TESTOVÁNÍ: Sušenky bez lepku od Nairns chutnají a neublíží

16.05.2022 | Testování

Bezlepkáři, pozor! Pro testování se hledá 30 dobrovolníků, kteří si do práce či na výlet s sebou přibalí ovesné sušenky z celozrnných bezlepkových vloček od Nairns. V čem jsou jejich hlavní výhody a proč je milují nejen sportovci?


Celkové hodnocení: 94%

Hodnocení: 94 testerek


Oves je vysoce výživná obilnina s mnoha zdravotními výhodami. Zastává funkci oblíbené snídaňové kaše, nachází se také v müsli a dalších potravinách a svačinkách. Jak to má s lepkem? Není tajemstvím, že hlavně celiaci si musejí dávat velký pozor na to, co jedí!

Čistý versus kontaminovaný oves

Čistý oves je bezlepkový, nachází se v něm pouze avenin, jež je lepku podobný. Většina celiaků příjem aveninu v mírné denní dávce snáší dobře. Studie ukazují, že lidé s celiakií nebo alergií na pšenici mohou sníst 50–100 gramů čistého ovsa denně, a to bez nežádoucích účinků. Čistý oves je pro ně tudíž bezpečný. Má to ale malý háček, je třeba hlídat kvalitu a prověřovat výrobce potravin.

Oves je lepkem často kontaminován, protože se obvykle zpracovává ve stejných zařízeních jako zrna, která lepek, jinak zvaný gluten, obsahují. Řeč je třeba o žitu, ječmeni nebo pšenici. Bezlepkový oves z prověřených zdrojů tak pro celiaky sehrává svoji významnou roli. Je potravinou, která jim neubližuje a zároveň přináší jisté hodnoty pro zdraví.

Něco jako pramen zdraví?

Oves je nabitý dietní vlákninou, takže pečuje o trávicí systém a tepny. Rozpustná vláknina se v žaludku a střevech stává gelem. Tento gel zachycuje cholesterol z tekutin v trávicím traktu, bere cholesterol s nízkou hustotou (LDL), takzvaný „špatný cholesterol“ a v těle ponechává cholesterol označovaný jako „dobrý“ (HDL, lipoprotein s vysokou hustotou).

Oves také obsahuje antioxidanty, které působí proti volným radikálům. Konzumace bezlepkového ovsa zabraňuje výkyvům a srážkám krevního cukru tím, že rozloží hladinu krevního cukru na delší časové období. To zase pomáhá kontrolovat hladinu inzulinu. Ale to pořád není všechno.

Ideální svačina pro každou příležitost

Oves je bohatý na fytochemikálie, u nichž bylo prokázáno, že mají protirakovinný účinek. Jeho zařazení do jídelníčku snižuje krevní tlak a dodává energii, jelikož patří ke skvělým zdrojům komplexních sacharidů. Protože se nejedná o jednoduché cukry, jako je zpracovaná mouka nebo cukr, v organismu vydrží déle a tělo efektivněji zásobuje energií. Lepší svačinu na cesty nebo při sportování najdete jen stěží. A kde bezlepkový oves hledat?

Otestujte společně s námi Ovesné sušenky bez lepku s čokoládou 160g a Ovesné sušenky s čokoládou a kokosem bez lepku 160g. Jedná se o ovesné sušenky z celozrnných bezlepkových vloček, které jsou vhodné pro celiaky i vegetariány. Obsahují až o 30 % méně cukru, než klasické bezlepkové sušenky. Patří k bohatým zdrojům vlákniny, nenajdete v nich umělá barviva, aromata a ani konzervanty. Sušenky jsou baleny v praktických balíčcích a oceníte je jako chutnou svačinu do školy, do práce či na cesty. Pokud se na vás neusměje štěstí formou výběru do testování, nezoufejte! Skvělé bezlepkové sušenky si můžete upéct i doma, např. podle tohoto receptu, jehož video postup naleznete zde.

Aby hodnocení produktu bylo co nejobjektivnější, podmínkou pro výběr do testování je intolerance nebo alergie na lepek.

Sušenky koupíte: Albert, Kaufland, Tesco HM, lekarna.czrohlik.czgrizly.cz.

Cena testovacího balíčku: 160 Kč

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 30 testerek, které splňují podmínku pro výběr do testování a napíší níže do Rozstřelu testerek, zda jim u nás vyhovuje nabídka bezlepkových pamlsků?
HLASTE SE DO 29. KVĚTNA 2022.
Vybrané testerky získají 1× Nairns Ovesné sušenky bez lepku s čokoládou a 1× Nairns Ovesné sušenky s čokoládou a kokosem bez lepku.

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

vybraná testerka | 14.06.2022

Moc děkuji za možnost vyzkoušet tyto úžasné bezlepkové sušenky. Už na první pohled mně zaujalo balení těchto sušenek. Je velmi praktické, že jsou jednotlivé porce baleny samostatně. Můžeme si je vzít do školy, práce, nebo třeba na výlety jako bezva svačinku. Chuťově jsou moc dobré. Moc nám chutnaly oba druhy. Hlavně si cením i toho, že mají snížený obsah cukru. Po konzumaci jsem nezaznamenala žádné trávicí problémy. A to je super!!!! Takže tyto sušenky budou mít určitě místo v mém jídelníčku a mohu je ostatním opravdu doporučit.

nic

vybraná testerka | 13.06.2022

Myslela jsem si že si dám sušenky v práci ke kávě, ale ve finale jsem to vůbec nestihla. Doma jsem pak dostala na něco dobrého chuť, tak jsem si jé rozdělila. A musím říct jsou neskutečně dobré. Oceňuji i jak jsou v krabici pak zvlášť balené. Můžete si tak vzít do kabelky balíček kde jsou 4 sušenky a tak si je vychutnat v autě a nebrat celou krabici není žádný problém. Opravdu mne milé překvapila chuť. Vůbec se nedá poznat že jsou bez lepku. Za mne jsou naprosto Top a určitě si je koupím domu do zásoby

Žádné

vybraná testerka | 13.06.2022

Jsem matkou malé celiačky Valentýnky, měla jsem radost jako asi každá matka malého celiaka, že je na trhu nějaká novinka, kort sladká. Hold my rodiče dětí, postižených právě celiakií oceníme cokoliv, aby se zrovna naše zlatíčko cítilo, jako každé druhé dítě a ne, vyřazeno z kolektivu. Skvělé balení. Opravdu fajn chuť. Nejsou vysušené za nás vyhrávají rozhodně modré kokosové, jsem velice ráda, že jsme byli vybráni právě my. Ještě jednou děkuji.

Cena je vyšší, ale náklady stoupají. Zatím menší obsazenost v obchodech.

vybraná testerka | 13.06.2022

Děkuji za vybrání do projektu. Sušenky jsou opravdu výborné. Mají praktické balení, zvlášť sáčky. Chutnaly mi oba druhy, asi víc ty kokos čokoláda. Tolerovala jsem je bez problémů. Chutnaly i dětem, takže mi jich moc nezbylo:) A celkem hodně zasytí, to mě překvapilo. Křupavé, nedrolí se, prostě můžu doporučit.

Ta cena je opravdu hodně vysoká.

vybraná testerka | 13.06.2022

Tyto sušenky předčily má očekávání, chuťově naprosto výborné, jen jsem dojedla jednu a už jsem sahala po další. Oceňuji balení - sušenky jsou baleny v pytlíčkách po 3-4 kusech, velmi praktické na cesty nebo i jen k odhadnutí porce. Jsou nadýchané a tak akorát sladké, špatně mi po nich nebylo. 100% doporučuji.

Vyšší cena

vybraná testerka | 12.06.2022

Výborné a zdravé sušenky. Nejvíce mi chutnaly s kousky čokolády, jen jsem se zakousla, sušenka krásně krupla a ta skvělá chuť. I moje 4letá dcerka hned musela ochutnat a musela celou sušenku sníst. Čokoládové sušenky byly vyšší než ty kokosové, to mě hodně překvapilo. Ale určitě když v obchodě uvidím, tak si je ráda koupím za jakoukoliv cenu.

vybraná testerka | 12.06.2022

Testovala jsem ovesné sušenky od firmy Nairns, bez lepku. Balení - jedny s čokoládou a kokosem a druhé jen čokoládové. V krabičce je více balení, což je super třeba jako svačinka. Čokoládové sušenky jsou křupavější. Kokosové příjemně a lákavě voní po kokosu. Osobně mi více z výběru chutnaly čokoládové. Doporučuji ale oboje.

Do záporu bych dala snad jen vyšší cenu.

vybraná testerka | 12.06.2022

Sušenky Nairns, mne v kategorii bezlepkových produktů mile překvapily... O trošičku více mi chutnaly čokoládové - jsou v balíčku čtyři a mají chuť opravdu po čokoládě, jsou akorát sladké, výborné. Kokosové jsou v balíčku tři, maličko vyšší, dle mé chuti jsou mnohem sušší. Ke kávě ideální, samotné ne.

Na krabici mi chybí perforovaný proužek na snadné otevření. Kokosové sušenky jsou sušší. papírový obal se mi zdá zbytečně velký.

vybraná testerka | 11.06.2022

Sušenky jsou chuťově opravdu výborné. Je super, že se sortiment bezlepkových potravin pořád rozšiřuje. Čokoláda je čokoláda, ale kokosové mi přesto chutnaly více. Zahlédla jsem je v Bille i Albertu, takže jsou i dostupné v běžných obchodech. Cena je vyšší, ale to je u všech bezlepkových potravin. Viděla jsem je i v akci a to už se dá.

Trochu vyšší cena

vybraná testerka | 11.06.2022

V naší rodině zvítězily ovesné sušenky bez lepku s čokoládou, i když kokosové jsou zase krásně cítit kokosem. Líbí se mi praktické balení po 3 či 4 ks na cesty, je to ideální zdravá svačina na cesty nebo do školy. Jednotlivé sáčky jsou akorád tak velké, vejdou se do každé kabelky. Určitě je občas koupím.

trochu vyšší cena

vybraná testerka | 11.06.2022

Měla jsem možnost otestovat sušenky od firmy Nairns bez lepku a to kokosové s kousky čokolády a čokoládové s kousky čokolády. Oboje sušenky s příchutí jsou velmi chutné. Kokosové sušenky jsou vyšší a měkčí, vláčné, balené po třech kusech. Čokoládové sušenky jsou nižší a tvrdší, křupavější, balené po čtyřech kusech. Oboje chutnají skvěle. Chutnali nám obě vyhotovení bezlepkových sušenek. Mohu je tedy oboje doporučit a po jejich konzumaci jsme neměli žádné zdravotní potíže.

Zápory jsme nenašli.

vybraná testerka | 10.06.2022

Sušenky Nairn’s jsou vláčné, velmi chutné. Vnučce velmi zachutnaly kokosové s čokoládou. Lehce je strávila, bez problémů se zažíváním. Oceňuji praktické balení po čtyřech kusech. Sušenky jsou vhodné na výlet , do baťůžku a díky balení i do kabelky. S ovocem dokonale zasytí . Kousky čokolády jsou příjemné chuti ,mezi bezlepkovými sušenkami vynikají svou chutí. Snížený obsah cukru je rovněž hodnotné.Doporučuji.

Cena je vyšší.

vybraná testerka | 10.06.2022

Sušenky bez lepku Nairns nám všem moc chutnají. navíc to že jsou bez lepku a jsou dobré je obrovský plus protože dcera nemůže lepek a většina pamlsků pro ní je kukuřičná či rýžová, takže super změna.prakticke balení na cesty. já dávám přednost kokosové verzi a děti zase spíše čokoládové ale všem chutnali obě chuti.

cena je dost vysoká. jinak žádné zápory.

vybraná testerka | 10.06.2022

skvěle chutnají výborná kombinace chutí (kokos, čokoláda, ovesné vločky) mám ráda kousky čokolády kokos je v naší rodině velmi oblíben jsem nadšena z méně cukru jsou bezlepkové Hlavní ingredience je celozrnný oves balení po 3-4 kusech ve 4 baliccich - není nutné sníst celou krabici najednou, protože se otevře, ale krabice je rozdělena na 4 jednotlivé balíčky

modré balení po 3 kusech v jednotlivých balíčcích ale v červeném balení jsou balíčky po 4 kusech více nám vyhovuje balení po 4, protože jsme čtyřčlenná rodina, ale to je individuální, počet bych sjednotila

vybraná testerka | 09.06.2022

Překvapila mně chuť sušenek, chutnali nám oboje ale u dětí vedla čokoládová. I když jsou bez lepku mají opravdu chuť jako ostatní sušenky s lepkem. Čokoládové mají malé čokoládové pecičky které zvýrazní chuť a čokoláda je opravdu cítit. Kokosové jsou taky s čokoládovými pecičkami ale jemnější ale lahodné a mně opravdu moc chutnali.

Menší balení u kokosových sušenek což je za mně škoda.

vybraná testerka | 09.06.2022

- s čoko kousky výborné! - zdravá svačinka na cesty anebo do práce, vytáhnu balíček a jdu, nemusím nic péct nebo hledat recepty na bezlepkovou svačinu, tudíž to velmi ušetří čas - výborná chuť - zajímavá novinka, kterou si budu kupovat od teď pořád - čokoládové nebyly vůbec suché - bezlepkové - zasytí na dlouhou dobu

- sušenky s kokosem byly trochu sušší - málo porcí v balení :-)) - mohlo by je nabízet i více potravinových řetězců

vybraná testerka | 07.06.2022

Oba druhy sušenek (dark chocolate&coconut i chocolate chip) jsou krásně křupavé, mají praktické balení čtyř balíčků balených po třech sušenkách (dark chocolate&coconut příchuť) a nebo čtyřech sušenkách (chocolate chip příchuť), které lze vzít kdekoliv na cesty. Velmi oceňuji snížený obsah cukru. Kdybych měla hodnotit, který z druhů je lepší, více mě oslovila příchuť dark chocolate & coconut. Je méně sladká a cítím v ní jemnou a vyváženou chuť kokosu a hořké čokolády, chuťově opravdu 10/10. Chocolate chip příchuť je trochu sladší, klasická, moc dobrá, cítím v ní sladkou chuť čokolády, chuťově oproti předchozí příchuti 8/10. Velmi oceňuji bezlepkové složení. S kávou se doplňují naprosto perfektně!

Jediné, co bych uvítala, je snad vyšší obsah bílkovin v sušence, možná jiný olej, než obsažený palmový, a do budoucna třeba i vegan složení :)

vybraná testerka | 07.06.2022

Velkým plusem je praktické balení po menších sáčcích - stačí jeden sáček strčit do kabelky a chutnou, zdravou svačinku máte vždy po ruce. Příjemně překvapila i chuť -byť čokoládová varianta na mě byla trochu moc sladká. Sušenky jsem dala ochutnat i svým kolegyním - celiačkám a i ony byly velmi potěšeny.

Uvítala bych více příchutí (třeba se sušeným ovocem - např. brusinkami.

vybraná testerka | 06.06.2022

Bezlepkové sušenky -kokos,čoko- jsou velice dobré. Dle ochutnávky bych dala více přednost těm kokosovým. Ale i čokoládové jsou výborné. Oceňuji balení sušenek po 3-4 kusech. Výhodné jak pro děti do aktovky či pro dospělé do kapsy. Jsou křupavé, ale né lámavé. Hodnotím velice kladně a navíc jsou zdravé a pro bezlepkáře vhodné.

vysoká cena

vybraná testerka | 06.06.2022

Sušenky jsou chuťově opravdu velmi dobré, hlavně ty kokosové mi moc chutnaly. Rozhodně jsou jedny z nejlepších bezlepkových, co jsem ochutnala. Mají křupavou konzistenci a nejsou příliš sladké, ale na druhou stranu ani málo. Jsou balené zvlášť po 3 kusech, to mi přijde také fajn, hlavně do práce a na výlety. Určitě si je budu kupovat pravidelně.

Balení by mohlo být trochu větší. Ideální by byly 4 sušenky v balení místo 3.

vybraná testerka | 06.06.2022

Ze sušenek bez lepku od Nairns jsem nadšená, chutnají báječně, dají se jíst ke svačince, snídani, nebo jen když vás honí mlsná, dají se vzít všude s sebou. Nelámou se jako sušenky podobného typu. Krásně voní. Mě moc chutnaly v kombinaci s jogurtem. Ale co je nejlepší, nezpůsobily mi žádné trávicí problémy, žádná těžkost, nadýmání. Takže jsem šťastná, že jsem tyto sušenky objevila a zařadím je do svého jídelníčku.

Možná vyšší cena

vybraná testerka | 03.06.2022

Musím se přiznat, že bezlepkové sušenky jsem ochutnala poprvé. Manžel přešel na tuto dietu teprve nedávno, takže se zatím s produkty seznamuje. Ne vždy jsem z výrobků nadšená, ale tyto sušenky jsou "jiné kafčo". Neskutečně křupavé, voňavé a dobré, člověk by se po nich utloukl, i když pánská část rodiny mě opravdu chrání a pro jistotu zkonzumovala dost sušenek ještě dřív, než jsem se k nim dostala. Čokoládové jsou senzační, ale o kokosových nemůžu ani nic napsat, ty jsou prostě jednoduše úžasné, božské, prostě dokonalé. Kromě chuti oceňuji i velmi prakticky balené porce a na oko líbivé krabičky. Vše je funkční a příjemné. Rozhodně se po sušenkách podívám a nakoupím dostatečnou zásobu.

nic

vybraná testerka | 02.06.2022

Jsem MOC rád, že jsem byla vybrána, jako jedna z testérek bezlep. sušenek. Včera 1.6.22 mi byly OK doručeny. Je mi 72, mám i určitá omezení ve stravování, jsem diabetik.. Velice mile mně chutě obojích suš. a) s čokol. b)hořká čok. +kokos zaujaly.Jsou i příjemné chutí a složení, Sobě i manželovi jsem uvařila kávu a na talířky dala ochutnávku. Doporučujeme oboje,foto přiloženo. S díky: Věra Špalková

občas si i bezlep. pečivo koupím, popř. sušenky od jiných konkur. výrobců.Takže jsem i porovnávala testované od vás jen Chválím!

vybraná testerka | 02.06.2022

Sušenky jsou moc dobré. Jsou balené v opravdu moc hezké krabičce a zároveň praktické. Dají se pohodlně přibalit na cesty a zaženou i drobný hlad. Kokosové sušenky jsou jsou výtečné, krásně voní kokosem a jsou moc dobré. Čokoládové jsou také dobré ale při koupi dám přednost kokosovým. Sušenkám status bez lepku neubírá vůbec na chuti ba naopak moc věcí bez lepku takto dobrých nebývá. Sušenky mohu jen doporučit.

Byly celkem sušší ale to neubírá na kvalitě jen je lepší si k nim dát kávu nebo čaj.

vybraná testerka | 02.06.2022

Sušenky jsou ve fajn balení - tak akorát do kabelky. Obě příchutě mi velmi chutnaly. Kokosové mě zaujaly více, jdou opravdu krásně cítit kokosem, ale čokoládové jsou také výborně. To, že jsou bezlepkové vůbec neubírá na chuti. Složení mě taky velmi příjemně překvapilo. Určitě si je někdy zase pořídím.

Klidně by sušenky mohly být trošku větší. jako hladové těhotné mi jedno balení nestačí :)

vybraná testerka | 01.06.2022

Z ovesných sušenek bez lepku s čokoládovou příchutí jsem nadšená. Jsou sladké přesně tak akorát, chuť je vynikající. Neobsahují umělá barviva, aromata, ani konzervanty. Krabička obsahuje 4sáčky po 4 kusech. Jeden balíček vystačí přesně akorát na rychlou svačinku, zaženete hlad. Jednotlivé sáčky jsou skladné, vejdou se do každé kabelky. Ovesné sušenky s čokoládou a kokosem už na mne byly sušší a ne tak chuťově vyvážené jako ty čokoládové.

Sušenky s čokoládou a kokosem jsou sušší.

vybraná testerka | 01.06.2022

Čokoládové jsou chuťově výborné, křehké, křupavé, ale přitom nejsou vysušené. Tím, že jsou tenčí, je jich více v balení, člověk má i pocit, že jich snědl více než kokosové varianty. Jedno balení vás příjemně zasytí a zažene drobný hlad, ideální jako zdravá svačina. Praktické balení po 3 či 4 ks na cesty. Tyhle určitě někdy koupím, protože i složením mě příjemně překvapily.

Kokosové sušenky jsou chuťově dobré, ale dost suché, až dusivé, na konzumaci bez nápoje úplně nejsou vhodné.

21.01.2024

Sušenky moc nám chutnaly musíme si je koupit opět .

11.10.2023

Babička má bezlepkovou dietu a tyto sušenky jsou její oblíbené

11.10.2023

Bezlepkové produkty jsou u nás v rodině na běžném jídelníčku. Tyto sušenky jsou moc dobré. Plnohodnotná varianta k běžným sušenkám. Skvěle dochucené, s kousky čokolády a kokosu. Chutné a přitom zdraví prospěšné. Zdrojem vlákniny a dalších potřebných látek.

29.08.2023

Chuť bez lepku Nižší obsah cukru Vláknina Alternativa sladkostí

žádné

28.02.2023

Moc dobré sušenky pro ty, kterým vadí lepek. Mají plnohodnotnou chuť, vzhled i vůni. Chutné, křupavé, k čaji i kávě. Na výběr ze dvou druhů.

17.02.2023

Bohužel se nás také týká bezlepková dieta a o to hůř, že naší malé dcery. Tyto sušenky jí ale plnohodnotně nahradí ty běžné. Čokoládová i kokosová příchuť jsou výborné. Křehké, přiměřeně sladké, dobrá snášenlivost, vynikající.

16.02.2023

Opravdu dobré bezlepkové sušenky. Jedny z nejlepších na trhu. Čokoládová verze má výraznější chuť i vůni. Kokosová víc chutnala manželovi. Křehké, křupavé, přiměřeně sladké a hlavně bez lepku, což ocení a uvítá hned několik členů naší rodiny. Pěkné balení, dlouhá trvanlivost.

13.02.2023

Sušenky bez lepku jsem koupila omylem, ale zjistila jsem, že jsou skutečně lehčí na trávení, chutí se příliš neliší od běžných, takže mi nevadí je kupovat i dětem.

cena

10.02.2023

čokoládové výborné sušenky bez lepku od značky na IRC nevím co to je chutnají a neublíží

okkk

10.02.2023

tyhle Sušenky jsou moc slaďoučké a je tam hodně čokolády

.

18.01.2023

Sušenky jsou moc dobré .Je super že jsou ještě zvlášt balené

cena

23.12.2022

Susenky jsou skvele, mají uzasnou chuť, moc doporucuji

19.12.2022

Tyto sušenky jsou skvělý, mají dobrou chuť a cením, že je bez lepku

09.12.2022

kupujeme dědovi nesmí lepek . chutnají dobře sladké a chutné

30.11.2022

Spokojená se sušenkami chutné a zdravé obsahují vše co je podle mých představ.

20.11.2022

Sušenky byly vynikající Jelikož nemůžu lepek a moc toho opravdu není kde sehnat můžu jedině doporučit

14.11.2022

Sušenky bez lepku jsou pro mě ta nejlepší volba do práce

13.11.2022

kamarádka kupuje pro své děti,měla jsem možnost vyzkoušet si, nevidím rozdíl ,nepoznala bych že jsou bez lepku

27.10.2022

Za mě super sušenky pro bezlepkáře, chutnají i mě a to nemám intoleranci

Žádné

26.10.2022

tyto sušenky mne velice chutnají jsem snímá spokojená

25.10.2022

Susenky kupujeme, hlavně i kvůli snizenemu obsahu cukru Chuťově jsou dobré oba druhy

22.10.2022

Sušenky kupují sestře s bezlepkovou dietou, obě si na nich vždy pochutnáme.

22.10.2022

Cisty bezlepkovy oves je vyborna surovina. Susenky s čokoládou a kokosem jsou nejlepší

Vyssi cena

21.10.2022

Jelikož mám bezlepkovou dietu ocenila jsem tyto sušenky. Jsou velmi chutné.

Jsou boží hlavně pro ty co mají alergii na lepek. Mě velmi chutnají.

19.10.2022

Sušenky bez lepku od Nairns mají velice dobrou a křupavou chuť doporučuji.

19.10.2022

Výborné sušenky, skvěle chutnají a ani bych nepoznala že jsou bez lepku.

17.10.2022

Moje nejoblíbenější bezlepkové sušenky, akorát sladké.

16.10.2022

Super svačinka, zasytí a dobře chutnají 👍❤️beru si vždy sebou do práce.

15.10.2022

Skvělé, krupave, a chutné sušenky. Super na svačinku Doporučuji.

10.10.2022

Mám alergii na lepek takže velice skvělý produkt , dobře chutná

05.10.2022

Super sušenky bez lepku. Nejsou moc sladké, tak akorát.

Nedají se koupit všude

03.10.2022

Jednu chvíli jsem měla dietu, kvůli střevním problémům a má strava nesměla obsahovat lepek. Je to sice nákladnější a mnohdy ani ne tak chutné, jako klasické stravy, které lepek obsahují, ale například tyto sušenky jsou velmi chutné a kupuji si je do teď a to už bezlepkovou dietu držet nemusím.

Malé balení.

30.09.2022

Dcera má tuto dietu a je velmi obtížné, hlavně v sladkem najít něco co ji bude chutnat a musím říct, že tyhle sušenky to mají❤️ výborná křehká chuť, žádná umělotina

28.09.2022

Vypadají skvěle zní to skvěle pro někoho neurazi a nenatchne

28.09.2022

odkdy o nich vim jim je skoro furt,nejlepsi na cesty

26.09.2022

Sušenky jsou výborné na cesty nebo na svačinu do školy. Určitě potěší všechny lidi,kteří se stravuji bezlepkove. Chuť je výborná.

26.09.2022

zdravé sušenky ,Dobrá chuť vyborne na svačinky 🙂🙂

26.09.2022

Uprimne jsem mela z tech susenek strach ale mile me překvapili 😊 byli velmi vynikající!

20.09.2022

Výborná chuť, poměrně dobré složení

Menší balení (2 ks), rozepsané nutriety na porci

18.09.2022

kdo nemůže lepek skvělá volba.

cena může zaskočit ale jen někdy.

18.09.2022

velmi hutné, krásné balení,vhodné na každou situaci

16.09.2022

Sušenky bez lepku, jsou pro zažívání daleko lepší, nenadýmají a já jsem na 100% spokojena

15.09.2022

Velmi chutné, krásně křupave, hodí se nejen ke kave, oceňuji že nejsou příliš sladke

12.09.2022

Vynikající sušenky bez lepku jsem si opravdu nemohl nechat ujít. I přes to, že lepek normálně konzumuji, tak mě chuťově nezklamaly.

Nejsou.

12.09.2022

dostatecne mnozstvi, pekne baleni

nechutnaly, bohuzel.

11.09.2022

Výborné sušenky, moc dobré. Složení výrobku také odpovídá zdravé stravě

Nemám žadne výhrady. Zápory jsem nenašla.

08.09.2022

Hodnotim kladně, protoze jsou chutné a bez lepku

Nic

08.09.2022

Výborné sušenky, krásně křupavé, chuťově velmi příjemné

07.09.2022

Opravdu moc dobré sušenky. Křupají a mají jemnou chuť. Nepoznala bych, že jsou bezlepkové.

29.08.2022

Výborné a zdravé sušenky. Navíc jsou v praktickém balení, takže jsme si je mohli vzít s sebou na výlet. Dětem i mě moc chutnali.

vyšší pořizovací cena

28.08.2022

Dobré je ze jsou bez lepku s nejlepší chuti 😁😁😁😁

26.08.2022

za mě topovka! Chutnají mě i mému bráchovi s bezlepkovou dietou :)

26.08.2022

Chutné, akorát sladké

Sušenky mě nijak nenadchly, znovu bych si je nekoupila

24.08.2022

skvělá jemná čokoládová chuť a zároveň skvele složení

17.08.2022

Super sušienky je dobre keď si môžu pochutnať na niečom sladké Lom aj ľudia ktorí môžu jesť len bezlepkové veci

10.08.2022

mohu říci, že nejím bezlepkové potraviny,ale tyto sušenky mi celkem chutnají. Jediné co,tak určitě nemusím kupovat stále.

05.08.2022

Vynikající chuť, praktické na cesty, dobrá textura.

Snadno rozdrobitelné.

26.07.2022

Sušenky bez lepku od Nairns mají skvělou chuť. Pochutnáte si na nich, i když jsou velice zdravé.

05.07.2022

tyhle sušenky jsou boží mají dobrou chuť a hlavně chutnají synovi

20.06.2022

Velmi chutné méně sladké sušenky, na které při nákupu narážím častěji. Lepek vyřazuji z hlediska nadýmání z jídelníčku a především sladké je náročné k sehnání. Dvě varianty, pro milovníky čokolády nebo kokosu :) Cena je příjemná.

17.06.2022

Vynikající bezlepkové sušenky. Hodně mi zachutnaly a je to vynikající svačinka ke kafíčku nebo k čaji.

17.06.2022

Na čokoládové jsem náhodně narazila a ke koupi mě přiměl popisek o sníženém obsahu cukru. Jsou perfektní! Akorát sladké (furt je v nich čokoláda :)) a skvěle balené po 4 ks. Ideální na sváču na cesty apod. Navíc jako člověk, co bojuje s lepkem, se následně cítí bez problémů.

14.06.2022

Narazili jsme na tyto bezlepkové sušenky náhodně a moc nám doma chutnali. Konkrétně ty čokoládové, nejsou tak šíleně sladké a mají skvělé složení. Doporučujeme!

13.06.2022

Stravuji se bezlepkově a musím říct, že tyto kokosové sušenky miluji. Chuť po kokose a kousky čokolády je zkrátka hitparáda. Navíc mi po nich nic není. Cenově jsou velmi příznivé.

13.06.2022

Sušenky Nairns čokoládové jsou velmi vláčné a méně sladké než například BeBe. Velkou výhodou za mě je, že mi po nich nebývá špatně, jelikož mi nedávno našli intoleranci na lepek. Opravdu chuŤově skvělé sušenky. Ke koupi i na online obchodech (Rohlík, Košík, občas i přes lékárny..)

30.05.2022

Sušenky mi moc chutnají a jim je ráda a často.

Zadne

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden může být plný intenzivních emocí a hlubokého uvědomění. Pokud jste ve vztahu, možná budete cítit potřebu vyjádřit své pocity a touhy otevřeně. Nebojte se sdílet své myšlenky a snažte se pochopit i pohled svého partnera. To může po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat