TESTOVÁNÍ: Testujeme inovativní čisticí vlhčené ubrousky od HiPPu, které se nezaleknou žádné nečistoty

29.08.2023 | Testování

Vlhčené ubrousky s vysokým obsahem vody, bez žádné parfemace a plastů? Takové, které dokonale absorbují vlhkost a zachytávají nečistoty, aniž by se rozmazaly? Jedny od HiPPu právě testujeme!


Celkové hodnocení: 95%

Hodnocení: 54 testerek


Ať už doma nebo na cestách, do každé povinné rodičovské výbavy bezpochyby patří vlhčené ubrousky, které si vždycky najdou své uplatnění. Co od nich jako rodiče očekáváme? Jednoznačně tu nejněžnější a nejjemnější šetrnost, neboť pokožka miminka je až 10× tenčí než pokožka dospělého, proto je mnohem citlivější a potřebuje speciální péči a ochranu. Může ale něco, co je stoprocentně šetrné zároveň ve velké síle odstraňovat jakékoli nečistoty? Zeptejme se u HiPPu!

To nejlepší z přírody, to nejlepší pro přírodu

HiPP je symbolem pro hodnoty, na kterých záleží každému z nás. Německá rodinná firma si už po generace zakládá na heslu: „To nejlepší z přírody, to nejlepší pro přírodu“. Samozřejmostí tedy je, že i nové vlhčené ubrousky Soft & Pur jsou šetrné nejen k dětské pokožce, ale i přírodě, a proto  neobsahují žádné plasty ani mikroplasty. Za kvalitu produktů ručí majitel společnosti Stefan Hipp osobně svým jménem. Tyto vlhčené ubrousky právě testujeme, a to v těch nejnáročnějších podmínkách – v běžném životě, v němž se dítě umaže i tam, kde je to zdánlivě nemožné, i ve chvílích, v nichž nemáme k dispozici proud teplé čisté vody a výměna plenky bývá adrenalinovým zážitkem. Aktuálně hledáme 30 maminek nebo tatínků s dětmi ve věku od narození do jednoho roku, které mají normální pokožku (netrpí žádnými vážnějšími kožními problémy), aby šli do téhle výzvy s námi! Testeři obdrží k vyzkoušení jedno menší (1×48ks) a jedno větší balení ubrousků (3×48 ks). V čem vynikají?

Soft & Pur splňuje rodičovské požadavky

Nové vlhčené ubrousky Soft & Pur od HiPP obsahují 99,9 % vody a jsou vyrobené ze 100% rostlinných vláken. Parfémy, silikony, mikroplasty, barviva ani složky živočišného původu tady neměly už žádné místo! Díky čistotě složení jsou vhodné pro děti od narození a dokonce i pro pokožku se sklonem k atopické dermatitidě. Speciální inovativní struktura ubrousků se podobá houbě, díky čemuž dokonale absorbuje vlhkost a zachytává nečistoty, aniž by se rozmazaly. Ubrousky lze použít k nejjemnějšímu očištění citlivé dětské pokožky, a to nejen obličeje, ale i ručiček a zadečku. A pozor – mají i ještě něco navíc.

Už žádné vysychání!

Každý rodič určitě zná ten pocit, když se mu na lepicí pásek u vlhčených ubrousků nachytá třeba písek na pískovišti a balení je prakticky na vyhození, protože ztrácí onu potřebnou vlhkost. Tak to se vám s novinkou od HiPP už vážně nestane. Vlhčené ubrousky Soft & Pur jsou totiž v praktickém a hygienickém znovu uzavíratelném balení, proto jen tak nevyschnou! Cena testovacího balíčku ubrousků je 300 Kč. Už se moc těšíme na vaše zkušenosti!

Pro další informace navštivte internetové stránky www.www.hipp.cz.

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 30 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek věk dítěte a zároveň splní podmínku, že jejich dítě má bezproblémovou pokožku a následně odpoví na otázku, zda jim záleží na složení kosmetiky, kterou používají na pokožku dětí.
HLASTE SE DO 11. ZÁŘÍ 2023.
Vybrané testerky získají čisticí vlhčené ubrousky od HiPPu.

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

vybraná testerka | 01.10.2023

Moc děkujeme za možnost ubrousky testovat. Ubrousky krásně voní, nedráždí pokožku a hlavně se netrhají. Moc chválím i jejich složení. Jiné ubrousky už kupovat nebudeme a zůstaneme u těchto , protože se nám osvědčili na jedničku. Malému ubrouskama neutírám jen prdelku, ale i papulu a na té papule bych asi určité jiné ubrousky nechtěla. Takže určitě všem doporučuji. Jsou super

nic

vybraná testerka | 26.09.2023

Ubrousky jsou bez větší parfemace. Hezky pokožku čistí a hlavně nedráždí. Zůstanou vlhké i když je člověk zapomene zavřít, což se mi stává částo a ubrousky konkurence mi vždy vyschly. Tyto ubrousky mají praktický obal se zavíráním - tudíž nevyschnou a dobře se i jednou rukou otevírají. Opravdu jsem s nimi byla moc spokojená a budu je kupovat i na dále.

Žádné zápory jsem nenašla

vybraná testerka | 25.09.2023

Vlhčené ubrousky jsou na vodní bázi a to mi velmi vyhovuje, nejsou ani parfémované což je také veliká výhoda. Syn má citlivou pokožku a po těchto ubrouskách aspoň nemá osypanou prdelku. Velmi se mi líbí také otvírání, které jde dobře uzavřít a tudíž hned nevyschnou, to je problém jiných značek. Takže za nás super.

žádné

vybraná testerka | 25.09.2023

Ubrousky Hipp mají lepší absorbci nečistot, vyšší savost tekutin a jaou velmi šetrné k pokožce. Ve srovnání s hladkým povrchem jiných ubrousků, efektivněji čistí nečistoty, které se nerozmazávají a snadněji nasávají vlhkost. Ubrousek je velmi hebký a co je nejdůležitější - je bez parfemace. Balení má znovu zavíratelný obal, tedy ubrousky nevysychají.

vybraná testerka | 25.09.2023

Moc chválím, že ubrousky nejsou parfémované a vydržely mokré i do druhého dne - to se mi u žádných ještě nestalo a vypořádají se hned s každým problémem. Ať už na utření pusinky nebo ručiček od jídla, zadečku nebo jako první pomoc při utírání prachu. Skvělý pomocník pro všechny příležitosti, nejen v péči o dítě.

Chvíli mi trvalo než jsem přišla na správný grif na otevírání uzávěru a prvních pár ubrousků se mi potrhalo při vydavání - na můj vkus, jsou až moc jemné.

vybraná testerka | 25.09.2023

Jsou akorát vlhčené,krásně voní a řekla bych,že jsou hodně šetrný. Dobře se dají uzavřít,takže není šance že by ubrousky vyschly. Balení je akorát do přebalovací tašky… Takže za nás super,jsme spokojený.😍 Asi jediné co bych trochu vytkla je to,že se ubrousky trochu trhají,ale to nám úplně moc nevadí. ☺️

vybraná testerka | 25.09.2023

Produkt má velmi jednoduché složení (voda, kyselina benzoová). Dítě na něj nemělo alergickou reakci - při použití kdekoli po celém těle. Ubrousky jsou poměrně vlhké (balení je dle toho těžké), ale to nám vyhovuje. Z hlediska účinnosti, složení a vlhkosti nemám připomínek a mohu jen doporučit. Vyhovuje mi i znovu uzavíratelný obal, který dobře těsní.

Jako slabinu tohoto produktu vnímám (ale jen nepatrně) menší rozměr ubrousku (v porovnání s konkurenčními produkty) - cca 15,5 x 20 cm. A vyšší cena - po přepočtu cca 1,5 - 1,7 Kč za vlhčený ubousek.

vybraná testerka | 25.09.2023

Ubrousky jsou balené ve velmi praktickém balení, ani velké, ani malé a co oceňuji nejvíce, je otevírací víčko. Design je také m oc hezký. Ubrousky nejsou vůbec parfemované a dle mého jsou vhodné pro citlivou pokožku, nejen u přebalování, ale také u čištění obličeje při jídle - zde jsem využila ubrousky nejvíce. Vlhké jsou tak akorát , možná bych uvítala kdyby byly o malinko mokřejší.

Možná někoho odradí cena v porovnání s konkurenčními značkami.

vybraná testerka | 25.09.2023

Tyto ubrousky od HiPP jsem měla k vyzkoušení poprvé a nejspíš ne naposledy. Velmi se mi líbí praktické uzavírání,kdy nedochází k rychlému vysychání. Neobsahují žádnou parfemaci a tím pádem nedráždí jemnou dětskou pokožku. Jsou mokřejší,tím pádem není spotřeba ubrousků při jednom použití tak vysoká..

Jediné,co mi při používání vadilo,bylo to,že se při vytahování často ubrousek přetrh

vybraná testerka | 25.09.2023

Tyto Hipp ubrousky jsou úžasné. Dají se použít na každou pokožku, protože jsou bez barviv, bez mýdla a nejsou vůbec parfemované. Dají se použít už od narození. Obsahují 99,9 % vody, proto dobře čistí znečistěnou pokožku a zachytávají z ní nečistoty. Velká výhoda je praktické uzavírání, které brání jejich vyschnutí. Další výhodou je jejich rostlinné složení. Určitě je budu kupovat i nadále.

vybraná testerka | 25.09.2023

Značku hipp máme rádi od samého začátku. Používáme snad úplně všechno kosmetiku, mléko, první příkrmy. Na cestování srdíčka. Malý nikdy neměl žádné problémy. Ale jako naschvál když nám přišli ubrousky měl červený zadeček. Díky tomu u nás dostali zátěžový test. A obstáli na výbornou. Na utření jich není potřeba moc. Nejdražší pokožku ale naopak. Malý měl po 2 dnech po problému. Super praktické balení. Takže za nás se Samíkem bomba !!! A děkujeme za možnost vyzkoušet.

Trošičku hůř se oddělují

vybraná testerka | 24.09.2023

Příjemné na dotek, při přebalování krásně vše utřou, na přebalování stačí 1-2 ubrousky (u ostatních značek je většinou potřeba o dost více), skvělé prakticky uzavíratelné balení, není z nich cítit nic umělého, při krmení a na cestách jsou k nezaplacení, rozhodně za mě i za malého doporučujeme.......

Trochu hůře se od sebe ubrousky oddělují.

vybraná testerka | 23.09.2023

Ubrousky od HIPPu jsou velice prijemne na polozku, memu 3tydennimu synovi naprosto sedli. Jsou plne vody, nevysychaji a tak vzdy muzou cistit vse co je treba. Nevznikla na ne zadna reakce na pokozce, jsou hodne jemne a nedrazdi a to k pres kazdodenni nekolikanasobne pouzivani techto ubrousku od HIPPU. Vrele doporucuji.

Tezsi otevirani, kdyz mate jen jednu ruku k dispozici, chvili trva, nez se clovek nauci se do nich dostat.

vybraná testerka | 23.09.2023

Prakticky uzavíratelný obal, ubrousky nedráždí pokožku a jsou bez parfemace. Intenzita vlhkosti ubrousků je tak akorát, takže za nás super. Kromě přebalování se dají používat i na ruce a obličej. Zkrátka jsou skvělými pomocníky nejen na cesty a určitě jsme u nich nezůstali naposledy :) Doporučujeme všem maminkám.

Žádné jsme nezaznamenali

vybraná testerka | 23.09.2023

Značku Hipp mám ráda. Malý má hodně citlivou pokožku náchylnou na opruzení, takže si dáváme záležet na výběru kvalitních plen i přípravků. Na ubrouscích Hipp je skvělé, že obsahují 99,9 % vody a celkově jen dvě složky ! Na trhu jsem žádné jiné se dvěma složkami nenašla. Mají plastové zavírání takže nevysychají, jsou tak akorát vlhké a netrhají se. Budeme kupovat i nadále. Za mě úplně super!

Jsou malinko dražší, ale stojí za to. Bylo by super, kdyby je Hipp vyráběl i v menším balení vhodném na cesty. Jinak jsem žádné zápory opravdu nenašla :)

vybraná testerka | 23.09.2023

Na testování jsem si nechala maximální čas, zda mému 6. měsíčnímu synovi sedí. Ták jdeme na to, testovat jsem začala ihned po přijetí balíčku domů. První obrovské plus vidím v tom, že jsou naprosto bezparfemace, žádný oder měsíčku, levandule, či dalších ,,smradů,,. Za celých 10 dní se u syna neobjevily známky alergické reakce. Strukturou připomínají bavlnu, žádná umělotina. Poslední ubrousky v balení byli stejně vlhké, jako ty první, žádná přebytečná voda. Skvělý je znovu uzavíratelný klip, který zabraňuje vysychání.

cena (ale zas za kvalitu se vyplatí připlatit), balení bych ocenila např. 80ks, první ubrousky nešly vyndat po jednom, vyndalo se jích najednou více

vybraná testerka | 23.09.2023

Ubrousky jsem testovala na své 4 měsíční holčičce. Dobře zadeček umyly, jsou tak akorát vlhké a pokožka po použití pěkně klidná. Dávám přednost ubrouskům s 99% vody a bez parfemace, takže za mě správná volba a mé požadavky na vlhčené ubrousky splňují. Balení je uzavíratelné a tak díky tomu ubrousky nevysychají. Což uvítám především do kočárku, kde je tak rychle nevypoužiji a tím pádem mi déle vydrží. Za nás obě mohu ubrousky doporučit.

Jako nevýhodu považuji jen malé balení. Jak jsem zmiňovala, do kočárku ideální. Na domácí použití bude balení rychle pryč.

vybraná testerka | 22.09.2023

Jedny z nejlepsich cisticich vlhcenych ubrousku. Nejsou parfemovane, ale zaroven prijemne voni, bez jakychkoliv pachu. Dobre cisti od stolice a zbytecne nedrazdi pokozku. Ovsem nejlepsi na techto ubrouscich je slozeni a struktura, ktera se idealne hodi k osetrovani detske pokozky. Pokozka neni vysusena a ani podrazdena. Idealni plastovy znovuoteviraci uzaver. Tyto ubrousky muzeme jen doporucit.

Asi jen by mohli byt levnejsi.

vybraná testerka | 21.09.2023

Zatím co jsem zkusila tak nejlepší. Velmi příjemný materiál ubrousků, bez parfemace, nádherná cena. Dostatečně vlhké a nezpůsobují vyrážku. Super na citlivou pokožku. Za mě nejlepší ubrousky. Výhodné balení, dostačující zásoba a ubrousky se snadno vyndávají a nechytají se k sobě. Určitě doporučuji značku.

vybraná testerka | 19.09.2023

S vlhcenymi ubrousky jsem spokojena. Predevsim ocenuji slozeni, ze jsou z 99,9% vody, bez obsahu parfemace a mikroplastu. Take ocenuji prakticke vicko, ktere brani jejich vysychani a i pres obavy z vyndavani, ubrousky se netrhaji, vynda se jeden, vlhke jsou akorat. Cenove se take pohybuji na prijatelne hranici. urcite za sebe doporucim.

zadne

vybraná testerka | 18.09.2023

Značku Hipp znám již dlouhé roky a vždy jsem s ní byla maximálně spokojená. Není tomu ani jinak nyní. Tyto ubrousky jsou naprosto super, pevné s vysokým obsahem vody, šetrné k pokožce, nedráždí, dobře se vytahují a hlavně díky pevnému uzavírání nevysychají, což je oproti balením s nálepkou velké plus. Vůně je nevýrazná, což mě vůbec nevadí.

Možná jen cena.

vybraná testerka | 18.09.2023

Vlhčené ubrousky od Hippu jsou skvělé. Jsou z 99,9 % z vody a zcela bez parfemace. Jejich balení obsahuje zacvakávací uzavření ubrousků, které opravdu drží a tak jsou stále vlhké. Na dětský zadeček stačí pouze 1 ubrousek a nečistota je fuč. To samé platí pro očištění přebalovadla atd. A nejlepší na tom všem je, že se miminko po používání těchto ubrousků neosype. Tyto ubrousku budu všem a všude doporučovat.

vybraná testerka | 18.09.2023

V prvni rade bych chtela podekovat za moznost otestovat tyto vhlcene ubrousky. Testujeme zatim chvilinku, ale kdybych mela jit do obchodu a koupit si tyto ubrousky, s klidnou dusi je malemu koupim. Mezi klady bych vyzdvihla: -netrhaji se -super uzaver (nevyschnou) -oproti jinym ubrouskum jsou dostatecne vlhke -jsou bez parfemace

-snad jen cena nic jineho jsem nenasla

vybraná testerka | 18.09.2023

Dostala jsem možnost otestovat tyto skvěle nové skvělé ubrousky od značky HiPP.Bylo to krásné překvapení.Ubrousky jsou v super uzavíratelném balení,kdy stačí ubrousek vytáhnout a opět uzavřít proti vyschnutí.Nejvice se mi na této novince líbí,že jsou bez parfemace,přírodní ,trpime na ekzémy a naprosto Nám vyhovují.Urcite nadále budeme používat,doposud maličkému dělali opravdu problémy a hned zčervenání.❤️❤️❤️❤️

Žádné,jsme naprosto spokojeni.Skvela novinka.

vybraná testerka | 18.09.2023

Ubrousky mají funkční zavírání, které chrání před vysycháním. Netrhají se a jsou tak akorát mokré. Tudíž zvládnout pojmout i tu největší "kakamitu" v plence. Výhodou i je, že jsou na přírodní bázi a neparfemované, takže nedráždí zadeček miminka, což je velmi důležité. Ubrousky nám vyhovují a ráda je zakoupím k dalšímu užívání.

Docela malé balení.

vybraná testerka | 17.09.2023

Vlhčené ubrousky hipp máme poprvé, obsahují 99,9% vody což je úžasný, jsou dost vlhčené takže se s nimi utírá zadeček hravě, hlavně nejsou parfemované, což oceňuji v poslední době to hodně s tou parfumací přehání....Líbí se mi že jsou různé velikosti baleni, vhodné na cestování i díky super zavírání ,už je mám v přebalovacím batohu

asi nic

vybraná testerka | 15.09.2023

Příjemné na dotek a hlavně na pokožku. Využití jak na zadeček, tak hlavně i na obličej a ruce. 99%vody 👌akorát vlhké, žádné suché. Materiál je skvělý, pružný, netrhá se. Konečně zase ubrousky, kde je plastový uzávěr a ne lepicí páska, tudíž se nestane, že by vyschly.👏 Příjemná vůně, bez parfumace.

Rychle mizí :)

vybraná testerka | 15.09.2023

Kvalitní, pevné a zároveň jemné ubrousky naší oblíbené značky. Dostatečné navlhčené si poradí i s větší, úpornější nečistotou. Bez parfemace a dalších umělých přísad, což mi velmi vyhovuje. Uvítala jsem také praktický uzávěr, který udrží ubrousky stále stejně vlhké. Vodou navlhčené ubrousky nedráždí a nevysušují dětskou pokožku a to je pro mne hlavní kritérium. Balení je přiměřené velké, praktické, snadno vezmete na cesty nebo přibalíte do kárky či kočárku. S těmito ubrousky jsem velmi spokojena, doporučuji.

-

vybraná testerka | 13.09.2023

Malý si oblíbil šustící balení, já zase uzavíratelnost ubrousků (znovuuzavíratelný vstup, už žádné vyschlé ubrousky !) Žádná vůně , 99,9% voda , neutralizace pH, žádná opruzenina. Lepší absorbce nečistot, takže se nezaleknou ani kakamity, vyšší savost ubrousků a šetrnost k pokožce . Nová struktura „sponge“ Snadno se ubrousky vytahují ! DOPORUČUJI

vybraná testerka | 13.09.2023

Tak akorát velké balení, ani velké ani malé, ideální na cesty. Nemá žádnou vůni ani zápach. Jsou tak akorát mokré. Zavírání je opravdu praktické, kde otevřít jednou rukou a zároveň brání vysychání. ubrousky po použití nezanechávají nepříjemný lepkavý pocit a pokožka po nich není podrážděná. Mají vysoký obsah vody.

jednotlivé ubrousky jdou trošku hůře od sebe.

22.01.2024

Super vlhčené čistící ubrousky na všechny povrchy .

21.01.2024

příjemná jemná vůně pracuji jak mají srovnatelné s jinými značkami

žádný jsme nenašli

21.01.2024

Čistící vlhčené ubrousky pro každou nečistotu v domácnosti

25.10.2023

Výborné, ekologicky přívětivé ubrousky pro jemnou dětskou pokožku. Od dobré, prověřené značky. Praktický uzávěr brání vysychání. Ubrousky jsou jemné, pevné, dostatečně vlhké.

22.10.2023

Na prach velice spolehlivý. V kuchyni dobry pomocník

Zápory nemam zadne

20.10.2023

Ubrousky krásně voní, nevysušují pokožku a jsou cenově dostupné

20.10.2023

nejlepší vlhčené ubrousky mám tři Děti a u všech používáme jen tyhle ubrousky

žádná není

19.10.2023

Naprosto skvělé ubrousky. Jsou na bázi vody, tak jsou tak akorát mokré. Bez žádné velké parfemace. Super praktické zavírání

10.10.2023

Skvěle vlhčené ubrousky. Dcera i já jsme spokojené.

Žádné

10.10.2023

Toto jsou super čisticí vlhčené ubrousky, krásně voní.

10.10.2023

Výborné, ekologicky šetrné ubrousky. Obsahují téměř čistou vodu, takže nedráždí a nevysušuji pokožku. Účinné na každou nečistotu. Praktické, znovu uzavíratelné balení. Má oblíbená značka. Kvalitní výrobek za přiměřenou cenu.

09.10.2023

Největší výhoda u těchto ubrousků je zavírání, díky kterému ubrousky nevyschnou, dříve mělo více ubrousků, toto zavírání, ale všude se to zrušilo. Ubrousky jsou vlhké akorát, nejsou žádné více nacucané. Snadno se vydávají

09.10.2023

Vlhké vydrží dlouho a nevysychají

nemám nic co bych vytknul

09.10.2023

Víčko na otvírání déle pak vydrží jsou příjemné na dotek

09.10.2023

krásně voní dobře vlhčené dají se použít na úplně cokoliv

06.10.2023

kvalita prostě spokojenost, kapesníčky zůstávají stále vlhké díky dobrému uzávírání.

nic

28.09.2023

Velmi kvalitní, jsou pevné, vydrží dlouho vlhké, netrepi se. Jsou bez parfemace což velmi oceňuji. Balení dlouho vydrží, ubrousky v balení nevysychají

25.09.2023

Vzhledem k vysokému obsahu vody a absenci parfému jsou ubrousky HiPP k pokožce šetrné a nezpůsobují její podráždění. A to dokonce ani při použití na obličeji, jsou krásně měkké. Ubrousky jsou v praktickém balení, které zabraňuje vysychání a jsou tak ideální pomocníkem na cesty. Moc děkujeme za možnost vlhčené ubrousky otestovat spolu s krémem a plenkou díky výhře HiPP balíčku v soutěži na Bety.cz.

Vyšší cena v porovnání s jinými. Mohly by být i vlhčí. Otevírání uzávěru jednou rukou chce trošku cviku.

22.09.2023

ubrousky jsou dobrý pomocník na cestách.neni zbytečně moc vlhký a parfémovaný

22.09.2023

Sice jsem nedostala příležitost ubrousky testovat s TryIn, ale nevadí, protože je používáme běžně, hlavně když přijedou na návštěvu vnoučata. Jsou perfektní jak na výlety, do auta, tak je dobré je mít po ruce i doma. Příjemné, praktické a funkcni

21.09.2023

Kvalitní čistící vlhčené ubrousky vhodné pro kohokoliv. Malé i velké.

15.09.2023

Krásná vůně, dobrý znovuuzavíratelný obal, takže ubrousky nevyschnou

14.09.2023

Čistící vlhčené ubrousky mají široké množství použití,dají se použít i na očištění pleti, doporučuji..

Zadne

13.09.2023

Super hipp vlhčené ubrousky už jiné nekupuji nám vyhovují

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Michalka56 11.09.2023

Jsem maminka 5 měsíčního chlapečka, mám i 7 letého syna a už u něj jsem používala kosmetiku od HIPP. A ted když mám dvě děti, opravdu pečlivě vybírám krom jiného, kosmetiku která je svým složením vhodná a hlavně co nejčistší. Vlhčené ubrousky jsem nejdřív nechtěla ted při druhém miminku používat vůbec, ale jak jsem zjistila jsou na trhu právě už i kvalitní ubrousky a velice ráda bych vyzkoušela tyto nové od HIPP. Přece jen mít vlhčené ubrousky vždy po ruce, je velká výhoda a nám maminkám dost ulehčí. Navíc teď začínáme s příkrmy a to si bude vyžadovat velkè množství ubrousků, které ovšem na obličej musí být svým složením extra kvalitní.

Rena_berkova 11.09.2023

Theodorkovi je 13. měsíců. Má bezproblémovou pokožku a velmi rádi by jsme testovali čistící vlhčené ubrousky od HIPP. Vždy mě zajímá složení ubrousků, kosmetiky, kterou používám pro svoje děti. Při výběru hraje důležitou roli.

Nifisa 11.09.2023

Velice mi záleží na složení kosmetiky hlavně pro děti. Od hipp používáme umělé mléko, krémy i kosmetiku na koupání. Ráda s dětmi vyzkouším i vlhčené ubrousky.

adla97 11.09.2023

ahojky mám 4 měsíční holčičku , která má bezproblémovou pleť , miluji produkty hipp a hodně mi záleží na produktech a složení pro miminka a děti vybírám opravdu kvalitní kosmetiku

ellaelis 11.09.2023

Myj syn má dva roky, má bezproblémovou pokozku a záleží mi na složení

Jituskha 11.09.2023

2 roky, ano záleží mi na složení kosmetiky.

Katuskal 11.09.2023

Miminko teď čekáme na Vánoce a dále máme doma 7 letého chlapečka. Co se týče složení kosmetiky, to jsem nikdy nezjistovala. Dávám na rady ostatních

Dianecka77 11.09.2023

Dcera má 20 měsíců a velmi mi záleží na složení jakékoliv kosmetiky pro mé dítě.

Mishelluna.k 11.09.2023

Gábince bude ve středu 13.9. Přesně rok. Pokožku má naprosto bezproblémovou, samozřejmě pár prvních pupínků či opruzenin jsme zažily, jinak zcela v pořádku. Na složení mi záleží a co se týče značky HiPP, tak s tou máme jen výborné zkušenosti. Takže vyzkoušet další věc od nich, bude super.

jwkk 11.09.2023

2 roky a velice mi záleží na složení všeho - hlavně pro dítě..

Lucie.Dobesova 11.09.2023

Ano záleží mi na kvalitě kosmetiky pro děti.

luke97 11.09.2023

těším se na testování produktu

Evropanka 11.09.2023

Ano, záleží. Vybírám to nejšetrnější.

koka 10.09.2023

Mám dvě dcerky, mladší 10 měsíců a starší 3 roky. Přesto, že u starší využiji vlhčené kapesníčky na zadeček jen zřídka, tak na pusu a ruce je to každodenní záležitost. U mladší je ovšem spotřeba vlhčených ubrousků podstatně větší. Snažím se používat kvalitní kosmetiku, která je vhodná na citlivou pokožku dětí, je praktická pro každodenní rutinní záležitosti mateřství a nezatěžuje přírodu.

Dominica05 10.09.2023

Můj syn teď oslavil 3 rok, ale bez vlhčených ubrousků nedáme ani ránu. Kosmetiku Hipp používám pro malého již od narození. Nikdy se nám nestalo, že by s Hipp měl nějaký problém s pokožkou, proto nám naprosto vyhovuje. Záleží nám i na kvalitě a složení kosmetiky, proto jsme tak věrní Hipp. Budeme moc rádi, když nás vyberte do testování.

Aktivko 10.09.2023

Ano složení kosmetiky je pro mě velmi důležité , a značka HIPP nás nikdy nezklamala vzhledem ke své vynikající kvalitě produktů které mají vždy prémiové složení. Pokožku má vnučka zatím bezproblémovou, doufám že tomu bude i nadále.

Rea24 10.09.2023

2 roky, pokožka bez problémů jak zdravotních, tak estetických a samozřejmě, záleží mi na kvalitě a složení výrobků,které používám pro své děťátko.

lucka9082 10.09.2023

Ano, od narození se snažím dceři kupovat kosmetiku převážně přírodní, jelikož má před sebou ještě mnoho let, kdy kolem ní bude několik nástrah, takže alespoň péče o sebe samu může mít kvalitní.

Jessina 10.09.2023

Složení je velmi důležité, občas tam může být složka, která dětské pokožce nesvědčí a může se objevit alergie. Například při utírání pusy jí okolí rtů zčervená. Proto mi na složení záleží.

vera10 10.09.2023

Pěkný den, věk dětí-vnoučat, které moc ráda hlídám: jedno 3 roky a druhé 7 týdnů. Děti mají bezproblémovou pokožku, nicméně na složení kosmetiky určené dětem mně jako dětské sestře denně obklopené dětmi velice záleží. Dětské ubrousky s úspěchem moc rádi používáme i pro péči o starší děti, zvl. s pokožkou z nějakého důvodu o tuto kvalitní kosmetiku přímo volající.

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat