TESTOVÁNÍ S MÁMOU: Když se z nenávisti stane láska

14.11.2017 | Testování

Žehlení. Nutné zlo, kterému se čas od času nevyhne nikdo z nás. Ovšem pokud máte po ruce žehličku, jako je Tefal TurboPro Anti-Calc, pak se i tato domácí práce promění v příjemně strávenou chvilku. Ostatně se o tom přesvědčila i naše Matka na pokusy HanKa!


Celkové hodnocení: 91%

Hodnocení: 34 testerek

Doporučeno: 72x


Mnohý příběh dlouhé a věrné lásky začíná tak, že na začátku je nenávist. Možná ne úplně nenávist, ale řekněme neláska či odstup. Pak se však něco stane. Přeskočí jiskra. Nastane zlom. A z odporu je krásný cit! Tak přesně tohle se mi se žehličkou… nikdy nestalo!

Hladký skluz


Snadná manipulace, hladký skluz a dostatečně dlouhý kabel. I tím si Tefal TurboPro Anti-Calc naši Matku na pokusy HanKu získala.

Ano, možná jsou mezi vámi ti, kteří mají žehlení jako své hobby, ale já se mezi ně neřadím. Když jsem si kupovala sušičku na prádlo, doufala jsem, že žehlička jednou pro vždy skončí na smetišti dějin. Nestalo se tak. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, tak je občas dobré z hygienických důvodů některé kousky přežehlit. Nutné zlo.

Asi nikdy nebudu milovat jakoukoli žehličku, ale Tefal TurboPro Anti-Calc se hodně přibližuje ideálu. Má povrch, který po tkaninách hezky „klouže“, takže jsem měla pocit mnohem snadnější manipulace. Práce mi šla od ruky!

Ani jsem nemusela hledat prodlužovačku, protože kabel je dostatečně dlouhý. Ačkoli mám poměrně malé ruce a žehlička není z nejmenších, vůbec mi její rozměry nebyly na obtíž – což bylo asi způsobeno tím „hladkým skluzem“. Jsem spokojená a to podobná slova v souvislosti se žehlením většinou nepoužívám.

A víte, kdy žehlila nejlépe? Když jsem ji předala manželovi.

Tefal TurboPro Anti-Calc


Výkonná a bezpečná. I taková je žehlička Tefal TurboPro Anti-Calc.

Díky nové patentované technologii TurboBoost, kterou je opatřena nová TurboPro Anti-Calc, pára mnohem lépe proniká do nitra tkaniny.

Další nespornou výhodou je inovativní patentovaná žehlicí deska Durilium Airglide Autoclean, která je jednak výrazně kluznější než předchozí Durilium Autoclean a navíc automaticky odstraňuje mikrovlákna dříve, než se přichytí k žehlicí ploše.

Žehlička TurboPro Anti-Calc má zajištěný dlouhodobě vysoký výkon páry díky unikátnímu patentovanému sběrači vodního kamene, navíc se rychle zahřeje díky výkonu 2600 W.

Funkce Automatic Steam nastaví přesné množství páry podle typu žehleného prádla.

Více informací najdete na www.tefal.cz

Žehličku Tefal TurboPro Anti-Calc testovaly i naše testerky. Jak se osvědčila, si můžete přečíst ZDE.Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Zrozenci tohoto znamení milují drahé věci, v nichž vidí odraz svých úspěchů a za které jsou schopni utratit občas až závratné sumy peněz. A zatímco jejich okolí vrtí hlavou nad jejich domnělou rozhazovačností a Berany podezírají, že chtěj&iac... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

13 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:56
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:55
5 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:54

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat