jako šampon a mýdlo jsem došla k závěru: + konzistence pěnová + lehká roztíratelnost + lékárenská kosmetika + snížení podrážděnosti pokožky hlavy, ale ani po měsíci problémy nevymizely

- vůně

vybraná testerka | 22.10.2019

Přípravek mi pomohl na problémy se svěděním pokožky. V mém případě se ale nedal používat na umytí vlasů. Vlasy byly i po umytí stále mastné a působily neumytě. Byla jsem ale ráda, že přípravek je ve formě pěny, která se dobře aplikuje.

přípravek nemá moc příjemnou vůni příliš chemické složení, mohlo by být více přírodní

vybraná testerka | 21.10.2019

Hezké balení, parádní dávkovač pěny. Můžu doporučit na holení, kdy po použití jsem měla příjemný pocit na kůži, necítila jsem žádné svědění. Zkoušel i syn, a také si nemůže přípravek na holení vynachválit.

Na vlasovou pokožku mi přípravek sedl jen na chvíli, a to po umytí, kdy jsem měla pocit zklidněné a jakoby svěží pokožky. Tento pocit bohužel vydržel pouze do dalšího dne, kdy mě pokožka začala svědit, až štípat, a já se začala nekontrolovatelně škrábat. Nakonec jsem si musela vlasy umýt šamponem a poté se pokožka uklidnila.

vybraná testerka | 14.10.2019

Lahvička má velmi šikovný dávkovač - pěnovač. Moc dobře se nám s ním pracovalo jak při aplikaci na tělo tak do vlasové pokožky. Vůně i pocit po umytí je příjemný. Lahvička má i hezký design a díky průhlednosti je dobře vidět kolik přípravku ještě zbývá.

Asi budeme výjimkou ale po aplikaci se kůže začala horšit. Vnučka měla zhoršenou kůži za uchem a po opakované aplikaci se kůže zanítila a musely se nasadit kortikoidy a antibiotika. Nevím jestli to bylo ichtyolem nebo tím že je druhá složka Sodium Laureth Sulfate, který kůži vnučce velmi vysušuje. Každopádně jsme rádi za zkušenost a věřím že pokud někomu nevadí výše zmíněné složky bude přípravek velmi dobrý.

vybraná testerka | 12.10.2019

Mycí pěna skvěle pění, je příjemná na vlasech, zatím teda u mně bez nějak výrazného efektu, nepoužívám nepravidelně, jelikož mi tento přípravek vůbec nevoní. Přivítala bych příjemnější vůni a na vlasech se odér z přípravku celkem dlouho drží . Uvidím dál, zda se mi svědění pokožky hlavy nějak spraví po dlouhodobějším používání třeba.

Přípravek mi moc smrdí :-(

vybraná testerka | 11.10.2019

Verze v pěně je super, dávkovač. Děkuji za možnost testování a vyzkoušení dalšího výrobku na seboreu a problémy s pokožkou a okolí hlavy. Přípravek bohužel nesplnil má očekávání, možná někomu pomůže.

Jelikož je přípravek bez parfemace dost smrdí, něco jako spálené brambory. Ani po 6ti aplikacích mi bohužel přípravek nepomohl, ještě mám část v lahvičce, tak to doberu a uvidím. Děkuji za možnost vyzkoušení.

vybraná testerka | 08.10.2019

Syn trpí od malička na suchou kůži se sklony k atopii. Přípravků jsme vyzkoušeli hodně. Mediket ictafoam nám vyhovuje, jak způsobem používání, tak i složením. Syna nedráždí. Řekla bych, že došlo k zlepšení stavu pokožky. Určitě bych doporučila vyzkoušení přípravku, pokud máte stejný problém.

Nic

vybraná testerka | 08.10.2019

Tato mycí pěna mému manželovi moc pomohla, ne že by mu vyléčila lupénku a seboreu, ale stav jeho pokožky se velmi zlepšil a zklidnil. Určitě doporučuji a budeme používat i nadále. Jsem s ní velmi spokojená a je to jeden z nejlepších výrobků, které jsme vyzkoušeli.

žádné jsem nezjistila

vybraná testerka | 04.10.2019

velmi nám vyhovuje, už zbylo jen maličko, dceři se líbí, že je tp pěna Určitě doporučujeme ostatním, pokožka se zklidní, máme radost, že nemusíme shánět něco dalšího a můžeme jít na jistotu. za nás super!.

nic

vybraná testerka | 02.10.2019

Moc děkuji za možnost testovat Mycí pěnu Mediket, pro mojí citlivou pokožkou se sklonem k atopii je doslova balzámem. Po umytí mě pokožka těla ani hlavy nesvěděla, nebyla podrážděná a zarudlá. Stejně tak prozpívá i mojí malé dcerce. Takže mi doporučuje. Příjemná je i aplikace i dávkování.

vybraná testerka | 01.10.2019

Dobry den. Tato myci pena me prijemne prekvapila. Po pouziti jinych mycicch prostredku je ma pokozka podrazdena a zarudla, kdezto u tohoto pripravku pusobi zklidnele, jemne, sveze a jako nova. Libi se mi, ze da pouzit i na myti pokozky hlavy, protoze takovych pripravku na trhu moc neni.

vybraná testerka | 28.09.2019

Dobrý den. Měla jsem to štěstí a vyzkoušela micelarni vodu. Jsem mile překvapená akorát ti bude trvat delší dobu než půjde výsledek opravdu vidět. Překvapila mě i konzistence ve firmě pěny a hezké vůně.

Zatím jsem na žádné nenarszila

11.10.2023

Mám vyzkoušeno. Osobně nenadchne ani nepojorší. Mému typu pleti to bohužel nesedlo

11.10.2023

Tato mycí pěna je bezkonkurenční a to že mám vyzkoušeno hodně mycích pěn

19.01.2023

Tato mycí pěna je kvalitní a zabírá . Jsem s ní spokojená

20.12.2022

Skvělá, mycí pěna od značky Mediket mohu doporučit

19.12.2022

Tato mycí pěna je skvělá. Musím jedině doporučit

Žádný

20.11.2022

krásně voní, zanechává pokožku hezky jemnou a hebkou

28.10.2022

Již po krátkém čase užívání jsou znát změny na pokožce hlavy i těla

20.10.2022

Snadné a praktické balení. Funguje jak má. Šupinky se mi během pár dní výrazně zlepšily. Kůže je více hydratovaná a nesvědí.

10.10.2022

Z přírodních složek , hezky voní je příjemná

Není moc levná

24.03.2022

Dostali jsme doporučení od naší doktorky pro měsíční miminko ma seboreu, po dvou umytí je vidět značný rozdíl a zlepšení.

18.03.2022

Kvalitní šetrná a jemná mycí pěna. Zanechá pokožku hydratovanou.

21.12.2021

Velmi kvalitní, splnil moje očekávání

Mohla být lepší vůně

08.12.2021

Hodně skvělá mycí pěna. Je velmi setrná k pokožce.

13.03.2021

tak tato mycí pěna Mediket je velice dobrá jsem z ní velmi nadšená

15.12.2020

Měli jsme jednou a byla jsem spokojena , čistí a myje skvěle

03.09.2020

Skvělý produkt na problematickou pokožku. Šupinky na těle za chvíli zmizí. Má příjemnou neutrální vůni.

08.12.2019

Se seboreou bojujeme u mladšího syna již od narození. Za tu dobu jsme vyzkoušeli několik přípravku, ať už s větším, či menším úspěchem. Díky zdejším doporučení jsme vyzkoušeli mycí pěnu Mediket Ictafoam. Syn ji používá asi 14 dní a já jsem z výsledků nadšená. Největší plochy odlupující se kůže zmizeli, pokožka není ve vláskách tak zarudlá a ani syna tak nesvědí. Určitě budeme v používání i nadále pokračovat

27.11.2019

Mycí pěnu Mediet Intafoam doma používáme. Nevadí partnerovi který má lupénku a ani babičce která má strašně suchou loupající se kůži.

Trošku cena.

27.11.2019

Koho trápí seborea, ať hned sáhne po mycí pěně. Osobně problém nemám, ale spoustě lidem již ulevil od problémů.

21.11.2019

Tak tohle je další bomba. Miluju tenhke výrobek. Mycí pěna je jedna z nejlepších. Je suprova konzistence, krásná vůně, která vydrží i několik hodin po použity . A hlavně nedráždí pokožku a pokožka je potom velice jemná .

16.11.2019

Mycí pěna Mediket Ictafoam je podle opravdu moc kvalitní mycí gel, takový lepší zdravtnický výrobek. Jsem s ním velmi spokojená a budu dporučovat dále. PO přípravdku kůže méně svědí a mizí i podrážění.

15.11.2019

Mycí pěna Mediket velmi pomáhá hlavně těm lidem,co mají problémy s kůží.Této nemoci se říká seborea.Tento výrobek je ideálním řešením na tento problém.Obsahuje Ictafoam,který zmírňuje svědění a je prevence proti zánětu.Pěna se nechá několik minut působit a pak se spláchne.Funguje bezvadně.

Žádné

14.11.2019

Účinný pomocník pro boj se zarudlou, podrážděnou pokožkou kolem vlasového porostu. Množství šupinek ve vlasech se po několikerém použití snížil. Pokožka hlavy je zklidněná, méně citlivá. Také pocit svědění a pnutí se snížil. Snadné dávkování díky pumpičce. Cena rozumná.

10.11.2019

Velmi kladně hodnotím balení, protože pumpička je velice praktická. Co se samotného přípravky týká,tak mi úplně nesedí vůně, ale ta není důležitá. Produkt je více než dobrý. Prakticky ihned mizí svědění kůže a po pár použití i zarudnutí.

..

07.11.2019

Příjemná konzistence. Po několika minutách se smyje. Dobře se smývá. Příjemná vůně. Dá se použít na kůži, ale i vlasy. Snižuje podráždění a začervenání. Odrstraňuje žlutavé šupinky. Snižuje pnutí kůže.

Žádné jsem zatím nenašla

06.11.2019

Mycí pěna Mediket Ictafoam je pro lidi, kteří trpí serborou.Pěna zmírňuje svědění, jemně a šetrně myje pokožku. Reguluje tvorbu mazu a zmírňuje i tělesný pach. Muži tuto pěnu mohou používat i na holení.

03.11.2019

Příjemná nevtiravá svěží vůně, výborná pumpička s pěnou, po naneseni chladí, snaží se pečovat a hydratovat pokožku.

Seborea nezmizela ani po delším používání, eliminace šupinek po aplikaci, zůstává zarudnutí.

30.10.2019

S mycí pěnou Mediket ictafoam mi vyhovuje, stejně tak sestře, která si mycí pěnu oblíbila. Sice vůně nic moc, spíše žádná, ale pokud opravdu pomáhá, tak proč ne. Určitě ji doporučím dále a výrobek si znovu pořídím.

23.10.2019

Zvláště teď, když jsem znovu těhotná je moje kůže opravdu citlivá. Velmi vítám konzistenci pěny, je příjemná, lehce se nanáší i oplachuje. Kůži mám po umyti klidnou a nesvedi. Je také skvělá po holení.

18.10.2019

Výrobek jsem osobně netestovala , ale používá jej kamarádka , která dlouhá léta trpí velmi nepříjemnou formou lupenky a ta je s ní velmi spokojená - pochvaluje si , že po jejím použití nemá pokožku tak moc suchou a bolestivě napnutou

-

16.10.2019

TESTOVÁNÍ: Mycí pěna Mediket Ictafoam je podle mě super pěna,mě pomohlo její použití na obličej,ale lze ji použít na celé tělo,kde pocitujete svědění kůže..já tuto pěnu všem doporučuji,skutečně pomáhá..

10.10.2019

Mycí pěna Mediket Ictafoam je svým složením ideálním pomocníkem v boji proti seboroické dermatitidě. Pokožka je po pár použití méně podrážděná a tolik nesvědí. Aplikace je jednoduchá jen při delších vlasech doporučuji nanášet větší množství.

09.10.2019

Můj brácha tuto mycí pěnu vyzkoušel a konečně našel mycí přípravek, který mu pomůže. Kůži už nemá tak hrozně začervenalou a říkal že i svědění pomalu ustupuje, takže přecházíme na tuto mycí pěnu :-) :-) I cena je přijatelná.

08.10.2019

Mycí pěna Mediket Ictafoam mně překvapila svým šetrným složením.Vůbec pleť nedráždila a zmírnila svědění,které mně velmi trápilo.Mně osobně se moc líbila přímo forma tohoto výrobku - tedy pěna.Myslím si,že mně určitě více vyhovuje než třeba gel.

05.10.2019

S mycí pěnou Mediket Ictafoam má zkušenosti můj manžel. Trpí seboreou dlouho a vyzkoušel spoustu přípravků - účinných i neúčinných. Na základě testování si přípravek koupil a používá ho. Zatím si ho chválí..

05.10.2019

Velmi dobrý výrobek. Účinně ošetřuje citlivá, podrážděná místa na jemné pokožce v hlavě a na krku či kolem vlasového porostu. Snadná aplikace přesně na konkrétní místo. Nedráždivé, klidnící složení. Bez parfemace a jiných balastních přísad. Promyšlené složení brání tvorbě šupinek na kůži, uklidňuje, potlačuje svědění a přispívá k hojení a obnově pokožky.

30.09.2019

Mycí pěna Mediket Ictafoam mě zaujala svým složením. Zmírňuje svědění a reguluje problém. Dávkování je praktické. Pěna se snadno roztírá na různých částech těla. Vůně je příjemná, ale časem přípravek začal zapáchat.

27.09.2019

Mycí pěna Mediket Ictafoam mě velice zaujala svým složením a účinností. Protože trpím seboreou za ušima a v poslední době i v obočí, rozhodla jsem se, že si tento testovaný výrobek koupím a tím se mi zmírní mé nepříjemné problémy se svěděním kůže a zmizí i šupení pokožky.

26.09.2019

Toto testování jsem přenechala dalším, neboť netrpím seboreou. Mediket Ictafoam je jemná a účinná mycí pěna s bílým ichthyolem, určená pro ošetřování kůže lidí se seboreou či jinými kožními problémy projevujícími se svěděním a podrážděním.

25.09.2019

Mycí pěna Mediket Ictafoam je přípravek,který mě rozhodně zaujal. A to proto,že můj partner trpí na suchou pokožku hlavy. Vyzkoušel xxx přípravku,včetně těch,které se doporučují jak v lékárně,tak v televizi,tento zatím vypadá slibně,ostatní zklamaly

25.09.2019

Jemná a šetrná pěna proti zarudnutí, svědění a podráždění. Velmi dobře se aplikuje i roztírá. Vzhledem k tomu, že je zarudnutí nejvíce vidět na hlavě a je to pro lidi, kteří problémem trpí handicap, jistě tento výrobek s povděkem přivítají.

24.09.2019

Tato značka je top. Líbí se mi jak je to promyšlené. Mycí pěna Mediket Ictafoam, je ideální pro všechny typy kůže, které vyžadují hlavně jemné mytí. Mediket Ictafoam zmírňuje svědění a reguluje problém.

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude ve znamení harmonických vztahů. Pokud jste v partnerském vztahu, těšte se na spoustu pohodových chvílí plných porozumění a radosti. Single Berani mohou očekávat zajímavé setkání s někým, kdo je zaujme. Pozor vša... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
56 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat