TESTOVÁNÍ: Pečujte o dětské zoubky s Herbadent KIDS

16.10.2017 | Testování

Hledáte zubní pastu pro své děti, která bude nejen spolehlivě pečovat o zdraví jejich zoubků, ale bude jim také chutnat, takže je čištění bude bavit? Pak s nimi v našem testování vyzkoušejte Herbadent KIDS. Tuhle pastu od Zoubkové víly si vaše děti prostě zamilují!


Celkové hodnocení: 93%

Hodnocení: 97 testerek

Doporučeno: 84x


Zubní pasta Hebadent KIDS má příjemnou bylinkovou chuť, neobsahuje žádná chemická barviva, pěnidla, cukr ani lepek. V péči o dětské zoubky využívá sílu klinicky ověřeného extraktu ze 7 léčivých bylin: heřmánku, šalvěje, mochny, hřebíčku, řepíku, fenyklu a ženšenu.

Péče od Zoubkové víly

Navíc Herbadent KIDS obsahuje 450 ppm fluoridu, což je optimální dávka doporučovaná stomatology pro děti.

Vaše děti si zamilují příjemnou, nasládlou chuť nové zubní pasty, která díky velmi jemným abrazivním složkám účinně a šetrně čistí mléčné zoubky a chrání je tak před zubním kazem. Zároveň díky komplexu bylinných aktivních látek chrání dětské dásně a sliznice dutiny ústní a udržuje je v perfektním stavu.

Česká zubní pasta Herbadent KIDS se navíc prodává v balení s kartáčkem, který je speciálně upravený pro čištění dětských zoubků. Čištěním zubů pak vaše nejmenší provede Zoubková víla, jež je maskotem nové zubní pasty Herbadent.

Pasta Herbadent KIDS je vhodná pro děti od 1 do 6 let.

Více informací najdete na herbadent.cz

Cena: 89 KčRozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nejste zrovna pověstní respektováním pravidel za každou cenu. Pokud se nějaké zcela vymyká vašemu přesvědčení, upravíte ho podle sebe. A i když vám to většinou prochází bez nějakých následků, tento týden by vám takový postup &sc... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
8 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat