TESTOVÁNÍ: Testujeme dinosauří pečivo Penam nejen pro malé objevitele

22.05.2024 | Testování

Toustík s dinosaurem? Zdravé máslové sušenky nebo Dinoo sváča s kakaovou náplní? Ideální dobrota na dobrodružnou pravěkou výpravu! Testování tematického pečiva od Penamu začíná právě teď.


Celkové hodnocení: 95%

Hodnocení: 1 testerek


Jak dinosauři žili? Co jedli a čím se od sebe odlišovali? Děti zajímá všechno, protože je svět těchto pravěkých potvůrek nesmírně fascinuje. Pojďte ho s nimi objevovat s velkou chutí, dobrodružství už na vás čeká!

Historické setkání tváří v tvář

Kde všude se dá narazit na vykutálenou dinosauří rodinku? Skoro na každém kroku. Ve školkách, školách a na táborech děti za pomocí nepřehlédnutelných výstražných prvků hlídá Rexík. Po celé léto se s nimi můžete bavit na zábavných akcích s názvem Dinoo ostrov. Dlouhou chvíli, třeba kvůli nepřízni počasí, nadšeným malým objevitelům zkrátí naučný kanál na YouTube, jehož prostřednictvím se formou veselých pohádek a písniček dozví spoustu zajímavostí ze života těchto pravěkých ještěrů. Své ratolesti můžete navíc každý den potěšit dinosauří svačinkou různých druhů, které jsou připravené změnit průběh vašich rodinných výletů i jejich školních přestávek.

Dinoo toast obohacený vitaminy

Obyč chleba? To je nuda! Když je ale toustík s dinosauřím motivem, stává se ze svačiny pravěký zážitek. Toto pečivo obsahuje kromě vápníku, vlákniny a kyseliny listové také vitaminy B6, B12 a D, které přispívají ke správnému růstu a vývoji, přičemž dodávají zdravou dávku energie. Po téhle dobrotě půjde objevování úplně samo!

Butter cookies

Pozor, pozor! Raptík představuje super skvělé máslové sušenky. Nejenže budou chutnat vám i vašemu roztomilému dinosaurologovi, užijete si s nimi spoustu zábavy. V tomhle veselém pytlíku naleznete hned tři tvary dinosaurů a další tři bonusové tvary – kostičku, vajíčko a stopu. Ani těmto Dinoo máslovým sušenkám nechybí pro děti tolik potřebný vápník, stejně jako bílkoviny. A pozor, tyto echt máslové sušenky obsahují 45% másla.

Sváča s kakaovou náplní

Vláčné jemné těsto se spoustou kakaové náplně dostane zvědavé dobrodruhy do kolen. Rexík, který je na obale, je symbolem všech čokoládových a kakaových Dinoo výrobků, s ním tedy víte, že jste na správné sladké stopě. Všechny zmíněné produkty zakoupíte v řetězcích Billa a Tesco, ovšem ochutnat je můžete i v rámci našeho testování.

Aktuálně hledáme 40 testerů, ideálně z řad mladých rodin, ale přihlásit se mohou i babičky a dědečkové, kteří se s vnoučaty rádi vydají na Dinoo poznávací výpravu. Cena testovacího balíčku, v němž je 2x Dinoo toast, 2x Dinoo Butter cookies a 2x Dinoo sváča s kakaovou náplní, je 198 Kč.

Další informace naleznete na internetových stránkách www.dinoo.cz.

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 40 testerek, maminek, tatínků, babiček nebo dědečků dětí ve věku 2–7 let, kteří napíší do Rozstřelu testerek věk dítěte a dále odpoví na otázku, zda jim dinosauří svačinky připadají jako hezké zpestření svačinek pro jejich děti?
HLASTE SE DO 9. ČERVNA 2024. Vybraní testeři získají Dinoo tématické pečivo od Penamu.

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

14.06.2024

Pro děti výborná kvalita a velmi chutná chuť Mohu doporučit

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude ve znamení harmonických vztahů. Pokud jste v partnerském vztahu, těšte se na spoustu pohodových chvílí plných porozumění a radosti. Single Berani mohou očekávat zajímavé setkání s někým, kdo je zaujme. Pozor vša... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

972 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:57
384 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:54
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat