TESTOVÁNÍ: Tablety, sprej a sirup Sinulan forte

21.01.2019 | Testování

Nachlazení je v zimě každodenní realita u řady z nás. Většinou je řešíme bez pomoci lékaře, a to především pitím čaje, vitaminy nebo volně prodejnými přípravky. V dnešní době jsou v lékárně dostupné i ryze přírodní produkty, které tiší projevy nachlazení a zároveň podporují imunitu. Takovými jsou i výrobky řady Sinulan forte. Vyzkoušet je s námi bude moci 20 testerek. Jaké budou jejich zkušenosti a recenze?


Celkové hodnocení: 95%

Hodnocení: 56 testerek


Tělo je silný a chytrý organismus, který si umí poradit s nejedním trápením, ale když přijde nachlazení, je dobré ho podpořit. Pokud vás přepadne rýma, vyzkoušejte ryze přírodní, a tedy i šetrné, produkty, které těží z moudrosti našich předků a nabízejí šetrné řešení problémů horních i dolních dýchacích cest i dnes. Vyberte si z řady Sinulan forte podporu pro dospělé i děti.

Co budeme testovat

Naše testerky (a jejich děti) budou moci tentokrát otestovat hned tři produkry řady Sinulan forte:

Sinulan Duo forte: Dvojí síla z přírody

Získejte podporu dýchacích cest a imunitního systému v jednom s přírodním doplňkem stravy Sinulan Duo forte. Obsahuje RespiraPRO komplex, tedy unikátní kombinaci lichořeřišnice větší a křenu selského. Je obohacen o extrakty z verbeny a hořce žlutého.

Díky extraktu z květu černého bezu přináší podporu pro horní i dolní dýchací cesty, divizna napomáhá zklidnit ústa, hrdlo a hlasivky i v případě dočasného chrapotu.

Je vhodný pro dospělé a děti od 6 let. Podpořte dýchání a sílu vlastní obranyschopnosti těla přírodní cestou.

Doporučená cena: 219 Kč

Sinulan forte express: Dejte rýmě do nosu

Sinulan forte express přináší přírodní a rychlou léčbu zánětu nosních dutin a rýmy. Obsahuje esenciální oleje z máty peprné, eukalyptu, rozmarýnu a mateřídoušky.

Tento zdravotnický prostředek uvolňuje nos a nosní dutiny rychle a efektivně již za 15 minut. Ulevuje od bolesti dutin jejich uvolněním, odstraňuje nežádoucí částice jako viry a bakterie, to vše efektivně a rychle.

Je vhodný pro dospělé, děti od 12 let a těhotné a kojící ženy. Zvolte přírodní cestu a uvolněte sebe i svůj nos.

Doporučená cena: 139 Kč

Sinulan forte junior: Síla z přírody pro děti

Sinulan forte junior přináší podporu dýchacích cest dětí na přírodní bázi. Obsahuje výtažky z květů lípy a verbeny, které podporují funkci dýchacího ústrojí. Je obohacen o extrakt z plodů bezu a také o vitamin C pro podporu imunitního systému.

Výtažek z proskurníku a lípy pomáhá zklidnit ústa, hrdlo, hrtan a hlasivky v případě dočasného chrapotu. Obsažený biotin navíc napomáhá udržovat normální stav sliznic.

Je vhodný pro děti od 3 let. Dětem navíc zachutná díky jahodové chuti. Podpořte dýchací cesty i sílu vlastní obranyschopnosti přírodní cestou.

Doporučená cena: 209 Kč

Více informací na www.sinulan.cz

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 20 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, jak často ony samy nebo jejich rodinní příslušníci s rýmou bojují a jakou nejhorší babskou radu pro její léčbu kdy slyšely.
HLASTE SE DO 3. ÚNORA 2019.
Vybrané testerky získají Sinulan Duo forte, Sinulan forte express a Sinulan forte junior.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.

vybraná testerka | 03.03.2019

Děkuji za možnost, vyzkoušet Sinulan forte. Sprej do nosu na léčbu rýmy byl velmi účinný a opravdu protáhl dutiny. Sirup je přijatelně sladký, takže i ten má jen plus. Sinulan Duo Forte funguje spolehlivě a rychle pomůže od problémům s dýcháním. Za mě super.

Myslím si, že žádné nejsou.

vybraná testerka | 28.02.2019

Děkuji za možnost otestovat. Za mě opravdu povedeny komplet na naše rýmičky. Tabletky jsem sezobala já a snad poprvé na mě neskočil bacil od dětí. Sprej super protáhne a sirup děti podstivě brali každý den moc chutnal. Oceňuji, že jsou přípravky přírodní, léky do dětí moc necpu ale v takové to formě mi to nevadí. Doporučuji.

Za mě asi ani nic. Jsem spokojena.

vybraná testerka | 27.02.2019

Sprej do nosu je velmi silný a velmi účinný, je to opravdu síla a protáhne to dutiny pořádně. :) Sirup je přijatelně sladký a chutný - myslím, že si ho oblíbí i ten největší protiva, který by jinak do sebe nikdy žádné podpůrné věci pro uzdravení necpal. Jako další klad beru, že sprej do nosu a sirup jsou vhodné i pro těhotné a kojící ženy. Sinulan Duo Forte už pro těhotné ženy není vhodný, ale funguje spolehlivě a rychle pomůže od bolesti a problémům s dýcháním. Za mě super produkty, které jsem ráda vyzkoušela a vím, že si je znovu pořídím, děkuji. :)

Jednoznačně vyšší cena. Některým lidem může vadit příliš intenzivní, až ostré složení ve spreji do nosu - alergici na mátu či eukalypt by se tomu měli určitě vyhnout.

vybraná testerka | 24.02.2019

Děkuji moc za možnost testovat produkty Sinulan. Děti si sirup dávaly poctivě, je sladký, takže bez problémů. Tabletky také fajn, jen bych uvítala možná nějakou příchuť, ale sníst se dají. Sprej do nosu je síla a to doslova. Nos protáhne důkladně a uleví v podstatě hned. Všechny produkty a značku moc ráda doporučuji dal. Jsme spokojeni.

vybraná testerka | 23.02.2019

Kapky do nosu Sinulan Forte express ,opravdu pomůžou,protože protáhnou,jak mají,cítím tam hodně mentol,který mi vehnal i slzy do očí ale opravdu zabral a funguje.Sirup pro děti je skvělý ,není problém ho vypít,je sladký a také nám pomohl.

žádné jsem nenašla

vybraná testerka | 23.02.2019

Sinulan Duo forte - výborně dceři pomohl jako doplněk při léčbě vleklého kašle. Tabletky mají opravdu dobrý tvar, takže i malé dítě je zvládne spolknout. Sinulan forte express - dokázal prakticky okamžitě uvolnit ucpaný nos. Eukalyptová vůně byla osvěžující. Sinulan forte junior - sirup pomohl opravdu hodně, dceři se lépe dýchalo, chuť byla příjemná i konzistence byla fajn. Velké pozitivum u všech produktů je fakt, že obsahují přírodní složky.

Jediné negativum které zmíním je u spreje do nosu Sinulan forte express, kde ačkoliv prakticky okamžitě uvolní nos, tak pro někoho, kdo není zvyklý na spreje do nosu je aplikace nepříjemná. Někomu ovšem právě toto může vyhovovat, takže je to jen můj subjektivní názor.

vybraná testerka | 22.02.2019

Nosní sprej naprosto skvělý. Vyhovuje mi bylinkové složení, které je opravdu silné a jde pocítit dost jakoby mentolově - po stříknutí do nosu. Pořádně protáhne, uvolní. Je silný, ale účinný. Dětský sirup s příchutí jahody je vhodný hlavně pro děti. Je tedy dost sladký, ale pro ty děti asi vhodnější varianta, než hořké klasiky. Zkoušela mladší neteř, která ležela doma nemocná a zkusila jsem i já samotná. Mám sirupy jak jitrocelové, tak i tyhle podobné sladké ráda. Jsou příjemné na celkové zklidnění krku hlavně při polykání při nemoci.

vybraná testerka | 20.02.2019

Všechny tři výrobky mohu doporučit. Nosní sprej vyzkoušela maminka, která dostala rýmu, dětem zachutnala příjemná ovocná příchuť a dospělý syn užívá Sinulan Duo Forte na doléčení zánětu průdušek. Děkuji za možnost testování pro celou rodinu.

vybraná testerka | 17.02.2019

Moc mě překvapilo a potěšilo bylinkové složení! Asi po dvou dnech od doručení jsem dostala zánět dutin a velké horečky, takže tyto přípravky skvěle pomohly a doplnily klasickou léčbu. Tabletky jsou příjemně malé, dobře se polykají, kapky jsou plné esenciálních olejů a užitečně zvlhčují sliznici, a sirup je bezva dobrotou s velkou dávkou bylinek :)

Žádná velká negativa, jen kapky jsou hodně silné, a sirup by mohl být méně sladký :)

vybraná testerka | 16.02.2019

Přišlo to poštou zrovna jako na zavolanou: já i manžel jsme byli pěkně nachcipani, rýma, bolest v krku, muž ani nemohl mluvit. Ale naštěstí to vyšlo akorát na testování - tabletky i sprej zabraly, samozřejmě rýmu to nevyléčí, ale viditelně to pomohlo. I muži na hlasivky. No a sirup také chutnal :) překvapilo bylinkové složení! Doporučujeme!

Nic nás nenapadlo.

vybraná testerka | 15.02.2019

Ja vyzkoušela tablety na prevenci, manzel sprej na rymu a dcera sirup.všichni jsme byli maximálně spokojeni: manzel si sprej chvalil,že ma nos volny a nevysusenou sliznici.dcerky si chvali jahodovou prichut sirupu a presel ji kasel z rymy.no a ja si na prevenci dala tablety a nechytla jsem to od nich.takže super.

Nic

vybraná testerka | 14.02.2019

Dobrý den, hrozně moc děkuji za možnost testování :-) To bylo radosti z balíčku, když jsem o něm předem nevěděla. Nepřišlo mi od Vás nic jako, že se stávám testerkou a šup už to bylo doma - parádní překvapení 👍 A opravdu to přišlo úplně v pravou chvíli, od minulé soboty, kdy omarodilo 1.dítko, se v pondělí přidalo další a v úterý další. Z celkového poštu 4 dětí - mám 3 marod + manžela 😢 takže hned začali všichni užívat. Mladší dcery berou sirup, manžel se synem tablety a všichni poctivě stříkají do nosu. Spokojenost 👍👍👍Všem už je lépe

Nevím, nic mě nenapadá negativního.

vybraná testerka | 14.02.2019

Děkuji za možnost testování.Tento výrobek jsem neznala,určitě budeme do budoucna kupovat.Jsme často nemocní,zrovna nám balíček přišel vhod sprej ulevil,sirup dceři pomohl je chutný,skvělý.Tablety jím.

Nemůžu napsat nic záporného.Není na co si stěžovat,jen cenu bych možná brala menší

vybraná testerka | 13.02.2019

Děkuji za možnost testovat. Balíček k testování dorazil ve chvíli kdy sestra byla nemocná. Sprej do nosu musím jen a jen pochválit sice je možná dosti silný ale musím říct že protáhne a zlepší dýchání, jahodový sirup nejen lečí ale i chutná a tablety zatím beru já a super

cena u spreje je dost vysoká

vybraná testerka | 12.02.2019

Veliký klad je pro mne, že jsou přípravky přírodní, chemie je všude až dost. Balíček na testování přišel, tak jako u ostatních, vhod. Malá mi začala smrkat , a trápit ji zahlenění. Sirup dostává i větší dítko, preventivně i s tabletou. Chuť sirupu není nijak zvlášť nepříjemná, takže sirup děti nebojkotují. Sprej užívám jen já, před spaním, aby se mi lépe spalo. A je to úplně něco jiného než ostatní spreje do nosu, opravdu funguje.

Sprej je síla, úplně mi vyhrkly slzy :) Ale zato účinný.

vybraná testerka | 11.02.2019

Nejdůležitějším pozitivem je pro mě to, že je to přírodní léčivo, u sirupu jahodová příchuť, pro děti, které nějak moc sirupy nemusí ( jako třeba náš prcek ) Mile mě překvapila i odměrka, namísto "kalíšků" Účinnost kapek naprosto super, nástup tedy pozdější, ale za to dlouhotrvající.

Delší doba nástupu účinnosti kapek, vyšší kupní cena

vybraná testerka | 11.02.2019

Výrobky přišly vhod, den na to dcera opět onemocněla. Výhoda je,že jsou výrobky přírodní a v dnešní době se na to hodně dbá. Sprej do nosu voní po eukalyptu a nos krásně pročistí,nástup psaný do 15minut,myslím,že i déle,díky tomu,že to není chemický.Ale za to dlouhá výdrž čistého neucpaného nosu! Sirup s příchutí jahody,má v balení i umělou lžičku s měrou.Sirup jsem i já ochutnala a mně chutnal jako jahodová dřeň :) dceři chutná a klidne by si i přidala :) Tabletky žádné velké potvory,které by se špatně polykaly,takže za mě vše super :)

U spreje je delší čas nástupu účinku,ale za to déle účinkuje,takže je to velmi malé mínus :)

vybraná testerka | 11.02.2019

Testovací balíček s výrobky přišel v pravý čas. Doma nás zasáhla chřipková epidemie a zánět dutin. Ze dne na den jsem navíc přišla i o hlas. Všechny výrobky hodnotím nanejvýš kladně a rozhodně koupím do zásoby a doporučím kamarádům. Nenechte se odradit vyšší cenou, platíte za kvalitu a účinnost. Líbí se mi, že výrobky jsou na přírodní bázi a není potřeba do sebe cpát tolik chemie.

Sprej do nosu obsahuje eukalyptus, možná Vás to při první aplikaci trošku "zarazí". Cena by mohla být nižší, na druhou stranu ale výrobky nejsou až tak dramaticky drahé.

vybraná testerka | 10.02.2019

Všechny tři výrobky jsou výborné.Skvělé je,že jsou přírodní.Složení bylinek je výborně namíchané k účelu výrobku. Sinulan Duo forte se dobře polyká vzhledem k velikosti a tvaru tablet.U spreje do nosu je výborné,že obsahuje eukalypt. Sinulan forte junior je svou jahodovou chutí vhodný pro děti.Nepochybuji,že jim bude chutnat.Miluji jahody,tak si na něm pomlsávám. Příjemně mne překvapila i umělá lžička v balení.Všechny 3 výrobky vřele doporučuji.

Sinulan forte junior bych slevnila o 50% .

06.02.2023

Sinulan forte express rychle uvolnuje nosní dutiny.ZA MĚ SUPER

20.11.2022

opravdu pomohl sprej do nosu a sirup na kašel, doporučuji

28.10.2022

Sprej rychle a na dlouho uvolní ucpaný nos, s tabletami a sirupem zkušenost nemám

15.08.2020

Mám doma vždy. Mě svěle vyhovuje, měla jsem to dopoučené od lékárnice a měnit nebudu. Kvalitní výrobky. Dopručuji

nic

24.07.2019

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

12.07.2019

Pracuji s dětmi, takže jsem denně v kontaktu s nemocemi a často jimi trpím. Vyzkoušela jsem řadu přípravku na rýmu a žádný z nich mi nepomáhal. Až jsem narazila na Sinulan. Nejen že uvolňuje nos, ale dle mého i rýmu léčí. Za mě super!

03.07.2019

Kapky do nosu Sinulan Forte express jsem vyzkoušela náhodou, poté co mi je doporučila paní magistra v místní lekárně. Trpěla jsem vleklou rýmou, která trvala skoro 14 dní. Po použítí kapek Sinulan bylo znát zlepšení během dvou dnů, a to týdne jsem byla zcela bez obtíží

19.06.2019

Přípravek Sunulan Express Forte je viskózní přípravek snižující zduření nosní sliznice. Obsahuje hypertonický roztok k léčbě příznaků zánětů nosní sliznice různého původu. Přípravek Sinulan Express Forte tvoří film na nosní sliznici.

29.05.2019

Tento sprej do nosu je velmi účinný na rýmu, dokonale ihned protáhne.Tablety se příjemně polykají.Sirup je příjemný a dost pomáhá!Celkově jsem s produkty Sinulan spokojená , hodí se jak pro dospělé, tak pro děti!

Nic

24.04.2019

Krasny den. Nosni sprej me velice pozitivne prekvapil. Dokazal hodne rychle protahnout nos a pritom byl velice setrny a ne agresivni jako vesina znacek, po kterych zustava neprijemne paleni v nose. Doporucuji.

15.04.2019

Z těchto produktů mám vyzkoušený pouze sprej do nosu a za mě mohu rozhodně říct, že funguje a krásně uvolní nosní dýchací dutiny. Hodně jsem z tohoto produktu cítila mátu a eukaliptus a rozhodně to byla příjemná vůně :-D Rozhodně můžu doporučit a na tuto značku se v případě potřeby znovu obrátím.

24.03.2019

Sprej do nosu Sinulan forte express musím jen a jen pochválit Je možná trochu dosti silný, ale musím říct, že protáhne a zlepší dýchání. Jahodový sirup nejen lečí, ale i chutná. Určitě doporučuji vyzkoušet.

14.03.2019

Skvělé produkty pro děti i dospělé. Sprej do nosu je šetrný a dá se tak používat častěji. Sirup pro děti si zase poradí s rýmou i nachlazením a má příjemnou chuť. Tato značka už nesmí v naší domácí lékárně chybět.

11.03.2019

Sinulan forte, sprej, jsem vyzkoušela na základě doporučení lékárnice. Nikdy jsem spreje do nosu moc v lásce neměla, vadila mi "příchuť", která stekla do krku. Tento sprej je však bez nepříjemné příchuti, krásně uvolní ucpané dutiny a určitě pomáhá.

10.03.2019

Tyto nosní kapky jsou velmi účinné. Rychlé působí a mají skvělé účinky hned do pár minut. Zkrátka rychle uleví od plného nosu a dalších nosních dutin. Jejich trvanlivost je také poměrně dobrá. Avšak, co jsem zjistila je, že proti rýmě pomáhá i voda.

05.03.2019

Sinulan forte u nás doma vede. Ze všech nosních sprejů nám tento zafungoval nejrychleji. Snadná, čistá a rychlá aplikace. Za chvilku po ní se dostavuje úleva. Dcera pak ještě zkoušela sirup a moc ji chutnal :-)

27.02.2019

Tablety, sprej a sirup Sinulan forte mi vyhovují a nemám žádné negativní účinky. Všehny věci se příjmeně používají, nezabíraj místo, pomáhají rychle a tak je mám už stále ve své výbavě. Za mne mohu doporučit

26.02.2019

Sinulan forte junior přináší úlevu dýchacích cest dětí na přírodní bázi. A to já preferuji ze všeho nejvíc. taky má blahodárný vliv na imunitu díky svému složení. Má vynikající jahodovou chuť, děti si ho oblíbily, takže už jsem zakoupila druhé balení a myslím, že mohu všem jen doporučit.

23.02.2019

Sirup simulátor je úplně nejlepší a sprej m vyzkoušený a hrozně rychlé působení a úleva byla na místě, rozhodně doporučuji všem kteří trpí i pro smrkání opravdu je to nejlepší zatím co jsem mohla vyzkoušet na ucpaný nod

22.02.2019

Sirup opravdu zabírá, je chutný a navíc účinný - výhoda je, že ho můžeme používat celá rodina. Sprej jsem také zkoušela a mohu doporučit - krásně uvolní dýchací cesty a příjemně se užívá. Určitě se k nim budu vracet.

19.02.2019

Sinulan forte je přípraven vyrobený z několika bylinek, je účinný a šetrný k sliznicím. Sirup má jahodovou chuť, která dětem chutná. Je dobré mít ho doma a připravit se tak na sezónu chřipek a nachlazení.

16.02.2019

Tablety, sprej a sirup Sinulan forte jsou skvělé v tom, že sprej neštípe, jako ostatní spreje, tabletky se dobře polykají a sirup je chuťově dobrý. takže nemám problém ani s jedním a teď na jaře se mi výrobky hodí. Opravdu pomohou rychle.

16.02.2019

U těchto přípravků mi vyhovuje, že je mohou užívat všichni členové rodiny, že je vhodný také pro děti. Díky nezávadnému složení nezatěžuje lidský organismus a jeho léčebné i preventivní účinky jsou jednoznačné. Snadno se užívá, dávkuje, chuť je snesitelná a cena přijatelná.

15.02.2019

Sinual forte je kvalitní značka,a pomocník při nachlazení.Tablety,sirup a sprej by měl být v každé domácnosti.Jsou to přírodní,tudiž i šetrné vůči našemu tělu.Tyto výrobky jsou vhodné jak pro děti,tak i pro dospělé,což ocení každá rodina.

Žádné

11.02.2019

Na těchto výrobcích nejvíce oceňují to, že se jedná o stoprocentně přírodní výrobky. Sprej do nosu voní krásně o po eukalyptu a nos přestává být ucpany během chvilky. Používáme doma s oblibou všichni.

11.02.2019

Chřipkové období je v plném proudu. Člověk rád vyzkouší něco nového. Mně vyhovují tablety Sinulan Duo forte. Obsahuje bylinky černého bez - na podporu pro horních i dolních dýchacích cest a diviznu - na zklidnění úst, hrdla a hlasivek i v případě dočasného chrapotu.

09.02.2019

Protože zatím v posledních letech netrpím respiračními chorobami, tak jsem se do testování nepřihlásila, abych nebrala šanci tomu, kdo tyto výrobky potřebuje. Ovšem byla jsem velice zvědavá na hodnocení jednotlivých testerek i žen, které tyto přípravky vyzkoušely a díky nim jsem získala cenné informace pro případ, kdyby se mi problémy objevily, který výrobek si mám vybrat.

09.02.2019

vyzkoušela jsem z těchto přípravků sprej Sinulan forte express. nástup účinku údajných 15 minut je ale zkreslený, za tak krátkou dobu opravdu účinky nenastaly. cena oproti jiným přípravkům se mi zdá přijatelná.

08.02.2019

Oslovil mě sprej do nosu. Ne každý mi vyhovuje. Tento využívá sílu z přírody a to je moc fajn. Zaujalo mě složení: esenciální oleje z máty peprné, eukalyptu, rozmarýnu a mateřídouška. Rychle uvolňuje nos a nosní dutiny navíc ulevuje od bolesti dutin , takže palec nahoru.

Cena

08.02.2019

Sinulan znam jiz delsi dobu, kupuji jej pravidelne a jsem s nim moc spokojena. Vyhodou je samozrejme jeho prirodni puvod a opravdovy ucinek, ne jen pouhe placebo. Jsem rada i za sirup a sprej, ackoli do kabelky jsou nejlepsi tablety.

Vyssi cena

06.02.2019

Zkusila jsem tablety Sinulan duo forte na podporu dýchacích cest a imunitního systému. Je to čistě přírodní prostředek a to je pro mně nejdůležitější, neboť chemie - díky svému onemocnění - jsem do sebe nastrkala už dost. Podporuje dýchání, zklidňuje dýchací cesty a podporuje obranyschopnost organizmu. Já jsem spokojená, určitě mi pomáhá

06.02.2019

Výborný přípravek na přírodní bázi bez zbytečné chemie. Působí nejen jako léčivo, ale také jako preventivní posilovač imunitního systému. Vhodný jak pro děti tak dospělé. Přípravek do nosu nosívám u sebe. Krásně pročistí ucpané nosní dírky a přitom nedráždí a nevysušuje sliznice. Také není návykový, což některé nosní přípravky jsou. Cena je rozumná. Balení přiměřené.

05.02.2019

TESTOVÁNÍ: Tablety, sprej a sirup Sinulan forte.Já osobně mám nejradši sprej a sirup,z toho důvodu že nemám ráda polykání tablet,jelikož někdy mi nejdou spolknout,čili jsem ráda že je na výběr z více možností..

05.02.2019

Mám ráda přírodní produkty,myslím,že chemie he všude dost.A co se týká léků,platí to ještě víc.Proto Sinulan znám.Nejvíce se nám osvědčil sprej do nosu,krásně mentolově voní,opravdu dutiny protáhne a co je hlavní pomůže..Dříve jsme kupovali mořskou vodu a takové účinky neměla.

05.02.2019

Skvělé, účinné a přitom šetrné a hlavně nenávykové přípravky této značky používáme. Ani děti se jim nebrání. Přírodní složení velmi vítám. Navíc použité bylinky patří mezi nejúčinnější a naše oblíbené. Nejvíce se mi osvědčil přípravek do nosu, proti rýmě. Dokonale zprůchodní dýchací cesty, zvlhčí sliznici. Snadno se aplikují, nepůsobí žádné alergické reakce. Cena únosná.

05.02.2019

Na rýmu jsem vždy používala olynth, ale měla jsem podrážděný nos a účinek taky nic moc.V lékárně mi mimo jiné nabídli sprej simulan.Zkusila jsem ho vzít i když jsem váhala nad cenou.Ale simulan mi pomohl.Navíc docela voní po mentolu

04.02.2019

Ráda používám na rýmu přírodní spreje nebo esence. Dřív jsem si kupovala klasické spreje typu Olynth, ale jsou návykové a po 14 dnech mám vždy problém je odložit. Mořská voda mi také neúčinkuje. Sprej Sinulan příjemně protáhne dutiny do pár minut a není naštěstí návykový. Hezky mentolově bylinkově voní a nedráždí bolavý nos od rýmy.

Mohl by být levnější, hodně rychle ubývá, ale není to pro mě překážka.

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden se v oblasti lásky a osobních vztahů mohou objevit nové příležitosti. Pokud jste nezadaní, hvězdy vám přejí setkání s někým, kdo vás velmi zaujme. Ti, kteří jsou ve vztahu, mohou očekávat posílení emocionální ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

13 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:47
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
144 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat