TESTOVÁNÍ: Vatové výrobky od Lintea

21.09.2020 | Testování

Pomocníků pečující o pleť není nikdy dost, a proto pro vás máme další příjemné testování s výrobky od značky Linteo. Hledáme 20 testerek, které vyzkoušejí doslova na vlastní kůži kvalitní odličovací vatové tampony a vatové tyčinky Linteo. Dopřejte své pleti jemné pohlazení, které je šetrné i pro naši přírodu.


Celkové hodnocení: 96%

Hodnocení: 34 testerek


Nejvyšší kvalita

„Péče o pleť a tělo patří k našim každodenním činnostem, proto je pro nás kvalita našich vatových produktů velice důležitá. Naše výrobky zjednodušují a zpříjemňují běžný život a jsou jeho neodmyslitelnou součástí. Kvalita je pravidelně kontrolována, abychom Vám mohli zajistit maximální péči. Položky jsou vyráběny s ohledem na vaše bezpečí. Proto je také materiál, který se při výrobě používá, ze stoprocentní bavlny,“ a to je cílem společnosti Linteo.

Odličovací vatové tampony či polštářky

Abyste dosáhli dokonalého odlíčení vaší pleti, je zapotřebí používat i kvalitní odličovací polštářky. Proto společnost Linteo nabízí hned několik variant těchto produktů, které jsou vyrobeny ze stoprocentní přírodní bavlny, která poskytuje maximální pevnost, savost a jemnost. Navíc se nemusíte obávat, že používáním tamponků zatěžujete životní prostředí, tyto produkty jsou zcela biologicky rozložitelné.

Odličovací polštářky Linteo jsou nabízeny ve dvou velikostech balení po 100 a 120 kusech. Jsou vyrobeny ze 100% bavlny.

Cena: 100 ks za 23 Kč, 120 ks za 26 Kč.

Vatové tyčinky

Vatové tyčinky jsou vhodné pro každodenní hygienu. Stoprocentní bavlna a pevný návin zaručují bezpečný způsob používání. Nyní navíc s papírovým středem, který je taktéž přívětivější pro životní prostředí.

Vatové tyčinky Linteo jsou vyrobeny ze 100% bavlny a 100% recyklovaného papíru. Můžete je zakoupit hned v několika praktických baleních. V nabídce je box po 100 a 200 kusech nebo v sáčku po 80 a 160 kusech.

Cena: 100 ks za 15 Kč, 200 ks za 22 Kč.

   

Navíc veškeré produkty od značky Linteo můžete zakoupit z pohodlí vašeho domova, přes oblíbené nákupní portály Košík.cz a Rohlík.cz.

Více informací najdete na www.linteo.cz

 Rozstřel testerek

Efi92 04.10.2020

Ano, je. Vatové polštářky a tyčinky používám každý den ráno i večer na čištění pleti.

Andrea.kant 04.10.2020

Používání vatovych polstarku je stoprocentně moji denní rutinou. Používám je jak ráno, tak i večer na očištění pleti od všech nečistot. Co se týče vatovych tycinek, ty používám vlastně také každý den při líčení, snad není den, kdy by se mě řasenka dostala, tam kam neměla, nebo bych si při malování černé linky, neudělala větší carku nez je potřeba, to ale vždy zachrání tyčinka :) spotřeba těchto dvou produktu je v moji domácnosti opravdu velka :)

AlenaKomendova 04.10.2020

Vatové polštářky a tyčinky používám každý den. Hlavně je používám večer na odstranění make-upu a ráno abych nenanášela make-up na špinavý obličej. Ráda bych se stala testerkou i když výrobky Od Lintea mám již otestované a jsem s nimi velice spokojená.

Elza.testuji 04.10.2020

Pro mě je používaní vatových polštářku a tyčinek každodenní rutinou.Protože před vysprchováním si pomocí polštářku každý den čistím plet. Po umytí vlasů si zase pomocí tyčinek čistím ušní boltce.Tak sem na to zvykla a takto dělám každý den.

Peta3040 04.10.2020

Vatové polštářky používám každé ráno k očištění pokožky a zároveň tak připravení pleti na následné nalíčení, večer pak používám k důkladnému odlíčení, tyčinky používám jak k běžné hygieně, tak i jako pomůcku při líčení

Jarka29 04.10.2020

Vatové tyčinky a vatové polštářky používáme celá rodina denně.U nás prostě nesmí chybět,takže je doma pořád zásoba a to také proto,že se strašně líbí papouškům a vždycky se jim podaří nějaké uloupit.

Sandra222 03.10.2020

Ano je.

yanka 03.10.2020

Vatové polštářky a tyčinky používám každý den, proto se snažím používat takové, které budou šetrné k mé pokožce.

terka20 03.10.2020

Tyto výrobky používáme denně,jsou nedílnou součástí každodenní rutiny.:-)

lucia83 03.10.2020

Polštářky používáme s dcerou denně. Ať už je to k čištění pleti, nebo odlíčení. Tyčinky se u nás používají buď to k čištění uší, nebo je využiju občas i při čištění domácnosti 😉.

lenicka-lenka 03.10.2020

Vatové polštářky používám denně ráno a večer. A vatové tyčinky používám též denně ať už na čištění uší, nebo na čištění nosánku u dcery. ☺️

Lara74 02.10.2020

Dobrý den, ano, vatové výrobky jsou pro mě a mojí rodinu každodenními nepostradatelnými pomocníky. Určitě zatím nenahraditelnými. Zkoušeli jsme i jiné alternativy, ale nenašli jsme nic lépe vyhovujícího. Vata je prostě jedinečný materiál, měkká , jemná..přesně na hygienické použití jednička. Vatové polštářky a tyčinky..jsou vhodné jak na odlíčení, čištění a různé dočištění v domácnosti. Např. PC klávesnice. Ano ráda bych testovala výrobky Linteo.😉👍

ttterezkaaa 02.10.2020

Jako snad každá holka, která se denně líčí, používám i já vatové polštářky k ke každodennímu odličování pleti. Tyčinky denně nepoužívám. Ale často si při odličování říkám, zda nepřejít na ty pratelné a nepoužívat stále ty jednorázové. Protože přeci jen 365 vatových polštářků ročně je pro naší planetu velká zátěž. Ráda bych proto vyzkoušela tyto vatové polštářky od Linteo, které jsou rozložitelné - tedy šetrnější k přírodě.

filija 02.10.2020

Ano, tyčinky používáme celá rodina, odličovací tampony já a dcera je využívá k výtvarnému tvoření

labisova 02.10.2020

Ano,je to pre mňa samozrejmosť.

mor.sa 02.10.2020

Zcela určitě. Používám je nejen pro sebe, ale moje sbírka potkanů na je na nich také dost závislá.

lazna 02.10.2020

Vatové polštářky používám každý den, protože pracuji s vazelínou a oleji. Takže používám každý den i dvakrát denně😁. Vatové tyčinky každý den nepoužívám😉

Michalkakvapilo 02.10.2020

Vatové tampónky jsou pro mě každodenní samozřejmostí, jako například čištění zubů.

piminka 01.10.2020

Tyčinky používáme doma s manželem každý den. Já tyčinky používám také na omylem rozmazanou řasenku :) vatové polštářky využívámw převážně jen já!

Shierly 01.10.2020

Vatové polštářky používám každý den na odlíčení a vatové tyčinky většinou obden.

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Odsuňte tento týden svůj společenský život na jeho druhou polovinu a v té první se soustřeďte na rodinu. Zkuste zkrátka tento týden trávit více času se svými blízkými – pomůže vám to předejít případnému nedorozumění, které poslední dobou hrozilo a které by mohlo nepříjemně poznamenat váš vztah. Nebojte se na tomto poli ani ráznějších kroků ke zm... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:00
209 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:58
90 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:56
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat