TESTOVÁNÍ: Toustís od Penamu

28.05.2019 | Testování

Rádi se k snídani rozmazlujete? Pak právě pro vás jsme připravili testování nového Toustís. Hledáme 30 testerek, které se o jeho kvalitách v rámci testování přesvědčí na vlastní chuťové buňky. Jaké budou jejich hodnocení a recenze?


Celkové hodnocení: 94%

Hodnocení: 95 testerek


Toustís jsou hit, který má ve světě mnoho jmen (například v Anglii ho najdete pod názvem English muffin) a různě dlouhou tradici, ale jedno mají společné: všude je milují pro skvělé snídaně, svačiny nebo grilování.

Nejen pro dokonalé snídaně

A čím Toustís tak vynikají? Jsou úžasně praktické a okamžitě povolí uzdu vaší fantazii. Díky tomu určitě budete Toustís plnit nejrůznějšími dobrotami. Konečně máte také možnost vyzkoušet pečivo, které dnes hýbe světem.

Toustís se prodávají již naříznuté a skvělé jsou z grilu i z topinkovače. Pro opékání jsou totiž přesně dělané! Navíc dokáží dokonale udržet šťávu. I díky tomu vás dostanou skvělou chutí.

Vyzkoušet je můžete v mnoha variantách. Pro inspiraci získají vybrané testerky také recepty na 10 skvělých snídaní s toustís.

Toustís seženete jak ve světlé, tak tmavé variantě.

Cena: 29,90 Kč

Více informací na penam.cz

vybraná testerka | 03.05.2022

Samotná chuť toustísu je neutrální a lze jej tedy připravit jak na slano, tak na sladko. Mě osobně samotný nechutná, je potřeba jej hodit do toasteru a opéct je ale to má zase tendence se připalovat. Ale lze jej připravit podle své chuti a reference, abyste potěšili každého člena rodiny. Mě to tam vyšlo.

Cena, snadno se připaluje.

vybraná testerka | 03.07.2019

Výrobek mě zaujal už v obchodě, ale pak jsem byla vybraná to testování, tak jsem neváhala a hned vyzkoušela. Výborný je se sázeným vejcem. Dětem spíše chutná světlá varianta, mně tmavá. Myslím, že i cena je přijatelná.

vybraná testerka | 27.06.2019

Naše rodina miluje křupavé toasty, s Touastís to byla hračka a neskonalá lahoda. Na některých toastových chlebech mě vadí, že jsou sladká, slabá..Churnají nám obě varianty, mě více tmavé a dcerce s tatínkem světlé, ale skvělé jsou prostě obě varianty. Oceňuji že jsou již nařízlé. Dělala jsem zatím verzi na slano, jak byl v přiloženém receptu se sázeným vejce, slaninou, rajčátky a rukolou, navíc jsem přidala sýr, protože to je u nás základní potravina která v toastu nesmí chybět :-D..A byla to super mňamka. Příště zkusím i na sladko ke snídani. Na slano klidně k rychlé večeři. V obchodech jsem Toastís ještě neviděla, ale nijak jsem po něm nekoukala, určitě ho pro příště koupím :)

Možná jen lepší obal.

vybraná testerka | 26.06.2019

Zakoupila jsem světlou variantu Toustís i mimo testování, ač jsem byla nakonec i na testování vybrána. Zaujal mě totiž popis této novinky od Penamu zde na Bety. Vyzkoušeli jsme doma variantu nasladko s domácí jahodovotvarohovou pomazánkou i slano s vejcem, šunkou a slaninou. Bulky neobsahují cukr, což je super, oproti jiným výrobkům podobného typu. Nevím, jak chutnají v Anglii, ale mě připomněly oblíbenou fastfoodovou snídani :-)

Balení po 3ks je pro jednoho moc a pro dva málo.

vybraná testerka | 26.06.2019

Chleba je chutný a skvělý ke grilování. Líbí se mi, že je již naříznutý, i když jde hůře oddělovat od sebe a dost se při tom nadrobí. Udělali jsem si jako topinku na ohni i na plynovém krbu, obě byly vynikající . Chutnaly i s opečeným vajíčkem, které jsem použili místo míchaných vajíček. Možná by byla dobrá varianta světlá i tmavá v jednom balení. vynikající i jako hamburger... s masem, sýrem, slaninou a cibulí. Určitě stojí za vyzkoušení.

Jako většina bych ocenila lepší způsob otevírání.

vybraná testerka | 26.06.2019

Děkuji za možnost testovat, protože jinak bych si je v obchodě asi nekoupila a zatím jsem je ani neviděla nebo spíš nehledala, ale to budu muset změnit 😉 Oceňuji: + dlouhou trvanlivost + praktické dvojbalení + již naříznuté + chuť (chutnaly nám obě varianty - dělala jsem opečené na pánvi i v toustovači, jen se šunkou, sýrem a rajčetem, ale větší úspěch měl se sýrem, opečenou slaninou, sázeným vejcem a rukolou - to rozteklé vejce tomu dalo ještě lepší chuť)

- vyšší cena (méně porcí) - ocenila bych víc toustů v balení - dvojbalení by mohlo být i namíchané - světlá a tmavá varianta v jednom - lepší vzhled obalu

vybraná testerka | 25.06.2019

Toustís jsem v obchodě již několikrát potkala, ale nikdy mne jejich obal nezaujal natolik, abych je zakoupila. Teď už ale vím, že to byla škoda, protože jejich chuť je naprosto vynikající. Toustís jsem opékala v toustovači, každou polovinu zvlášť (nepřichytávají se) a musím říci, že s klasickými opečenými toasty se jejich chuť vůbec nedá srovnávat. Toustís jsou i po opečení mnohem měkčí, ale zároveň krásně křupavé a nesmírně lahodí oku. I ta jejich chuť a vůně je naprosto boží. Doporučuji je (a tak jsem je dělala i já) s míchanými vejci, přičemž jsem si recept vyladila ještě o rajčátka, pažitku a plátek kvalitního sýra. Balení je praktické - po 3 kusech, což je tak akorát si myslím pro každého. Další super věcí je potom i dlouhá trvanlivost, protože si tak můžete jejich zásoby bez obav zakoupit dopředu. Celkově doporučuji, pochutnala si celá rodina a to jak na tmavých, tak na světlých!

Stále ovšem přemýšlím, co s obalem - je sice praktický, ale toustís v něm nevypadají tak dobře, jak by se slušelo a dle obalu bych nekoupila. Ještě jedním mínusem je trochu vyšší cena a fakt, že tmavé toustís nejsou celozrnné (chybí mi tato varianta).

vybraná testerka | 24.06.2019

Zkoušela jsem na tři způsoby. První bez opečení, zajímala mě "sirová" chuť, se šunkou, sýrem, salátem, docela dobrý. Druhý pokus vejce benedikt, opečené na pánvi, moc se nepřichytil a musím říct, že jsem byla max spokojená, asi nejlepší bulka na tento pokrm. Hlavně není sladká!! Více mě oslovila světlá. Třetí pokus opečený na grilu plněný masem, při této variantě mi chutnal více tmavý. + krásně křupe + není to bláto + rychlá příprava + 3 kusy v balení (dva jsou u nás málo a čtyři moc...) + chuť + není sladká

Musela jsem dokrojit nožem, ale to není ani tak úplně zápor.

vybraná testerka | 24.06.2019

Zajímavá chuť i vzhled. Dělají se z nich hezké sendviče. Postupovala jsem podle návodu, tatarka, slanina, salát, okurka a vajíčko, s ním to bylo fakt chutné A ještě salát. Celozrné celé rodině chutnaly více.

Pro mě bylo těžší je opéct bez oleje, docela se připalují. Když se opečou míň, nejsou tak dobré.

vybraná testerka | 24.06.2019

V pátek jsme si udělali domácí párty u grilu a Toustis nám příšel vhod. Opečený na grilu s masem, zeleninou a dresingem chutnal opravdu všem. Je voňavý, nadýchaný. Nerozpadává se a velkou výhodou byly varianty tmavé a světlé pečivo - vybral si opravdu každý. Jen jsem musela schovat dva na sobotní snídani, abychom vyzkoušeli s manželem k snídani podle doporučených receptů. Opekli jsme Toustis na pánvi, přidali míchaná vejce s pažitkou a pochutnávali jsme si v pergole. Za naši rodinu - SUPER, a skvělé načasování testování v grilovací sezóně...

vybraná testerka | 23.06.2019

Výhodou je, že jej můžete mít kdykoliv doma, když není k dispozici čerstvé pečivo. Příprava je rychlá. Vyzkoušeli jsme toustík s grilovaným masem, vajíčkovou pomazánkou. Z vašich receptů jsme vyzkoušeli vaječný a salámovou.

Vadilo nám, že bulky voní příliš po kvasnicích.

vybraná testerka | 22.06.2019

Tyto dva výrobky od Penamu jsem vyzkoušela ještě před tím, že jsem měla možnost testovat. Musím přiznat, že jsem byla opravdu velmi mile překvapena skvělou chutí, hlavně tmavého TousTísu. Velice mi vyhovuje, že je již nakrojený, takže se snadno rozkrojí a dávám si ho do topinkovače. Je velmi křupavý, jemný a chutný. Vyzkoušela jsem několik variant, bílý jsem si udělala s ovocem, polité kokosovým mlékem a mírně osladila stévií. S tmavým jsem vice experimentovala, jako základ bylo vždy opečení v toustovači a vyzkoušela jsem recept "Rajčatový", který je vynikající, je rychlý a velmi chutný (viz foto), také jsem si ho obložila různou zeleninou a pomazánkami. Jsem natolik spokojená, že mám doma již zásobu. Já osobně moc doporučuji.

Obal by mohl být vylepšený, aby se lépe otvíral. To je ale maličkost.

vybraná testerka | 20.06.2019

Toustís mne velice překvapil. Čekala jsem něco na způsob housky/bulky, ale toustís je nadýchaný a křehký. Jako první jsem zkusila tmavý toustís s tuňákem a hořčicí. Toustís jsem si opekla v topinkovači a musím říct, že je to naprostá lahůdka. I když je to tmavé pečivo, je opravdu lahodný, křehký a lehký, u tmavého pečiva jsem zvyklá na nepříjemnou hutnost. Další pozitivum je to, že je již nakrojený, usnadní to práci, což je důležité, jelikož při jeho přípravě už bude celá rodina nedočkavě sedět u stolu. Druhý jsem zkusila světlý toustís s míchaným vejcem a ten byl snad ještě lepší. Různé toasty si k snídani dělám často, ale toustís bude nyní zařazen do jídelníčku pro celou rodinu místo všech jiných variant.

Balení - obal nevypadá moc lákavě a v obchodě bych si ho nekoupila, což je opravdu obrovská škoda

vybraná testerka | 20.06.2019

Nadýchanost tmavého Toustíš mě vyloženě nadchla! Tmavé pečivo normálně moc nemusím, bývá velmi hutné a suché, ale tmavý Toustíš se konzistencí neliší od světlého. Oba jsou po opečení nádherně nadýchané a oba se hodí na slano i na sladko.

vybraná testerka | 20.06.2019

Anglické muffiny mám moc ráda už spousty let. Mám raději tmavší pečivo, takže tmavý Toustís byl jasná první volba! Nicméně, když jsem se s přítelem pustila do těch světlých, byla to opravdu lahoda! Udělala jsem nám malý salátek a k němu na olivovém oleji opekla Toustís, potřela domácí česnekovou majonézou, přidala vypečenou slaninku, grilované žampiony, plátek rajčat a opravdu skvělá večeře, či snídaně! Děkuji za možnost je testovat, budu s nimi kouzlit dál a tvořit další tunningy - ale jako milovník caesar salátu, je pro mě jasná volba hlavně verze s parmazánem a kuřecím masíčkem.

vybraná testerka | 19.06.2019

Byla jsem příjemně překvapená chutí, dávám přednost tmavému toustís se semínky,ten je opravdu výborný. Ty budu kupovat. Vyzkoušeli jsme je celá rodina, variantu s míchanými vejci a zeleninou a šunkou, zeleninou a sýrem.

Vzhled by mohl být trošku lepší.

vybraná testerka | 19.06.2019

Děkuji za možnost vyzkoušet, sám bych po něm asi nesáhnul na pultě. Vyzkoušeli jsem z chleba jako bulku na hamburgery a musim rict ze nam chutnal jeste kdyz se opekl byl jeste lepsi... celkove lip hodnotim tmavy nad svetlym

cena

vybraná testerka | 19.06.2019

Výrobek celou rodinu nadchnul, já oceňuji snadnou přípravu, kdy je toustík již nakrojený, rodina ocenila skvělou chuť. Za 2 dny jsme měli snědeny všechny toustíky. Zkoušeli jsme podle receptů toust s míchanými vejci, dále jen tak zapečený se šunkou a sýrem a pak jsme dělaly hamburgery, ty zvítězily. Určitě na hamburgery výrobek zakoupím.

Jedině mi vadí, že není varianta celozrnných nebo žitných toustů.

vybraná testerka | 18.06.2019

Tousty jsou oba chutne ale cela rodina jsme se shodli ze tmavy je lepší ta chut je takova výraznější opékání jak na pánvi tak v toustovači nebo topinkovači super Určite koupim zase ale budu brat spis tmavy

Trochu nic moc vzhled

vybraná testerka | 18.06.2019

Toustís přišli právě včas... Měla jsem návštěvu, ženy, muže i děti a tak jsme se rozhodla, že dostanou ochutnat... Grilovali jsme a tousís jako příloha mizelo rychlostí blesku. Pánové si pochutnavali na variaci s krkovickou a dámy s kuřecím masem... Dospělím více chutnala varianta tmavá... Děti pořád chodily, že jsou tu krupavou ji housticku

vybraná testerka | 18.06.2019

skvělý jak obložený, tak i jako příloha. k masu, salátu......................... Tmavý je asi o trochu chutnější, ale oba jsou super. Zaslané recepty byly dobrou inspirací, jinak fantazii se meze nekladou.

rychle mizí

vybraná testerka | 18.06.2019

Děkuji za možnost otestovat Toustís od Penamu. O víkendu přijela moje "mládež" a tak je syn vyzkoušel na grilu s kuřecím masem, česnekovým dipem a grilovanou zeleninou... Z receptů jsem vyzkoušela ten se slaninou, vejci a rajčaty a bylo to vynikající papání... Toustís mají celou škálu využití, určitě je nakoupím na příští víkend a vyzkouším další recepty, slané i sladké...Bude dobré mít je vždy po ruce a podle chuti a potřeby pro ně jen sáhnout... Za mně i za celou rodinu velká spokojenost s tímto skvělým pečivem...

vybraná testerka | 17.06.2019

Jsem moc ráda, že jsem se mohla zúčastnit testování, protože bych si Toustís od Penamu v obchodě nikdy nekoupila. Z jejich chutí jsem nadšená a určitě u nich zůstanu já i má rodina, která se na tesu podílela. Toustís jsme si jeden den udělali se slaninou a s vejci byla to mňamka, další den na grilu s kuřecím masem a opět to nemělo chybu. Mě osobně nejvíce chutnal tmavý toustís zapečený v topinkovači a namazaný avokádovou pomazánkou.

vybraná testerka | 17.06.2019

Jsem moc ráda, že jsem měla možnost tento výrobek testovat. Miluju jakékoliv pečivo, takže tohle je pro mě jako dělané. Zkoušela jsem Caesar recept s menší obměnou a super. Takže za mě a i za manžela veliká spokojenost. A co jsem ocenila hodně já, tak to, že není jen světlý ale i tmavý.

vybraná testerka | 17.06.2019

Výborné pro tousty s vejcem benedikt, které milujeme :) jednoduchá příprava v toastovači. Líbí se mi, že je i varianta tmavého pečiva. Velmi oceňuji praktické balení po třech toastech. Odteď určitě budeme kupovat :)

vybraná testerka | 16.06.2019

Skvělá bašta. Dcera na večeři snědla 2 celé, což je na ni dost výkon. Vyzkoušeli jsem jen úvodní recept se slaninou a vejci a opravdu úžasné. I muž se olizoval, cože to dnes máme :). Rozhodně za nás doporučuji a koupíme.

vybraná testerka | 16.06.2019

Toustís od Penamu jsem vyzvedla v pátek v 16 hod na poště a všichni tři synové hned začali testovat, takže do večera po pečivu nebyla ani památka. Zkoušeli různé varianty, z receptů je zaujal caprese a taky francozský toustís - na sladko. Určitě, jak uvidím v obchodě, zase koupím.

vybraná testerka | 15.06.2019

výrobek Toustís od Penamu jsem obdržel v pátek ráno a ještě ten samý den jsem připravil manželce i dceři svačinku. Velmi oceňuji, že již byly naříznuté a mě tak odpadla tato práce a hlavně by se mi takto rovný řez ani nikdy nepovedl. Opekl jsem vnitřní strany na másle a pro sebe jsem si ho naplnil míchanými vejci a pečenou slaninou a dozdobil troškou zeleniny, manželce i dceři jsem připravil náplň tuňákovou podle přiloženého receptu: Míchaná vejce Suroviny:  1 bulka Toustís světlý  3 vejce  Pažitka  Máslo Postup: Toustís rozkrojíme nožem na 2 půlky. Každou opečeme na sucho na rozpálené pánvi z obou stran. Poté na pánvi rozpálíme máslo, umícháme vejce a dochutíme. Obě půlky Toustís namažeme máslem a přidáme umíchaná vejce. Ozdobíme krájenou pažitkou. Teplé podáváme. všem nám nejen tousty, ale i náplň velice chutnaly. určitě koupíme i na grilování a pohostíme přátele.

-

vybraná testerka | 14.06.2019

Tousty splnily mé očekávání, chutné, nelámou a nerozpadají se. Dají se grilovat, zapékat a pod. Dají se dělat na sladko i na slano, ideální na snídaně nebo grilování s přáteli. Oceňuji balení a trvanlivost. Když se člověk vrátí pozdě a nemá možnost si nakoupit, stačí sáhnout do špajzu, vytáhnout a může se jíst :-)

19.01.2023

Toustís od Penamu jsou moc dobré. Skvěle se hodí na svačinu nebo na večeři

20.12.2022

Je to super, rozhodně všichni vyzkoušejte, moc doporučuji

03.12.2022

Tmavou variantu kupuji opakovaně, používám i na burgry a oceňuji, že je pečivo předkrojeno.

Balení - pokud použiji pouze jeden toustík, těžko se pak balení uchovává a skladuje.

20.11.2022

velice chutný chlebík, skvělý ke snídani, doporučuji

28.10.2022

Výborný toustí, připravovali jsme si z nich domácí hamburgery

18.09.2022

Dá se z toho vyrobit vynikající snídaně. Je to návykové. Dáte si jeden a už nemůžete přestat.

Žádné.

16.09.2022

Výborný a chutný ze salátem vajíčkem výborná snídaně

15.09.2022

Výborný a chutný, s vejcem a zeleninou úplně dokonalá snídaně

14.09.2022

Mňam, opečené se salámem a sýrem a zeleninou. Krásně voňavé. Prostě božské! 10000/10

02.04.2022

Super chuť, změna oproti klasickému toastovému chlebu

19.08.2021

Chuťově jsou ok. Jen by bylo lepší jinak balené. Pro jednoho moc po otevření. Chlap mi to nechtěl ochutnat 🤣🤣

15.03.2021

hodně dobré pečivo, které se skvěle hodí k hamburgrum

17.02.2021

Chuťově jsou super, já osobně si je opékám na pánvi, to jin dodá křupavost

16.02.2021

Vyzkoušela jsem je, jsou dobré, ale více upřednostňuji klasické toasty nebo hamburgerové bulky.

14.12.2020

Bohužel Toustís se u nás nechytl. Nikomu nechutnal a odpadávající mouka byla všude. Osobně bych už nikdy nekoupila.

chuť, zpracování

16.10.2020

Výborné a velmi chutné pečivo, vhodné na přípravu burgrů.

13.05.2020

Urcite doporucime, nam vyrobek moc chutna a radi si ho kupujeme

Nic

11.05.2020

Pečivo je velmi jemné a nedrolí se, jako běžné toustove chleby. Chutná mě i rodině.

.

31.03.2020

Tyto chlebíky jsem si ted koupila dvakrát v Albertu.Líbí se mi dvojí možnost volby(světlé nebo tmavé) a dále to, že jsou vakuově balené a nikdo na ně nešahá.Dají se využít na výlety či na ruzné cestování.

nic

11.03.2020

Toustis od penamu je dobrý, zkoušeli jsme světlou i tmavou verzi, Dobrý je se sázeným vejcem a opečenou slaninkou. Něco podobného jako si můžete dát v Mcdonaldu k snídani.

21.02.2020

Kupuji pravidelne, nesmi nam u toho chybet vajicko a slanina.

20.11.2019

Od Penamu miluju všechno pečivo, nejraději mám SuperSandwich celozrnný, nebo večerní chlebík, který má užasné hodnoty, ale když mám chuť na sendwich jako z mekáče, sahám po této volbě, jelikož bulky chutnají naprosto stejně :)

08.11.2019

Relativně dobré řešení k rychlé přípravě nějakého snacku, včetně toho s sebou na výlety, nebo dětem ze školy. Chlebík je chutný. lze jej kombinovat jako variantu naslano i nasladko...plnit ingrediencemi, které má každý rád.

15.10.2019

Toustís od Penamu nam moc chutna vyuzivame ho doma pri vyrobe domacich hamburgeru, deti ho maji radi a my dospeli take, ta houska je vlacna,netvrdne jako konkurencni vyrobky drzi dobre tvar a nerozpada se

06.10.2019

Toustis jsem objevila u nas v obchode a to v obou variantach,nejprve jsem koupila ten svetly.Prekvapilo me,ze platky jsou dost syte.Navic jsem je oblozila sunkou, syrem, zeleninou a meli jsme s rodinou chutnou zdravou svacinka. Moc nam chutnal a tak jsme ochutnali I druhou variantu a tu si oblibil syn. Ocenuji baleni I trvanlivost-i kdyz u nas s dvema chlapama.to dlouho nevydrzi.

26.09.2019

Samotná značka Penam je pro mě nejlepší volba. Nyní prišli i s novým produktem, toustís, který lze využít i takto jako vydatná a rychlá snídaně, hlavními pouitivy jsoou, že toustís je již naříznuté, ušetří vám spoustů času.

20.09.2019

Tento výrobek jsme s dětmi vyzkoušeli ,moc nám chutnal.Dají se z něj dělat skvělé snídaně a svačinky do školy :) Nejvíce nám chutná se šunkou vejci ,zeleninou a salátem...neskutečná dobrota :D Sladkou variantu jsme zatím nezkoušeli .

14.09.2019

Chuťove jsou toustit vynikající.Nejvíc mě překvapila žemle, protože na ty já jsem opravdu vybíravá. Já mám všeobecně toasty ráda a ke značce Penam mám plnou důvěru a ani tentokrát mě nezklamala. Jako velké plus zachutnali i mému synovi, který skoro nic nechce.

Balení po 3 kusech mi přijde nepraktické. Sama je nesním a pro rodinu je to málo. I otvírání by mohlo být jednodušší. Takže celkově palec dolu za balení.

11.09.2019

Toustíky jsou na chuť moc dobré, ale balení mi připadá dost malé. Pro jednoho moc, pro dva nic moc a pro tři už vůbec. Vyzkoušela jsem variantu na slano, je to fajn svačinka, ale jediné co se mi dost nelíbí je plastový obal. Z tohoto důvodu si jejich nákup příště odpustím.

Plastový obal, z pár kousků pečiva je tolik odpadu.

04.09.2019

Vyzkousely jsme misto housek na hamburger. Na chvilku prohrat na grilu a byl vytecny. Priste urcite zas koupime a vyzkousime i jiny zpusob. Kazdopadne mohu doporucit vsem. Myslim ze i v klasicke kuchyni a ne jen pri grilovani bude mit uspech

29.07.2019

Tyto toustíky jsem si začala kupovat od té doby co jsem je ochutnala na grilovace u své kamarádky.Toustíky jsem po opečení chutné,křupavé po namazání mázlem jsou ještě mnohem lepší a chutnější.Já osobně si je připravuji s čerstvými,rajčaty,ledovým salátem,ředkvičakmi a nějakým dobrým dresinkem

24.07.2019

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

23.07.2019

Penam je na tousty expert, vyzkoušela jsem na hamburgery a kam se hrabou "prave" hamburgerové housky k rozpékání. Toto od Penamu je skutečná lahůdka, jen na něj vzpomenu, hned bych si jeden dala. Chválím a doporučuji.

15.07.2019

Velká dobrota. Nejvíce mne zaujala nejen chuť, ale i rychlá příprava - stačí jen na pánvi nebo v troubě upéct za pár minutek. Dlouhá doba spotřeba je také fajn, protože když není čerstvé pečivo,šáhnu po toustís.

nic

14.07.2019

Toustís od Penamu jsou bezvadnou novinkou. Jsou chutné, nelámou se a nerozpadají se. Dají se snadno grilovat, zapékat a pod. Dají se dělat na sladko i na slano. Ideální na snídaně nebo svačinky během dne. Také oceňuji balení a trvanlivost. Rozhodně doporučuji ochutnat.

13.07.2019

Jsou jednoduše skvělé. Líbí se mi, že jsou už narizle a že je stačí jen naplnit podle chuti. Měla jsem světlou variantu a chystám se i na tmavou. Dělala jsem z nich topinky a to byla lahoda. Nejvíce mi chutnají, když je namazu pomazánkovym máslem, přidám sunku, sýr a oblozim zeleninou.

12.07.2019

Toustís jsem si jednou ze zvědavosti koupila a od té doby jej kupuji pravidelně, je lepší než toustový chléb. Každou polovinu zvlášť opeču v topinkovači a pak si na ni navrstvím vše, na co mám chuť a už si pochutnávám. Oba jsou dobré, ale tmavý mám raději.

09.07.2019

Toustíky od penamu padly do oka hlavně dětem, které si je rády připravují samy, dle vlastní momentální chuti a fantazie. Jsou šikovně rozkrojené, měkké, a velmi dobré. Slaná obloha či sladká náplň je vylepší, dají se ale sníst i samotné. Chutná nám teplá i studená varianta. Pečivo je vyrobené z tradičních surovin, vydrží čerstvé několik dní. Cena velmi příjemná.

09.07.2019

Je to fajn pecivo prijemna zmena a je super ze je balene a dele vydrzi. Me chutna opeceny v sendvicovaci a na to si davam syr a salat s jogurtem. Za sebe doporucuji. A da se koupit snadno videla jsem ve vice prodejnach.

07.07.2019

Skvělá novinka - chutný muffin, který lze připravit naslano i nasladko na mnoho způsobů. Jako hamburger s masem a zeleninou nebo jako rychlá snídaně s jogurtem a ovocem. Nejvíce se mi líbí, že jsou baleny jednotlivě po 3+3 kusech, takže se není potřeba obávat, že když všechny hned nevyužijeme, tak se nám brzo nezkazí jako někdy klasický toastový chléb po otevření.

Žádné.

06.07.2019

zajímavá chuť něco mezi toustovým chlebem, bagetou a pizzou. každý tous je již naříznutý, ale stejně je nutné použít nůž. já nevím, jsem z toho na vážkách a nejsem si jistá, zda budu opět kupovat. i chuť je taková zajímavá

01.07.2019

Tousís jsem vyzkoušela a jsem mile překvapena jeho chutí. Udělali jsme si ho obložený k snídani s vajíčkem a moc jsme si pochutnali. Je to milá změna od jiného pečiva, Určitě mu zlstaneme věrný a budeme kupovat i nadale,

30.06.2019

Chlebík jsem si zakoupila a byla jsem z něho hodně nadšená a překvapená. Tousty z něho byly chutné a krásně křupavoučké. Je fajn, že se odlišují i tvarem od klasických toustových chlebů. Už se těším až ochutnám i chléb v tmavé variantě.

Obyl by mohl být hezčí. Přijde mi trochu dražší než ostatní toustový chleby.

28.06.2019

Toustís od Penamu jsem viděla v supermarketu během přihlašování se do testování,ten jsem bohužel nevyhrála. Tak nezbývalo než koupit. Já ho využila jako hamburger,dělám to i s klasickým touastem(opečeným) tentokrát s tofu a zeleninou-výborný ted do těch veder,nic těžkého pro žaludek :)

28.06.2019

Moc dobré pečivo od osvědčené značky. Zdravější, tmavá verze i klasická světlá varianta. Velmi se mi líbí variabilnost konzumace. Teplé i studené, obložené šunkou, sýrem, zeleninou, ale i na sladko s nutelou či marmeládou. Děti si mohou samy upravit a použít fantazii. Vhodné složení, žádné zbytečné, škodlivé látky. Cena velmi slušná. K snídani či svačině ideální.

25.06.2019

Dobrá chuť mně překvapila už při rozbalení,protože jsem ženská zvědavá a neodolala jsem a hned okusila.Koupila jsem balení světlého Toustís.Děti vyzkoušely sladkou variantu s ovocem.Já volila variantu s tvrdým sýrem a zeleninou.Za nás tedy velká spokojenost.Určitě ještě vyzkoušíme i tmavou variantu Toustís.

nic nemám

24.06.2019

V supermarketu byl tento výrobek zrovna v akci,a tak jsem ho ze zvědavosti vyzkoušela.Koupila jsem tmavý i světlý Toustís.Mně osobně více chutnal tmavý.Je super,že Toustís od Penamu je už nakrojený.Určitě ho budu mít doma v zásobě,protože se nám doma opravdu osvědčil aŤ už nasladko nebo se zeleninou ,sýrem a pomazánkou.

Nelíbí se mně moc obal,měl by být více výrazný - barevný.

24.06.2019

TESTOVÁNÍ: Toustís od Penamu.Líbí se mi že Toustís od Penamu nabízí široké možnosti využití v rámci jídla nebo snídaně se dá kombinovat skoro se vším,což je podle mě skvělé a praktické pro všechny.

22.06.2019

Tousty jsou velmi dobré. lehké, nadýchané. I ten tmavý nebyl nijak hutný a byl velmi chutný. S pomazánkou, pěkně opečené jsou výborné. Udělala jsem si k nim salát z červené řepy, nemělo to chybu, velice jsem si pochutnala.

21.06.2019

Toustís od Penamu mě chutná. Když jsem ho poprvé ochutnala společně s partnerem, oba jsme si ho chválili. Není příliš suchý, takže je je výborný i sám o sobě. Já ho m ám ráda s rajčetem, musím říct, žeje to skvělá kombinace, partner zase se slaninou. Chlebík doporučuji :)

20.06.2019

Toustis je skvělý, akorát mu prostě říkám jen toustík :) chuťově je vělmi dobrý a je na něm prima i jeho složení. ne, že bych to nejak hrotila, ale mám ráda věci kvalitní a to tento toustík je. Vydrží i déle měkký

20.06.2019

Tak tento toustí jsem si vyzkoušela pořídit jen z důvodu zdejšího testování. Oceňuji rychlou přípravu pokrmů. Chuť je dobrá. Vyzkoušeli jsme klasiku v kombinaci šunka sýr a pak plněné rajčaty, rukolou či bazalkou a mozzarellou plus nějaké to koření :-) výborné :-) koupíme znova :-)

19.06.2019

Tousties od penamu naší rodině zachutnaly. Připravujeme si je hlavně k svačině do školy. Honza s taveným sýrem nebo nutelou - to má nejraději. Míša s máslem a šunkou.Jsou měkké tak akorát a hlavně chutnají. Jsou za dobrou cenu. V létě se zakousnou i ke grilovanému masu.

19.06.2019

Toustís od Penanu hodnotím jako zajímavé a velmi chutné pečivo. Tvar je nezvyklý, ale na chuti vůbec neubírá. Naopak přijde mi to jako skvělý, originální nápad. Skvěle se hodí ke grilovaní nebo salátům.

19.06.2019

Tousties od penamu u nás zdomácněly. Děti si z nich snídaně či svačiny připravují samy. Se sýrem a šunkou nebo s džemem či nutelou. Teplé i na studeno. Pěkně nakrojené, měkké, tak akorát silné plátky, které chutnají skvěle. Jemná chuť kombinovatelná s jakoukoliv oblohou. Cena velmi slušná.

18.06.2019

Nejvíce mě nadchlo praktické balení, a příjemná chuť. Tousty jsou jemné a jsou vhodné jak a sladkou tak i slanou úpravu. Take jsou velmi chutné z toustovace.Za mě velká spokojenost, za sebe doporučuji, cena je příznivá.

18.06.2019

Nejvíce mě nadchlo praktické balení, také světlá a tmavá varianta. Moc se mi líbí i textura toustů. Velice chutné jsou jak nasladko i naslano. Za mě velká spokojenost, doporučuji. I cena je příznivá..

17.06.2019

Tyto toustíky doma milujeme, kupujeme je docela často, dají se totiž nakombinovat s různými surovinami, na snídani třeba se slaninou a vajíčky, k večeři naopak zapečený v troubě. Vydrží dlouho měkké a mají skvělou chuť.

17.06.2019

Toustis od Penamu je úžasné pečivo jak ke snídani,svačině i večeři.Dá se plnit různými věcmi podle chuti.Já mám nejraději naplněný toustík s opečenou slaninou,rajčetem a volským okem.Vnučce jsem udělala toustík naplněný tuňákovou pomazánkou a rajčetem.Moc ji to chutnalo.Dokonce toustík jedla suchý.Určitě ho nadále budu kupovat.

Žádný

17.06.2019

Toastís od Penamu kupuejme pravidelně od té doby , co jsem tento výrobek oíbjevili v obchodě. Kupuju tmavou variantu. Nejraději mám rozpečený toustís s avokádovou pomazánkou. Většinou je máme na svídani o víkednu, kdy máme dost času jsi je chutně připravit a pak v klidu vychutnat.

16.06.2019

tousty od Pennamu občas kupujeme. Mají dobrou chuť i velikost. V letní sezóně je servírujeme s masem upečené na grilu. Dají se jíst např. i s různými pomazánkami či šunkou a sýrem. Mají celkem dlouhou trvanlivost.

14.06.2019

Úžasně nadýchaná bulka, chutná, dá se i zapékat v toustovači, lehce ogrilovat a jíst na sladko i slano :-) jediné co mi vadí, je, že se trošku sype mouka na povrchu. Jinak ho ale kupujeme pravidelně a chutná víc než klasický toastový chléb.

Žádné

12.06.2019

U nás oblíbené u dětí i u manžela. Děti na sladkou, s nutelou či máslem a džemem, manžel mnohé slané variace. Fantazii se meze skutečně nekladou. Vítám možnost vybrat si světlou, či zdravější tmavou variantu. Ušetří v kuchyni mnoho času a práce a cena je velmi přijatelné.

12.06.2019

Tousties od Penamu nás mile překvapily. Jsou super jako rychlá křupavá příloha k masíčku na grilu. Skoro bych řekla, že jdou na dračku víc, než masíčko (tedy u dětí určitě). Super jsou potřené máslem a česnekem.

11.06.2019

Jsou cenově dostupné a chuťově dobré. Celkově tato značka má dobré tousty. Ráda si je občas kupuji. Úžasnou chuť mají z grilu v kombinaci se slaninou nebo masíčkem z grilu a s nějakou tou zeleninou na obložení. Ideální je i jako snídaně.

10.06.2019

Toustís od Penamu mě opravu moc chutná. Ostatně tato značka má vždy vše skvělé. Líbí se mi na něm jeho chuť a měkkost a taky to, že se dá více využít. Je super i jen tak, třeba se sýrem nebo opečený jako topinka. Doporučuji

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berani, týden 9 v roce 2024 vypadá být pro vás pozitivně! Bude to období různých příležitostí. Očekávejte velký postup ve vaší kariéře. Bude to týden, kdy se budete cítit velmi energický a plný radosti. Vaše tvrdá ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:11
405 Příspěvků
Poslední příspěvek 9:50
13 Příspěvků
Poslední příspěvek 9:15

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat