TESTOVÁNÍ: Testujeme vlhčené ubrousky Linteo Kids, které si poradí i s inkoustem, propiskou a lepidlem

12.02.2024 | Testování

Smýt z dětských rukou fixu nebo inkoust? Žádný med! A co když navíc třeba voda vůbec není po ruce? Skladné a veselé vlhčené ubrousky Linteo Kids creative se hlásí do služby. Nezaleknou se ani těch nejodolnějších skvrn!

Přidat příspěvek do rozstřelu

Vlhčené ubrousky jsou nepostradatelným pomocníkem každého rodiče. Že se používají jenom při přebalování? Nebo na dětském hřišti, kde není k dispozici voda, která by z hravých ručiček omyla písek z pískoviště? Ale kdeže! Co byste řekli na takové, které se nezaleknou ani odolných pozůstatků inkoustu, propisky, fixy a lepidla? Ubrousky Linteo Kids creative neznají žádná omezení!

Zábavu už nic nezkazí

Každý malý kreativec se někdy umaže, což mu ale radost z výsledného díla ani trochu nezkazí. O něco menší nadšení pak projevuje maminka s tatínkem, protože odstranění tvrdohlavých nečistot a malířského náčiní zůstává právě na nich. I ten nejšpinavější prstík umazaný nejen od uměleckých potřeb však rychle očistí vlhčené ubrousky Linteo Kids creative, které jsou pro tyto účely speciálně navržené.

Andělsky jemné, ďábelsky účinné

Díky přísnému dermatologickému testování máte jistotu, že jsou tyto ubrousky k citlivé dětské pokožce šetrné a bezpečné pro každodenní používání. Jak už je u české značky Linteo zvykem, i tento produkt splňuje nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti, což je pro rodiče klíčovým faktorem při výběru dětských hygienických prostředků. S praktickým balením obsahujícím 15 ubrousků jsou Linteo Kids creative ideální pro domácí využití, ale stejně tak i ve škole a na cestách. Velikostně se balíček krásně vejde do dětské aktovky a batůžku školáků i předškoláků, takže je v případě potřeby vždy k dispozici a po ruce. To může přispět k rozvoji správných hygienických návyků a dětskému pochopení, že udržování čistých rukou je důležitou součástí každodenního života, přičemž zlepšuje zdraví i celkovou pohodu. Pojďte tyto vlhčené ubrousky vyzkoušet, v rámci našeho testování se to přímo nabízí.

Aktuálně hledáme 30 testerů s dětmi ve věku 3 až 12 let žijících v České republice či na Slovensku, kteří tyto vlhčené pomocníky prověří v praxi. Už se těšíme na recenze! Cena balíčku Linteo Kids creative se pohybuje okolo 20 Kč.

Další informace naleznete na stránkách www.linteo.cz. Ubrousky zakoupíte zde.

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 30 testerů, kteří splní podmínku věku dítěte, žijí v České republice či na Slovensku a následně do Rozstřelu testerek napíší věk svého dítěte a odpoví na otázku, jakou neplechu z dětských ručiček nejčastěji umývají?
HLASTE SE DO 25. ÚNORA 2024.
Vybraní testeři získají vlhčené ubrousky Linteo Kids creative.

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Rozstřel testerek

Zitulek včera 21:46

5 let. Vše od šmouh od jídla po bláto, barvy až po lepidlo.

boszi1984 včera 13:27

Dcera má 3 roky. Nejčastěji má špinavé ruce na zahradě od zeminy a od šneků 😃. Doma zase když používá fixy, pastelky, plastelínu a pak má špinavé ruce, tak se jí samozřejmě nelíbí a třeba honem utřít. 😅😃🥰 Najčastěji samozřejmě umývame zbytky od jídla: jogurt, meloun, atd. 😉

zdiss včera 9:10

dcera 11 let, nejčastěji se snažím umýt fixy, barvy, venku hlínu a pryskyřici ze stromů

papunkova včera 7:31

Nejčastěji asi umývám z dětských rukou jídlo(syn 5 let)...ale záludné nečistoty v podobě fixů, inkoustu už jsou u našeho školáka (syn 7 let) na denním pořádku.

Michaelapila 19.02.2024

Hlínu, Písek, bahno, fixy… 😁

Veronika92 19.02.2024

Rada bych s dcerou vyzkoušela tyhle ubrousky. Dceři jsou sice tři roky, ale ubrousky používáme denně při denních činnostech na hřišti atd...

vera.stistko 19.02.2024

3 roky. Nejcasteji bahno.

veries 19.02.2024

7let a smyjí inkoust,fixy,propisky,lepidlo

josef.marz 19.02.2024

dobrý den máme dvě děti ve věku jednoho roku a 5 let dvě holčičky často jsou to skvrny od pastelek vodovek a jiných malovátek. 😅

Johanka26 19.02.2024

Jidlo 😀

Rotoprdka 18.02.2024

Každý den umývám pastelky a fixy ze stolku 😀 Synovi budou za 3 měsíce 2 roky.

bogape 18.02.2024

Šimon a Timea (6 a 4 let) mě denně trápí fixy, fixy a zase fixy.

patril 18.02.2024

6 let, ovoce a čokoládu

smudlinka93 17.02.2024

Tyto ubrousky by jsme se synem moc uvítali. Synovi je 4,5 roku a cca už tak měsíc se nadchnul pro různý kutění. Ať je to vodovkama, temperama nebo prstovýma barvama...

Kirika 17.02.2024

Mám doma 3 leté a roční dítě, to starší si maluje po rukách často propiskou, bude fajn mít nějaký ubrousky co si s tím poradí lépe.

Terinka1984 17.02.2024

Adélka má 6 let a nejčastěji umývám z ručiček barvičky všech typů (ať jsou z vodovek, temper, fixek, ale i od omáčky 😄).

alenab 17.02.2024

nejraděi používám vlhčené ubrousky venku na procházce nebo na hřišti, pořád je co utírat z dětských ručiček.

MamaEV 16.02.2024

Skoro 2 roky a rozhodně je to jídlo který náš malý má nonstop v ruce jelikož je to fakt jedlík :D

Peťafin 16.02.2024

U nás se k mytí ručiček u 2,5 leté princezny nejčastěji používá vlhčený toaletní papír. Neobsahuje plast a přijde mi tato varianta lepší. Ráda bych vyzkoušela, zda je mezi vlhčenými ubrousky a papírem rozdíl. A zda fixy obstojí a nebo se umyjí.

Petra.p 16.02.2024

Máme doma syna 5let a dceru 2,5 roku . Nejčastěji z deckych ruk umyvame špínu z venku, protože naše děti sahají všude možně a plácají se nejraději ve všem co má tekutou konzistenci. Samozřejmě také často po zbytcích jídla . U nás doma vytezi malování pastelkami ale hlavně fixy či vodovky a to je pak paráda na umývání děti i stolu po nich .Zdarma produkt k testování!

Přihlaš se do testování!

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berani, v osmém týdnu roku 2024 oceníte sílu a hodnotu týmového ducha. Ať už ve vašem profesním životě nebo ve vašem osobním životě, úspěch přijde díky spolupráci s ostatními. V práci hledejte spolupráci s kolegy a nezapomeňte oceňovat... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

968 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
15 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
70 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat