TESTOVÁNÍ: Sarapis Soja pro celkovou pohodu těla

16.03.2022 | Testování

Je vám více jak 40 let a začala vám vynechávat menstruace? Nečekejte, až se naplno rozvinou všechny příznaky klimakteria a otestujte s námi sójový doplněk stravy Sarapis Soja obohacený o vitaminy, který přináší pomoc pro psychickou i fyzickou pohodu. Hledáme 20 z vás!


Celkové hodnocení: 96%

Hodnocení: 50 testerek


Menopauza je doba, která označuje konec vašich menstruačních cyklů. Diagnostikuje se poté, co jste 12 měsíců bez menstruace, a obvykle přichází mezi 40 a 60 lety. Jelikož každý ženský organismus reaguje jinak, udává se, že průměrný věk pro přechod je 52 let, přičemž první příznaky se začínají objevovat většinou 6 až 7 let před poslední menstruací. Co se v této době děje s tělem a jak mu přechod usnadnit?

Projevy děsí, ale dají se zvládnout

Menopauza je přirozený biologický proces, který se ze začátku projevuje mírnými výkyvy v délce menstruačního cyklu a změnami intenzity menstruačního krvácení. K tomu se zanedlouho přidávají další nepříjemné vnější příznaky, jako jsou návaly horka a potu, bušení srdce, kolísání krevního tlaku, nervozita, změny nálad, podrážděnost, poruchy spánku, občasné závratě, brnění v končetinách a mohou. Vyskytnout se také mohou bolesti na hrudi.

Existuje mnoho účinných léčebných postupů, od úpravy životního stylu až po hormonální terapii. Velmi důležitou roli v této oblasti však hraje prevence, tedy fyzický pohyb a pestrá strava bohatá na vitaminy a stopové prvky. V tomto ohledu se vyzdvihují hlavně pokrmy se sójou a doplňky stravy s jejím obsahem.

Pomoc z přírody

Jedním z nich je Sarapis Soja, který přináší pomoc pro tělesnou a psychickou pohodu ženy, a to nejen přímo v období klimakteria. Blahodárně působí i v období před menopauzou a po menopauze, kdy příznivě ovlivňuje hormonální rovnováhu ženy. Preparát je vhodný také pro ženy, které nechtějí nebo nemohou užívat hormonální substituční terapii. Proč je tenhle doplněk stravy tak účinný?

Obsahuje červený jetel, který přispívá k pohodlnému prožití menopauzy. Přítomná včelí mateří kašička v kombinaci s pylem má příznivý vliv na hormonální aktivitu. Mimochodem, mateří kašička se považuje i za elixír mládí, který zároveň podporuje přirozenou obranyschopnost a imunitu. Včelí pyl je pak antioxidantem, který pečuje o kardiovaskulární systém.

Bonusy navíc

V přípravku Sarapis Soja také najdete vitamin C, který přispívá ke správné činnosti nervové soustavy, napomáhá normální tvorbě kolagenu důležitého pro správnou funkci krevních cév, dásní, zubů, kůže, chrupavek a kostí. Vynechat nelze ani vitamin D3. Ten zase přispívá k normalizaci hladiny vápníku v krvi a příznivě tak působí na stav kostí. Seznam cenných látek uzavírá vitamin B6 snižující míru únavy a vyčerpání a regulující hormonální aktivitu.

Užívá se jedna až dvě kapsle denně, přičemž v balení jich je 60. Dvacet z vás tento doplněk stravy otestuje prostřednictvím dvou balíčků produktu – cena za jeden je 500 korun. Délka testování je stanovena na 5 týdnů.

Podrobnější informace získáte na bezplatné telefonické lince: 800 100 140 nebo na www.vegall.cz

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 20 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, zda jim příznaky klimakteria znepříjemňují život.
HLASTE SE DO 30. BŘEZNA 2022.
Vybrané testerky získají 2x Sarapis Soja.

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

vybraná testerka | 23.05.2022

Začala jsem testovat začátkem dubna, už po prvních dávkách jsem se v klidu vyspala, postupne se mi vrátila energie, navály s bušením srdce se mi omezilo na minimum.. za mne výborná, ale bohužel pokračovat nemůžu. V průběhu se mi " rozběhl" vyléčený ekzém. Při vyšetření se mi potvrdila alergie na sóju..

vybraná testerka | 04.05.2022

Sarapis Soja mohu vřele doporučit, brala jsem 2 tablety denně a účinky se na mě projevily téměř ihned. Zklidnila se mě psychika, hlavně návaly vzteku a i návaly horka polevily. Tablety se dobře užívají i na lačno. Žádný negativní postřeh nemám, budu určitě i nadále pokračovat v užívání a věřím, že přechod zvládnu s minimem potíží a ještě zvládnu i zkrotit váhu.

vybraná testerka | 03.05.2022

Oceňuji zejména praktické balení tohoto produktu, jeho snadné dávkování a také unikátní složení tohoto přípravku je ideální a hlavně mi pomohlo ! Zmírnilo a po nějaké době zcela odstratnilo mé problémy s kterými jsem se potýkala několik měsíců před tím. Potíže s návaly , kvalitou spánku , pocením a dalšími ,které mi značně znepříjemňovaly život. Za mě mohu pouze doporučit ženám , které ještě váhají se zakoupením tohoto přípravku. Vzhledem k tomu že se jedná o čistě přírodní nehormonální přípravek byla jsem mile překvapena zejména rychlým nástupem jeho účinku.

žádné

vybraná testerka | 03.05.2022

Sarapis Soja obsahuje plno kvalitních přírodních složek, jako je třeba mateří kasička a červený jetel a tím je opravdu jedinečný. Tablety se dobře polykají a jsou bez chutě a zápachu, což dost oceňuji. Po pravidelném užívání 1 tablety se mi začíná rovnat menstruační cyklus. Bohužel jiné zlepšení jsem nezjistila.

jen částečné zlepšení menstruace

vybraná testerka | 03.05.2022

Sarapis soja pro celkovou pohodu mohu všem ženám opravdu doporučit. V plné míře dostál tomu co slibuje a to celkovou pohodu. V tomto období kdy procházím klimakteriem a stále hledám co by mi pomohlo jsem se Sarapisem soja spokojená. Zklidnila jsem se, lépe spím, zlepšily se mi návaly horka a zmírnilo se mi i pocení. Mohu tedy tento přípravek doporučit a já osobně si ho znovu koupím.

Neshledala jsem žádné zápory na tomto výrobku.

vybraná testerka | 03.05.2022

Sarapis Soja je vynikající přípravek s jedinečným přírodním složením. Moc dobře zabírá na hormonální výkyvy. Psychická pohoda a vyřešení problémů s menstruací velice kvituji. Beru jednu tabletu denně. Tablety se velice dobře polykají. Sarapis Soja určitě doporučuji, protože zabírá rychle a hned jsou znát pozitivní účinky.

žádné

vybraná testerka | 03.05.2022

Přípravek Sarapis Soja jsem brala od začátku dubna 14 dnů dvě tablety a pak po jedné beru dosud. Mám ještě zbytek prvního balení a druhé celé. Začla jsem brát s koncem cyklu a výsledky byly znát hned v následujícím cyklu, žádné pms potíže, ms v termínu, úplně v poho průběh, nebyla tak silná a nepřetrvávalo dlouhé špinění před i po. Vzhledem k tomu, že mám hormonální výkyvy, již související s perimenopauzou a nemůžu brát syntetické hormony, tak na mě tento přírodní produkt účinkuje rychle a efektivně. Určitě budu pokračovat v užívání á 1 tableta dlouhodobě. Opravdu jsem měla výkyvy v cyklu dlouhodobé a bylo to velmi obtěžující. Teď musím říct, že jsem příjemně překvapená, jsem zvyklá na přírodní produkty v péči o zdraví, ale zatím jsem na tak efektivní působení ve srovnání s jinými produkty nezaznamenala. Navíc složení s vitamíny. Jsem moc vděčná za možnost vyzkoušet a určitě doporučuji vyzkoušet všem ostatním ženám s hormonálními problémy pro jejich výborný účinek.

Nenašla jsem žádné pro mě. Jen není vhodný pro všechny ženy, při alergiích na včelí produkty a sóju.

vybraná testerka | 03.05.2022

Přírodní preparát Sarapis soja mě mile překvapil při mých potížích s menopauzou,ale i v posílení obrannyschopnosti. . Užívala po 2 tabletách - ráno nalačno a večer před spaním. Po po dvou týdnech pravidelného užívání se zmírnilo noční pocení a taková ta nervozita, která mě provází před usínáním. Návaly neustaly, ale také se zmírnily, což je velká pomoc. A jako bonus, poprvé jsem "nelehla" jako jediná z rodiny při běžné jarní viroze, která nás celou rodinu sklátí několikrát do roka. Za mě určitě doporučuji!

nic

vybraná testerka | 03.05.2022

Děkuji za možnost testovat Sarapis Soja, současně se začátkem užívání jsem dostala covid a věřím, že i díky Sarapisu byl průběh lehký. Velmi mě nadchlo, že se mi výrazně zmírnily návaly a cítím se podstatně lépe než před začátkem užívání. Už jsem si koupila další balení a budu v užívání Sarapisu okračovat. Děkuji§

cena není nejnižší, ale zdraví je jen jedno...

vybraná testerka | 02.05.2022

Tento přípravek se mi zdá velice kvalitní a účinný. Zabral téměř okamžitě a já se cítím čím dál tím lépe. Zlepšila se mi psychická pohoda a i usínání. Už nejsem tak přecitlivělá a náladová. Návaly se také zmírnily a dají se lépe vydržet. Jsem velmi spokojena a určitě všem doporučuji. Tento přípravek budu užívat i nadále. Moc děkuji za možnost otestovat Sarapis Soja pro celkovou pohodu těla.

Žádné jsem nenašla.

vybraná testerka | 02.05.2022

Sarapis Soja je opravdu jeden z nejlepších přípravku při hormonální nerovnováze, menopauze atd. Přípravek jsem užívala pravidelně a cítím se o hodně lépe, srovnal se mi cyklus a cítím se daleko více vyrovnanější. Sarapis Soja obsahuje plno přírodních složek jako je třeba mateří kasička a červený jetel. Já v pečenou silu přírody opravdu věřím.

vybraná testerka | 02.05.2022

Sarapis Soja jsem začala zkoušet s velkým očekáváním, které se naštěstí vyplnilo. Cítím více energie a psychické pohody. Výrazně se zlepšil i spánek, mám zářivější pleť i lesklejší vlasy. Sarapis mohu srovnat i s jinými podobnými doplňky stravy, ale je pro mě jasný vítěz. Všem, které se ještě rozhodují, výrobek doporučuji.

Nejsou žádné.

vybraná testerka | 01.05.2022

Tento přírodní preparát mi velmi pomohl při mých potížích s menopauzou. Především musím ocenit, že po 14 dnech užívání 2 tablet denně zcela zmizelo nepříjemné noční pocení. Již tak intenzivně netrpím vaginální suchostí a suchostí očních sliznic. Manžel oceňuje, že už mě tolik nebolí hlava :-) a nemusí snášet mé časté výkyvy nálad, neboť vše se zlepšilo. Budu dál pokračovat v užívání.

Neshledala jsem

vybraná testerka | 30.04.2022

Po užívání Sarapisu mi noční pocení a návaly přes den ustoupily až po cca 10-14 dnech, mám pocit, že i "náladově" jsem na tom lépe. Sarapis ještě stále užívám, ale přešla jsem po čtrnácti dnech na jednu tabletu denně a to ráno a přechodové (hormonální) problémy nyní nenastupují. Za mě tedy spokojenost.

vybraná testerka | 30.04.2022

Děkuji za možnost testovat produkt, přemýšlela jsem nad koupí zrovna tohoto Sarapisu. Beru dvě kapsle denně, už skoro měsíc. Zlepšilo se mi to, že nejsem tak podrážděná, spím lépe. Ještě budu brát měsíc, uvidím. Tobolky se dobře užívají. U mě to tedy zabralo hlavně na psychickou pohodu. Beru k tomu ještě třezalku.

Návaly se mi bohužel nezlepšily. Čekala jsem větší účinky. Hlavně na ty návaly, které mám příšerné, jsem několikrát za den rudá v obličeji a je to hodně nepříjemné, na to nezabralo vůbec.

vybraná testerka | 28.04.2022

Byla jsem překvapená jak rychle jsem pocítila účinky tohoto produktu s přírodním složením.Jelikož jsem prodělala hormonální léčbu moje stavy byly šílený ....už po druhém dni užívání se návaly horka citelně snížily.Zatim testuji krátce ,ale věřím že dlouhodobým užíváním pocitim další úlevu.Za mě doporučuji 👍

velikost tablety chuť cena

vybraná testerka | 21.04.2022

Sarapis Soja je pro mě velkým překvapením.Před užíváním jsem byla skeptická,ale dala jsem tomu šanci a ejhle, konečně je tu něco co mi pomohlo.Noční pocení zmizelo, dokonce mám i lepší náladu.Jsem méně unavená, takže zvládnu něco udělat i když chodím do práce.Celkově za mě jednička s hvězdičkou.Budu užívat i nadále.

vybraná testerka | 13.04.2022

Nepříjemné návaly horka se o dost zlepšily. Noční pocení ustoupilo, zlepšila se celková vitalita těla a mysli. Cítím se o mnoho lépe i díky složení kapslí, včelí mateří kašička, červený jetel.. samé dobré věci. Dále budu užívat a doufat, že se nepříjemné projevy klimakteria nevrátí. Ráda doporučuji

Příliš velké kapsle

vybraná testerka | 13.04.2022

Sarapis po dlouhodobém užívání zásadně omezil nepříjemné projevy klimakteria. Noční pocení a bušení srdce se neobjevuje už tak často. Lépe a vydatněji spím. Nejsem tolik unavená a mám energii skoro celý den. Výkyvy nálad nejsou tak časté a tak prudké. Tím, že více spím a jsem v pohodě se zlepšil stav pleti i vlasů.

Cena

21.01.2024

Sarapis pro pohodu těla i mysli opravdu pomáhá na přechod

11.10.2023

Výborný produkt který opravdu pomáhá a maminka si ho chválí

10.10.2023

Sarapis využívá moje maminka a je pravda, že je celkově více v pohodě.

25.05.2023

Doplněk stravy, který pomáhá šetrnou, přírodní cestou bez chemické zátěže zvládnout náročné období v životě ženy. Upravuje hormonální rovnováhu, bojuje s nepříjemnými pocity horka a únavy. Snadné užívání, praktické balní, které snadno vezmete na cesty.

18.01.2023

Sarapis Soja pro celkovou pohodu těla užívala moje mamka a byla s ním velice spokojená

23.12.2022

Tento doplněk stravy brala moje maminka a moc si ho chvalila

19.12.2022

Přípravek je příjemný, a pomáhá tak jak má, doporučuji

19.12.2022

Je to dobrý, doporučuji, moc mi to pomohlo

Vysoká cena

29.11.2022

Už po týdnu jsem na sobě pociťovala více energie a pohody.

20.11.2022

Kupovala jsem mamince a nemůže si to vynachválit. Je opravdu spokojená

14.11.2022

Naprosto skvělý produkt nemohu si ho vynachválit 10/10

28.10.2022

Skvěle pomáhá s hormonální nerovností již po několika dnech užívání

27.10.2022

Za mě fajn i přijatelná cena která odpovída. Uricte doporučuji

Žádné

22.10.2022

Skvělé, vyzkoušené a dobré, ta cena jen je drahá

Drahé

22.10.2022

40 let uz mi bylo a tak jsem sahla po SARAPISU. Mile me potesilo slozeni s jetelem, vcelim propolisem, pylem a hl.spoustou vitaminu C, D a B. Po delsim uzivani se uz i psychicky citim lepe

Nenašla jsem

21.10.2022

Používá známá a dle ní funguje naprosto skvěle. Lépe se jí spí a má více energie. Přes den není tolik unavená

Zavede tělo zase do normálu. přestala jsem na měsíc pít alkohol a cítím se jak nová.

11.10.2022

Maminka pije už dlouhodobě a nemůže si ho vynachválit. Výborná chuť

10.10.2022

Má spoustu vitamínu, není drahý, delší dobu už využíván

18.09.2022

skvělé používám každý den velice jsem spokojená....

16.09.2022

Mužů říct ze jsem se toho obávala ale opravdu to funguje

12.09.2022

sarapis jsem už jednou používala a byl dobrý určitě se zase k němu vrátím jelikož co beru mi nevyhovuje

12.09.2022

vyzkousela jsdm na doporucemi kamaradky. pouzivam 4 mesice. citim se lepe.

28.08.2022

Produktu jsem napřed nevěřila , ale později jsem zjistila že je výborný

03.05.2022

U mě velká spokojenost, zabral snad ihned, zmizela mě vzteklost a návaly horka. Budu určitě pokračovat v užívání a třeba ještě snížím i váhu.

žádné jsem nenašla

01.05.2022

Používá maminka. Zatím je spokojená. Zkusila již více přípravku, ale tento ji zatím sedí nejvíce.

29.04.2022

Prirodni produkt je pro me volba cislo jedna. Bylo mi receno ze produkt muze pomoci i zlepsit dny behem menstruace a je tomu tak. Zaroven do sebe ladujete bylinky a nemusite se niceho bat. Navaly horka se tez zlepsili.

22.04.2022

Doporučuji všem ženám při překonání negativních příznaků přechodu, mně hlavně s návaly horka. Ze začátku jsem brala dvě tablety, nyní stačí brát už jen jednu tabletu denně.

11.04.2022

Ciste prirodni produkt, ktery napomaha “v tomto” zmenovem obdobi s navaly, pocenim a citenim se nesva. Rozhodne je lepsi sahnout po tomto bylinnem prirodnim produktu nez nejake chemii. Telo produkt dostane do vetsi rovnovahy a klidu.

06.04.2022

skvělý produkt. měla jsem problémy s menzesem, ale tento produkt opravdu je vyřešil

06.04.2022

Sarapis soja skutečně účinkuje a mírní nepříjemné projevy..

Žádné

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden se v oblasti lásky a osobních vztahů mohou objevit nové příležitosti. Pokud jste nezadaní, hvězdy vám přejí setkání s někým, kdo vás velmi zaujme. Ti, kteří jsou ve vztahu, mohou očekávat posílení emocionální ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

13 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:47
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
144 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat