TESTOVÁNÍ: Testujeme dinosauří pečivo Penam nejen pro malé objevitele

22.05.2024 | Testování

Toustík s dinosaurem? Zdravé máslové sušenky nebo Dinoo sváča s kakaovou náplní? Ideální dobrota na dobrodružnou pravěkou výpravu! Testování tematického pečiva od Penamu začíná právě teď.


Celkové hodnocení: 95%

Hodnocení: 45 testerek


Jak dinosauři žili? Co jedli a čím se od sebe odlišovali? Děti zajímá všechno, protože je svět těchto pravěkých potvůrek nesmírně fascinuje. Pojďte ho s nimi objevovat s velkou chutí, dobrodružství už na vás čeká!

Historické setkání tváří v tvář

Kde všude se dá narazit na vykutálenou dinosauří rodinku? Skoro na každém kroku. Ve školkách, školách a na táborech děti za pomocí nepřehlédnutelných výstražných prvků hlídá Rexík. Po celé léto se s nimi můžete bavit na zábavných akcích s názvem Dinoo ostrov. Dlouhou chvíli, třeba kvůli nepřízni počasí, nadšeným malým objevitelům zkrátí naučný kanál na YouTube, jehož prostřednictvím se formou veselých pohádek a písniček dozví spoustu zajímavostí ze života těchto pravěkých ještěrů. Své ratolesti můžete navíc každý den potěšit dinosauří svačinkou různých druhů, které jsou připravené změnit průběh vašich rodinných výletů i jejich školních přestávek.

Dinoo toast obohacený vitaminy

Obyč chleba? To je nuda! Když je ale toustík s dinosauřím motivem, stává se ze svačiny pravěký zážitek. Toto pečivo obsahuje kromě vápníku, vlákniny a kyseliny listové také vitaminy B6, B12 a D, které přispívají ke správnému růstu a vývoji, přičemž dodávají zdravou dávku energie. Po téhle dobrotě půjde objevování úplně samo!

Butter cookies

Pozor, pozor! Raptík představuje super skvělé máslové sušenky. Nejenže budou chutnat vám i vašemu roztomilému dinosaurologovi, užijete si s nimi spoustu zábavy. V tomhle veselém pytlíku naleznete hned tři tvary dinosaurů a další tři bonusové tvary – kostičku, vajíčko a stopu. Ani těmto Dinoo máslovým sušenkám nechybí pro děti tolik potřebný vápník, stejně jako bílkoviny. A pozor, tyto echt máslové sušenky obsahují 45% másla.

Sváča s kakaovou náplní

Vláčné jemné těsto se spoustou kakaové náplně dostane zvědavé dobrodruhy do kolen. Rexík, který je na obale, je symbolem všech čokoládových a kakaových Dinoo výrobků, s ním tedy víte, že jste na správné sladké stopě. Všechny zmíněné produkty zakoupíte v řetězcích Billa a Tesco, ovšem ochutnat je můžete i v rámci našeho testování.

Aktuálně hledáme 40 testerů, ideálně z řad mladých rodin, ale přihlásit se mohou i babičky a dědečkové, kteří se s vnoučaty rádi vydají na Dinoo poznávací výpravu. Cena testovacího balíčku, v němž je 2x Dinoo toast, 2x Dinoo Butter cookies a 2x Dinoo sváča s kakaovou náplní, je 198 Kč.

Další informace naleznete na internetových stránkách www.dinoo.cz.

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 40 testerek, maminek, tatínků, babiček nebo dědečků dětí ve věku 2–7 let, kteří napíší do Rozstřelu testerek věk dítěte a dále odpoví na otázku, zda jim dinosauří svačinky připadají jako hezké zpestření svačinek pro jejich děti?
HLASTE SE DO 9. ČERVNA 2024. Vybraní testeři získají Dinoo tématické pečivo od Penamu.

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

vybraná testerka | 02.07.2024

Toustový chléb je krásně měkký a vláčný. Není tam taková pachuť jak v obyčejných toustovych chlebů. Nejvíc nám chutnal na sladko Sušenky jsou krásně cítit po másle. Rozplývají se na jazyku Taštička je velká takže dostatečně děti zasytí. Trošku je škoda že náplň je mírně tekutá takže má dvou léta dcera byla z ní docela upatlaná. Ale na druhou stranu náplně je dostatek Celkově výrobky hodnotím kladně i cena odpovídá

nic

vybraná testerka | 01.07.2024

Toustový chleba Toustový chleba má super velikost pro děti dceři se dobře držel. Po otevření balení první reakce dcery byla, že voní jako buchta, je fakt že je trochu jiný než klasický toustový chleba, ale chuťově dobrý. Uvítala bych větší balení. Čokoládová taštička Je fajn, že není přeslazená, ale je škoda, že čokoládová náplň nechutná jako čokoláda. Máslové sušenky Ty měli u dcery největší úspěch. Chuťově jsou dobré a krásně voní. Super je, že mají uzavíratelný obal. Nevýhodou je že se dost lámou.

U čokoládové taštičky náplň nechutná jako čokoláda

vybraná testerka | 01.07.2024

Vyzkoušela jsem se synem sušenky, chlebík i záviny. Vše jsme ochutnali u syna největší úspěch máslové Dino sušenky, opravdu mají lahodnou máslovou chut s konzistencí podobně jako esíčka. Závin super vláčný, syn zrovna s kašlem to krásně snědl, nic jiného mi nechtěl, všeho dráždilo, chutná skvěle. Chlebík takový úspěch neměl, hutné složení s nasládlou chutí, mě tedy chutnal na slanou se zeleninou a pak s máslem a medíkem. Ale i tak chutné výrobky vhodné pro celou rodinu na cesty.

Chlebík má hutnou konzistenci a je nasládlý, ne všichni toto mají rádi Nejsou bezlepkové pro celiatiky

vybraná testerka | 01.07.2024

Měla jsem možnost vyzkoušet se synem dinosauří pečivo, a byla jsem příjemně překvapena. Dinosauří toust měl největší úspěch s nutelou, sušenky s mlékem i na výlet jen tak na chuť, a plněná buchta výborná na výlet. Vše krásně zabaleno, příjemná chuť i vůně, synovi moc chutnalo a určitě brzy zase pořídíme.

vybraná testerka | 01.07.2024

Velmi chutné, toasty jsme zkoušeli na sladko i slano. Odlišná chuť od klasických toastu, ale moc dobrá.Uz jsme koupili další balení.Sušenky nás až tak moc nenadchly.Zato dino svača super, stihli jsme ochutnat už i malinovou.Určitě si u nás najde místo ve svacinach do školy.Děkuji za možnost testovat.

Volila bych větší balení toastu. Jinak nic.

vybraná testerka | 01.07.2024

Jakožto milovníci dinousaurů udělala svačinka dětem velkou radost! Toustový chlebík jsem zapekla dětem v toustovači a moc jim chutnal. Špička s kakaovou naplní dětem také moc chutnala a na svačinu do školy ideál. Máslové sušenky byly také super a chutnaly i nám dospělým a ke kávě úplně ideální. Máslové sušenky a špičku určitě zakoupíme znovu 🤗

Žádné

vybraná testerka | 01.07.2024

Máslové sušenky byly výborné, chutnaly především ale dospělým. Děti moc neoslovily. Jemné pečivo, které chutí připomíná pudinkové vánoční cukroví. Je to opravdu jediné pečivo z testování s dinosauřím motivem (pokud nepočítám obal) Toustový chlebík výborný pokud se opeče v toustovači - křupavý ideální k salátům - z mého pohledu, z tohoto důvodu, vhodnější spíše pro dospělé... - jemnost máslových sušenek, rychlá a chutná svačinka - křupavý zapečený toustík V obchodě bych rozhodně koupila pouze máslové sušenky (pro dospělé) Ostatní dva produkty děti úplně chuťově nezaujaly.

Hutný toustový chléb, který vysaje tekutinu z marmelády, medu a ztvrdne. Citlivější děti pak můžou mít problém s "poškrábaným" patrem. Taštička s čokoládovou náplní. Oceňuji méně sladkou náplň, ale do čokolády má náplň hodně daleko. Děti ochutnaly, ale nedojedly. - čokoládová náplň nemá chuť čokolády - tvrdší, hutný toustový chléb

vybraná testerka | 01.07.2024

Tak toto je naprostá Topka. Dětem nejvíce chutnaly máslové sušenky. Doslova se po nich zaprášilo. Jsou opravdu máslové, jemné a tvar dinosaurů je jen třešnička na dortu. Dino sváča se suprově hodí na výlet, nebo když se jde k vodě. Tak akorát do ruky a není ani moc velká, ani moc malá. Zažene prvotní náznak hladu a chuťově je skvělá. Dinoo tousty jsou lahodné jak na slano, tak i na sladko. Dětem se moc líbilo, že jsou kulaté a ne hranaté. Takže za nás naprosto super a budeme kupovat pravidelně.

vybraná testerka | 01.07.2024

Jako první bych ohodnotila chlebík, mladší dcerce chutnal, starší nechutnal. Jeho chuť je taková jako nasládlá a to jí vadilo. Bohužel i v průběhu testování starší dcerce ji byla diagnostikována celiakie tudíž ostatní výrobky už nestihla otestovat, protože všechny obsahují lepek. Mladší dcera testovala dále sušenky, ty jsou doopravdy chuťově moc dobré jde vhodné cítit,že jsou máslové. Závin jako rychlá svačinka na cesty super. Také chutnal.

Pro naši starší dceru nyní jako zápor, že není pečivo bezlepkové. Jinak vše hodnotíme pozitivně.

vybraná testerka | 01.07.2024

Dceru nejvíce oslovily máslové sušenky v dinosauří tematice. Chuťově byly velmi dobré, prostě chutná klasická máslová sůša. Na cestě jsme ocenili znovu uzavíratelný pytlík, korunu tomu, kdo to vymyslel. Kakaová svačinka u nás zmizela během chvilinky, ideální velikost a chuťově připomínala crosant s čokoškovou náplní. Tousťák, prostě klasika. Menší krajíčky než klasický tousťák, takže pro děti ideál.

Máslové sušenky se i přes opatrné zacházení drolily. Jako mínus hodnotí také to, že produkty je možné zakoupit pouze v určitých obchodech.

vybraná testerka | 30.06.2024

Chleba má jinou chuť, není to klasický tousťák. Velikost jednotlivých plátků je akorát pro děti. Čokoládová svačinka- taštička byla měkká, dostatečné množství náplně, velikost akorát. Co mě překvapilo, tak byla chuť čokoládové náplně. Synovi vůbec nechutnala a musím přiznat, že ani mně moc ne. Za to Dino sušenky- to byla jiná ;) vtipné tvary a skvělá chuť - perfektní kombinace pro děti.

Na chuť chleba bychom si asi zvykli. Velké zklamání pro nás byla čokorolka.

vybraná testerka | 30.06.2024

Sušenky, které mají znovu uzavíratelný obal hned po otevření krásně zavoněli máslovou příchutí. Jsou měkké a synovi, který má 2,5 roku chutnají. Jeli s námi od nás ze Slovácka až do Ostravské ZOO a byla to skvělá volba jako svačinka na cesty. Dino sváča je poctivě plněná, tu testoval manžel, protože podobné potraviny synovi nedávám. Toasty jsme vyzkoušeli celá rodina v podobě zapečených toastů v toastovači a všem nám chutnalo, včetně syna. Jsou chutné a měkké. Celkově hodnotím testování kladně a chutně.

Dino sváča na můj vkus není příliš zdravá, už vůbec ne pro malé děti, ale chápu že je to věc názoru a každý dává dětem jiné potraviny. Syn se stravuje zdravě, proto raději volím např. ovoce a pak opravdu jen pár kousků těch sušenek. Toasty bych určitě zavedla na trh do nabídky i ve větším balení, i v tomto malém.

vybraná testerka | 30.06.2024

Velice chutné pečivo! Nejen pro děti. Sušenky maslové jsou výborné, měkké, lahodné. Super balení na výlety. Kapsička do ruky je ideální na výlety. Padne do dětské ručičky, je s čokoládou a zasytí. A chutná! Kulaté Dino toasty chutnají sladce, něco mezi toustem a bábovkou. Vše super, doporučuji ostatním maminkám s malými dětmi

Škoda, že toasty nevydrží. Rychle plesnivi

vybraná testerka | 30.06.2024

Dinosauří cookies po otevření sáčku příjemně zavoněly, na zkus jsou měkoučké a chutnají dobře. Pytlík hned byl prázdný, až tak chutnal 6-leté Terezce. Když jsem je ochutnala i já, tak jsou to takové zdravé sušenky pro děti i dospělé. Sváča s náplní kakaovou 6-letou Terku moc nezaujala, řekla, že ji to nechutná, ale je pravda, že teď má období, kdy si vybírá a vše ji nechutná. Ale když jsem ochutnala s manželem, tak nám to nepřipadalo tak špatné, je to taková malá svačinka na cesty. Toast je tak akorád do ruky, je možné ho mít jak na sladko tak na slano, je to taková zdravá svačinka pro celou rodinu. Je v praktickém malém balení, takže se hned sní a nezkazí.

Chtělo by to větší balení pro početnou rodinu.

vybraná testerka | 29.06.2024

Co mě překvapilo hned na začátku při rozbalování byla opravdu příjemná vůně.Je vidět,že produkty jsou vyrobené z opravdu kvalitních surovin.Dino toustik má jemnou chuť a v kombinaci s domácí zavareninou nemá chybu.Libi se mi,že je tvrdší než klasické tousty,tím pádem se lépe drží.Kakaova svačinka také chutnala a kvituji,že náplň není zbytečně preslazena,ale čokoládu moc nepřipomíná.Susenky jsou také moc dobré,my je využili jako svacu na výletě,zmizely téměř okamzite🙂.

Žádné jsme nenašli,budeme určitě i nadále kupovat.

vybraná testerka | 28.06.2024

Zmizelo to tak rychle že jsem ráda že mám nějaké fotky. 😅 u kakaové taštičky jsem stihla vyfotit když jsem ochutnala já a pak mi to můj malý vzal z ruky. Myslím si že má ale oblíběnější ňamky, nejvíc z této “sady” mu chutnali sušenky. Které mu připomněli naše vánoční linecké a tak jsme ho hned museli namazat marmeládou. Trochu jsem se bála že si s tím bude jen hrát 😅 Jsem ráda že formou toho toustu jsem do malého dostala nějaké ty vitamíny, díky tomu že je toust nasládlí zmizel velmi rychle. Dinosaury jsme z obalů museli vystříhat a jsou teď mezi hračkami.

Chci jedině říct že tím že je to pro děti tak by tam mohlo být méně cukru. ☺️

vybraná testerka | 27.06.2024

U nás měli největší úspěch DINO toustiky a sušenky. Nikdy předtím syn nesnědl snídani na posezení, ale s těmito toustiky snědl hned 2 a ještě k tomu si nechal přidat jeden toustik navíc. Sušenky jako svačinka byla skvělá a k čaji si to krásně v klidu spapal. Byli jsme naprosto spokojení. Syn byl najezený.

Nemáme co vytknout. Opravdu bylo vše v pořádku a na dlouho syna nasytili.

vybraná testerka | 26.06.2024

Toustový chleba má kulatý tvar a přiměřenou velikost odpovídající svačině pro školáka. Dále bych vyzvedla složení, kde jak vápník, tak vitamín D s b-komplexem podporují růst a přispívají ke zdravému vývoji dítěte. Je křupavý, má krásnou žlutou barvu a láká k nakousnutí. Příznivá cena od 19.90 Kč. Dinoo máslové sušenky mají tvar zvířátek, čímž se výrobce trefil parádně do většinového dětského vkusu. Máslové sušenky slouží jako vápníkový doplněk stravy. Mají atraktivní obal odpovídající produktu. Dále jsme vyzkoušeli sváču s náplní kakaovou, která však chutnala jako její malinová verze. Má ovšem jemnou chuť. A cena 14,90 patří k těm příznivým.

Je k dostání pouze v Tescu, Bille a Albertu. Máslové sušenky Dinoo jsou za 59,90 dražší než konkurence a svou konzistencí připomínají perníkové sušenky. U sváči se jedná o křehkou konzistenci, jídlo se ihned rozdrolí.

vybraná testerka | 26.06.2024

Úplně největší bomba byly u dětí máslové sušenky, které snědly na posezení. Jsou měkkoučké, akorát sladké, dceři se líbilo,že mají různé tvary, které pak v pytlíku hledala-jen některé byly přelomené, což mě osobně vůbec nevadilo. Sáček je uzavíratelný na zip, což je super na cesty, nebo když děti pytlík nesní celý hned. :-D Na druhém místě se umístila Dino sváča, buchtička je měkoučká, dostatečně plněná- tzn. není suchá,ale ani neteče. Nejméně dětem chutnaly toustíky, které jsou lehce nasládlé, jsou poměrně křehké, drolí se, máslo by na ně namazat nešlo. Víc jim chutnali, když jsem jim je dala na chvíli zapéct do trouby. Nicméně oceňuju,že mají docela velkou výdrž a i po otevření byly po celou dobu měkké.

žádné

vybraná testerka | 26.06.2024

produkty Dino jsou opravdu skvělé co se týče buchtičky čokoládové tak ta u nás vedla asi nejvíce je tam strašně chutnala takže následující den jsem musela do obchodu a ještě dokoupit do zásoby. řekla bych že tou u nás má je taky velmi ve vedení a to nejen u dětí ale i mě velmi chutná musím říct že obě tyto věci chutnaly všem třem dětem a byli z toho nadšený. sušenky které jsme měli mě třeba velmi chutnali ale u dětí až tolik nezabodovali takže je jíme teď mi dospělí protože děti ty sušenky vůbec nechtějí ale myslím si že to je ochutit protože opravdu zbylé dvě věci jim hrozně chutnaly a určitě se mi nekupovala naposledy. celkově bych řekla že usušenek je skvělý že tam je znovuzavíratelný takže se hned nezkazí toast má tak akorát malé balení toustíky jsou malé akorát pro děti což je také super pro dceru do školy úplně skvělý.

co se týče západu tak jsem asi nic neobjevila jediné co tak má to trošku vyšší cenu ale zase dětem to chutná takže to za to stojí

vybraná testerka | 26.06.2024

Tyhle výrobky doporučujeme na 100% Testování jsme si s dětmi velmi užili. Máslové sušenky u nás vyhráli, křehké nápadité tvary s výraznou máslovou chutí, byli hned fuč. Chlebík chuťově příjemný,jeho tvar je akorát do dětské ručičky.Dino sváča nás zachránila po cestě do školky kdy jsme nestíhali......

opravdu nic

vybraná testerka | 25.06.2024

Všechno dětem moc chutnalo. Chlebík se dá zapéct v toustovači, topinkovači nebo se může jíst i nezapečený. Balený chleba vydrží dlouho. Může se připravit naslano nebo nasladko. Sušenky jsou super v tom, že mají zip uzavírání, jsou tedy fajn na výlety. kluci je snědli hned. A čoko rolku jsem pomalu nestihla rozbalit a kluci už ji měli v sobě :-)

vybraná testerka | 24.06.2024

Tematické pečivo Dinoo od Penamu nás potěšilo svým složením. Obsahuje vitaminy, což je ideální pro správný růst a energii dětí. Přináší zábavu a zdraví v jednom. Dinoo toast byl čerstvý a voňavý. Moje děti si ho okamžitě oblíbily a díky němu se každé jídlo stává dobrodružstvím. Máslové sušenky jsou chutné a výživné. Moje děti milují jejich hravé tvary a výbornou chuť, která nás často doprovází na výletech i doma. Sváča s kakaovou náplní je u nás doma favoritem, zvláště pro svou bohatou čokoládovou chuť. Ideální pro školní přestávky nebo rodinné výlety.

vybraná testerka | 24.06.2024

Jsem ráda,že jsem stihla vyfotit produktový balíček,jelikož se na to mé děti hned vrhly. Osobně mě nejvíc zaujala Dinoo sváča a také máslové sušenky. Chuťově velmi dobré a syn si tyto svačinky okamžitě zamiloval. Proto jsem dnes dokoupila další varianty svačinek,abychom doma mohli ochutnat i jiné příchutě.

Z výše testovaného mě nejméně oslovil chlebík,který nebyl až tak vláčný

vybraná testerka | 24.06.2024

Dinosauří pečivo u nás zabodovalo. Největší úspěch měly máslové sušenky, které zmizely během pár minut :D Výborná sladkost, která je ideální svoji velikostí, zároveň v podobě roztomilých tvarů a chuť je opravdu máslová. Chlebík je také super. Chuťově malinko nasládlý, ale dá se použít nejen na sladko, ale i na slano jako zapečený toust. A jako poslední byla kakaová buchta, která je chuťově moc dobrá, velikostí akorát a na svačinku skvělá volba. Celkově super produkty, které zaujmou nejen svým obalem ale i chutí.

Žádné

vybraná testerka | 23.06.2024

*Máslové sušenky Ihned po rozbalení balíku, se na ně vrhla dcerka a během chvilky snědla jedno balení, druhé si s sebou vzala ke známým aby se mohla podělit s dětmi. Všem moc chutnaly. *Čokoládová taštička Osobně tento druh taštiček nemusím, mám raději čerstvé. Ale tento výrobek mě překvapil. Nechutná "umělé" a má spoustu náplně, jako od jiných značek. I dcerce chutnala a byla to dobrá svačinka na výlet. *Chlebík Ideální velikosti pro dětské ruce, oceňuji chuť čerstvosti a másla. Chuťově mi přišel jako lepší toustový chléb, ale s hutnější konzistenci. Všechny výrobky hodnotím kladně, chutnaly nám, tedy hlavně dcerce a to je nejdůležitější.

vybraná testerka | 23.06.2024

Se všemi výrobky jsem maximálně spokojená. Toustový pšeničný chleba je chuťově výborný, nerozpadá se, stačí podávat jen tak, namazaný máslem. Kakaová svačinka mě mile překvapila svou náplní. Osobně moc kakaové věci nemusíme, ale tady je chuť příjemná, spíš mi chuťově připomíná kakao smíchané s troškou povidel. Pečivo je jemné, nedusí, náplně je opravdu hodně. Ze všeho nejvíc nám, ale chutnaly máslové sušenky. Po otevření krásně voní a jejich chuť je opravdu máslová (výrobek obsahuje 45%másla ), výborný je i nápad s tvary sušenek. Dětem moc chutnají.

U sušenek bych možná volila jiný druh balení, některé druhy (hlavně dinosauři) byly polámané. Plundrová špička obsahuje palmový olej.

vybraná testerka | 21.06.2024

Sušenky jsou moc chutne, je opravdu citit maslo, toast je měkoučky i po zapečení, a svacinka je také moc chutná. Dětem nejvíc chutnaly sušenky, balení je akorat do kabelky , určitě ho využijeme i na cestu letadlem. Toast byl po zapeceni velmi chutny, byla jsem překvapená, i chuťovo byl vyborny.:))))

Nenašla jsem žádne zapory.

vybraná testerka | 21.06.2024

Máslove sušenky u nás nevydržely ani den, děti se na to vrhli a tak moc jim chutnali že je snědli... Maslove tousty se sýrem a se salámem byly také výborné až jsem se divily těé chuti a nedokázali jsme přestat je jíst jak byly výborné, taštičky děti moc neoslovyli ale, mě spíš překvapila ta chuť jak byly jemné a výborné hlavně ta náplně čekala jsem takovou chemickou jako u každé taštičky ale tato mě hodně oslovila že jsem si je musela sehnat a koupit...

žádné

vybraná testerka | 21.06.2024

Vše naprosto super, závin si dcera zamilovala bere si ho do školy na svačinku a chléb byl skvělí zachutnal i mě tak že doporučuji s maslovyích sušenek jsme vytvořili chesecake který chutnal celé rodině. Děkuji moc za balíček a za skvělou zkušenost budeme chléb a čokoládový závin kupovat i do budoucna

Žádný nemám

vybraná testerka | 21.06.2024

Dinosauří pečivo Penam u nás doma vzbudilo velké nadšení. Obě moje dcerky tyto svačinky hodnotily velmi pozitivně a těšily se na mě. Toustíky jsme vyzkoušeli z medem, se sýrem, s pomazánkou, nosí je na svačinku do školy a já oceňuji složení obohacené o vápník, vlákninu a kyselinu listovou také vitaminy B6, B12 a D. Zkrátka zdravá dávka energie, které dětem chutná. Máslové sušenky byly pryč okamžitě, děti si užívaly tvary, hledaly, skládaly, mlsaly a chutnaly i mě (i když na mě zbyly jen dvě :-) ), Sváča s kakaovou náplní je skvělá na školní svačinku, na výlety, na hřiště, těsto je vláčné, nadýchané, náplň bohatá a velmi chutná. Zkrátka za nás jednička podtržená a spokojenost velká a určitě se toto pečivo stane pevnou součástí našeho jídelníčku.

vybraná testerka | 20.06.2024

Největší úspěch měli u tříleťáka Dinoo máslové sušenky. Jejich omamná máslová vůně je bezkonkurenční, trochu mi to připomnělo má dětská léta u babičky, která je kdysi kupovávala. Je to super svačinka na cesty, která je sytá a v uzaviratelném obalu. Dinoo sváča alias čokoladová špička je malá "buchtička" s čokoládovou náplní, která je též skvělá na cesty, jako sladká vložka. Výborně se hodí do města, na výlet, na nákupy. Navíc jsme se vůbec neopatlali. Dinoo toast malý toustový chlebíček, s kulatými plátky. Chuťově moc dobrý, podobný klasickému tousťáku. U nás se rychle oblíbil, snědli jsme na posezení dvě kolečka, což je úspěch. Super je, že obsahuje vitamín D,B 6 a 12, vápník a kyselinu listovou.

Jediné co bych brala jako zápor je, že chlebík nevydrží tak dlouho jak bych si představovala...

vybraná testerka | 19.06.2024

Syn 1,5 a 3,5 let byli nadseni, když si balíček rozbalili. Nejvice jim chutnaly sušenky a "buchta" s čokoládou. Ty zmizely behem prvního dne. Z toustoveho peciva jsem jim připravila klasické tousty s kečupem, syrem a sunkou. Ty chutnaly i mne, toustove pecivo bylo velmi chutné a po zapeceni krupave. Mohu jen doporučit.

Nic

vybraná testerka | 19.06.2024

Moc dekujeme za moznost vyzkouset tuto novinku! Deti byly nadsene z plundrovych tasticek plnenych kakaovym kremem. Vynikajici jsou i maslove susenky ve tvaru dinosauru, kosticek - super pro milovniky dinosauru :) susenky jsou krasne mekke a chutnaji opravdu po masle. Sladke tak akorat. Dino toastiky jsme si udelali k snidani, mekke vlacne, slozeni super, jen na nas trochu nezvykla sladsi chut - pripominalo nam to toasty z USA. Ale opecene na panvi s trochou masla anebo z toastovace to bylo mnamozni! Urcite si koupime do budoucna

-

vybraná testerka | 19.06.2024

dinosauří svačinka od Penamu. Musela jsem rychle dokumtovat protože se mi na to vrhli 🤣🤣. Máslové sušenky- moc dobré je cítit chuť másla, jsou nadýchané a mají krásné tvary. moc dobré. Toustík- kulatý tvar a jemně nasládlá chuť, zkusili jsme i v topinkovači a jsou skvělý. Jdou krásné namazat ať už máslem nebo Nutellou. Svačinka- tak akorát sladké a krásně měkké a jemné. na cesty nebo do práce úplně skvělé chutná i nám dospělým.

žádné

vybraná testerka | 19.06.2024

Z testovaných pochoutek nám nejvíce chutnaly máslové sušenky. Křehké, chutnající po másle, voňavé. Dinosváča je také moc dobrá. Měkká, vláčná, plná dobré kakaové náplně. Toustový chléb jsme zkusili opečený i jen tak, čerstvý a je opravdu dobrý. Krajíček přesně akorát velký do dětské ručky. Chutný, střídka je pevná, dobře se natírá máslem i džemem. Všechny dobroty mají dobré, nezávadné složení uzpůsobené dětskému organizmu.

vybraná testerka | 19.06.2024

S velkou radostí jsme do posledního drobečku otestovali nové dobroty od penamu. Povedly se všechny. Nejvíc ale dětem (i nám, rodičům) chutnaly máslové dinosauří sušenky. Hravé tvary, skvělá chuť, o vápník obohacené složení. Také se počítá pevný praktický sáček. Sušenky jsou prostě skvělé. Křehké, chutné. Dinosváča je moc dobrá. Měkký kousek pečiva, nadýchaný, jako právě upečený a bohatě naplněný kakaovou náplní nám moc chutnal. Chutný, přiměřeně sladký. Toustový chlebík se také povedl. Pěkné kulaté plátky dobře chutnají, vypadají i voní. Pevnější struktura se dobře namaže máslem a nutelou a nebo obloží šunkou či sýrem. Také se dobře opékají v toustovači. Jak je vidět na přiložené fotografii, měla jsem co dělat, abych stihla vyfotit, než mi ho děti snědí. Všechny testované výrobky jsou dobré chuti a kvalitního složení. Děkujeme!

-

vybraná testerka | 18.06.2024

Sušenky jsou skvělé, chutné, křehké a dětem chutnají.. Mají úžasnou máslovou chuť.. Plundrová špička s kakaovou náplní není špatná, je krásně měkká.. Chlebík je na chuť výborný, dcera snědla tři kousky a to obvykle takhle toho tolik nesní, takže velký úspěch, je nasládlý, ale to nevadí, i tak je super..

vybraná testerka | 18.06.2024

Toustový chléb - lehce nasládlý, cítím lehce kvásek či droždí, namazaný výborný, ale ještě lepší opečený v topinkovači, mooc dobrý, snědeno vmžiku. Sušenky - máslové, voňavé, návykové Sváča - ideální balení na cesty či do školy, práce. Měkounký závin, luxusní. S testovanými produkty jsme spokojeni, spíše nadšeni, snědeno okamžitě :-)

nejsou

22.07.2024

Lahodné sušenky Dinoo mají příjemnou máslovou chuť, doporučuji..

Žádné

02.07.2024

Z balíčku mi nejvíce chutnaly sušenky, přestože na mě jsou až trochu moc máslové. Svačinka byla skvělá na cesty a turistiku jako svačinka. Toast mi příliš nevoněl, ale chutnal dobře.

Sušenky příliš máslové.

01.07.2024

Tyto produkty Dinoo jsem rozhodně neměla naposledy! 🥰 Všechny 3 byly chuťově výborné! Nejméně mě zaujal toastový chléb, ale to spíše jen protože jsem více zvyklá na klasický bílý toasťák. Nejlepší za mě byly naopak butter cookies! Těch bych dokázala sníst 3x tolik! Poměr cena kvalita mi přijde naprosto v pořádku a můžu jen doporučit. Dinoo jsem vzala i sebou na výlet a naprosto mě zachránil a ještě jsem si pochutnala. ❤️

25.06.2024

Měla jsem možnost otestovat a ochutnat toust a sváču. - Toust je dobrý, že se nerozpadá, lze i pomazat máslem a netrhá se. Dcerám jsem dělala opečený a chutnal jim. Povedený výrobek. - Sváča s kakaovou naplní mě překvapila. Jednu jsem si dala já a jednu na půl dcerám. Já byla nadšená, protože mi to připomínalo pudink, nebylo to přeslazené, těsto vláčné. Na to, že je to v sáčku, super!! Jedna dcera byla zklamaná, že to není více čokoládové a druhá právě spokojená jak já, že je to “pudinkové”. Pokud v obchodě potkám, ráda a s čistým svědomím koupím. Krásný den :) A.

Nemám nic co vytknout z toho co jsem ochutnala.

20.06.2024

toastový chléb vnukovi nejvíce chutnal s Nutelou,chlebík je vynikající,chutný,měkký ,ale pevný,dobře se natírá.Máslové sušenky jsou také vynikající,jsou opravdu cítit máslem,jsou křehké a voňavé.Taštičky plněné kakaovým krémem jsou bezkonkurenční,měkoučké,vláčné,slaďounké.

žádné

14.06.2024

Pro děti výborná kvalita a velmi chutná chuť Mohu doporučit

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden může být plný intenzivních emocí a hlubokého uvědomění. Pokud jste ve vztahu, možná budete cítit potřebu vyjádřit své pocity a touhy otevřeně. Nebojte se sdílet své myšlenky a snažte se pochopit i pohled svého partnera. To může po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:16
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat