TESTOVÁNÍ S MÁMOU: Když se z nenávisti stane láska

14.11.2017 | Testování

Žehlení. Nutné zlo, kterému se čas od času nevyhne nikdo z nás. Ovšem pokud máte po ruce žehličku, jako je Tefal TurboPro Anti-Calc, pak se i tato domácí práce promění v příjemně strávenou chvilku. Ostatně se o tom přesvědčila i naše Matka na pokusy HanKa!


Celkové hodnocení: 91%

Hodnocení: 36 testerek

Doporučeno: 72x


Mnohý příběh dlouhé a věrné lásky začíná tak, že na začátku je nenávist. Možná ne úplně nenávist, ale řekněme neláska či odstup. Pak se však něco stane. Přeskočí jiskra. Nastane zlom. A z odporu je krásný cit! Tak přesně tohle se mi se žehličkou… nikdy nestalo!

Hladký skluz


Snadná manipulace, hladký skluz a dostatečně dlouhý kabel. I tím si Tefal TurboPro Anti-Calc naši Matku na pokusy HanKu získala.

Ano, možná jsou mezi vámi ti, kteří mají žehlení jako své hobby, ale já se mezi ně neřadím. Když jsem si kupovala sušičku na prádlo, doufala jsem, že žehlička jednou pro vždy skončí na smetišti dějin. Nestalo se tak. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, tak je občas dobré z hygienických důvodů některé kousky přežehlit. Nutné zlo.

Asi nikdy nebudu milovat jakoukoli žehličku, ale Tefal TurboPro Anti-Calc se hodně přibližuje ideálu. Má povrch, který po tkaninách hezky „klouže“, takže jsem měla pocit mnohem snadnější manipulace. Práce mi šla od ruky!

Ani jsem nemusela hledat prodlužovačku, protože kabel je dostatečně dlouhý. Ačkoli mám poměrně malé ruce a žehlička není z nejmenších, vůbec mi její rozměry nebyly na obtíž – což bylo asi způsobeno tím „hladkým skluzem“. Jsem spokojená a to podobná slova v souvislosti se žehlením většinou nepoužívám.

A víte, kdy žehlila nejlépe? Když jsem ji předala manželovi.

Tefal TurboPro Anti-Calc


Výkonná a bezpečná. I taková je žehlička Tefal TurboPro Anti-Calc.

Díky nové patentované technologii TurboBoost, kterou je opatřena nová TurboPro Anti-Calc, pára mnohem lépe proniká do nitra tkaniny.

Další nespornou výhodou je inovativní patentovaná žehlicí deska Durilium Airglide Autoclean, která je jednak výrazně kluznější než předchozí Durilium Autoclean a navíc automaticky odstraňuje mikrovlákna dříve, než se přichytí k žehlicí ploše.

Žehlička TurboPro Anti-Calc má zajištěný dlouhodobě vysoký výkon páry díky unikátnímu patentovanému sběrači vodního kamene, navíc se rychle zahřeje díky výkonu 2600 W.

Funkce Automatic Steam nastaví přesné množství páry podle typu žehleného prádla.

Více informací najdete na www.tefal.cz

Žehličku Tefal TurboPro Anti-Calc testovaly i naše testerky. Jak se osvědčila, si můžete přečíst ZDE.

20.11.2022

Kvalitní žehlička do domácnosti, vřele doporučuji.

27.10.2022

Výborně žehlí a napařuje. Super žehlička

Žádné jsem neshledala

30.09.2020

Nesnáším žehlení a určitě nejsem sama , ale u této žehličky (má ji kamarádka) oceňuji přesné dávkování páry podle typu látky

mohutná do ruky

01.12.2018

touho žehličko se stalo žehlení hrou u televize, začla žehlit a světe div se baví ji to a velké plus při její "skleróze" je bezpečnostní funkce automatického vypnutí. Takže bezpečná a kvalitní žehlička,

17.06.2018

Žehličku Tefal TurboPro Anti-Calc jsem měla možnost vyzkoušet u mé mamky, která je s ní mimořádně spokojená. Mohu říct, že se s ní žehlilo velmi dobře. Vyzkoušela jsem vyžehlit i všemi nenáviděné košile. Také velmi oceňuji sběrač vodního kamene. Všem tuto žehličku mohu doporučit.

03.03.2018

Je pravda že žehlení opravdu ráda nemám,ale když je kvalitní žehlička jede to lépe a není to takové zlo, no i když :))) Tefal TurboPro Anti-Calc si pořídila moje mamka na vánoce a chválí si jí. Doporučuji

15.02.2018

Tefal TurboPro Anti-Calc...konečně žehlička, díky ní se žehlení proměnilo z práce, kterou jsem opravud neměla ráda..v práci, která mně baví...sulný průnik páry pomáhá prádlo dokonale vyžehlit a moc se mi líbí automatické vypínání

06.02.2018
Doporučení: 62

Tefal TurboPro Anti-Calc je vysoce výkonná, má patentovanou technologii Turbo Booste díky které dosáhnu rychlejšího průniku páry hluboko do každé látky ale nejvíce se mi líbí, že nechybí bezpečnostní funkce automatického vypnutí. Za mě určitě doporučuji

28.01.2018

Nedávno si jí pořídila máma, šla jsem před prací ještě na kávu a novou žehličku mi ukázala. Využila jsem příležitost a vyžehlila jsem si s ní košili do práce. Zvažuji, že si udělám radost a pořídím si ji.

28.01.2018

Tefal TurboPro Anti-Calc testovala moje švagrová která žehlení přímo nesnáší a žehlí minimálně v nutnosti, ale s touho žehličko se stalo žehlení hrou u televize, začla žehlit a světe div se baví ji to a velké plus při její "skleróze" je bezpečnostní funkce automatického vypnutí. Takže bezpečná a kvalitní žehlička, až doslouží můj pokud o žehličku určitě pořídím domů tento "zázrak"

27.01.2018

Je pravda že žehlení opravdu ráda nemám,ale když je kvalitní žehlička jede to lépe a není to takové zlo :-) Tefal TurboPro Anti-Calc si pořídila moje tchýně a chválí si jí - ale je pravda že měla před tím opravdu stařičkou žehličku

12.12.2017

Nežehlím zrovna ráda, ale někdo to udělat musí. Po tom, co jsem si přečetla kladné recenze na tuto žehličku, myslím, že by se mi hodně hodila! :-) Zatím mám jen letitou obyčejnou žehličku, která mi v ničem nepomůže a nic mi jen tak nedaruje. Tahle parní žehlička od Tefalu s extra skluzným povrchem a sběračem vodního kamene, to by bylo terno! To by mě to žehlení snad i začalo bavit 0:-)

10.12.2017

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

Nic

02.12.2017

U nás doma už prošla řadou spousta žehliček a já doufám, že tahle je poslední. Zatím ode mě získává všechny body, protože je naprosto dokonalá. Jak už svým designem, tak i svou atraktivní cenou a hlavně svým výkonem!

nic :)

30.11.2017

žehlení není zrovna má oblíbená činnost-opravdu nebaví mě to,ale když se musí- je super mít opravdu dobrou žehličku :-) mám sice starší typ tefal ale žehlí krásně a kdo ví třeba mi ježíšek nadělí právě tuhle :-)

25.11.2017

Vyžehlit rychleji, snáze a přitom kvalitněji, to vše se daří s touto žehličkou. Má dokonale kluzkou žehlicí plochu, díky které se po prádle všeho druhu pohybuje dokonale snadno, parní ráz je vysoký a navlhčí dokonale i přeschlé prádlo. Je lehká, do ruky dobře padnoucí a pořizovací cena je přijatelná.

23.11.2017

Líbí se mi jak jde technika dopředu a usnadňuje nám tím život a také hlavně šetří náš čas, který pak můžeme trávit jinak. Tefal TurboPro Anti-Calc je žehlička se kterou je radost žehlit a určitě se vyplatí do ní investovat.

23.11.2017

žehličku Tefalku mám již druhou řekla bych že jsou nejvíce prodávané kvůli kvalitě, mám s nima velmi dobrou zkušenost, takže i to nenáviděné prádlo mám celkem rychle vždy vyžehlené. Je pravda že pokukuji po parní stanici od Tefalu, takže kdyby měl někdo zkušenost budu ráda

23.11.2017

Žehličky Tefal jsou určitě nejlepší na trhu,mám jen od této značky s nedám na ni dopustit.zehleni mám ráda ale musí být na to nálada 😁 žehlička Tefal bych řekla že žehlí sama kdybych ji nemusela ovládat 😂

21.11.2017

Jelikož žehlení není má oblíbená činnost. S touto žehličkou začínám měnit názor. Jakákoliv žehlička, která mi prošla rukou byla těžká, rychle se připalovala a často při zapnutí začala se pálit. Ae žehlička od Tefalu je něco jiného, dokonce jsem se naučila správně žehlit košile. Jsem velice s ní spokojená a přítel mi koupil tuto žehličku a sobě košile. :D

21.11.2017

Dobrý den,tak mi dorazila žehlička na testování,a musím uznat,že ač já nežehlím ,tak s touhle kráskou mě to velice bavilo 😁,a mužský který u nás žehlí je naprosto nadšený,hladký skluz,pěkně uchopení, celkově moc krásné zpracování,a vychytávka formou zachycení vodního kamene je pecka, Každopádně i já jsem začala žehlit a baví mě to

Žádné jsem nenašla

20.11.2017

Tefal TurboPro Anti-Calc je super zehlicka, ja zehleni zboznuju beru jako super relax a s touto zehlcikou to jde fakt samo, krasne klouze po povrchu, nezachytava se nikde, nemusi se na ni vubec tlacit

19.11.2017

Jsem asi jedna z mála, co žehlení miluje. Já to beru tak, že si od něj odpočinu, poslouchám televizi a je mi fajn. Žehlička mě mile překvapila svou kvalitou a v rukou není nijak těžká, tak mohu doporučit.

nic jsem nenašla

19.11.2017

Já jsem si vždy myslela, že žehlení je za trest a docela i zbytečná práce. Jenže když jsme to zkusila, zjistila jsem, že se dá u toho i skvěle ŕelaxovat, navíc když pracujete se skvělý a spolehlivým výrobkem.

vyšší cena

18.11.2017

Žehlením trávím nepříjemně moc času, takže jsem uvítala sofistikovaného pomocníka na zvládání hor vypraného prádla. Nejlepší je dokonale hladká žehlicí plocha a napařovací systém, který skvěle zvlhčí i to nejpřeschlejší prádlo. Snadné ovládání, šikovně padne do ruky. Ještě kdyby tak žehlila úplně sama...

16.11.2017

TESTOVÁNÍ S MÁMOU: Když se z nenávisti stane láska.Většina žen nenávidí žehlení.Já také,protože je prostě nudné a často mi nejde tak jak bych si představovala.S touto žehličkou si myslím jde všechno snadno a rychle.

16.11.2017

Hladké a snadné klouzání po povrchu žehleného oděvu, to je základ rychlé a kvalitní práce. Žehlení mi nevadí, ale samozřejmě si ho ráda usnadním a uspíším. Vyhovuje mi skvělý napařovací systém se značnou průrazností páry a také šikovný tvar žehličky, to jak padne do ruky a její nízká hmotnost.

16.11.2017

Značka "tefal" je výborná značka a má kvalitní výrobky.Já jsem v testování štěstí sice neměla,ale viděla jsem ji u mé kamarádky.Vypadá luxusně,co mě zaujalo je dlouhá šňůra která se nikam neplete.Uvažuji o koupi této žehličky.

15.11.2017

velice kvalitní značka,u této žehličky ocenuji že je opravdu lehounká,dobře se drží a hlavně má dlouhou šnůru což je pro mě veliká výhoda.líbí se mi že si poradi se všemi materiály.za mě rozhodně velké ano.

15.11.2017

Tefal TurboPro Anti-Calc patří mezi kvalitní značky, které se v naší domácnosti používají. Tefal je letitou a tradiční značkou. Vyrábí kvalitní žehličky, ale také pánve a další produkty, které léta využíváme.

15.11.2017

Tato žehlička vypadá opravdu luxusně takže uvažuji o její koupi už z toho důvodu že má stará žehlička začíná pomalu dosluhovat a tato by byla naprosto ideální.Moc děkuji za tip a rozhodně o koupi budu uvažovat

15.11.2017

Já žehlím ráda a s touto žehličkou úplně nejradši. Překrásně klouže po všech druzích tkanin. Žádné tlačení silou a namáhání se s malým efektem. Dlouhá šňůra, nízká hmotnost, ergonomický tvar, šikovně padne do ruky. Skvělý napařovací systém nechá proniknout páru hluboko da tkaniny. Výborný pomocník.

15.11.2017
Doporučení: 10

Žehlička Tefal TurboPro Anti-Calc bude asi dobrá investice. Má jen samé výhody - jako je délka šňůry, velice snadné žehlení. Je krásná...zamilovala bych se hned do žehlení. Dobře napařuje a má lehký skluz.

14.11.2017

Žehlička Tefal TurboPro Anti-Calc je opravdu super pomocník, je akorát do ruky, krásně klouže po povrchu. U nás je velmi tvrdá voda, tak oceňuji vysoký výkon páry díky unikátnímu patentovanému sběrači vodního kamene, navíc se rychle zahřeje, žádné čekání. Doporučuji.

14.11.2017

Jsem také jedna z těch, která tuto žehličku testovala a pak jsem si jí za nabídkovou cenu odkoupila. Souhlasím téměř ve všem, co popisuje "matka" v hodnocení. Jde o kvalitní žehličku, se silným napařovacím systémem, hladkém skluzu, dlouhém kabelu. Ráda s ní žehlím, ale ještě raději manžel.

Velice mi vadí, že odměrka na vodu je takového zabarvení, že není možné poznat jaké množství vody tam je.

14.11.2017

Měla jsem to štěstí,a byla jsem vybrána na testování této úžasné žehličky.Je lehká,velmi příjemně se drží.Pára nesrčí,tak jak ta stará co jsem měla.Bezvadný povrch,který krásně klouže po prádle.Moc se mi líbí délka šňůry.Dostanu se i do rohů ložního prádla.Lehce se čistí,tak není problém s vodním kamenem.Určitě si ji odkoupím.Vřele doporučuji všem

Žádné.

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden se v oblasti lásky a osobních vztahů mohou objevit nové příležitosti. Pokud jste nezadaní, hvězdy vám přejí setkání s někým, kdo vás velmi zaujme. Ti, kteří jsou ve vztahu, mohou očekávat posílení emocionální ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

297 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
36 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat