TESTOVÁNÍ: Testování ekologických čisticích prostředků Tierra Verde, které ctí přírodu i zdraví

28.11.2022 | Testování

Vánoční úklid si můžete užít! Že ne? S ekodrogerií Tierra Verde z Moravy budete vědět, že každým tahem hadříku děláte něco pro své zdraví i životní prostředí. Nezapomeňte se proto zúčastnit testování úklidových prostředků Tierra Verde a provoňte si tak domov vůněmi bio esenciálních olejů obsažených v této ekodrogerii!


Celkové hodnocení: 95%

Hodnocení: 78 testerek


Ať už jde o velký úklid či „jen“ klasické mytí nádobí, přicházíme do kontaktu s širokou škálou chemických látek. Kdo nevěří, ať se podívá na složení používaných přípravků! To jsou samé fosfonáty, enzymy, optické rozjasňovače, umělá barviva, syntetické parfemace, ale co konkrétní látky jako jsou SLS, SLES nebo phenoxyethalony, jejichž názvům nerozumíme ani trochu? Možná proto si také neuvědomujeme, že tyto přísady mají negativní dopad na naše zdraví i životní prostředí. Není už na čase říci DOST? Co takhle čistit svou domácnost jinak, a to bez toxických stop? Ono to jde. Stačí jen mít po ruce ty správné pomocníky!

Drogerie může být i EKO

Český výrobce inovativní ekodrogerie Tierra Verde žije podle principů skutečně ekologického života. Jeho motem a hlavním posláním je vyvíjení produktů, které jsou lepší pro zdraví i přírodu. Společnost Tierra Verde své výrobky neustále zdokonaluje, aby byly šetrné, ale účinné. U toho naslouchá svým zákazníkům, proto jejich postřehy může zohlednit při vlastních výrobních procesech, které probíhají na jižní Moravě, konkrétně v Popůvkách u Brna. Takové myšlení skvěle zapadá do panující přátelské atmosféry, v níž by se touha po smysluplné práci dala doslova krájet.

Co tady (ne)najdete

Produkty Tierra Verde neobsahují žádné kontroverzní sloučeniny, jako jsou zmíněné fosfonáty, enzymy, optické rozjasňovače, umělá barviva a syntetické parfemace, jež mohou vyvolat alergie, ekzémy, bolesti hlavy a respirační potíže. Certifikované produkty Ecogarantie obsahují jen přírodní ingredience rostlinného původu v BIO kvalitě. Minerální složky jsou povolené s důrazem na ekologičnost technologií a procesů výroby. Je zcela vyloučeno používání ropných produktů a všechna barviva i vůně musejí být výhradně přírodního původu. Ecogarantie zahrnuje i sociální oblast s požadavkem na respektování lidských práv v celém dodavatelském řetězci.

Nejde jen o složení!

Tierra Verde zastává minimalistický přístup i k tvorbě obalů a vydává se cestou bezobalové drogerie. Její vratné kanystry, kbelíky a celý servisní systém pro stáčírny je postavený na opakované využitelnosti původních nádob. Je dostupný na více než 300 místech v ČR a SR. A přibývají další. Vratná láhev, do které vám při spotřebování daného produktu znovu „dotankují“, je dalším významným krokem ke snížení odpadu.

Že vánočnímu úklidu chcete dát také bio a eko nádech? Pojďte do toho! S velkou zelenou chutí vyhlašujeme testování, v němž hned 40 testerek dostane přípravky Tierra Verde k otestování. Budete letos uklízet šetrně a ekologicky? S těmito produkty to půjde jako po másle.

Gel na nádobí s BIO citronovou silicí

Tento gel na nádobí je na bázi rostlinných tenzidů, který disponuje o 70 % vyšší odmašťovací silou oproti předchozí receptuře. Výborně pění a poradí si i s odolnou mastnotou a zaschlými zbytky jídla. Použít ho můžete na ruční mytí nádobí, k šetrnému mytí ovoce a zeleniny i pro odstranění odolných skvrn na prádle. Odmastit s ním se dají i povrchy v celé domácnosti, takže jde o multifunkčního parťáka. Je ideálním řešením, pokud myjete nádobí bez rukavic, trpíte kožními obtížemi, preferujete veganské produkty a záleží vám na přírodě. Jeho cena je 89 Kč za 500 ml.

Citronový gel na vodní kámen s BIO citronovou silicí

Máme tu další pomocníka, tentokrát citronový gel na vodní kámen. Skvěle funguje na usazeniny na keramice, vodovodních kohoutcích, vanách či toaletách. Gelová konzistence umožní přípravek nanést a nechat působit i na nepřístupných místech. Lze ho používat i univerzálně na úklid koupelny i kuchyně. Cena je 139 Kč za 750 ml. A aby vám to doma hezky vonělo, nejen na Vánoce…

Osvěžovač vzduchu – BIO Vavřín kubébový

Provoňte si prostor osvěžovačem vzduchu s vavřínem kubébovým (Litsea cubeba) a hned se vám zvedne nálada. Vavřín má příjemně svěží citrusovou vůni. Pomáhá rozpustit stres a navrací vnitřní harmonii. Má energetizující účinky a podporuje koncentraci. Osvěžovač se hodí k provonění domova, kanceláře i veřejného prostoru. Umí také překrýt nelahodící pachy, využijete jej například na WC. Tento osvěžovač má přírodní složení, bez přidaných chemických aditiv. Nemusíte mít obavu z toho, co byste případně vdechli. Základní složkou je silice z vavřínu kubébového, který je destilován z plodů malého stromku Litsea cubeba (příbuzný běžnému vavřínu). Neobsahuje aerosoly, parfémy ani jiné syntetické látky. 100 ml balení stojí 139 Kč.

Univerzální čistič na povrchy s pomerančovou silicí v BIO kvalitě

Ekologický čistič vhodný k čištění všech omyvatelných hladkých ploch v domácnosti, jako jsou dlaždice, kamenné a dřevěné podlahy, korek, PVC, linoleum, dále také skla, keramiky, obkladaček, dřezů a umyvadel, kuchyňských linek, aut atd. Při běžném zašpinění stačí tři polévkové lžíce (cca 50 ml) na 10 litrů vody. Při silném znečistění naneste na hadřík nebo houbičku a aplikujte neředěné. Cena je 149 Kč za 1 l.

Cena balíčku: 516 Kč

Pro další informace mrkněte na internetové stránky www.tierraverde.cz

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 40 testerek, které napíší níže do Rozstřelu svůj věk a odpoví na otázku, zda by rády ve své domácnosti používaly ekologické produkty.
HLASTE SE DO 11. PROSINCE 2022.
Vybrané testerky získají balíček s produkty Tierra Verde.

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

vybraná testerka | 02.01.2023

Tak, začnu gelem na nádobí, gel má hustou konzistenci, tak se dobře nanáší na houbičku, pěkně voní po citrónech, dobře odstraňuje pachy z nádobí. Dále osvěžovač vzduchu, ačkoliv se jmenuje bio vavřín kubébový, cítím jen výrazné citrusy, ale pravda je, že pachy překrývá a prostor svěže provoní. Univerzální čistící prostředek, jemné pomerančové aroma, pěkně jsem s ním vyčistila i indukci po vaření zacákanou olejem, takže naprosto univerzální můžu doporučit na vše přesně jak uvádí výrobce. A nakonec gel na vodní kámen, jemná citrusová vůně, krásně jsem vyčistila umyvadlo od kamene na baterii i kolem (za použití tří kapek), jen je potřeba nechat působit nebo trošku víc drhnout. Ale nic se nevyrovná tomu pocitu, že proto abyste doma uklidili nemusíte narušovat životní prostředí. Vše je ekologické a přirozeně odbouratelné a není cítit žádný chemický pach.

Žádný mě nenapadá.

vybraná testerka | 02.01.2023

Značku Tierra Verde vídám v drogeriích už nějaký čas, do dnes jsem ale neměla šanci jejich produkty vyzkoušet, až díky tomuto testování :) Produkty mě mile překvapili svou kvalitou a především tím, že jsou ekologické a vyrobené v ČR. Gelu na nádobí stačí opravdu jen kapička a krásně pění a odmašťuje. Nikdy jsem nepoužívala přípravek určený speciálně na vodní kámen a z tohoto gelu jsem byla nadšená, skvěle a rychle odstraňuje vodní kámen z kovů a nechává je krásné lesklé. Univerzální čistič jsem použila hlavně při vytírání, není na něm nic speciálního, prostě takový klasický čisticí prostředek. Nejvíc mě ale nadchl sprej s vůní vavřínu, který nádherně osvěží jakýkoliv prostor v domě nebo bytě. Dokonce se všechny sváteční návštěvy ptaly, co nám to doma tak krásně voní. Určitě to nebyla má poslední zkušenost s touto značkou čistících prostředků :)

Vyšší cena, ale výrobky jsou ekologické, takže to dává smysl

vybraná testerka | 02.01.2023

Velmi mile překvapení. Prostředky krásně voní a podlaha je po umytí jako nová. Dokonce jsem se konečně zbavila vodního kamene co jsem měla na baterii. Osvěžovač vzduchu velmi příjemně voní, jen nevydrží ve vzduchu moc dlouho a je třeba opakovat. Prostředek na nadobi krasne myje, konečně opět lesklé skleničky. Mohu jen doppručit

vybraná testerka | 02.01.2023

Značku Tierra Verde znám a už jsem od nich i nějaké věci měla, ale testované přípravky téměř všechny poprvé a moc mě zajímaly. Osvěžovač vzduchu znám, ale tato vuně VAVŘÍN je naprosto užasná, skvěle se hodí do jakékoliv místnosti fresh pocit, jen by mohla vydržet déle. Gel na nábobí myje velice dobře, lze použít na jakékoliv nádobí i silně znečištěné. Unoverzální čistič je opravu na celou domácnost, to se mi velice líbí! Citronový gel, jsem ráda že je něco i na koupelny wc, kde mě překvapilo že docela dost pění a účinkuje.

vuně by mohla vydžet déle

vybraná testerka | 01.01.2023

S přípravky od značky Tierra Verde jsem dosud neměla žádné zkušenosti a musím říct, že mě díky testování opravdu mile překvapily. Mají příjemnou vůni, která k úklidu až skoro láká. Gel na nádobí i univerzální čistič nijak nedráždí, ani nevysušují pokožku rukou, což je pro mě velké plus. Čistič je opravdu univerzální a poradil si jak s dlaždičkami v koupelně, tak s dřevěnou podlahou. Největší zázrak je pro mě ale citrónový gel na vodní kámen. Nanesla jsem gel na velmi usazená místa, kde se vyskytoval vodní kámen a nic mi na něj už nepomáhalo, nechala jsem působit a po setření houbičkou byl vodní kámen opravdu všechen pryč. Osvěžovač vzduchu je už jen tou malou třešničkou za provedený úklid. ❤️ Nemám těmto přípravkům co vytknout a určitě budu doporučovat i dál.

vybraná testerka | 01.01.2023

Měla jsem možnost testovat tyto produkty a co můžu říct že spokojenost. Velmi mě překvapil gel na Vodní kámen. Bohužel s tím se hodně potykam a stačilo natřít nechat působit ani ne celých 30 min a omýt a nebyla ani památka :) Velice oceňuji citronovou vůní která mě provoní byt :) po umytí bytu nemusím natírat ruce kvůli popraskani či suchosti zim že jsou prostředky bezchlorove a pouze přírodní. Cena za kvalitu je přijatelná :) Osvězovac vzduchu výborný především po smažení na oleji v kuchyni. použila jsem a vůně prekryla zápach od smažení. Mohu tyto přírodní produkty vřele doporucit

U myciho gelu škoda že si neporadí s větší mastnotou. U univerzálního čističe mě chyběl dávkovač a nebo menší hrdlo.

vybraná testerka | 01.01.2023

Produkty značky Tierra Verde jsem vyzkoušela v předvánočním úklidu a musím uznat, že mě velmi mile překvapily. Hlavně svým složením! Největší oblibu si u mě získal osvěžovač vzduchu, který má velmi příjemnou a povzbuzující vůni. Univerzální čistič jsem vyzkoušela na mytí podlahy - dům hezky provoněl, podlahu zanechal čistou a beze čmouh. Gelový čistič měl za úkol vyčistit umyvadlo, vanu a sprchový kout a osvědčil se! Mám velmi citlivé ruce na čistící prostředky a jen tak něco nesnesu. Tento přípravek mi ruce nepodráždil a v úklidu obstál. Jsem ráda, že jsem našla produkt, který dokáže vyčistit koupelnu i bez agresivního složení. Přípravek na nádobí je také velmi příjemný, nicméně není tak silný, jak bych v některých případech potřebovala. Na běžné oplachování nádobí je ale dostačující.

Přípravek na nádobí méně pění a nemá tak dobré odmašťovací schopnosti, jak bych v některých případech potřebovala.

vybraná testerka | 01.01.2023

Gel na nádobí je super, příjemná vůně a poradí si s mastnotou. Univerzální čistič je svou silou normální, ale je vhodný pro citlivou pokožku, při práci s ním mě neštípou ruce. A hrdlo nádoby bych asi volila jiné, menší. Všechny produkty příjemně a svěže voní. Je fajn, že produkty této značky jsou k dostání i v bezobalovych obchodech.

Skleněná nádoba osvěžovače vzduchu. Myslím si, že zrovna na toaletě může snadno spadnout. Vyšší cena produktů. Nádoba gelu na nádobí je malá, sice trochu pění, ale rychle se spotřebuje.

vybraná testerka | 01.01.2023

Uklidit kuchyň po vaření byla jedna z povinností, kterých jsem se vždycky předem děsila. Odmastit třeba sporák vůbec nešlo bez opakovaného prolévání vařící vodou. S Tierra Verde mi stačí trocha čisticího prostředku a stejného efektu dosáhnu i po jediném omytí vlažnou vodou. To úplně parádně šetří čas i životní prostředí.

Snad jen pořizovací cena, ale zase přípravky déle vydrží, není nutno s nimi nijak plácat, stačí fakt troška, takže se jejich pořízení pořád vyplatí

vybraná testerka | 01.01.2023

Prostředky Tierra Verde,jsou super a jsem s nimi moc spokojená.Gel na nádobí úžasně odmašťuje a umyje pekáče,hrnce a vše ostatní i při použití trochy gelu.S prostředkem na vodní kámen jsem vyčistila celý sprchový kout i bez čekání.Univerzálním čističem jsem zkusila vyčistit celý balkon,kde máme dlaždice.Vše co dříve nešlo umýt je nyní pryč.

univerzální čistič bez dávkovače se mi podařilo čtvrtku nechtěně vylít do kýble

vybraná testerka | 01.01.2023

- hezká vůně bez zápachu chemie - přírodní složení - šetrné k pokožce - cena a kvalita - velké balení, které vydrží dlouho - gel na nádobí hezký napění a umyje i mastné nádobí - gel na vodní kámen umí odstranit a starší a zaschlý vodní kámen - osvěžovač vzduchu je za mě top produkt s nádhernou vůni, vydrží

Univerzální čistič - ocenila bych víko ve stylu odměrky Osvěžovač vzduchu - i menší dárkové balení s více druhy

vybraná testerka | 31.12.2022

Gel na nádobí se stal ihned naším miláčkem - dobře odmašťuje, nijak přehnaně nepění a voní úplně jako citron (ale zase, ne přehnaně - tak akorát). Univerzální čistič se musí ředit vodou, takže oproti jiným vydrží opravdu dlouho - naředila jsem ho destilkou a dala do rozprašovače a super. S gelem na vodní kámen jsem krásně vyleštila zanesené baterie, velmi příjemně voní po citronech. A osvěžovač vzduchu s vůní vavřínu voní naprosto luxusně a svěže - asi jako ten nejcitronovatější citron. Velké plus dávám za eko bio složení - tyhle výrobky ocení každá maminka malých dětí, která hledá bezpečnou drogerii do domácnosti.

U gelu bych místo špuntíku dala pumpičku - je to praktičtější.

vybraná testerka | 31.12.2022

Všechny produkty jsem vyzkoušela a jsem a jsem spokojená. Všechny moc hezky voní. Použila jsem je v předvánočním úklidu. Zejména univerzální čistič mne velmi příjemně překvapil. Použila jsem ho na čištění sporáku, kachliček a dřezu v kuchyni a vše s velmi dobrým čistícím účinkem. Jar hezky myje, je příjemný k pokožce rukou. Osvěžovač vzduchu moc hezky voní.

Jar trochu méně pění a ponouká mě to použít jeho větší množství. Osvěžovač je trochu moc intenzivní a je třeba chvíli po jeho nastříkání v místnosti ji opustit a počkat než se trochu vstřebá.

vybraná testerka | 31.12.2022

Krásná přírodní vůně citrusů... Přípravek na nádobí: dobře odmašťuje, krásně vonní po citrónech, dobře umývá Osvěžovač vzduchu: nemá chybu, krásně provonní a jdou cítit éterické oleje Univerzální čistič: neutrální vůně, dobře se s ním umyjí, odmastí povrchy a nezanechává šmouhy, také podlahy Přípravek s kyselinou citrónovou: výborně umyje vanu a umyvadlo a krásně vybělí a umyje vodní kámen Za mě velké plus, protože ani jeden přípravek nevysušuje pokožku rukou, dobře a účinně se s nimi pracuje a krásně vonní. Mohla jsem vyzkoušet před Vánocemi s nimi uklízet a super, budu i nadále používat..

Žádné

vybraná testerka | 31.12.2022

Bylo mi ctí vyzkoušet si a otestovat tyto produkty od Tierra Verde. Značku znám, ale ještě jsem nesebrala odvahu si pořídit některý prodikt domů. Ovšem toto testování mě přesvědčilo o tom, že se u nás zabydlí: a) GEL NA MYTÍ NÁDOBÍ: vůně krásně citrusová, lehká a příjemná. Dobře a dlouho pění, což jsem byla hodně a mile překvapená. b) CITRONOVÝ GEL na vodní kámen: opravdu jednoduše a rychle odstraní vodní kámen ze dřezu a baterie. Bonus je, že i příjemně voní. c) UNIVERZÁLNÍ ČISTIČ na omyvatelné povrchy: velké plus je jemná citrusová vůně, používala jsem na plochy kuchyňské linky. Na varnou desku jsem ho musela použít víckrát. Je docela hustý, takže jsem si trochu naředila s vodou do rozprašovače. Na podlahy se také ředí. Zkoušeli jsme i OSVĚŽOVAČ VZDUCHU, ten má také příjemnou vůni. Ale mužské osazenctvo domácnosti moc nezaujal. Já ho naopak vidím jako skvělý dárek 😉 Mockrát děkujeme za možnost testovat 😉 oceňuji i krásný vzkaz 😉

U UNIVERZÁLNÍHO ČISTIČE mít dávkovač nebo rozprašovač.

vybraná testerka | 31.12.2022

Upřímně musím říct, že toto testování jsem si neskutečně užila a to i z toho důvodu, že přišlo ve výborný předvánoční čas, kdy domácnost se potřebuje lesknout. Z těchto čtyř produktů jsem si našla určitě jeden, ke kterému se budu vracet. Citronový gel na vodní kámen s BIO citronovou silicí Toto je právě ten produkt, ke kterému se budu ráda vracet. Krom složení se mi u tohoto produktu líbí nevtíravá nechemická vůně a samozřejmě jeho účinnost na vodní kámen, se kterým u nás z důvodu velmi tvrdé vody svádíme neustálý boj. Musím říct, že se s tímto produktem velmi dobře pracuje. Univerzální čistič na povrchy s pomerančovou silicí v BIO kvalitě Tento produkt už je pro mě takový průměr. Jsem s ním spokojená, ale svou vůní moc nenadchne. Voní sice svěže, ale domácnost moc neprovoní. Účinky produktu jsou uspokojivé. Gel na nádobí s BIO citronovou silicí S tímto gelem na nádobí jsem spokojená. Je trošku tekutější, ale velmi příjemně svěže voní. Dobře pění. Osvěžovač vzduchu – BIO Vavřín kubébový Tento poslední produkt z balíčku musím hodnotit rozhodně kladně. Má velmi příjemnou svěží vůni a perfektně provoní domácnost. Na druhou stranu já bych si asi osobně do domácnosti vybrala jinou vůní. Tato vůně se však perfektně hodí na toaletu. Celkově jsem s produkty spokojená. Musím říct, že tato značka si mě získala a rozhodně hodlám vyzkoušet další jejich produkty. Líbí se mi přípravky na praní či ze skupiny péče o tělo.

vybraná testerka | 31.12.2022

Jsem ráda, že jsem měla možnost testovat čisticí přípravky od Tierra Verde. Musím říct, že mě produkty velice mile překvapily. Přípravek na mytí nádobí dobře pění a nádobí je po umytí opravdu čisté a krásně se leskne a vůně je taky naprosto úžasná. Univerzální čistič posloužil na mytí koupelny. Čistič vodního kamene na wc. A rozprašovač jsem použila na polštáře v obýváku. Se všemi produkty jsem byla spokojená a určitě oceňuji i to, že jsou přírodní, jelikož mám doma dvě malé děti.

Žádné

vybraná testerka | 31.12.2022

Nezastírám, že vůně je pro mě při úklidu hodně důležitá, protože pak se mi uklízí veseleji a s radostí. :) Takže krásná vůně čistících prostředků Tierra Verde pro mě byl velký benefit, a že voněly opravdu moc příjemně. Samozřejmě v první řadě, a to je ještě důležitější, jde o ekologické a přírodní produkty, které nemají negativní vliv na život a životní prostředí. Osvěžovač voní nádherně, stačí malé množství a osvěží vzduch, vůně je příjemná. Gel na nádobí myje skvěle, univerzální čístič na povrchy mě nadchnul, vypucuje a provoní celou místnost. Čistič vodního kamene vyčistí, stačí chvilku nechat působit. Parádní přípravky, moc ráda jsem je zkusila a minimálně čistič povrchů a osvěžovač vzduchu budu kupovat i nadále. Děkuji!

Možná cena

vybraná testerka | 30.12.2022

Doposud jsem měla zkušenost jen s dětskou eko kosmetikou, která mě nadchla, ale musím se přiznat, že čistícím prostředkům jsem moc nevěřila. Docela mě překvapilo, že opravdu dobře fungují. Přípravek na nádobí je ideálně hustý, krásně voní a je šetrný na ruce, nemám po použití problém se svěděním pokožky. Univerzální čistič s vůní pomeranče jsem vyzkoušela na mytí linolea, po vytření nejenže je podlaha čistá, ale i místnost je příjemně provoněna. Komu by to připadalo málo, stačí použít osvěžovač vzduchu, ten je naprosto dokonalý, stříkám jej na záclony a závěsy. A v neposlední řadě citrónový gel, ten používám na vanu, umyvadlo, ale taky dřezy a super. Vše lze lehce umýt a zůstane krásně čisté a lesklé. Jsem spokojená a asi mě nenapadá nic, co bych vytkla.

Vůbec nic.

vybraná testerka | 30.12.2022

Jsem velice vděčná za možnost testovat tyto výrobky. Dle složení jsou přírodní, což mi při úklidu před porodem vyhovuje. Prostředek na nádobí a univerzální čistič vyhovoval hustotou, vůní i čistící silou. Osvěžovač vzduchu má příjemnou nevtíravou vůni, která není příliš agresivní a zároveň dlouho vydrží

Nebudu zastírat že čistič na vodný kámen sklamal. Voněl hezky a nestékal, ale s vodním kámenem v koupelne příliš nepohnul.

vybraná testerka | 30.12.2022

Jelikož mám doma malé dítě které všude lozí, všechno olizuje, ochutnává a to doslova všechno, tak velmi oceňuji eko produkty, které jsou na přírodní bázi a tak se nemusím bát, že by se mi malá něčím přiotráví. Vůně je nenásilná, jemná, citronová. Velikost balení podle mě vydrží opravdu na dlouhou dobu. Jar krásně pění - používám na dětské nádobí. Nejvíc bych vyzdvihla osvěžovač vzduchu který je opravdu fresh

Moc mi nefunguje prostředek na vodní kámen - máme opravdu tvrdou vodu

vybraná testerka | 30.12.2022

Velice kladně hodnotím jemnou vůni produktů, jsem také nadšená z toho jak fungují. Myslím si, že většinu z nich zařadím do své uklízecí rutiny. Mým top produktem bude určitě osvěžovač vzduchu a univerzální prostředek. Ty určitě koupím znovu. Myslím, že tato značka je i cenově dobře dostupná a je i dobře dostupná ve všech drogeriích.

vybraná testerka | 30.12.2022

U čističe vodního kamene jsem byla překvapená, že opravdu čistil, nevěřila jsem tomu (WC) 😀. Přípravek na nádobí taky skvělý, hezky pění. Univerzální čistič posloužil na umyvadlo a vanu. Vůně spreje mi úplně nesedla, ale horší smrady to přehluší. Jedná se o přírodní přípravky,které ale fungují! :)

Vůně spreje mi úplně nesedla, jinak vše top

vybraná testerka | 30.12.2022

Jsem naprosto nadšená a to nejen jako každá žena (dnes uklízí - pomáhají i muži), která ví co takový nejen předvánoční úklid představuje. Velmi ráda spojím nutné - úklid, s užitečným to je, že úklidem neohrožuji nejen sebe a svou rodinu, ale i přírodu. Navíc mám doma dokonale, skvěle a rychle uklizeno díky čistícím prostředkům Tierra Verde, které skutečně ctí přírodu i zdraví.

0

vybraná testerka | 30.12.2022

Výrobky mě velmi mile překvapily. Nejvíce mě oslovil přípravek na nádobí, příjemná vůně ,pěnivost tak akorát a co je nejvíc super že mě nedráždí kůži tak jako jiné přípravky na nádobí. Osvěžovač vzduchu luxusní vůně , která krásně provoní byt. Univerzální čistič bezva pomocník na všechny povrchy ,který mě usnadnil prací výsledek bezvadný ,žádné čmouhy . Cittusový gel jsem použila na baterie a vodní kámen v koupelně i v kuchyni ,vše se lesklo , vůně opět příjemná. S výrobky jsem byla velmi spokojená a určitě si je zase pořídím ,jsou to super pomocníci

žádné

vybraná testerka | 29.12.2022

+ Úžasná vůně bytového parfému (č. 1) - zkoušela jsem jich dost, tento voní a provoní nejlépe (ačkoliv je to individuální, já prostě miluju citrusové vůně a tohle se hodně podobá citronelle). + Prostředek na nádobí (č. 2) se zcela vyrovná 2 nejlepším, co jsem kdy testovala (Jaru a prostředku s černým uhlím od Faberlic) - na nejsilnější mastnotu stačí max dvakrát přemýt. + Univerzální prostředek (č. 3) dokázal po roce a půl ukládání téměř odstranit z rámů oken žlutavé nánosy po nikotinu. Úplně by mě odvařil, kdyby to dokázal zcela, ale i takto je to hodně slušná síla. + Nemohu se příliš vyjádřit k prostředku na vodní kámen (č. 4) - čistí se s ním skvěle, protože to není špatně smývatelný krém, ale pěna, baterie se po něm hned zaleskly, ale máme hodně měkkou vodu, kámen se nám vůbec neukládá, tak jsem sílu nemohla opravdu otestovat. + Celkově mě prostředky Tierra Verde nadchly - s ekologickým složením dokážou to, co jen ty nejlepší neeko prostředky, příjemně voní, nemám z nich nijak vysušené nebo vylouhované ruce a když jsem zkoumala ceny, nejsou tak vysoké, jak jsem čekala. Rozhodně tyto prostředky zařadím do své "úklidové skříně" a těším se, až vyzkouším další od nich.

vybraná testerka | 28.12.2022

ještě jednou bych ráda poděkovala za úžasné prostředky Tierra verde a mohu určitě doporučit gel na mytí nádobí mám velmi citlivou pokožku a tento mycí gel mi vůbec nedráždí pokožku ♥️♥️♥️osvěžovač vzduchu velmi mile osvěží obývací pokoj a univerzální prostředek se dá použít jak na umytí povrchu tak na vyčištění vany ,umyvadel sprchového koutu tak i na země ♥️

vybraná testerka | 27.12.2022

Osvěžovač vzduchu - krásná, jemná, lehká vůně citrusů. Stačí pár stříknutí a provoní krásně byt. Vůně není dráždivá. Gel na nádobí - hezká vůně, stačí trocha, jemný. Citronový gel - vyzkoušela jsem na mytí koupelny. Krásně se vše leskne a odstraňuje nečistoty. Univerzální čistič - vyzkoušela jsem a stírání prachu a podlah. Byt hezky provoněný, vůně je jemná, nevoní uměle. Vše hezky čisté. Proti jiným ekologickým čističům oceňuji čistící schopnosti. Výhodou samozřejmě, že neškodí životnímu prostředí.

Gel na nádobí - připečené nečistoty neodstraní jako běžně používané výrobky. Citronový gel - ocenila bych aplikaci pomocí rozprašovače.

vybraná testerka | 25.12.2022

S výrobky Tierra Verde jsem velmi spokojena. Měla jsem za to, že ekologické přípravky nebudou tak účinné. Jsem velmi mile překvapena. Nejvíc mě nadchnul osvěžovač vzduchu. Velmi příjemně voní, přirovnala bych k citronové trávě. Používala jsem jej v ložnici nejvíc. S gelem na nádobí opět spokojenost,krásná vůně po citronu, hustota akorát i pěnivost. Dobře se dávkuje. Univerzální čistič, jsem vyzkoušela na podlahu, dlažbu, lino ,plovoučku ,kuchyňskou linku a dřez. Prošel na jedničku, voněl jemně po citrusech a vše krásně umyl. Na dřez sem použila neředěný. Citronový gel zvládl koupelnu i se sprchovým koutem. Dobře se nanášel ,konzistence akorát. Nejvíc se mi líbilo, že vyčistil a příjemně voněl. Na rozdíl od těch neekologických, které až čpí. Na závěr, za mě doporučuji tuhle značku. Učinná a ještě ulevuje přírodě se škodlivinami.

opravdu žádné

vybraná testerka | 23.12.2022

Čistící prostředky Tierra Verde jsem už znala teoreticky, nyní konečně prakticky a jsem nadšená. Nejdříve se nabízel k vyzkoušení osvěžovač vzduchu. Voní tak nádherně, do té vůně jsem se hned zamilovala - svěží vůni citrusů miluju. K předvánočnímu úklidu, jak dělané, prostředky jsem dokonale vyzkoušela. Fungují skvěle a ke všemu ekologicky! Už vím, že s nimi budu uklízet dále... Děkuji :-)

žádné

vybraná testerka | 23.12.2022

Cystici egologicky prostedek na myti nadobi me velmi prekvapil velmi Dobre odmastuje nadobi . A I velmi Dobre se snim umila I lednicka na ktere byla prishla spina. Krasne voni taky me velmi mile prekvapil osvazovac vzduchu ma velmi prijemnou vuni ktare dokaze zlepsit naladu dopre pohlcuje pachy .

vybraná testerka | 22.12.2022

Oceňuji ekologické smýšlení, ekologické balení a veganské provedení! UNIVERZÁLNÍ ČISTIČ: ocenila bych intenzivnější vůni, ale jinak je to opravdu dobrý pomocník. Zkusila jsem na povrchy a na vytírání a obstojně si poradil s mastnotou, prachem a skvrnami. GEL NA NÁDOBÍ: mohl by být méně tekutý, popřípadě s dávkovačem, nanáší se tak méně produktu a je to lepší. Jinak bezva produkt, odstraní mastnotu, hezky voní, řekla bych, že je srovnatelný s konkurencí, ale rozhodně je lepší, že do odpadu a do vody se pak nerozpouští nevhodné látky. CITRONOVÝ GEL: wau! Tohle mile překvapilo. Skvěle vyčistí, všechno se leskne. Skvěle funguje jak na vodovodní baterie, tak například na povrchy v kuchyni anebo v koupelně, na spáry. OSVĚŽOVAČ VZDUCHU: Krásně provoní, ale asi mi úplně nesnedla vůně, zkusím koupit jinou. Jinak super stříknout do pračky před i po praní, do koše anebo jen na toaletu. VÝSLEDEK: bezva produkty, které velmi mile překvapily! Rozhodně se podívám na více produktů z této řady.

Cena

vybraná testerka | 21.12.2022

S produkty se krásně pracuje a mají příjemnou vůni. PROSTŘEDEK NA NÁDOBÍ - stačí ho opravdu jen trošku, a nádobí je krásně umyté, a i když je mastnější, není potřeba ho mýt dvakrát. PROSTŘEDEK NA ÚKLID - použila jsem na vytírání a umytí koupelny, po použití nezůstává nepříjemný film. PROSTŘEDEK NA VODNÍ KÁMEN - stačí nanést, nechat chvilku působit a setřít, v případě větších usazenin lehce vydrbat houbičkou. Zde přikládám fotografii do přílohy. OSVĚŽOVAČ VZDUCHU - má příjemnou a nijak agresivní vůni, krásně provoní celý pokoj a není potřeba ho použít moc. Mimo jiné používám i na odpadkový koš – párkrát stříknu do skříňky s odpadkovým košem a není nic cítit.

Prostředek na mytí nádobí by mohl být s pumpičkou, ale to je spíš můj rozmar.

vybraná testerka | 18.12.2022

Produkty jsou skvělé! Velmi oceňuji šetrnost k přírodě - bio, veganské, přírodní složení. Možnosti znovu plnit obaly. Vůně je velmi příjemná, osvěžovač vzduchu krásně a na dlouho provoní celou místnost. Odstranění vodního kamene je též úspěšné. Univerzální čistič se mi nejvíce osvědčil na dlaždice v koupelně nebo na lino. Produkty můžu s klidným srdcem doporučit!

vybraná testerka | 18.12.2022

Děkuji za možnost testování úžasného balíčku. Musím říct, že produkty mě opravdu mile překvapily. Nejvíce jsem nadšená ze dvou z nich, které přikládám i na fotce. Osvěžovač vzduchu má nááááádhernou vůni, na které jsem se od prvního dne stala závislá. Ale velice potěšil i gel na vodní kámen. Doma máme velice tvrdou vodu a jsem zvyklá používat chemické prostředky. Tento přírodní gel je s těmi chemickými svou účinností srovnatelný, což je neuvěřitelné a vím, že u nás v domácnosti si našel stálé místo :-)

Na rovinu, vůbec nic mě nenapadá.

vybraná testerka | 18.12.2022

K čistícím prostředkům TIERRA VERDE nemám co vytknout, spíš naopak mě velice překvapila. Nejen mě překvapila činnost ale i ta vůně že není tak agresivní ale že je velmi příjemná i k dětem a ke zvířatům. ❤️ Univerzální gel znám používám ho i když od jiné značky a tyto univerzální prostředky miluju nemusím používát plno prostředků na různé čištění ale stačí jeden 👍 Hodně mě překvapil gel na nádobí, hned odstranil mastnotu z nádobí a velmi krásně provonělo. U čeho jsem byla ale skeptická byl gel na vodní kámen. A ten mě velmi překvapil, nejen že si poradil se špínou ale lesk toho dřezu vydržel ještě čtyři dny následující a to je za mě top😘 OSVĚŽOVAČ vzduchu mě nadchnul hned co balíček přišel, provonělo mi to pokojem celým dnem a děti ani nekýchali.

Nejsou žádné spíš velká spokojenost.

vybraná testerka | 15.12.2022

Vůně citrusů Šetrnost k přírodě Ekologické balení V první řadě bych chtěla moc pochválit za praktická balení a pak hlavně za obsah . Zkušenosti jsem zatím měla jen s esencialnimi oleji , ale čisticí prostředky jsou super! Jako první jsme otestovaly s mou holčičkou (1,5r) osvěžovač s citrusovou vůní a voní opravdu hezky. Ráda používám výrobky šetrné k přírodě a tyto určitě budu kupovat .

vybraná testerka | 15.12.2022

Tady se nedá vytknout vůbec nic. Za toto testování jsem opravdu vděčná,neboť výrobky této značky si sama kupuji a používám. Já hold Miluji přírodní kosmetiku i drigerii.. :D Ale k věci - Univerzální čistič mám snad nejraději. Nemusím kupovat x přípravků,stačí 1. Vytírám s ním, drhnu koupelnu i wc,také skříně +poličky+parapety od prachu. Vždy vše krásně,svěže voní. Gel na nádobí také kupuji a mám ho moc ráda. Jednoduše a přitom bez chemie odstraní mastnotu a zbytky jídla. Z čeho jsem nyní ale nadšená je osvěžovač vzduchu a citronový gel na vodní kámen. Osvěžovač stači stříknout pouze 1x a po pár vteřinách je cítit tak krásná vůně. Normálně doma vůně nemusím,protože mě hned bolí hlava,ale toto je pecka. A ten gel na vodní kámen? Bez jakéhokoliv dlouhého trápení zbavil baterii ošklivého nánosu. Za mě jsem maximálně spokojená a mohu jem doporučit.

vybraná testerka | 15.12.2022

Všechny produkty krásně voní (vůně je přírodní, není cítit žádná chemie ani agresivní vůně). Nejvíce mě zaujal přípravek na vodní kámen, se kterým se mi povedlo krásné vyčistit baterii a dřez. Také mě velice zaujal osvěžovač vzduchu, který má svěží citrusovou vůni, doporučuji v koupelně lehce postříkat roh ručníku, místnost se za chvíli krásně provoní. Celkově jsem spokojená s celým balíčkem a určitě doporučuji

Při testování jsem nic špatného nezaznamenala

11.10.2023

Používám doma převážně ekologické čistící prostředky a tyto mi vyhovují

09.10.2023

Ekologická stopa hezká vůně doplnitelné balení a účinnost prostředku

25.08.2023

Přírodní čistící prostředky jsou účinné,nezapáchají po chemii.

žádné

03.06.2023

Přípravky od této značky jsou fajn. Krásně voní, podlaha se pěkně leskne. A v koupelně mi to krásně vzalo vodní kámen.Spokojenost

12.04.2023

krásně voní,celý byt vám to provoní.dokáže odstranit a zaschlou špínu.

28.02.2023

Vždy upřednostňuji ekologicky šetrné produkty. Tyto ipravdu plnohodnotně fungují. Široké portfolio, krásná vůně, praktické balení. Doporučuji.

-

21.02.2023

Krásně čistí a skvěle voní. Cena je rozumná. Používáme doma

16.02.2023

Opravdu skvělá značka českého původu. Široké portfolio různých výrobků, které pomohou šetrně vůči přírodě i vůči lidskému organizmu udržet domácnost čistou, svěží, příjemnou. Přirozená vůně, jemné nezatěžující složení. Nedráždí pokožku rukou, nevysušují. Díky praktickým aplikátorům se snadno a cíleně aplikuje. Přijatelná cena, ekonomické a ekologické balení.

15.02.2023

Úžasná vůně, cenová dostupnost. Za mě výborní pomocníci do domácnosti.

11.02.2023

dostala jsem jako dárek od té doby nekupuji jiné. nemusím používat chemikálie dokud neni nutné... Krásné voní a jsou účinné

10.02.2023

ududududzdududududzdudhdhdhdhhdhdhd

dzhdhddudhdhtdgdgdzd

10.02.2023

foxkgdkgdkhdkgdkgxkgdkzdkzdktdjgdigdjgsjgditdizdkzdkdit

ohflhxlhflhflh

29.01.2023

Vždy mám lepší pocit když si doma můžu uklidit s prostředky, které chrání zdraví i přírodu

20.01.2023

Tuto značku doma používám na úklid často, takže je vyzkoušena a jsem spokojena.

19.01.2023

Doma používám jen ekologické čistící prostředky od Tierra Verde, za mě super

19.01.2023

Krásně voní ne žádnou chemikálií Vse vyčistí, nezanechává žádný zbytečný odpad

18.01.2023

Ekologických přípravků není na trhu mnoho - s touto značkou jsem spokojená, hezky voní a je i účinná

cena a dostupnost

15.01.2023

Velice šikovné čistící prostředky, na kterých se mi líbí hlavně to,že jsou ekologické a hodně účinné a navíc mají svěží vůni.

13.01.2023

Tierra Verde značku mám ráda. Tento citrusový gel je naprosto skvělý. Dobře si poradí s mastnotou nádobí a je ekologický. Také miluji osvěžovače vzduchu. V koupelně používáme levandulový a pro obývák a kuchyń jsme vyzkoušeli tento s vavřínem a je též bezvadný. Určitě časem vyzkouším další produkty.

11.01.2023

Doporučuji požívat, ekologické a šetrné k přírodě

Cena

09.01.2023

Skvělé prostředky na úklid. Využívám nejvíce pomerančový odmašťovač, ten je skvělý na všechny povrchy a opravdu plní svou funkci a navíc krásně voní. Vůni mám ve variantě citrusy a citronová tráva a opravdu krásně provoní.

Cena (ale není to nic zavratného) :)

07.01.2023

Produkty Tierra Verde kupuji pravidelně. Se všemi jsem spokojená, jsou účinné

04.01.2023

Líbí se mi, že jsou prostředky šetrné k pokožce, nemám z nich ekzém. Prostředek na nádobí není z talířů cítit, pokud se hůře opláchne. Celkově mám značku ráda a nakupuji už několik let :-)

Žádné

02.01.2023

za mě jsou tyto čistící prostředky skvělý! mají krasnou vuni a suprove veci vycisti

zadny

02.01.2023

Značku Tierra Verde vídám v drogeriích už nějaký čas, do dnes jsem ale neměla šanci jejich produkty vyzkoušet, až díky tomuto testování :) Produkty mě mile překvapili svou kvalitou a především tím, že jsou ekologické a vyrobené v ČR. Gelu na nádobí stačí opravdu jen kapička a krásně pění a odmašťuje. Nikdy jsem nepoužívala přípravek určený speciálně na vodní kámen a z tohoto gelu jsem byla nadšená, skvěle a rychle odstraňuje vodní kámen z kovů a nechává je krásné lesklé. Univerzální čistič jsem použila hlavně při vytírání, není na něm nic speciálního, prostě takový klasický čisticí prostředek. Nejvíc mě ale nadchl sprej s vůní vavřínu, který nádherně osvěží jakýkoliv prostor v domě nebo bytě. Dokonce se všechny sváteční návštěvy ptaly, co nám to doma tak krásně voní. Určitě to nebyla má poslední zkušenost s touto značkou čistících prostředků :)

Vyšší cena, ale výrobky jsou ekologické, takže to dává smysl

28.12.2022

krásná vůně, skvěle čistí, mohu doporučit

za mě asi nic

27.12.2022

Úžasná vůně, funguje jak má, cena ujde, mohu vřele doporučit

26.12.2022

velmi kvalitní prostředky, které jsou hlavně šetrné jak k pokožce tak i k prostředí. líbí se mi jejich svěží vůně, ale i vysoká účinnost.ocenuji že tolik nepění, jako jiné čistící prostředky

25.12.2022

Produkty jsou super! Šetrné k přírodě. Příjemná vůně

Žádné

23.12.2022

Ekologické cistice jsou skvele, voni naprosto skvele

23.12.2022

Všechny produkty jsme si doma velice oblíbili jsou skvěle

Cena

19.12.2022

Tyto čistící prostředky jsou skvělé, velmi dobře se s nima uklízí

17.12.2022

velmi dobrá a účinná vřele doporučuji určitě bych nad tím přemýšlela

16.12.2022

Kladu důraz na přírodu dokonale čistí vše potřebné v domácnosti

15.12.2022

Klady jsou za mě že to krásně voňí, jsou ekologické tím pádem šetrné k přírodě

14.12.2022

Ráda používám přípravky šetrné k přírodě Krásně voní

14.12.2022

Super krásně voní, díky prostředkům se mi už nedělá vyrážka kterou jsem měla z běžných mycích prostředků.

12.12.2022

Cistici prostredky od Tierra Verde pouzivame, jelikoz si potrpim na eko produkty. Osvezovac vzduchu krasne citrusove provoni mistnost (vhodny i na toaletu 😊) a univerzalni cistic je opravdu funkcni a prijemne voni. Mam dobry pocit, ze vse po cem chodime i na co cokoliv odkladame je ekologicky ocisteno!

12.12.2022

Přípravky jsou velmi kvalitní a úklid je s nimi snadný.

Žádné

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Naplní vás pocit nespravedlnosti. Ačkoliv děláte vše, co drahé polovičce na očích vidíte, stejně vám vyčítá maličkosti a vám to nepřijde zrovna dvakrát fér. Něžně ho na to upozorněte, svou chybu stydlivě uzná a své chyby se bude snažit naprav... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:37
31 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat