TESTOVÁNÍ: Okořeňte si milostný život hračkami pro dospělé!

30.08.2017 | Testování

Erotické pomůcky už dávno nejsou jen jakousi napodobeninou anatomie. Kdepak! Jsou designové, krásné, chytré... A hlavně, poskytnou vám to pravé potěšení! Čtyři z našich testerek se o tom budou moci přesvědčit na vlastní kůži!


Celkové hodnocení: 96%

Hodnocení: 43 testerek

Doporučeno: 50x


Otestujte společně s námi designové erotické pomůcky z luxusního internetového obchodu sexshop-deluxe.cz, který se zaměřuje na prodej značkových hraček od renomovaných výrobců! Nechte se inspirovat nabídkou těch nejkvalitnějších a nejspolehlivějších hraček pro dospělé na našem trhu a okořeňte si se sexshop-deluxe.cz svůj milostný život!

Co budeme testovat

BOOM - ClitRoll vibrátor na klitoris a G-bod

BOOM ClitRoll je dobíjecí vibrátor, který zaujme už na první pohled svým vzhledem. Novinkou je část vibrátoru na stimulaci klitorisu, která je opatřena kolečkem s jemnými jazýčky. Klitoris tak nestimulují pouze vibrace, ale i měkké, rotující jazýčky.

Směr jejich otáčení i sílu intenzity vibrací lze měnit. Vybrat si můžete z následujících možností: jazýčky se mohou otáčet ve směru hodinových ručiček, proti směru hodinových ručiček nebo zvolte rychlou změnu otáčení - ve směru a proti směru hodinových ručiček.

Na delší, mírně prohnuté části části vibrátoru, je výstupek, který přesně cílí na váš G-bod.

Cena: 1 599 Kč

Více informací na sexshop-deluxe.cz

Vibrátor pro páry Partner Whale

Partnerský vibrátor Partner Whale Vás přesvědčí nejen svým designovým provedením připomínajícím velrybu, ale také tím, že vám i vaší dráhé polovičce příjemně zpestří milostné hrátky.

Vibrátor Partner Whale je se svými dvěma motory navržen tak, aby uspokojil jak páry, které s partnerskými vibrátory dosud nemají žádnou zkušenost, tak i zkušenější páry, jež hledají hračku pro okořenění svých milostných hrátek.

Cena: 1 590 Kč

Více informací na sexshop-deluxe.cz

Romant TRIPLE - třimotorový vibrátor

TRIPLE je luxusní dobíjecí vibrátor se třemi motory, který Vás při používání dovede úlně do nové dimenze rozkoše. Jsou to vlastně dva vibrátory v jednom. Každý z těchto vibrátorů má vlasní motor, který můžete ovládat samostatně. Vnější část vibrátoru (kratší) je určena ke stimulaci klitorisu a ovládá se pomocí tlačítka (-).

Pomocí tlačítka (+) se ovládá hlavní část vibrátoru, která už se stará o stimulaci vnitřku vagíny a bodu G.
Jak si kterou část vibrátoru nastavíte už je pak pouze na Vás. Oba vibrátory tedy mohou fungovat samostatně, ale i současně.

Vibrátor je velmi tichý, takže soused uslyší maximálně Vás, jak si užíváte svou chvilku slasti.
Další věc kterou jistě oceníte je použitý lékařský silikon, který je zdravotně nezávadný a na dotyk velmi přijemný.

Cena: 1 399 Kč

Více informací na sexshop-deluxe.cz

Rotační vibrátor Sqweel 2 black

Zažijte pořádnou bouři s jazykovým tornádem Sqweel 2. Tento jedinečný stimulátor klitorisu vás nenechá chvilku klidnou. Deset hbitých jemných jazýčků, připevněných na rotujícím kotouči, se pečlivě postará o váš klín, jako byste byla v náručí deseti mužů najednou.

Vybrat si můžete ze tří stupňů intenzity. Naneste dostatečné množství lubrikačního gelu na vodní bázi a nechte se hýčkat.

Cena: 1 199 Kč

Více informací na sexshop-deluxe.cz

 


Vybrané testerky


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Jste systematický člověk, a tak vám příliš nevyhovuje, pokud se musíte věnovat hned několika věcem najednou. Ne že by vám to dělalo nějaké potíže, ale máte vždy pocit, že když se nemůžete něčemu věnovat naplno, hrozí, že budete dělat chyby. A na to nejste příliš zvyklí. Zkuste se na chvíli odpoutat od své snahy o dokonalost, uvidíte, že se vám u... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

30 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:21
37 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:17
28 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat