TESTOVÁNÍ: Ranní chlebík s vitamínem D od Penamu

17.11.2020 | Testování

Snídaně je nejdůležitější jídlo dne – to ví přece každý. A co si takhle po ránu naservírovat? Jeden nápad by tu byl. Třeba chlebík od Penamu, který zachutná vám, obranyschopnosti i trávení! Aktuálně hledáme 25 testerek, co si touhle dobrotou zpříjemní probuzení. Budete mezi nimi i vy?


Celkové hodnocení: 93%

Hodnocení: 40 testerek


Za současné pandemické situace prochází naše psychika velkou zatěžkávací zkouškou. Pochopitelně nejen ona se ocitá na pomyslném pranýři, protože ani k zachování fyzického zdraví teď nemáme ty nejlepší podmínky. Jak se dá podpořit obojí – tedy kondice i duševní pohoda? Co třeba dobrou snídaní, která z každého rána udělá ten správný začátek dne!

Chtějte od jídla víc. Můžete!

Již za pár dní, konkrétně 19. 11., odstartuje snídaňová revoluce. Na pultech obchodních řetězců se objeví nový produkt, který potěší nejen vyznavače zdravého životního stylu, ale i ty, kteří si rádi dopřejí chutné a neobyčejné pečivo. Tím želízkem v ohni je Ranní chlebík z řady Fit den, který pro vás s láskou připravili lidé ze společnosti Penam, jež patří mezi přední pekárenské a mlynárenské výrobce ve střední Evropě. Co je na tomto pečivu tolik zvláštního a čím naprosto vyniká?

Složení, které tělu sedne

Jakmile se podíváte na jeho nutriční profil, budete mile překvapeni. Každé sousto nabízí nejen skvělou chuť, ale i vlákninu prospívající trávení, která se podílí i na detoxikačních procesech. Obohatí vás ale také o bílkoviny. Ty jsou zase nezbytné pro metabolismus, udržení stálého osmotického tlaku nebo tvorbu hormonů, zatímco mobilizují ochranné buňky imunitního systému k aktivitě. Obranyschopnost tento Ranní chlebík ovšem „jistí“ i jinak.

Ta záležitost okolo déčka

100 gramů tohoto výrobku pokryje bezmála 30 procent denního doporučeného příjmu vitaminu D u dospělé osoby. I tato látka je ve spojitosti s odolností organismu vůči nejrůznějším virům a infekcím hodně zmiňována, nicméně úzce souvisí i s optimistickou náladou. Vitamin D totiž zasahuje do produkce hormonu štěstí serotoninu, takže je nepřítelem chmur, splínů a negativních pocitů.

A kdo by si na něčem takovém nepochutnal! Že už se vám na tento chlebík sbíhají sliny? Tak už to možná chce jen nějakou pomazánku, se kterou jim to bude báječně ladit. A proč ne třeba červenou? Podle čínských tradic právě tato barva symbolizuje radost, kterou teď trochu postrádáme…

Řepná pomazánka, lahoda na druhou

K přípravě zdravé snídaně nebo klidně i dopolední svačinky budete potřebovat jedno balení Ranního chlebíku s vitamínem D, dvě uvařené červené řepy, dvě lžíce bílého jogurtu, stejné množství majonézy, šťávu z poloviny citronu a špetku soli. Nastrouhanou řepu poté smíchejte se všemi ostatními přísadami. Každý potřený krajíc pak můžete ozdobit ještě nakrájenými plátky avokáda, lněnými semínky nebo bylinkami. Po téhle dobrotě se jen zapráší! A vybraných 25 testerek to jistě potvrdí.

Doporučená cena: 39.90 Kč

Více informací najdete na: www.penam.cz

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 25 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, zda je pro ně zdravý chlebík tou správnou snídaní?
HLASTE SE DO 30. LISTOPADU 2020.
Vybrané testerky získají Ranní chlebík s vitamínem D od Penamu.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.Rozstřel testerek

Katulinda 30.11.2020

Manžel cvičí a já naštěstí po porodu shodila přes 20 kilo, ale i tak by měl člověk dodržovat stravu. Snažím se aspoň pořádně nasnídat a k tomu je pečivo pro mně nezbytné....

papunkova 30.11.2020

Ranní chlebík jsem ještě neměla čest poznat, snažím se jíst zdravěji a tenhle ten chlebík se mi jeví jako super příležitost k dodržení zdravější životosprávy.

elinkas 30.11.2020

Jelikož delam ve zdravotnictví ,tak rozhodne jako snídaně skvělá volba

Janiseq97 30.11.2020

Zdraví chleba je pro mě určitě volbou číslo 1. Nejčastěji snidam denní chléb od Penamu, jelikož má vysoký obsah všeho co naše tělo potřebuje, skvělé chutná a zasytí. :-)

Míša.Alex 30.11.2020

Zdravý chléb ano, ale je toto opravdu zdraví chlebik, nebo je to jen jméno?

Pavluš 29.11.2020

Zdravý chlebík s gervais, plátkem kvalitní šunky a hroznovým vínem. To je pro mě dobrá volba snídaně.

nazdar 29.11.2020

Jistěěěěěěěěěěěěěééééééééééééééééééé že je. :-)))

Mark 29.11.2020

Protože vitamín D se má papat při nebo po jídle, je to skvělá volva pro takové zapominače jako já! Perfektní!

jolly 28.11.2020

Určitě. Kojim, tak potřebuji vydatnou a zároveň zdravou a výživove bohatou snídani.

mama_jarulli 27.11.2020

Snídaně je pro mě nejdůležitější část dne. Proto si na ni nechávám extrémně záležet ♥ Vitamín D nám v tomto období hodně chybí a vím, že tohle bude skvělý produkt na doplnění :-)

Denisha33 27.11.2020

Je pro mě velmi důležitý, hlavně teď v době kojení ❤️ Proto bych ho chtěla vyzkoušet

jhavala 27.11.2020

Snídám pravidelně, tak ho rád otestuji 🤤

Tornadek 27.11.2020

Ano je. V poslední době se snažím jist zdravě a tohle je další příležitost ochutnat něco dalšího.

Kokyna 27.11.2020

Jelikož mi cesta do práce trvá 1,5 hod a musím kvuli tomu brzy vstávat, je těžké stíhat pořádnou a plnohodnotnou snídani. Proto hledám co nejlepší alternativy pro co nejhodnotnější snídani na cesty. Chlebíky od Penamu miluju a tohle by pro mě, kort v tomto období kdy vstávám a přijíždím za tmy, byla ideální volba :).

Verone 27.11.2020

Snídaně je základ a důležitý start dne, proto je nutné, aby byla zdravá a zároveň vydatná. Tento chlebík je určitě správná volba

zdiss 27.11.2020

Zdravý chlebík je tou správnou snídaní nejen pro mě, ale pro celou moji rodinu

bambuca30 27.11.2020

Pečivo je pro mne v podstatě každodenní snídaní. Někdy ho tedy nahradím nějakou kaší s ovocem, ale z 90%je to právě chleb, celozrne pečivo.

MMarcela 26.11.2020

Zdravý chlebík s tvarohovou pomazánkou nebo s vejcem ,by ba určitě vhodná snídaně pro mě.

Missshulka 26.11.2020

ano, zdravý chlebík je pro mě tou správnou snídaní

Miluš 26.11.2020

Zdravý chleba na snídani vyvolává příjemný pocit dobrého zahájení dne.

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden budete mít tendenci věnovat veškerou svou pozornost své práci a kariéře obecně. Jenže to se nesetká s přílišným pochopením ze strany vašich nejbližších, kteří se budou cítit, jako byste je zanedbávali. Vy naopak budete bojovat s pocitem, že se vaši pozornost snaží odpoutat od něčeho, co je pro vás aktuálně velmi důležité, a tak příle... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

219 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:02
229 Příspěvků
Poslední příspěvek 15:58

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat